lampa - obraz, obraz - obraz.. ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-06, 21:39   #1
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472

lampa - obraz, obraz - obraz.. ?


z góry mówie że to nie żadna reklama, chce zrobić komuś po prostu wyjątkowy i piękny prezent na urodziny i początkowo mial to być duży obraz na płótnie (pełno ich na allegro, mam nadzieje że wiecie o co chodzi) z miastem nocą, ale przez przypadek znalazlam sklep z takimi obrazami ale podświetlanymi, tzw. lampa - obraz.

zastanawiam sie czy to na zywo jest tak fajne jak wydaje sie być? czy ktoś z was widział takie coś na zywo? cena spora, troche sie boje zamawiac w ciemno, ale na te chwile lampa-obraz wydaje mi sie byc ciekawsza od zwykłego, szczególnie że ma to być miasto oświetlone w nocy...

czy ktoś miał styczność z tym na zywo? troche sie boje kupić bubel za tyle kasy ..

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

żeby wam przybliżyć o jaką rzecz mi chodzi:


Lampa ta w dzień prezentuje się jako ładny obraz, wieczorem zapalona może służyć jako efektowna i niepowtarzalna lampa. Obraz-lampa nadaje się do domu, na prezent lub jako dekoracja do lokalu i biura. Szeroka oferta wzorów pozwala na wybranie odpowiedniego motywu wedle potrzeb. Lampa wykonana jest z najlepszym materiałów, co stanowi o jej jakości. Jako źródło światła zastosowana jest oprawa na świetlówkę 21W.

  • Parametry techniczne
  • Wysokość: 70 cm
  • Szerokość: 150 cm
  • Głębokość: 10 cm
  • Zasilanie: 230V 21W w komplecie
  • Czas realizacji: 2 - 14 dni
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 21:41   #2
shadow__
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 472
Dot.: lampa - obraz, obraz - obraz.. ?

"ok lampy który jest dalszą częścią obrazu jest podświetlony co daje nam znakomity
efekt i piękny wygląd na każdej ścianie.
Lampa/obraz
gotowa do poieszenia na ścianie."
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i.php.jpg (39,2 KB, 8 załadowań)
shadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 17:57   #3
Melonkowa
Raczkowanie
 
Avatar Melonkowa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 97
Dot.: lampa - obraz, obraz - obraz.. ?

A ten obraz będzie podświetlany przez płótno czy będzie szklany? Pytam ponieważ nie do końca zrozumiałam, a kiedyś miałam styczność ze świecącym obrazem, ale szklanym(takim starszej generacji, ok 10 lat wstecz) I wszystko ładnie się prezentowało, kolorki były żywe i nie raziły w oczy. Była możliwa również regulacja podświetlania. Dodatkowo można było włączyć dźwięk odpowiedni do prezentowanej scenerii. Co do rozmiarów to obraz był duży. Myślę, że moja odpowiedź troszkę pomogła
Melonkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 09:48   #4
AnnKkka
Przyczajenie
 
Avatar AnnKkka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 19
Dot.: lampa - obraz, obraz - obraz.. ?

Ja kiedyś chciałam kupić podobny obraz - miasto nocą, święcące lampy i niektóre "okna" w wieżowcach. Obraz był połączeniem materiału i szkła, tzn. material przyklejono doprzydymionego szkła i lampki nie raziły tak bardzo. Niestety koszmarem okazało się samo nagrzewanie - obraz trzeba było gasić po godzinie, bo się zaczynał spalać. Dlatego wybrałam normalne płótno, a lampki led nakleilam na wewnętrzne krawędzie ramy i też świetnie wygląda

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2015-07-13 o 11:10
AnnKkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-13 10:48:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.