Ćwiczenia i wzrost wagi ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-04, 15:38   #1
RonOliffka
Przyczajenie
 
Avatar RonOliffka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Unhappy

Ćwiczenia i wzrost wagi ?


Hejka ! A więc ostatnio zaczęłam ćwiczyć , gdzieś tak miesiąc temu .. Miesiąc temu zaczęłam ćwiczyć z Ewa Chodakowską tak zwany skalpel codziennie i jedynym efektem jaki zauważyłam to twardszy brzuch i nogi . Bardzo martwi mnie waga , bo przestałam jeść słodycze i staram się jeść dość zdrowo , a ważę tyle ile jeszcze nigdy w życiu nie ważyłam ! :, ( Nie jestem wysoka , bo mam tylko 160 cm wzrostu i do tej pory najwięcej ważyłam 55 kg i jadłam wszystko ! Fast foody , słodycze itp. Chciałam coś zmienić na lepsze i myślałam , że mi się udało , bo ciało wygląda niby lepiej niż wcześniej , ale w centymetrach ruszyło się niewiele , a waga jest niewyobrażalnie wysoka ! Prawie 58 kg !!! Gdy zeszłam z wagi to po prostu płakać mi się zachciało .. Byłam bardzo zdeterminowana , a teraz cała moja motywacja poszła w las .
Dalej nie jem słodyczy itp i ćwiczę , bo boje się , że gdybym przestała to jeszcze bardziej bym przytyła. .. , ale gdy patrzę w lustro to nie widzę tych przybyłych kg i sama nie wiem o co chodzi.. Czytałam , że to przez mięśnie , ale innym przybywało 0,5 kg a nie aż 4 ! Bo przed ważyłam 54.1 kg ;; ( Nie wiem co robię nie tak . Dzisiaj zaczęłam dietę polegająca na zmniejszaniu kalorii i gdy tylko zrobi się cieplej zacznę biegać i na pewno więcej się ruszać . Mam nadzieje , ze to coś pomoże ... Moim głównym założeniem było schudnąć do 48 kg i dalej jest . Macie jakieś wytłumaczenie na te przybyte kg , których nie widać i jakieś sposoby na dość szybkie schudniecie ?
RonOliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 20:26   #2
pluszowa misia
Zadomowienie
 
Avatar pluszowa misia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 605
Dot.: Ćwiczenia i wzrost wagi ?

nie martw sie kochana wrecz sie ciesz poniewaz jest to zwyczajny przyrost miesniowy a nie tluszczowy twoje miesnie pod wplywem regularnych cwiczen napiely sie dotlenily czego konsekwencja jest przyros wagi powinnas zaczac sie mierzyc a nie wazyc sprawdz jestem pewna ze wymiary sie zmienia
__________________
Największą Mocą Jest Wiara W Samego Siebie
pluszowa misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 09:58   #3
RonOliffka
Przyczajenie
 
Avatar RonOliffka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: Ćwiczenia i wzrost wagi ?

Cytat:
Napisane przez pluszowa misia Pokaż wiadomość
nie martw sie kochana wrecz sie ciesz poniewaz jest to zwyczajny przyrost miesniowy a nie tluszczowy twoje miesnie pod wplywem regularnych cwiczen napiely sie dotlenily czego konsekwencja jest przyros wagi powinnas zaczac sie mierzyc a nie wazyc sprawdz jestem pewna ze wymiary sie zmienia
Dziękuję za odpowiedź ! Mam taką nadzieję , że to mięśnie .. Po 2 miesiącu ćwiczeń się z ważę i zobaczę czy coś poleciało w cm
RonOliffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 13:23   #4
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Ćwiczenia i wzrost wagi ?

A moze wlasnie za bardzo obcielas kcal i organizm zaczal sie bronic i odklada zapasy tluszczyku.
Ile kcal jeszcz dziennie, podaj jakis przykladowy jadlospis z mniej wiecej dokladnymi ilosciami np iles gram kaszy/ryzu/ile kromek etc
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 16:02   #5
komplexuls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Ćwiczenia i wzrost wagi ?

Mam ten sam problem i nawet tą samą wagę co Ty, tylko że ja mam jakieś 7-8 cm więcej ale jestem załamana co prawda mam strasznie wyćwiczoną pupę i pewnie dużo te mięśnie ważą ale no kurcze jak na tej wadze widzę takie ogromne liczby to jestem załamana!
komplexuls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 22:56   #6
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Ćwiczenia i wzrost wagi ?

Nie ma opcji, żeby kobiecie po miesiącu ćwiczeń z Ewą przybyło 4 kg mięśni. Zbudowanie masy mięśniowej u kobiet, to nie jest tak prosta sprawa.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 12:18   #7
komplexuls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11
Dot.: Ćwiczenia i wzrost wagi ?

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Nie ma opcji, żeby kobiecie po miesiącu ćwiczeń z Ewą przybyło 4 kg mięśni. Zbudowanie masy mięśniowej u kobiet, to nie jest tak prosta sprawa.
Po miesiącu to może nie, ale po półtora roku
komplexuls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 12:35   #8
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Ćwiczenia i wzrost wagi ?

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Nie ma opcji, żeby kobiecie po miesiącu ćwiczeń z Ewą przybyło 4 kg mięśni. Zbudowanie masy mięśniowej u kobiet, to nie jest tak prosta sprawa.
Dokladnie.
Na miesnie u kobiet trzeba niestety ostro pracowac silowo ( chodzi mi o wolne ciezary i maszyny) . Same od cardio chodakowskiej sie nie zrobia.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14



Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-07 13:35:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.