Celebrity Splash - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-15, 23:23   #31
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Celebrity Splash

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Mi sie podobalo jak tej z czerwonymi wlosami farba puscila...:P
O ją widziałam, Tomka z MjM nie pamiętam nazwiska aktora i jeszcze kogoś

wgl zauważyłam, że te stroje mają do już 3 uczestniczki wskoczyły do wody a po wypłynięciu miały rozwalony strój kąpielowy... co za szajs im tam dają ? ?
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 07:27   #32
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Celebrity Splash

Obejrzałam 10 min Akurat skakał Tomek z M jak miłość. Na moje oko (a wiem tylko że skok może być przerzucony) wyszło mu całkiem nieźle Za to Rozalia porażka, mało co a zaplątałaby się w swoje włosy
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 10:05   #33
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 275
Dot.: Celebrity Splash

czasem mam wrażenie że te programy są coraz bardziej durne. Nie wiem czy na prawdę widzowie w polsce są tak ograniczeni żeby oglądać takie rzeczy?
__________________
moja sygnaturka
ilona872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 12:17   #34
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Celebrity Splash

Obejrzałam fragment pierwszego odcinka. Skok do wody trwa sekundę-półtorej. W programie wykonanych jest kilka skoków. To idealny przykład jak zapełnić 2 godziny programu niczym, bo same skoki plus powtórki mogą zająć jakąś minutę. Reszta to nieziemska nuda, jakieś urojone dramaty, histeryczni prowadzący i stremowane jury.
Nie dam rady tego oglądać
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 13:00   #35
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Celebrity Splash

najgorsza według mnie jest Stenka, no wielka mi znawczyni skoków do wody, a poza tym jak ona już się zacznie wypowiadać to tragedia jakaś te jej wypowiedzi i miny jakie przy tym robi

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
O ją widziałam, Tomka z MjM nie pamiętam nazwiska aktora i jeszcze kogoś

wgl zauważyłam, że te stroje mają do już 3 uczestniczki wskoczyły do wody a po wypłynięciu miały rozwalony strój kąpielowy... co za szajs im tam dają ? ?
bo to się nie ma trzymać tylko wyglądać a jak się rozpadnie to nawet lepiej
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 13:04   #36
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Celebrity Splash

chyba liczą na to, że zwiększy im się oglądalność dzięki temu a co do wyglądu też są do bani :p
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 16:52   #37
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Celebrity Splash

Cytat:
Napisane przez ygerna Pokaż wiadomość
Obejrzałam 10 min Akurat skakał Tomek z M jak miłość. Na moje oko (a wiem tylko że skok może być przerzucony) wyszło mu całkiem nieźle Za to Rozalia porażka, mało co a zaplątałaby się w swoje włosy
Rozalia to przyszła ładnie powyglądać Śmiać mi się chciało jak truchtała wokół basenu machając rączką. Jakby była na kolejnym konkursie miss

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
najgorsza według mnie jest Stenka, no wielka mi znawczyni skoków do wody, a poza tym jak ona już się zacznie wypowiadać to tragedia jakaś te jej wypowiedzi i miny jakie przy tym robi
No właśnie, Stenka. Lubiłam ją, dopóki tu nie przylazła. I zachowuje się co najmniej dziwacznie. Nie wiem nawet co to ma być. Jakiś zapłakany wzrok, podniecony głos, czasem niemal krzyczy. W pierwszym odcinku się trzęsła i niemalże histeryzowała. Ciężko się na to patrzy.

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
wgl zauważyłam, że te stroje mają do już 3 uczestniczki wskoczyły do wody a po wypłynięciu miały rozwalony strój kąpielowy... co za szajs im tam dają ? ?
No bo tak jak pisałyście, te stroje mają być fikuśne i ładnie wyglądać. Powinni dac zwykłe sportowe kostiumy wszystkim. Wtedy by nic nie odpadło. A przy takiej prędkości z jaką się wpada do wody, to te wszystkie falbaneczki, spódniczki, cienkie ramiączka..to to się nie sprawdza

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Obejrzałam fragment pierwszego odcinka. Skok do wody trwa sekundę-półtorej. W programie wykonanych jest kilka skoków. To idealny przykład jak zapełnić 2 godziny programu niczym, bo same skoki plus powtórki mogą zająć jakąś minutę. Reszta to nieziemska nuda, jakieś urojone dramaty, histeryczni prowadzący i stremowane jury.
Nie dam rady tego oglądać
Tak, dokładnie. Dlatego ja znalazłam swój sposób. Włączam dekoder na nagrywanie i potem przewijając oglądam fragmenty Schodzi mi się wtedy na to 10 minut Zaspokoję ciekawość a nie zmarnuję 2 godzin ze swojego życia na to Inaczej tego faktycznie nie da się oglądać
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 17:09   #38
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Celebrity Splash

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
No bo tak jak pisałyście, te stroje mają być fikuśne i ładnie wyglądać. Powinni dac zwykłe sportowe kostiumy wszystkim. Wtedy by nic nie odpadło. A przy takiej prędkości z jaką się wpada do wody, to te wszystkie falbaneczki, spódniczki, cienkie ramiączka..to to się nie sprawdza
No właśnie, wszyscy takie same stroje i z głowy a tak to siarę robią sobie w tv...
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 14:30   #39
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Celebrity Splash

Dla fanów Celebrity Splash i rolnika Adama :-D
https://www.youtube.com/watch?v=9VC9HB1jvfc
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 07:53   #40
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Celebrity Splash

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Dla fanów Celebrity Splash i rolnika Adama :-D
https://www.youtube.com/watch?v=9VC9HB1jvfc
LOL.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-19, 12:50   #41
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Celebrity Splash

Rozwalające się stroje - porażka. Zwłaszcza ze jedna z uczestniczek mówiła że bała się czy coś tam jej odpadnie i faktycznie odpadło.
Straciłam wiarę w ludzi po tym jak w pierwszym odcinku buraczana świnia dostała najwięcej głosów od widzów.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 10:21   #42
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Celebrity Splash

Nikt nie ogląda?
Rolnik już nie daje rady i prosi żeby na niego nie głosować i co? Przechodzi dalej. Śmiech.
Jury komentując dogrywkę: wszystie 3 skoki były dobre". Trzy, choć skakały 4 osoby. To co zrobił pracownik fabryki mebli, nawet nie zasługiwało na miano skoku.

Nie pojmuję za co ludzie tak kochają tego faceta.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 11:37   #43
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Celebrity Splash

dla mnie to że on przeszedł dalej pokazuje jedno nie ważne jak się starasz ile trenujesz i jak trudny skok wykonujesz, w programach takich jak ten gdzie głosują telewidzowie liczy się to kogo bardziej lubią, nie rozumiem osób głosujących na takiego rolnika który jest najsłabszy zamiast na osoby naprawdę dobre, sympatia sympatią ale patrzcie lepiej na to jak kto skacze, przecież on nawet nie ma już ochoty na treningi i dalszy udział, tak w ogóle to powinni do zdyskwalifikować bo w dogrywce skoczył ten sam skok co w pierwszym odcinku z tej samej wysokości, o wiele bardziej wolę programy gdzie decyduje samo jury bo tam nie patrzą aż tak na to kogo lubią tylko kto jaki poziom prezentuje, a tu to nie zdziwię się nawet jeśli rolnik wygra program
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 11:53   #44
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Celebrity Splash

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
dla mnie to że on przeszedł dalej pokazuje jedno nie ważne jak się starasz ile trenujesz i jak trudny skok wykonujesz, w programach takich jak ten gdzie głosują telewidzowie liczy się to kogo bardziej lubią, nie rozumiem osób głosujących na takiego rolnika który jest najsłabszy zamiast na osoby naprawdę dobre, sympatia sympatią ale patrzcie lepiej na to jak kto skacze, przecież on nawet nie ma już ochoty na treningi i dalszy udział, tak w ogóle to powinni do zdyskwalifikować bo w dogrywce skoczył ten sam skok co w pierwszym odcinku z tej samej wysokości, o wiele bardziej wolę programy gdzie decyduje samo jury bo tam nie patrzą aż tak na to kogo lubią tylko kto jaki poziom prezentuje, a tu to nie zdziwię się nawet jeśli rolnik wygra program
No właśnie. Trener chyba powiedział ze to bedzie skok "poza konkursem" bo dokładnie taki skok wykonał już w 1 odcinku.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-06 12:53:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.