Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-09-16, 19:09   #2491
j_ulkam
Organizatorka

GG do j_ulkam
Dot.: PL Hurtownia 24 - wątek plotkowy II

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
ale Ci zazdroszczę ja kafelki i panele wybrałam w ciągu godziny w castoramie, gdy mi Pan Doktor operację przyspieszył a wcześniej od tygodni nie mogłam się na nic zdecydować. Na początku listopada też ruszamy z większym remontem.
My też mamy milion pięćset dwa dziewięćset koncepcji na poszczególne pomieszczenia dziś wybraliśmy kilka typów kolorystycznych, Pan w sklepie ma nam zrobić wizualizacje 4 koncepcji połączeń kafelek w lazience i wtedy juz konkretnie wybierzemy. Do sklepu z panelami dziś nie zdążyliśmy, trzeba będzie to ogarnąć za tydzień
Teraz "tylko" deweloper musi zdążyć z poprawkami do końca września, żeby od 2 października weszła ekipa wykonczeniowa.. no cóż, ja 30 października się wyprowadzam z Katowic, bez względu na to, co się będzie działo

arkusz rozliczeniowy aktualny: KLIK

arkusz rozliczeniowy 2013 - 2014: KLIK

"I najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku"
przysłowie koreańskie
mikroREKLAMA
Pomóż Igorowi wygrać z autyzmem
Igor to cudowny, pięcioletni chłopiec, który z powodu autyzmu nie komunikuje się z otoczeniem jak jego rówieśnicy. Uwielbia samochody, niejednego fana motoryzacji zagnie swoją wiedzą :-) pomóż Igorowi

Ta reklama pokazywana jest pod 4 536 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
j_ulkam jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-17, 09:01   #2492
Wika28
Moderator

Dot.: PL Hurtownia 24 - wątek plotkowy II

Cytat:
Napisane przez j_ulkam Pokaż wiadomość
My też mamy milion pięćset dwa dziewięćset koncepcji na poszczególne pomieszczenia dziś wybraliśmy kilka typów kolorystycznych, Pan w sklepie ma nam zrobić wizualizacje 4 koncepcji połączeń kafelek w lazience i wtedy juz konkretnie wybierzemy. Do sklepu z panelami dziś nie zdążyliśmy, trzeba będzie to ogarnąć za tydzień
Teraz "tylko" deweloper musi zdążyć z poprawkami do końca września, żeby od 2 października weszła ekipa wykonczeniowa.. no cóż, ja 30 października się wyprowadzam z Katowic, bez względu na to, co się będzie działo
no to niezły maraton Cię czeka Ja się przeprowadzam "na spokojnie" - trwa to już drugi rok
mikroREKLAMA
To się opłaca :)
Zbiorowe zakupy Wizażanek

Ta reklama pokazywana jest pod 19 215 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Wika28 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości