Czerwcowy ślub - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-29, 11:31   #1
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665

Czerwcowy ślub


Witam serdecznie,
o której godz zorganizowały byście ślub w pierwszej połowie czerwca? czy godz 15 jest zbyt wczesną a może 16 usmiech.gif oraz plener w dzień ślubu czy wybrać jednak inny dzień pozdrawiam
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-16, 08:31   #2
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Czerwcowy ślub

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,
o której godz zorganizowały byście ślub w pierwszej połowie czerwca? czy godz 15 jest zbyt wczesną a może 16 usmiech.gif oraz plener w dzień ślubu czy wybrać jednak inny dzień pozdrawiam
My będziemy mieć ślub w czerwcu i w kościele planuje na ok 14-15
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-17, 08:43   #3
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czerwcowy ślub

Moim zdaniem 14 to stanowczo za wcześnie (chyba że w grę wchodzi długi przejazd z kościoła/ urzędu do sali lub rozbudowane atrakcje dla gości w stylu gry i zabawy na świeżym powietrzu).
Byliśmy na takim ślubie punkt 14 we wrześniu, wesele zaczęło się o 15.30 i przed 18 zaczęły się tance. Do 22 towarzystwo się zmęczyło, bo szpilki, wódeczka, wzruszenia i emocje, i choć kulturalnie doczekano oczepin to już raczej na siedząco i z zerwaniem na zegarek, kwadrans po północy zaczęło się opuszczanie zabawy. Ja wychodziłam o 2, zostało jeszcze ok 30% gości i to był mój jedyny zarzut do całej imprezy, że „za wcześnie się zaczęła”.
Nasz ślub wyznaczyliśmy wstępnie na 16.30-17, wesele na 18.30 (do sali 10 min). Podobnie było na większości wesel, na których byliśmy

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Natomiast co do zdjęć - na dzień ślubu zaplanowaliśmy tylko krótka dodatkowa sesję i to o ile okoliczności na to pozwolą (np. pogoda pozwoli skorzystać z tarasu na dachu). My plus rodzice i rodzeństwo, czyli typowe pamiątkowe. Właściwy plener bedzie kilka dni później
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-18, 17:24   #4
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Czerwcowy ślub

My ustaliliśm że, nasz ślub będzie o godz. 15:00. Wesele jest jednodniowe, zespół mamy opłacony do godz 4 rano, a i wiekszosc gosci bedzie w wieku 35 lat i więcej. Cześć z małymi dziećmi, a kto ma sie bawic to i tak będzie się dobrze bawił.

Co do zdjęć w dniu ślubu zrobimy sesje z gośćmi, rodzicami w okolicy sali oraz być może blisko w parku na pół godz. Zalezy od warunkow, od pogody oraz od sukni, jeszcze nie wiem czy będzie wypożyczona czy uszyje u krawcowej. Kupno sukni z salonu jednak jest kosztowne.
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 14:55   #5
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Czerwcowy ślub

myślę, ze to za wcześnie. Jak już ktoś wyżej naisał, jeśli wesele zacznie się szybciej, goście zaraz po oczepinach się rozejdą. Wedlg mnie 16/17 to optymalna godzina na ślub
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 11:56   #6
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Czerwcowy ślub

Cytat:
Napisane przez WeddingLover Pokaż wiadomość
myślę, ze to za wcześnie. Jak już ktoś wyżej naisał, jeśli wesele zacznie się szybciej, goście zaraz po oczepinach się rozejdą. Wedlg mnie 16/17 to optymalna godzina na ślub
My też będziemy mieć jednak o 16 w kościele
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 14:10   #7
Krolowalasu
Raczkowanie
 
Avatar Krolowalasu
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 100
Dot.: Czerwcowy ślub

Braliśmy ślub w maju o 15. Wesele skończyło się ok 3-4.00. Moim zdaniem to dobra godzina, chociaż więcej osób na parkiecie zrobiła się jak zaczęło się ściemniać. Mieliśmy fajny ogródek dużo ludzi chillowało na słońcu. nie żałuję, ja właśnie chciałam , żeby każdy dobrze się bawił, a tak każdy znalazł coś dla siebie.
Jeśli Wam zależy na bardzo typowym weselu gdzie wszyscy siedzą, jedzą , piją i tańczą tylko to faktycznie lepiej ciut później,
Krolowalasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-06, 15:01   #8
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Czerwcowy ślub

u nas nie ma szansy na ogródek i stworzenie szansy na chwile oddechu w czasie wesela.
półtorej-dwie godziny po ślubie rozpoczyna się obiadokolacja i potem, koło 21 ruszamy z zabawa.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 15:00   #9
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Czerwcowy ślub

Cytat:
Napisane przez Krolowalasu Pokaż wiadomość
Mieliśmy fajny ogródek dużo ludzi chillowało na słońcu. nie żałuję, ja właśnie chciałam , żeby każdy dobrze się bawił, a tak każdy znalazł coś dla siebie.
,
w sprzyjających okolicznościach przyrody grzech nie skorzystać
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-10 16:00:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.