Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-24, 20:55   #1
blakeL
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 531

Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.


Hej Kobietki,
poznałam faceta...ktory niestety od poczatku dosc nerwowo sie zachowywał pisał mi czesto dlugie smsy z wyrzutami czesto o drobonstki tak naprawde, on jest po rozwodzie dziecko na koncie....ciagne to juz 2 lata, nie mieszkamy ze soba...jednak spedzamy duzo czasu, jest w tym wszystkim duze uczucie mimo tego wszystkiego - jestem tez duzo w innym miescie w domu rodzinnym, wiec czasami jest to relacja na odległość. Jest to dojrzaly facet, 38 lat...jednak nie panujacy nad soba, sytuacje typu walenie noga w parkomat, krzyki... jak nie chcial przyjac monety, mnie tez wielokrotnie przykre slowa od niego spotkały....typu, ze nie myśle...idiotka....przeci ez masz potencjał to myśl troche itp. czesto tez denerwuje sie przez telefon z byle powodu i się rozłacza- potem mowi, ze to moja wina...itp. i koło sie zamyka, wiem ze chodzil do psychologa jednak jak widze chyba bez efektow. Wiem, ze wczesniejsze kobiety tez srednio-dobrze traktował. Niestety od jakiegos czasu tez mam problem w rodzinie z bratem, ktory bardzo agresywnie sie zachowuje, neka mnie i gnębi....zreszta cała rodzine, jednak rodzina nie ma z nim kontaktu takiego jak ja - wspolne mieszkanie w duzym miescie i tak tego nie odczuwaja. Brat wysyła raz na jakis czas mu wiadomosci na fb...zeby sie zajał swoja ex-zona, straszy go i ogolnie gnebi -czesto o tym rozmawialismy i on wie jaka jest sytuacja, wiec od faceta dostałam smsa: "ja chce miec spokojne zycie i nie pojde do wiezienia za jakies scierwo. nie chce byc czescia tak po☠☠☠anej rodziny". Dzwoniłam do niego zapłakana, i powiedział ze mam okropnych rodzicow, ktorzy za nic nie biora odpowiedzialnosci, ze moja mama to p***da...i rozlaczył sie jak zwracałam mu uwage, ze to wszystko rozumiem ale dlaczego obraza moja mame. Co byscie zrobiły w takiej sytuacji?
blakeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:14   #2
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Zerwałabym już dawno temu.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:16   #3
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Jezu dziewczyno serio to ciagniesz i jeszcze pytasz co bysmy zrobily w tej sytuacji? Nie oslabiaj mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:17   #4
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Ja bym sobie darowała. Rozwód ma pewnie z jakiegoś powodu, a sama piszesz, że z innymi kobietami też było "wesoło ". Nie wiem, z jakiego powodu myślisz, że coś się tym razem zmieni…
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:25   #5
blakeL
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 531
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

odpowiedz jest prosta: zakochałam sie, on jest czesto dla mnie bardzo dobry, ale sa tez chwile ktore opisalam powyzej....ma ciekawa osobowosc, zawód....duzo rzeczy spowodowało, ze sie zakochalam...
blakeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:32   #6
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez blakeL Pokaż wiadomość
odpowiedz jest prosta: zakochałam sie, on jest czesto dla mnie bardzo dobry, ale sa tez chwile ktore opisalam powyzej....ma ciekawa osobowosc, zawód....duzo rzeczy spowodowało, ze sie zakochalam...
Oj oj, zakochałam się...masz dwie opcje: głupią- cierpieć w imię miłości, mądrą- odejść od buca z ciekawą osobowością... Cóż Ci doradzić? Zależy czy jesteś mądra, czy... ślepo zakochana?
__________________

Edytowane przez mellitus
Czas edycji: 2017-09-24 o 21:33
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:33   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
Oj oj, zakochałam się...masz dwie opcje: głupią- cierpieć w imię miłości, mądrą- odejść od buca z ciekawą osobowością... Cóż. I doradzić?
I zawodem. Zapomniałaś o zawodzie.

Nic dobrego z tego nie wyniknie, ale podejrzewam, że czego byśmy tutaj nie napisali, to i tak będziesz w to "brnęła".
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 21:35   #8
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
I zawodem. Zapomniałaś o zawodzie.

Nic dobrego z tego nie wyniknie, ale podejrzewam, że czego byśmy tutaj nie napisali, to i tak będziesz w to "brnęła".
No tak, i pewnie zasobnym portfelem
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:46   #9
blakeL
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 531
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
No tak, i pewnie zasobnym portfelem
Przykro, ze to napisałas....wynajmuje kawalerke.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

A co mam zrobic z bratem? ...bo nic nie piszecie na ten temat, a to jest problem duzy niestety.
blakeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:48   #10
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez blakeL Pokaż wiadomość
Przykro, ze to napisałas....wynajmuje kawalerke.
To nawet mieszkania nie ma w wieku 38 lat, żeby nadrobić to, jak cię paskudnie traktuje? Słabiutko.

Dziwi mnie to, ile dziewczyn leci na bucow z "ciekawa osobowością". Mi bardziej zależy na tym, żeby facet traktował mnie w porządku, był serdeczny i czuły i mnie szanował.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:56   #11
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez blakeL Pokaż wiadomość
Przykro, ze to napisałas....wynajmuje kawalerke.

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

A co mam zrobic z bratem? ...bo nic nie piszecie na ten temat, a to jest problem duzy niestety.
A mi przykro, że pozwalasz się traktować tak, jak opisałas... Gdyby do mnie ktoś powiedział, że jestem głupia albo coś w ten deseń, nie mialby miejsca w moim życiu, ale no cóż- ja nie jestem
__________________

Edytowane przez mellitus
Czas edycji: 2017-09-24 o 21:58
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-24, 22:04   #12
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Odciąć się od brata i od tej patologii, która uważasz za partnera. Poczytać o uzależnieniu emocjonalnym od partnera i o cyklu przemocy. Rozważyć pomoc psychologiczna i terapię z racji bycia co najmniej DDD

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 22:06   #13
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Nie rozumiem cię. Od początku facet jest "nerwowy", kopie parkomaty i cię wyzywa, od początku to widzisz i ciągniesz tę znajomość
Zapisz

Edytowane przez ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Czas edycji: 2017-09-24 o 22:07
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 22:09   #14
blakeL
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 531
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;77426371]Nie rozumiem cię. Od początku facet jest "nerwowy", kopie parkomaty i cię wyzywa, od początku to widzisz i ciągniesz tę znajomość
Zapisz
[/QUOTE]


Brat nie ma nic wspolnego z tematem faceta nie zna go i nic o nim nie wie praktycznie oprocz konta na fb...brat obraza i gnebi całą rodzine, niektorzy podejrzewaja schizofrenie.

A z facetem czesto jest mi najlepiej niz z ktorymkolwiek facetem do tej pory, dlatego tkwie....masakra jestem załamana w co sie wpakowalam
blakeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 22:11   #15
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Tkwisz w tym bo powtarzasz chore wzorce z domu. Bezwiednie i podświadomie. Dałam dobrą radę ale niepotrzebnie się produkuję

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 22:17   #16
blakeL
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 531
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Tkwisz w tym bo powtarzasz chore wzorce z domu. Bezwiednie i podświadomie. Dałam dobrą radę ale niepotrzebnie się produkuję

wysłane telepatycznie
Bardzo Ci dziekuje za wiadomosc i rady, wlasnie czytam o tym....wiec, nie mysl prosze, ze niepotrzebnie..
blakeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 22:20   #17
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

A to chociaż tyle. Jak już poczytasz co zacznij działać

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 05:50   #18
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Jeszcze nie wyszłaś z jednej patologii (agresywny, chory brat) a już weszłaś w drugą (agresywny, chory partner). Jedyną metodą na zachowanie zdrowia psychicznego i szczęście byłoby dla Ciebie zerwanie kontaktu i z jednym, i z drugim - człowiek wystawiany na tak stresujące sytuacje z takimi ludźmi nie ma prawa być szczęśliwy. Za chwilę sama będziesz miała nerwicę albo i gorzej.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 06:36   #19
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

On nie jest nerwowy, on jest patologia.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-25, 08:03   #20
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Zacznijmy od tego, że nigdy bym nie weszła w taki związek, no ale na Twoim miejscu bym zerwała i się mocno zastanowiła nad sobą.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 08:34   #21
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez blakeL Pokaż wiadomość
A z facetem czesto jest mi najlepiej niz z ktorymkolwiek facetem do tej pory, dlatego tkwie....masakra jestem załamana w co sie wpakowalam
Wolę sobie nie wyobrażać, co było z innymi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 11:28   #22
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez blakeL Pokaż wiadomość
odpowiedz jest prosta: zakochałam sie, on jest czesto dla mnie bardzo dobry, ale sa tez chwile ktore opisalam powyzej....ma ciekawa osobowosc, zawód....duzo rzeczy spowodowało, ze sie zakochalam...
Ale wiesz że te proporcje odwrócą się i z biegiem czasu tych złych "chwil" będzie więcej? A ludzi z ciekawą osobowością i zawodem jest wielu, nie zamykaj sobie drogi do poznania takiego, który będzie posiadał te dwie cechy plus szereg innych POZYTYWNYCH.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 16:38   #23
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Powiem wulgarnie: kopnęłabym go w zadek z takim impetem, żeby w powietrzu z głodu umarł. Toksyczny, patologiczny cham, a nie "ciekawa osobowość". I jaki to niby "zawód" który tak cię zauroczył?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 17:06   #24
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Kochanie, jak facet ponizy cie po raz pierwszy, to jego wina, jesli pozwolisz mu na to po raz drugi, zostawajac z nim, to juz twoja wina.
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 19:24   #25
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
To nawet mieszkania nie ma w wieku 38 lat, żeby nadrobić to, jak cię paskudnie traktuje? Słabiutko.
.
A to obowiązek jest mieć własne mieszkanie ? 38 lat to jeszcze niestary facet, ale jednak z przeszłością, która być może też mu finansowo ciąży.
Autorka powinna się z tego układu wymiksować z tysiąca powodów. Wynajmowanie kawalerki to jego najmniejsza 'wada', już bez przesady.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 19:28   #26
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;7745288 6]A to obowiązek jest mieć własne mieszkanie ? 38 lat to jeszcze niestary facet, ale jednak z przeszłością, która być może też mu finansowo ciąży.
Autorka powinna się z tego układu wymiksować z tysiąca powodów. Wynajmowanie kawalerki to jego najmniejsza 'wada', już bez przesady.[/QUOTE]

Żarcik przecież.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 01:22   #27
tamaryfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 51
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Zawsze rozwalają mnie takie wątki. Dziewczyna opisuje kolesia, który śmierdzi patologią na kilometr - i nie wiem jakich rad oczekuje, skoro sama nie widzi tego g*wna, to raczej nikt za nią tego nie zobaczy. Jak padają rozsądne rady to zawsze ta sama odpowiedź - ja go kocham, on często jest dla mnie dobry, terefere. Po prostu klasyka wizażu. To po co ten wątek, jak on jest taki super, kochasz go i w ogóle?
Prawda jest brutalna: jak z wziązku gra to nie pyta sie ludzi w necie o rady, bo po prostu jest dobrze. A skoro zaczynasz pytać to chociaż spójrz trzeźwo na swój związek, przeanalizuj każdą radę i wprowadź predko w czyn. Serio, dziewczyny tutaj mają różne doświadczenia, warto z tego skorzystać.
tamaryfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 07:30   #28
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez blakeL Pokaż wiadomość
A co mam zrobic z bratem? ...bo nic nie piszecie na ten temat, a to jest problem duzy niestety.
Wyprowadzić się i zerwać kontakt?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 22:23   #29
blakeL
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 531
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Powiem wulgarnie: kopnęłabym go w zadek z takim impetem, żeby w powietrzu z głodu umarł. Toksyczny, patologiczny cham, a nie "ciekawa osobowość". I jaki to niby "zawód" który tak cię zauroczył?
Heheh, to chyba ja mam złote serce...albo pusta głowe, albo problem natury takiej, ze nie potrafie podejmowac dobrych dla siebie decyzji.

branza filmowa, moj swiat....ciezko o takie osoby, ot tak nie poznam takiego faceta...ktory ma cos do powiedzenia, ma wiedze na kazdy temat, z ktorym mam taką bliskość intymna jak z nikim...ja wiem, ze ciezko to zrozumiec, ale wy jestescie jak roboty, a uczuc nie da sie kontrolować, jesli sie pojawia do danej osoby, a teraz zaluje....bo mialam duze watpliwosci od samego poczatku i tak w to brnełam...z jednej strony nie chcesz, a z drugiej tak głód bliskosci tej osoby i uczuc...on miał dobra zone, i tego wszystkiego nie wytrzymała i odeszła do innego....on do mnie kiedys powiedział " ona byla za slaba na to wszystko", a on poprostu pewnych rzeczy nie potrafi... tylko nierozumiem czemu tak inteligentny czlowiek nic ze soba nie robi, jesli tyle kobiet mu zwracało uwage i z kazda ma te same problemy....nerwy, krzyki, obrazanie, rozlaczanie sie przez tel, i ciagle wmawianie ze to wszystko moja wina....stracil rodzine przez to....nie umiem tego pojac...myslicie, ze terapia moglaby przyniesc jakies efekty?
blakeL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-27, 22:28   #30
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Nerwowy chłopak plus problemy rodzinne doradźcie.

Ta, jesteśmy jak roboty. Bardzo mamy ci ochotę pomagać po czymś takim. Uwierz mi, każda z nas coś przeszła w życiu, nie tylko ty. Niejedna miała złamane serce.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Kolejny Specjalny Płatek Śniegu, jedyna z uczuciami.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-28 10:23:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.