Ubrania studentek, studencki styl - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-17, 17:17   #1
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246

Ubrania studentek, studencki styl


witam! tak jak w tytule interesuje mnie jakie ciuchy będą najpraktyczniejsze a zarazem ładne dla przyszłej studentki jak Wy się ubieracie?? czekam na wasze odpowiedzi, propozycje
temat może błachy, ale niedługo zaczynam życie w dużym mieście i zastanawia mnie to

Edytowane przez tigiii
Czas edycji: 2011-07-17 o 18:03
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 18:11   #2
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Ubrania studentek, studencki styl

jestem studentką już od czterech lat i ubieram się po prostu w swoim stylu, który jak widzę na swoich zdjęciach ewoluował.Na początku dość młodzieżowy, teraz odrobinę seksowny ,ale też nie przesadzony, po prostu pasujący do mnie .
Na moim wydziale spotykam mnóstwo różnych stylów, chociaż muszę przyznać ,że można tez określić kilka wiodących - ubiór stonowany, "grzeczny", spódnica do kolan w kwiaty ( hit!) , wysokie buty , białe bluzki, bluzki galowe, eleganckie dodatki, kardigany, floral i wszystko co pasuje grzecznej dziewczynce z dobrego domu. Styl "barbie" , metalowy itd .-występują, ale bardzo rzadko. Są też osoby ubierające się po swojemu .

Moim zdaniem ,gdy wybierasz się na uczelnię - czy to na wykład , czy na ćwiczenia czy inną formę zajęć, to strój powinien pasować do miejsca .
Na egzamin nie założysz różowej mini czy dekoltu do kolan. Są też wykładowcy,którzy nie tolerują np.bluzek na cienkich ramiączkach, innym to obojętne. Po prostu ubieraj się z szacunkiem do osób, z którymi będziesz przebywać.

Ważna jest też wygoda. Jeśli masz zamiar spędzić cały dzień na uczelni/ na mieście to ubierz się tak, aby po kilku godzinach wykładów nie męczyć się w wybranym stroju.
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:30   #3
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ubrania studentek, studencki styl

hmm, nie wiedziałam, że rozpoczynając studia należy również wymieniać szafę ;]
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:42   #4
smakowanie
Rozeznanie
 
Avatar smakowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 624
Dot.: Ubrania studentek, studencki styl

a jest w ogóle coś takiego jak studencki styl? trzeba być sobą i już, ubierać się tak, żeby czuć się dobrze ze sobą i wśród innych i po kłopocie.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość
jestem studentką już od czterech lat i ubieram się po prostu w swoim stylu, który jak widzę na swoich zdjęciach ewoluował.Na początku dość młodzieżowy, teraz odrobinę seksowny ,ale też nie przesadzony, po prostu pasujący do mnie .
Na moim wydziale spotykam mnóstwo różnych stylów, chociaż muszę przyznać ,że można tez określić kilka wiodących - ubiór stonowany, "grzeczny", spódnica do kolan w kwiaty ( hit!) , wysokie buty , białe bluzki, bluzki galowe, eleganckie dodatki, kardigany, floral i wszystko co pasuje grzecznej dziewczynce z dobrego domu. Styl "barbie" , metalowy itd .-występują, ale bardzo rzadko. Są też osoby ubierające się po swojemu .

Moim zdaniem ,gdy wybierasz się na uczelnię - czy to na wykład , czy na ćwiczenia czy inną formę zajęć, to strój powinien pasować do miejsca .
Na egzamin nie założysz różowej mini czy dekoltu do kolan. Są też wykładowcy,którzy nie tolerują np.bluzek na cienkich ramiączkach, innym to obojętne. Po prostu ubieraj się z szacunkiem do osób, z którymi będziesz przebywać.

Ważna jest też wygoda. Jeśli masz zamiar spędzić cały dzień na uczelni/ na mieście to ubierz się tak, aby po kilku godzinach wykładów nie męczyć się w wybranym stroju.
haha, jako wyjątek od reguły mogę powiedzieć, że kiedyś na egzaminie pojawiłam się w krótkich szortach i czerwonej bluzce, byłam jedynym czerwonym punktem na sali, ale później nikt mnie za to nie prześladował
smakowanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 19:50   #5
Anna Antonina
Wtajemniczenie
 
Avatar Anna Antonina
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 161
Dot.: Ubrania studentek, studencki styl

Studia, szczególnie w dużym mieście, to jak dla mnie takie miejsce, gdzie każdy ma głęboko w 4 literach, jak się ubrałaś. U mnie na uczelni możesz zobaczyć cały przekrój stylu, od emo, poprzez mini długości 10 cm i dekolt do pasa, aż do stylu boho.

Na egzaminy, owszem, wybieram starannie eleganckie ciuszki. Ale na normalne zajęcia chodzę w tym, co mi wpadnie w rękę. Byleby wygodne, bo w niewygodnym nie usiedzisz x godzin na wykładach. Zwykle noszę legginsy z jakimiś tunikami. Albo rurki + top + ewentualnie sweterek. W zimie każdy nosił duże brzydkie swetry. Takie były brzydkie, że aż fajne Teraz w lecie dużo osób śmigało w długich zwiewnych spódnicach i sukienkach.

Do tego wygodne butki, bo czasem się trzeba nabiegać

Ale naprawdę, studia to jedyne miejsce, w które odważyłabym się pójść w ciuchach wybranych z zamkniętymi oczami i kompletnie do siebie nie pasujących. I naprawdę nikt by nie powiedział mi złego słowa.
Anna Antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 22:56   #6
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: Ubrania studentek, studencki styl

Cytat:
Napisane przez Noa_ Pokaż wiadomość
jestem studentką już od czterech lat i ubieram się po prostu w swoim stylu, który jak widzę na swoich zdjęciach ewoluował.Na początku dość młodzieżowy, teraz odrobinę seksowny ,ale też nie przesadzony, po prostu pasujący do mnie .
Na moim wydziale spotykam mnóstwo różnych stylów, chociaż muszę przyznać ,że można tez określić kilka wiodących - ubiór stonowany, "grzeczny", spódnica do kolan w kwiaty ( hit!) , wysokie buty , białe bluzki, bluzki galowe, eleganckie dodatki, kardigany, floral i wszystko co pasuje grzecznej dziewczynce z dobrego domu. Styl "barbie" , metalowy itd .-występują, ale bardzo rzadko. Są też osoby ubierające się po swojemu .

Moim zdaniem ,gdy wybierasz się na uczelnię - czy to na wykład , czy na ćwiczenia czy inną formę zajęć, to strój powinien pasować do miejsca .
Na egzamin nie założysz różowej mini czy dekoltu do kolan. Są też wykładowcy,którzy nie tolerują np.bluzek na cienkich ramiączkach, innym to obojętne. Po prostu ubieraj się z szacunkiem do osób, z którymi będziesz przebywać.

Ważna jest też wygoda. Jeśli masz zamiar spędzić cały dzień na uczelni/ na mieście to ubierz się tak, aby po kilku godzinach wykładów nie męczyć się w wybranym stroju.

Rozumiem dzieki za dogłębną odpowiedz hehe przybliżyłas mi mocno o co kaman, najważniejsze to po prostu czuć się na luzie

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
hmm, nie wiedziałam, że rozpoczynając studia należy również wymieniać szafę ;]
chciałam po prostu mniej więcej dowiedzieć się co mnie czeka jestem z małego miasteczka i tutaj jeden drugiego obserwuje

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Anna Antonina Pokaż wiadomość
Studia, szczególnie w dużym mieście, to jak dla mnie takie miejsce, gdzie każdy ma głęboko w 4 literach, jak się ubrałaś. U mnie na uczelni możesz zobaczyć cały przekrój stylu, od emo, poprzez mini długości 10 cm i dekolt do pasa, aż do stylu boho.

Na egzaminy, owszem, wybieram starannie eleganckie ciuszki. Ale na normalne zajęcia chodzę w tym, co mi wpadnie w rękę. Byleby wygodne, bo w niewygodnym nie usiedzisz x godzin na wykładach. Zwykle noszę legginsy z jakimiś tunikami. Albo rurki + top + ewentualnie sweterek. W zimie każdy nosił duże brzydkie swetry. Takie były brzydkie, że aż fajne Teraz w lecie dużo osób śmigało w długich zwiewnych spódnicach i sukienkach.

Do tego wygodne butki, bo czasem się trzeba nabiegać

Ale naprawdę, studia to jedyne miejsce, w które odważyłabym się pójść w ciuchach wybranych z zamkniętymi oczami i kompletnie do siebie nie pasujących. I naprawdę nikt by nie powiedział mi złego słowa.
No to faaajnie każdy znajdzie coś dla siebie, że tak powiem
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.