Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-09, 14:29   #3001
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z Was orientuje się czy formuła matująca jest faktycznie bardziej matująca od kryjącej? Ręce mi opadają na to świecenie się, jeszcze nie zdążę skończyć makijażu i już jestem żaróweczką a nawet specjalnie odstawiłam krem z kwasem na noc bo myślałam, że to może od tego ale najwyraźniej nie..
Jeszcze czeka mnie zakup Dry-Flo, jak to nie pomoże to już nie wiem co
Absolutnie nie licz na to, że formuła matująca rzeczywiście jest matująca. Ja takiego działania nie zauważyłam. Wszystko zależy od tego jakiego kremu/żelu użyjesz pod makijaż, bo każdy podkład lubi co innego, tak zauważyłam, więc trzeba testować
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 14:31   #3002
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z Was orientuje się czy formuła matująca jest faktycznie bardziej matująca od kryjącej? Ręce mi opadają na to świecenie się, jeszcze nie zdążę skończyć makijażu i już jestem żaróweczką a nawet specjalnie odstawiłam krem z kwasem na noc bo myślałam, że to może od tego ale najwyraźniej nie..
Jeszcze czeka mnie zakup Dry-Flo, jak to nie pomoże to już nie wiem co
Wg mnie różnica nie jest zauważalna -musiałam się przypudrowywać tak samo
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 14:43   #3003
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z Was orientuje się czy formuła matująca jest faktycznie bardziej matująca od kryjącej? Ręce mi opadają na to świecenie się, jeszcze nie zdążę skończyć makijażu i już jestem żaróweczką a nawet specjalnie odstawiłam krem z kwasem na noc bo myślałam, że to może od tego ale najwyraźniej nie..
Jeszcze czeka mnie zakup Dry-Flo, jak to nie pomoże to już nie wiem co
Dla mnie formuła matująca nie jest matująca w ogóle, a wręcz bywało, że mniej się świeciłam po bezformułowych Lily Lolo czy Amilie, chociaż nie była to jakaś kolosalna różnica. A mam cerę na którą nawet nie warto nakładać podkładu bez bazy matującej i pudru matującego na wierzch. Używam w tej roli właśnie Dry-Flo, często ostatnio z domieszkami innych proszków typu różne rodzaje krzemionki. Lubiłam też sypki puder Essence.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 15:08   #3004
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie licz na to, że formuła matująca rzeczywiście jest matująca. Ja takiego działania nie zauważyłam. Wszystko zależy od tego jakiego kremu/żelu użyjesz pod makijaż, bo każdy podkład lubi co innego, tak zauważyłam, więc trzeba testować
Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Wg mnie różnica nie jest zauważalna -musiałam się przypudrowywać tak samo
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dla mnie formuła matująca nie jest matująca w ogóle, a wręcz bywało, że mniej się świeciłam po bezformułowych Lily Lolo czy Amilie, chociaż nie była to jakaś kolosalna różnica. A mam cerę na którą nawet nie warto nakładać podkładu bez bazy matującej i pudru matującego na wierzch. Używam w tej roli właśnie Dry-Flo, często ostatnio z domieszkami innych proszków typu różne rodzaje krzemionki. Lubiłam też sypki puder Essence.
Dzięki dziewczyny Więc nie warto brać próbki matującego.
Pod makijaż używam odrobinę lekkiego kremu alantan dermoline, dzisiaj jestem bez makijażu tylko właśnie z kremem i chwilę po nałożeniu wchłonął się całkowicie i dopiero po jakimś czasie znowu mam tłustą cerę, więc to nie kwestia proszków ani kremu raczej. Kurczę, nigdy nie miałam z tym aż takiego problemu.

chimay, i co, sprawdza Ci się to połączenie? Na szczęście Dry-Flo jest na mazidłach i mogę odebrać osobiście


I jeszcze jedno pytanie, któraś z Was miała może golden fair i light (w formule kryjącej)? Jak się ma light do fair? Jest jakoś bardziej żółty/pomarańczowy/oliwkowy, dużo ciemniejszy? Zawsze wydawało mi się, że light jest już mocno ciemny ale ostatnio używam próbki fair i pasuje mi bardziej niż mój big fairest. Obawiam się że jak się opalę to już będzie za jasny, dlatego myślałam o dokupieniu light ale z drugiej strony boję się, że może być duży przeskok pomiędzy fair i light .
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 16:23   #3005
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Więc nie warto brać próbki matującego.
Pod makijaż używam odrobinę lekkiego kremu alantan dermoline, dzisiaj jestem bez makijażu tylko właśnie z kremem i chwilę po nałożeniu wchłonął się całkowicie i dopiero po jakimś czasie znowu mam tłustą cerę, więc to nie kwestia proszków ani kremu raczej. Kurczę, nigdy nie miałam z tym aż takiego problemu.

chimay, i co, sprawdza Ci się to połączenie? Na szczęście Dry-Flo jest na mazidłach i mogę odebrać osobiście
Mnie się wydaje, że na mojej skórze minerały mogą nasilać przetłuszczanie.

Dry-Flo używam już chyba z 4 lata. Tylko niestety moja skóra się szybko przyzwyczaja i efekt słabnie, ale póki co i tak niczego lepszego nie znalazłam. Teraz mieszam ją z krzemionkami z Kolorówki, aktualnie z Velvet Spheres, ale jeszcze nie wyrobiłam sobie na jej temat zdania, nie mam za bardzo czasu się oglądać ostatnio
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 18:15   #3006
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Dostałam odpowiedź od firmy: korektorów 1g już nie będzie-
lee szkoda, ale w sumie mam jeszcze 3/4 pojemniczka
pewnie na rok wystarczy
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 20:08   #3007
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Minthema miedzy fair i light jest duza roznica. Dla mnie fair jest nieco za jasny, a light za ciemny i odcina sie wyraznie od szyi.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-09, 20:15   #3008
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Minthema miedzy fair i light jest duza roznica. Dla mnie fair jest nieco za jasny, a light za ciemny i odcina sie wyraznie od szyi.
tego się obawiałam No, ale zawsze zostaje mieszanie w razie czego, próbowałaś?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 20:41   #3009
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

między fair a light jest niesamowicie duży przeskok
to już lepiej fair kupić i próbke light, żeby ew. przyciemnić
ale odwrotnie będzie ciężko...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:09   #3010
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
między fair a light jest niesamowicie duży przeskok
to już lepiej fair kupić i próbke light, żeby ew. przyciemnić
ale odwrotnie będzie ciężko...
nie nie, nie miałam zamiaru biga light zamawiać big fair i ewentualnie próbkę light
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-09, 21:31   #3011
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
tego się obawiałam No, ale zawsze zostaje mieszanie w razie czego, próbowałaś?
Nie prbowalam bo mialam juz bardzo malo golden fair gdy dostalam probke light ale na pewno warto probowac.
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 01:12   #3012
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bonjourdisko Pokaż wiadomość
boże hakuro na miniaturce jakby błękitny; skąd masz pixie!?
Robione telefonem to i jakość słaba, pixie kupowałam bodajze na ichyba stronie.

pisze z mojej emki, sorki za błędy ;-)

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Robione telefonem to i jakość słaba, pixie kupowałam bodajze na ich stronie.

pisze z mojej emki, sorki za błędy ;-)


pisze z mojej emki, sorki za błędy ;-)

---------- Dopisano o 01:12 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
no ok, ale nie wierze, ze po podkladach plynnych dziewczyny maja lepsza cere ktore maja w skladzie armagedon. Mysle, ze wydziwiaja i oczekuja cudu.

Duza role gra tez pielegnacja twarzy, odzywianie, odpowiedni odpoczynek, temperatura itd.

Rzadko kiedy slysze, ze po przetestowaniu prochow ktos wraca do "kleikow" ale i tak trzeba ponarzekac.
Ja używam płynnych ale od święta bo są trwalsze. Zależy od sytuacji. Przetestowałam anabelle z nowym pędzlem i jednak zostaje przy amilie. Am robi maskę, kolor jest taki szary, podkreśla suche skórki no i ogólnie gorzej się prezentuje.

pisze z mojej emki, sorki za błędy ;-)

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2014-06-10 o 01:14
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 12:36   #3013
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zaczęłam się dogadywać z AM. Po prostu, w przeciwieństwie do innych minerałów, których używałam, AM lubią konkretny "podkład". Bardzo dobrze sprawdza się filtr Ziaja antyoksydacyjna 50, lepiej niż żel ha z olejkiem. Jest błysk, wiadomo, ale po przypudrowaniu skóra wygląda dobrze, podkład długo się trzyma No i peelingi pomogły i ograniczenia szorowania twarzy mydlnicą.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 21:30   #3014
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy któraś z Was orientuje się czy formuła matująca jest faktycznie bardziej matująca od kryjącej? Ręce mi opadają na to świecenie się, jeszcze nie zdążę skończyć makijażu i już jestem żaróweczką a nawet specjalnie odstawiłam krem z kwasem na noc bo myślałam, że to może od tego ale najwyraźniej nie..
Jeszcze czeka mnie zakup Dry-Flo, jak to nie pomoże to już nie wiem co
Nie chcę niczego sugerować ale może AM nie są dla Ciebie. Po prostu. Pamiętam, że ja tak miałam z podkładami EDM, cholera mnie brała bo jeszcze nie zdążyłam się do końca pomalować a już się świeciłam, tłuściłam i generalnie tragedia. Próbowałam na wszelkie możliwe sposoby nakładać i zawsze było to samo. Rzuciłam to w kąt i spróbowałam z Lumiere i się zakochałam. Może warto zatem potestować inne minerały. Ale jeszcze wypróbuj Dry-Flo.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 21:48   #3015
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Nie chcę niczego sugerować ale może AM nie są dla Ciebie. Po prostu. Pamiętam, że ja tak miałam z podkładami EDM, cholera mnie brała bo jeszcze nie zdążyłam się do końca pomalować a już się świeciłam, tłuściłam i generalnie tragedia. Próbowałam na wszelkie możliwe sposoby nakładać i zawsze było to samo. Rzuciłam to w kąt i spróbowałam z Lumiere i się zakochałam. Może warto zatem potestować inne minerały. Ale jeszcze wypróbuj Dry-Flo.
Wiesz co, zaczęłam dzisiaj widzieć światełko w tunelu bo użyłam pudru mojej siostry i już nie było tej tragedii Nie mogłam uwierzyć, że mogłaby to być wina pudru bo to w końcu kryolan, jak on nie daje rady to co da Więc pokładam duże nadzieje w Dry-Flo Bo byłoby mi bardzo przykro jakby AM nie były dla mnie, lubię je Szczególnie, że na początku stosowania wcale nie miałam takiego problemu.

btw jak już jesteśmy przy Dry-Flo to trochę odbiegając od AM,(tylko się ze mnie nie śmiejcie ) jako że chciałabym jakiś puder w torebce, najlepiej prasowany bo najwygodniej a ponad 100g pudru, który planuję zakupić to baardzo dużo wpadłam na taki szalony pomysł, że skoro już raz pokruszony cień ratowałam i "sprasowywałam" od nowa to czy takie coś przeszłoby z pudrem. Tj zamienić sypki w prasowany dodając alkoholu. Nie mam pojęcia czy to by wyszło, mam idealne opakowanie na takowy puder ale no nie wiem czy to w ogóle ma sens, czy by wyszło, co o tym myślicie?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.


Edytowane przez minthema
Czas edycji: 2014-06-10 o 21:56
minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 22:35   #3016
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Wiesz co, zaczęłam dzisiaj widzieć światełko w tunelu bo użyłam pudru mojej siostry i już nie było tej tragedii Nie mogłam uwierzyć, że mogłaby to być wina pudru bo to w końcu kryolan, jak on nie daje rady to co da Więc pokładam duże nadzieje w Dry-Flo Bo byłoby mi bardzo przykro jakby AM nie były dla mnie, lubię je Szczególnie, że na początku stosowania wcale nie miałam takiego problemu.

btw jak już jesteśmy przy Dry-Flo to trochę odbiegając od AM,(tylko się ze mnie nie śmiejcie ) jako że chciałabym jakiś puder w torebce, najlepiej prasowany bo najwygodniej a ponad 100g pudru, który planuję zakupić to baardzo dużo wpadłam na taki szalony pomysł, że skoro już raz pokruszony cień ratowałam i "sprasowywałam" od nowa to czy takie coś przeszłoby z pudrem. Tj zamienić sypki w prasowany dodając alkoholu. Nie mam pojęcia czy to by wyszło, mam idealne opakowanie na takowy puder ale no nie wiem czy to w ogóle ma sens, czy by wyszło, co o tym myślicie?
A no to super, odpowiedni puder to jednak dobra rzecz.

Tez się kiedyś nad tym zastanawiałam! Robią dziewczyny prasowańce z cieni itd. i ciekawe co by wyszło z pudru.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 22:39   #3017
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A ja się ciągle waham czy zamówić znowu Annabelle czy powrócić do EDM. Ani jedne ani drugie po jakimś czasie nie były rewelacyjne z tego co pamiętam, ale nie widzę by ktoś organizował wspólne zakupy na Lumiere albo MEOW, a samej kupić to chyba tylko na ebayu i płacić 30 lub 60 dolarów za wysyłkę...
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 23:17   #3018
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
A ja się ciągle waham czy zamówić znowu Annabelle czy powrócić do EDM. Ani jedne ani drugie po jakimś czasie nie były rewelacyjne z tego co pamiętam, ale nie widzę by ktoś organizował wspólne zakupy na Lumiere albo MEOW, a samej kupić to chyba tylko na ebayu i płacić 30 lub 60 dolarów za wysyłkę...
Lumiere wykitowało, to i zamówień nie ma. :/
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-10, 23:38   #3019
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Lumiere wykitowało, to i zamówień nie ma. :/

Jak to "wykitowało"?
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-10, 23:39   #3020
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
A no to super, odpowiedni puder to jednak dobra rzecz.

Tez się kiedyś nad tym zastanawiałam! Robią dziewczyny prasowańce z cieni itd. i ciekawe co by wyszło z pudru.
w sumie nawet słyszałam o robieniu podkładu mineralnego w kamieniu więc taki puder chyba też by przeszedł Sprawdzę
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 00:02   #3021
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Jak to "wykitowało"?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=631837&page=16
Nie ma lumiere od dawna i już, po prostu

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
w sumie nawet słyszałam o robieniu podkładu mineralnego w kamieniu więc taki puder chyba też by przeszedł Sprawdzę
Oczywiście że by się dało
dowód, że to jako tako wygląda - podobnie do naprawionych cieni czy mojego rozświetlacza w kamieniu. https://www.youtube.com/watch?v=nz_IRaZOm8A
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-11, 19:14   #3022
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=631837&page=16
Nie ma lumiere od dawna i już, po prostu

Oczywiście że by się dało
dowód, że to jako tako wygląda - podobnie do naprawionych cieni czy mojego rozświetlacza w kamieniu. https://www.youtube.com/watch?v=nz_IRaZOm8A
Interesting.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 00:24   #3023
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki za info, nie wiedziałam. Martwią mnie opinię o Annabelle, że ciemnieją i ciągle się waham, ale prawie nie mam już czym się malować.
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 11:49   #3024
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mi też się malowidła kończą, wykańczam Amilie i chyba znów zamówię próbki Annabelle Golden Fair, Fairest, ale kryjące i jakąś próbkę beige albo natural w ramach gratisu (jeśli jeszcze dają gratisy)
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 16:47   #3025
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dzięki za info, nie wiedziałam. Martwią mnie opinię o Annabelle, że ciemnieją i ciągle się waham, ale prawie nie mam już czym się malować.
Każda podkład może ściemnieć, to zależy raczej od cery niż od marki. Na mnie ciemniał Multi-Tasking EDM i podkład z tlenkiem pastelowym z Kolorówki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 19:19   #3026
Me_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Na ile użyć starcza wam 1 gram ( próbka) podkładu Anabelle? Zamówiłam trochę różnych cudów, ale już przy poprzednim podkładzie zastanawiałam się czy nie za dużo tego proszku daje
Me_ow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 20:53   #3027
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Me_ow Pokaż wiadomość
Na ile użyć starcza wam 1 gram ( próbka) podkładu Anabelle? Zamówiłam trochę różnych cudów, ale już przy poprzednim podkładzie zastanawiałam się czy nie za dużo tego proszku daje
Mnie starczyła na ok 3 tygodnie codziennego używania
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 21:16   #3028
Me_ow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 25
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzięki, IgnisDivine. Chyba muszę zacząć robić cieńsze warstwy. Trudno mi wyczuć w sypkim podkładzie odpowiednią ilość ale efekt i tak jest zawsze świetny
Me_ow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 21:25   #3029
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja to zawsze biorę kazxego kosmetyku tak mini, minimalnie bo się boję, że przegnę
Dlatego kolorówka starcza mi na pół życia
I Zdecydowane szybciej się znudzę niż wykorzystam :P
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-12, 22:45   #3030
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dzięki za info, nie wiedziałam. Martwią mnie opinię o Annabelle, że ciemnieją i ciągle się waham, ale prawie nie mam już czym się malować.
Jak mi kiedyś annabelle ciemniały, to 'opatentowałam' malowanie naprawdę małymi pędzelkami (tak 2cm na 1cm) do blendowania cieni (miałam tylko takie pędzelki i duży niedokładny kabuki, a potrzebowałam krycia, więc byłam bez wyjścia i musiałam użyć te małe). Na lekko nakremowaną buzię o dziwo podkład był rzeczywiście tak jasny, jak np na mocno pacniętym swatchu.. i nigdy nie ciemniał W dodatku ciekawie to wyglądało, jak malowanie farbami po buzi, które nas upiększają i nie tworzą sztucznej tapety. Nawet do dziś tak robię gdy hakuro jest brudny, zaczynam od małych pędzelków a wykańczam dużym.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-06-12 o 22:47
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.