DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-11, 17:12   #991
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

2 lyżki lnu (nie mielonego) gotuję w 2 szklankah wody jak gęstnieje odcedzam. świetny nawilżacz!
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 17:15   #992
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
co to jest zel lniany??
To jest żel, który się robi gotując siemię lniane Swoją drogą, bardzo fajny stylizator loków
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 17:22   #993
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nakladsz to na wlosy po myciu zamiast maski czy przed? To taki glut sie robi?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:22   #994
patusia88
Raczkowanie
 
Avatar patusia88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 247
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

roznie dodaje do masek d/s , jak rowniez przed myciem, najczesciej jednak po umyciu przed odzywka b/s takie straki sie robia a jak wyschną odgnatam reka
__________________
19.02.2012- uczę się żyć bez prostownicy...
20.10.2012 - Drożdże (podejscie nr 3)
29.01.2012 - ZAPUSZCZAM!
patusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 19:07   #995
misia00
Zakorzenienie
 
Avatar misia00
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ♥♥♥♥♥
Wiadomości: 3 600
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Pytanko

Chcę zrobić koleżance ombre końcówki dekoloryzatorem+potem farba

Tak robiła mi fryzjerka.

Możecie mi doradzić co kupić, co z czym połączyć??
MAcie już doświadczenie w dekoloryzacji.
Koleżanka ma włosy ciemny brąz
__________________
<ciach_reklama>
misia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 21:17   #996
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

podejrzewam że robiła rozjasniaczem, a koleżanka ma naturalny kolor czy farbowany? wykonanie ombre opisywałem w wątku o ombre
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-13, 12:05   #997
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
150ml to mało jest. utleniacz nie ma znaczenia, z rozjaśniaczy polecam chantal albo vincent ledier
Fryz ja w dalszym ciągu mam swój 6% utleniacz z vincenta, był litrowy a mam jego jeszcze ponad połowę Być może za jakiś czas mi się przyda
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-13, 12:15   #998
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Fryz ja w dalszym ciągu mam swój 6% utleniacz z vincenta, był litrowy a mam jego jeszcze ponad połowę Być może za jakiś czas mi się przyda
przydać zawsze się przyda :d
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-14, 08:44   #999
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
przydać zawsze się przyda :d
Mój drogi, jednak postanowiłam z miesiąc wstrzymać się z rozjaśnianiem (tzn kąpielą rozjaśniającą). Bardzo wypadają mi obecnie włosy, mimo, że rozjaśniać zamierzam od 10 cm od skalpu w dół - wolę najpierw je nieco wzmocnić
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 10:18   #1000
weronika2586
Raczkowanie
 
Avatar weronika2586
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA plus FARBOWANIE ,pomóżcie!

hej
Mam pytanie,chce przeprowadzic dekoloryzacje wlosow farbowanych na czarno/ciemny brąz..ostatnio farbowane byly dwa miesiace temu na ciemny braz..wczesniej tez farbowalam na ciemno, jakies 3 tygodnie temu znajoma poprosila mnie o zrobienie pasemek (odrost),wiec wybralam jej pasemka i przciagnelam u nasady po nich i w folie..byl to rozjasniacz/dekoloryzator Garnier EO

potem na odrost reszty wlosow i calych nalozylam jej garnier 7 blond
Wlosy wyszly jej fajnie i pasemka tez.. potem kolezanka wpadla na pomysl ze mi zrobi pasemka tym garnierem E0,z racji tego ze mialam troche odrost to wlosy u nasady wyszly jasne a pasemka od nasady jasne po miedziane..bylam zalamana bo nie wygladalo to fajnie odrosty zlapalo na jasno
minelo juz z 3 tygodnie od tamtej pory i pomyslalam ze naloze na calosc wlosow garnier color naturals EO(ten jest jakis inny od tamtego nie wiem czym sie różni )

Jak myslicie po nalozeniu tej farby uzyskam pewnie to co mam na pasemkach teraz,czyli taka miedz?? potem chcialam nalozyc na to farbe Wellaton sredni blond 7.0

Jak myslicie ,wyjdzie cos z tego? moj naturany kolor wlosow to ciemny blond/jasny braz,cos takiego.. wlosy mam do ramion..
Chcialabym uzyskac jakis braz fajny..
Prosze o rade
weronika2586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 11:16   #1001
weronika2586
Raczkowanie
 
Avatar weronika2586
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Question dekoloryzacja plus farbowanie

hej
Mam pytanie,chce przeprowadzic dekoloryzacje wlosow farbowanych na czarno/ciemny brąz..ostatnio farbowane byly dwa miesiace temu na ciemny braz..wczesniej tez farbowalam na ciemno, jakies 3 tygodnie temu znajoma poprosila mnie o zrobienie pasemek (odrost),wiec wybralam jej pasemka i przciagnelam u nasady po nich i w folie..byl to rozjasniacz/dekoloryzator Garnier EO

potem na odrost reszty wlosow i calych nalozylam jej garnier 7 blond
Wlosy wyszly jej fajnie i pasemka tez.. potem kolezanka wpadla na pomysl ze mi zrobi pasemka tym garnierem E0,z racji tego ze mialam troche odrost to wlosy u nasady wyszly jasne a pasemka od nasady jasne po miedziane..bylam zalamana bo nie wygladalo to fajnie odrosty zlapalo na jasno
minelo juz z 3 tygodnie od tamtej pory i pomyslalam ze naloze na calosc wlosow garnier color naturals EO(ten jest jakis inny od tamtego nie wiem czym sie różni )

Jak myslicie po nalozeniu tej farby uzyskam pewnie to co mam na pasemkach teraz,czyli taka miedz?? potem chcialam nalozyc na to farbe Wellaton sredni blond 7.0

Jak myslicie ,wyjdzie cos z tego? moj naturany kolor wlosow to ciemny blond/jasny braz,cos takiego.. wlosy mam do ramion..
Prosze o rade
weronika2586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 15:34   #1002
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: dekoloryzacja plus farbowanie

ten wellaton jest ciemny, a E0 z color sensation mocniej rozjasnia niż z naturals. zrób kapiel rozjasniajacą fryzjerskim rozjaśniaczem chantalem z woda 6% z naciskiem na końcówki potem nałóż jakiś średni blond ale ten z welli wychodzi ciemno , z londy weź
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 09:04   #1003
weronika2586
Raczkowanie
 
Avatar weronika2586
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Dot.: dekoloryzacja plus farbowanie

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ten wellaton jest ciemny, a E0 z color sensation mocniej rozjasnia niż z naturals. zrób kapiel rozjasniajacą fryzjerskim rozjaśniaczem chantalem z woda 6% z naciskiem na końcówki potem nałóż jakiś średni blond ale ten z welli wychodzi ciemno , z londy weź
Jak użyje tego wellatona to wyjdzie ciemny mowisz?tzn jaki? jakis braz? ja nie chce uzyskac blondu tylko jakis braz
Czyli co ten garnier Eo nie nadaje sie,nie rozjasni mi wlosow? chcialam wlasnie pominac juz te zafarbowane odrosty i polozyc na reszte wlosow..
weronika2586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:26   #1004
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

cześć po dekoloryzacji i bardzo częstym farbowaniu blondami ( od ok. miesiąca co tydzień- czyli 4 razy- nie bijcie) mam kolor, który w cieniu, w domu ma poziom 8 blond z lekko rudą poświatą a w słońcu jest jaśniejszy. Kolor ten niestety się zatrzymał i każde kolejne rozjaśnianie wogóle go nie rusza. Marzę o bardzo jasnym blondzie mw. takim, jak na załączniku. Czym to ruszyć, rozjaśniacz spali mi włosy. Chodzi mi o to, który poziom farby powinnam nałożyć, od razu 12? będę łysa...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pobrane.jpg (2,3 KB, 109 załadowań)
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:29   #1005
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

nie poziom farby zdecyduje o wysuszeniu tylko oksydant jakiego użyjesz
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:33   #1006
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
nie poziom farby zdecyduje o wysuszeniu tylko oksydant jakiego użyjesz
tak ale co mi da farba z 12 poziomu z wodą 3%, chyba logiczne, że to nie ma sensu, no chyba że nie mam racji, to zwracam honor
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:41   #1007
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
cześć po dekoloryzacji i bardzo częstym farbowaniu blondami ( od ok. miesiąca co tydzień- czyli 4 razy- nie bijcie) mam kolor, który w cieniu, w domu ma poziom 8 blond z lekko rudą poświatą a w słońcu jest jaśniejszy. Kolor ten niestety się zatrzymał i każde kolejne rozjaśnianie wogóle go nie rusza. Marzę o bardzo jasnym blondzie mw. takim, jak na załączniku. Czym to ruszyć, rozjaśniacz spali mi włosy. Chodzi mi o to, który poziom farby powinnam nałożyć, od razu 12? będę łysa...
w bardzo złym są stanie? wiem o co chodzi, że farba juz nie rusza poziomu...to potrafi być frustrujące. ja bym zrobił kąpiel rozjaśniającą

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez weronika2586 Pokaż wiadomość
Jak użyje tego wellatona to wyjdzie ciemny mowisz?tzn jaki? jakis braz? ja nie chce uzyskac blondu tylko jakis braz
Czyli co ten garnier Eo nie nadaje sie,nie rozjasni mi wlosow? chcialam wlasnie pominac juz te zafarbowane odrosty i polozyc na reszte wlosow..
sklepowe rozjaśniacze się nie nadają bo mało rozjaśniają i niszczą w porównaniu do fryzjerskich

jaki brąz chcesz uzyskac? tzn zdjęcie pokaż
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:45   #1008
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam

Mam pytanie jak pozbyć się resztek czerwonawo-rudego pigmentu z włosów? Chciałabym żeby był to jak najmniej inwazyjny zabieg. Robiłam jakieś 3 miesiące temu dekoloryzację całkowitą no i została ta rudawa czerwień, jestem po dwóch kąpielach rozjaśniających i wzięło tylko odrost i końcówki, które wcześniej były rozjaśniane, a długość jest taka rudawa. Czy wystarczy szampon fioletowy ? Czy jak pokombinuję z niebieskim tonerem la riche to nie osiągnę jakiegoś kretyńskiego efektu? Może ktoś miał podobny problem i się z nim uporał? Od razu powiem że chętnie wstawiłanbym zdjęcia ale nie oddają tego koloru, aparat za słaby :C
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:48   #1009
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

do fryz: włosy nie są w tragicznym stanie, chociaż puszą się i widać, że troszkę przeszły, widać to zwłaszcza na grzywce i pocieniowanych pasmach, odżywiam je oczywiście ( maska crema al latte kallos) i o dziwo nie wypadają mi i nie kruszą się, są po prostu wysuszone na końcach, więc co byś poradził, chciałabym mieć równomierny jasny blond, może jakaś farba fryzjerska?
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 11:11   #1010
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
do fryz: włosy nie są w tragicznym stanie, chociaż puszą się i widać, że troszkę przeszły, widać to zwłaszcza na grzywce i pocieniowanych pasmach, odżywiam je oczywiście ( maska crema al latte kallos) i o dziwo nie wypadają mi i nie kruszą się, są po prostu wysuszone na końcach, więc co byś poradził, chciałabym mieć równomierny jasny blond, może jakaś farba fryzjerska?
napisałem, że kąpiel rozjasniająca. nie widze innego sposobu jak juz farby nie rozjaśniają poziomu, tez tak miałem.

kallos jest taki sobie polecam gliss kura czarnego zwłaszcza szampon i maskę! odzywke nivea long repair

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
Witam

Mam pytanie jak pozbyć się resztek czerwonawo-rudego pigmentu z włosów? Chciałabym żeby był to jak najmniej inwazyjny zabieg. Robiłam jakieś 3 miesiące temu dekoloryzację całkowitą no i została ta rudawa czerwień, jestem po dwóch kąpielach rozjaśniających i wzięło tylko odrost i końcówki, które wcześniej były rozjaśniane, a długość jest taka rudawa. Czy wystarczy szampon fioletowy ? Czy jak pokombinuję z niebieskim tonerem la riche to nie osiągnę jakiegoś kretyńskiego efektu? Może ktoś miał podobny problem i się z nim uporał? Od razu powiem że chętnie wstawiłanbym zdjęcia ale nie oddają tego koloru, aparat za słaby :C
najlepiej własnie jakbyś zdjęcie wstawiła swojego i takiego jaki chcesz uzyskac.. czerwień niweluje się zielonym a rudy niebieskim więc teoretycznie turkus by Ci pomógł
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:18   #1011
extreme7279
Raczkowanie
 
Avatar extreme7279
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 136
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dzięki fryz, to już zostawię moje kłaki w spokoju, kallos mi pasuje, dobry jest też nowy elseve- ten czarno-różowy z argininą czy coś tam
extreme7279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:20   #1012
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
dzięki fryz, to już zostawię moje kłaki w spokoju, kallos mi pasuje, dobry jest też nowy elseve- ten czarno-różowy z argininą czy coś tam
Ja tez lubie Kallosa I tez namierzam Elseve z arginina A czarny Gliss Kurr zrobil mi krzywde
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 11:29   #1013
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez extreme7279 Pokaż wiadomość
dzięki fryz, to już zostawię moje kłaki w spokoju, kallos mi pasuje, dobry jest też nowy elseve- ten czarno-różowy z argininą czy coś tam
proponuję podreperować włosy i kombinować z kolorem za miesiąc lub dwa

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja tez lubie Kallosa I tez namierzam Elseve z arginina A czarny Gliss Kurr zrobil mi krzywde
a Idź mi Ty u Ciebie wszystko inaczej niż u mnie :brzyda l: nie wiem co mam Ci radzić już. xd
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:02   #1014
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
proponuję podreperować włosy i kombinować z kolorem za miesiąc lub dwa

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



a Idź mi Ty u Ciebie wszystko inaczej niż u mnie :brzyda l: nie wiem co mam Ci radzić już. xd
:brzyda l:
W niedziele farbowania ciag dalszy, prosze o trzymanie kciukow. Zeby nie wyszlo rude ani zolte. I zebym nie wylysiala, bo juz sie troche krusza koncowki. Musze podciac.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:30   #1015
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

czekaj czym teraz robisz?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:32   #1016
weronika2586
Raczkowanie
 
Avatar weronika2586
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
w bardzo złym są stanie? wiem o co chodzi, że farba juz nie rusza poziomu...to potrafi być frustrujące. ja bym zrobił kąpiel rozjaśniającą

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------



sklepowe rozjaśniacze się nie nadają bo mało rozjaśniają i niszczą w porównaniu do fryzjerskich

jaki brąz chcesz uzyskac? tzn zdjęcie pokaż
Chciałabym cos w podobie tego
badz jasniejsze takie : chyba to jest miedziany brąz..
weronika2586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:01   #1017
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

1 to pomiędzy średnim a ciemnym blondem, a 2 zdjęcie to jasny/średni blond z odcieniem karmelu, miedzi i złota. więc jak widzisz każdy inaczej nazywa brąz jak chcesz ten 2 to wellaton karmelowa czekolada do wymieszania z 8/0
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 13:24   #1018
weronika2586
Raczkowanie
 
Avatar weronika2586
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 15
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
1 to pomiędzy średnim a ciemnym blondem, a 2 zdjęcie to jasny/średni blond z odcieniem karmelu, miedzi i złota. więc jak widzisz każdy inaczej nazywa brąz jak chcesz ten 2 to wellaton karmelowa czekolada do wymieszania z 8/0
Kurcze,tylko ze ja juz mam zakupiona ta farbe wellaton 7.0 sredni blond
Gdy nia zafarbuje wlosy to naprawde wyjda takie ciemnie???
jakie?
weronika2586 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:39   #1019
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
czekaj czym teraz robisz?
Alfaparfem 10.1 + 11.10
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 14:44   #1020
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Alfaparfem 10.1 + 11.10
trzymam kciuki!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.