Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna Podnoszenie jakości życia zdrowych ludzi metodami pozachirurgicznymi - pytania i odpowiedzi.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-09-21, 13:51   #301
Vendeur
Przyczajenie

Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Asia_cz Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!!!

Jestem na etapie wyboru aparatu. Jak się okazało po 28latach mam jedną z gorszych wad mianowicie zgryz obustronny krzyżowy, zęby stłoczone na dole. Niedługo usuwam dolne 8ki i powinnam założyć aparat.

Dlaczego zdecydowałyście się na invisalign? Cxy któraś z Was porównywała koszty między imvisalign a np aparatem.samoligaturujący m?

Pozdrawiam
Opinie wystarczy poczytać w wątku, a koszty policzyć. Aparat kosmetyczny samoligaturujący to średnio 6000-7000 zł, do tego wizyty po 200 zł co 2 miesiące + często dodatkowe koszty przy uszkodzeniach, zakładaniu innych żelastw, retainer też za darmo nie jest. W ostatecznym rozrachunku cena będzie niewiele niższa, czas dłuższy no i brak zalet nakładek.

Ja właśnie decyduję się na założenie aparatu, 35 lat, trochę za późno, ale lepiej późno niż wcale.

Uważajcie na CENY! W samym Wrocławiu wahają się maksymalne pułapy kosztów leczenia od 11 do 19 tysięcy. Spora różnica... 11 tysięcy za całość leczenia z gwarancją późniejszą to już rozsądna kwota i ona w dużej mierze mnie przekonała. A może okaże się, że będzie niższa jeszcze.
Vendeur jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości