DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 00:05   #1951
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Co do palette, to mi włosów nie zniszczyła, więc proszę, nie wkładajmy wszystkich do jednego worka Utarła się głupia opinia powszechna o palette, a prawda jest taka, że każda farba ma swoje wady i zalety. Dla mnie palette jest trwała i super kryjąca A teraz jeszcze skład wzbogacili o keratynę więc na +.
Plusem może być super krycie(u mnie niestety żadne..) i trwałość ale ani Joanna ani Londa nigdy mi takich zniszczeń nie zafundowała...
Jeśli tej keratyny jest tam chociaż kropla..

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:25 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Oj Kochana... ja ani jednego ani drugiego nie używałam. A nie lepiej spróbować kupić saszetkę/dwie niebieskiego/zielonego Vincenta Lediera+ wodę 6/9%? Tutaj dużo osób tak dekoloryzowało. Musiałabyś przeczytać strony wstecz.
No ale z tego co widze przeglądając dekoloryzatory ściągają tylko sztuczny barwnik i zostaje mniej lub bardziej nagi włos. A rozjaśniacz rozjaśnia farbę i włos do tego do z reguły rudych kolorów.

Wpisałam obie nazwy i np b4 ma kilka recenzji na youtubie i oba mają sporo recenzji pisanych plus zdjęcia.
Gabi mówisz po angielsku? jeśli tak poszukaj filmików i pooglądaj efekty, poczytaj recenzje zagraniczne. Jeśli nie za bardzo, jutro mogę to dla Ciebie przejrzeć


Cytat:
Napisane przez xMartiax Pokaż wiadomość
U mnie jest ciężko, bo schodziłam z czarnego... i przechodziłam w między czasie przez czerwień i róż... boję się już cokolwiek nakładać... włosy są masakrycznie przesuszone i kruszą się (ale nie są jak wata jak po moim pierwszym rozjaśnieniu kilka lat wstecz)... boję się nakładać szamponetkę, bo nie wiem co wyjdzie... nie chcę już wyglądać gorzej niż teraz... więc chyba zostanę przy srebrnym szamponie... aż włosy i skóra głowy (podrażnione po palette!) nieco odpoczną...

a jaki odcień tego szamponu?
Przepraszam Cię nie widziałam Twojego postu.. Ja użyłam naturalny blond. Kolor własnie nie zrobił się popielaty a taki naturalny popielato-złotawy. Ja bym na Twoim miejscu też się chyba wstrzymała z mocnymi farbami.. A może szamponetka "3 mycia" Delia Srebrny blond? Może to by pomogło? http://fashion-racing.blogspot.com/2...oryzujacy.html
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2013-01-30 o 23:45
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 00:51   #1952
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Plusem może być super krycie(u mnie niestety żadne..) i trwałość ale ani Joanna ani Londa nigdy mi takich zniszczeń nie zafundowała...
Jeśli tej keratyny jest tam chociaż kropla..
Z tego co mi wiadomo, to jest, testowała ją już bunny, a ona akurat zna się trochę na składach itp.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 08:10   #1953
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Z tego co mi wiadomo, to jest, testowała ją już bunny, a ona akurat zna się trochę na składach itp.
Chodzi mi raczej o to że przy takich 'substancjach żrących' ta kropla keratyny najwyraźniej niewiele znaczy..Każde włosy reagują inaczej W końcu ja zeszłam z ciemnego brązu do blondu w jakieś dwa tygodnie chociaż do momentu palette ucieszyłam się że włosów nie zniszczyłam..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:31   #1954
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Chodzi mi raczej o to że przy takich 'substancjach żrących' ta kropla keratyny najwyraźniej niewiele znaczy..Każde włosy reagują inaczej W końcu ja zeszłam z ciemnego brązu do blondu w jakieś dwa tygodnie chociaż do momentu palette ucieszyłam się że włosów nie zniszczyłam..
Dokładnie, tak jak napisałaś- każde włosy reagują inaczej U jednych palette się sprawdza, u innych nie, ale jak widzę dziewczyny które po palette włosy mają w cudnym stanie to naprawdę nie wierzę w te mity na jej temat Przesuszyć włosy może każda farba, wszystko zalezy przecież od rodzaju włosów jakie mamy Palette jest po prostu mocną farbą, ale jej skład podobno uległ zmianie i nie jest już tak szkodliwy jak dawniej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:00   #1955
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak jak napisałaś- każde włosy reagują inaczej U jednych palette się sprawdza, u innych nie, ale jak widzę dziewczyny które po palette włosy mają w cudnym stanie to naprawdę nie wierzę w te mity na jej temat Przesuszyć włosy może każda farba, wszystko zalezy przecież od rodzaju włosów jakie mamy Palette jest po prostu mocną farbą, ale jej skład podobno uległ zmianie i nie jest już tak szkodliwy jak dawniej
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:43   #1956
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dokładnie, tak jak napisałaś- każde włosy reagują inaczej U jednych palette się sprawdza, u innych nie, ale jak widzę dziewczyny które po palette włosy mają w cudnym stanie to naprawdę nie wierzę w te mity na jej temat Przesuszyć włosy może każda farba, wszystko zalezy przecież od rodzaju włosów jakie mamy Palette jest po prostu mocną farbą, ale jej skład podobno uległ zmianie i nie jest już tak szkodliwy jak dawniej
mimo wszystko po swoich doświadczeniach z nią raczej nikomu jej nie polecę. Zwłaszcza, że szampon koloryzujacy okazał się trwalszy od niej w moim wypadku. Na szczęście szybko nie będę musiała wrócić do farb poczekam na odrosty i szamponetka wystarczy:p
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 19:20   #1957
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
Kurcze ale może u mnie nie będzie tak źle, skoro wcześniej miałam w ogóle nie farbowane i w miarę zdrowe włoski....?
Co prawda dzien po dniu, aleta druga to juz przyciemnianie..
Teraz dbam jeszcze bardziej jak napisałam w moim programie, i za miesiąc chciałabym użyć tego zmywacza uber hair colour remover albo myślę też o b4 z UK, one z tego co widze chyba tak samo działają, może z colour b4 ma ktoś doświadczenie?
Waham sie między 1 a drugim
ten zielony widziałam na ebay.. a ten rugi w rosmanie.. ten b4 jest często w niemczech stosowany czytałam na paru stronach testy tu masz na przykład
http://bibiswelt.blog.de/2012/08/22/...rner-14591580/
A tu z youtube
http://www.youtube.com/watch?v=f0y7LCnBO70

SceneQueene noo brakuje go on by wiedział co i jak ale mi pisał o tych szamponach i płukankach ale o farbie nie słyszałam..

A co do Palette.. ja uzyłam jej może 2 razy w odcieniach cezrwieni i nie było źle.. ale może to fakt ze składy pozmieniali..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-01-31 o 19:22
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 19:23   #1958
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

fakt, fakt. już tak nie niszczą . składy były gorsze, jak zaczynałam przygody z farbowaniem, właśnie z Palette . a teraz jak już dawno nie używam to ponoć lepsze...

a o b4 kiedyś czytałam, też mnie ciekawił.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 21:04   #1959
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dzięki dziewczyny, pooglądałam trochę recenzji i polubiłam profil uber na fb. Tam dorzucają sukcesywnie zdjęcia bogerek które już w PL używały uber i sie zaczynam przekonywać, jak mi włoski odpoczną to za 2 tyg działam
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 08:38   #1960
xMartiax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Już nie mam żółtka nałożyłam srebrny pył z joanny i jest dużo lepiej
xMartiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 09:33   #1961
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Pokażesz fotki?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 09:55   #1962
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nataszka25 Pokaż wiadomość
Witam Was, poczytuje Was od jakiegoś czasu,
tutaj nie ma żadnych przeciwników Paletee?
Ja się tyle nasłuchałam o tej farbie....
mam teraz w planie zakup alfaparf evolution 11.11 ,
odrost mam dość ciemny, co myślicie o tej farbie??
Ja uzywalam alfy popielatych i fioletowych blondow z poziomu 10 i 11. Szczerz mowiac szalu nie ma. Odrost mam w kolorze ciemny blond/jasny braz, ale z duza iloscia czerwonego barwnika ( nie jestem ruda, to wyszlo dopiero przy probie rozjasniania) i wlosy za kazdym razem wychodzily mi w cieplym odcieniu. W dodatku po tej farbie mi wypadaly. Mojej mamie tez, a ona robila farba z poziomu 4 i na wodzie 6%.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:01   #1963
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny

Czy ktoras z Was moze uzywala produktu Allwaves odbarwiacz koloru ? Po ostatnim malowaniu farba drogeryjna mam praktycznie czarne wlosy... Chciala bym pozbyc sie tego ciemnego koloru docelowy odcien to sredni blond...Czy mogly byscie mi cos doradzic ? Nie jestem w stanie ogarnac caly watek. Nie chciala bym do tego uzywac rozjasniacza, moje wlosy ostatnio i tak wiele przeszly wiele, teraz strasznie sie sypia
Bardzo Was prosze o pomoc
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:37   #1964
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Czy ktoras z Was moze uzywala produktu Allwaves odbarwiacz koloru ? Po ostatnim malowaniu farba drogeryjna mam praktycznie czarne wlosy... Chciala bym pozbyc sie tego ciemnego koloru docelowy odcien to sredni blond...Czy mogly byscie mi cos doradzic ? Nie jestem w stanie ogarnac caly watek. Nie chciala bym do tego uzywac rozjasniacza, moje wlosy ostatnio i tak wiele przeszly wiele, teraz strasznie sie sypia
Bardzo Was prosze o pomoc

Nie trzeba przeglądać całego wątku, wystarczy parę stron w tył Dekoloryzator elgon, chantal, hmm nie wiem czy jakieś jeszcze są polecane tutaj? Poczytaj parę stron do tyłu, bo po dekoloryzacji trzeba włosy specjalnie potraktować co by kolor ponownie nie ściemniał
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:39   #1965
Oluchna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 11
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witajcie
niedawno z ciemnego blondu chciałam zejść na jasny blondzik, taki jaki jest na najnowszym opakowaniu Loreal Preference Viking. Zrobiłam tak, że rozjasniłam włosy (po rozjasnieniu były żółte) i na to nałożyłam właśnie Vikinga i teraz mam takie żółtawe włosy. Jest ładny blond, jaśniejszy, jednak troszkę przeszkadza mi to, że odrobinę wpada w żółć. Teraz mam pytanie: co zrobić aby wyszedł mi taki blond jak na opakowaniu Vikinga? Muszę jeszcze raz zafarbować Vikingiem czy może kupić Stockholm (ale po Stockholmie nie chce mieć platyny bo taki kolor mi sie w ogóle nie podoba :/ Bardzo Was proszę o radę! Pozdrawiam!! ps. chciałabym taki blond jak tutaj na koncach http://3.bp.blogspot.com/-5uV6bP433e..._resized-1.JPG
i dlatego proszę o radę jaką farbe wybrac aby wyszedl taki kolor na moich wlosach
Oluchna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:46   #1966
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Nie trzeba przeglądać całego wątku, wystarczy parę stron w tył Dekoloryzator elgon, chantal, hmm nie wiem czy jakieś jeszcze są polecane tutaj? Poczytaj parę stron do tyłu, bo po dekoloryzacji trzeba włosy specjalnie potraktować co by kolor ponownie nie ściemniał
Witaj z elgonu juz uzywalam sciagacza koloru i niestety kolor mi powrocil nie tak ciemny, ale wrocil nie mialam co prawda szamponu do zneutralizowania srodka bo nigdzie nie moglam go kupic. Takze zastanawiam sie czy po raz kolejny nie dostane po kieszeni przez elgon ...
Mam jeszcze mega rozjasniacz takze z elgonu blu bleach, ale to prawdziwy wyniszczacz wlosow. Dlatego moze znacie jakis inny sciagacz koloru godny polecenia?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 13:50   #1967
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Witaj z elgonu juz uzywalam sciagacza koloru i niestety kolor mi powrocil nie tak ciemny, ale wrocil nie mialam co prawda szamponu do zneutralizowania srodka bo nigdzie nie moglam go kupic. Takze zastanawiam sie czy po raz kolejny nie dostane po kieszeni przez elgon ...
Mam jeszcze mega rozjasniacz takze z elgonu blu bleach, ale to prawdziwy wyniszczacz wlosow. Dlatego moze znacie jakis inny sciagacz koloru godny polecenia?
Fryz którego zbanowali niedawno doradzał też chantal o ile się nie mylę. Jak poczytasz dosłownie z 2-3 strony wcześniej pisałyśmy o metodach jak trzeba postąpić z włosami po dekoloryzacji. Ja pisałam np. o szamponie zakwaszającym włosy z joanny professional, można go dostać na allegro. Tylko nie wiem czy on pomoże, ale można spróbować bo ciężko jest określić co pomoże przeciw ciemnieniu włosów po deko.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-02-01 o 13:56
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:19   #1968
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Fryz którego zbanowali niedawno doradzał też chantal o ile się nie mylę. Jak poczytasz dosłownie z 2-3 strony wcześniej pisałyśmy o metodach jak trzeba postąpić z włosami po dekoloryzacji. Ja pisałam np. o szamponie zakwaszającym włosy z joanny professional, można go dostać na allegro. Tylko nie wiem czy on pomoże, ale można spróbować bo ciężko jest określić co pomoże przeciw ciemnieniu włosów po deko.
Rozumiem, ale czy ktos zna dzialania tego specyfiku...? Czy nadaje sie do sciagniecia koloru...?
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 18:17   #1969
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 115
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Pokażesz fotki?
Pierwsze foto, czasy czerwieni (swoją drogą też mi trochę czasu zajęło zejście z czerni do czerwieni), drugie, sprzed chwili, ale w sztucznym świetle , w rzeczywistości nie są takie białe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 2.jpg (11,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1.jpg (13,0 KB, 12 załadowań)
xSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 18:56   #1970
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Rozumiem, ale czy ktos zna dzialania tego specyfiku...? Czy nadaje sie do sciagniecia koloru...?
Pytałaś się o ściągacz koloru więc nie pisałabym Ci o czymś innym Naprawdę, zobacz sobie parę stron wstecz a masz przykłady różnych tego typu rzeczy podane
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 08:45   #1971
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 115
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam dziewczyny, próbowałam dodać post wczoraj, ale się nie wyświetlił
Więc dodaje dzisiaj

Oto efekt przed i po. Dodam jeszcze, że przed czerwienią była czerń

Na czerwony kolor (bardziej sprany) zrobiłam kąpiel rozjaśniającą, z użyciem rozjaśniacza kallos i wody 9% z domieszką szamponu, to trzymałam na głowie jakieś 20 min... efekt? Żółtawe włosy z domieszką brązu, więc na to joanna srebrny pył.... stłumiło to trochę kolor do beżu, lecz na czubku głowy nadal miałam piękną różową aureole (i w innych miejscach gdzie niegdzie też). Podobno włosy miałam w kolorze jak futerko z mojej kurtki
Nie wiele myśląc następnego dnia pobiegłam do koleżanki (zawód fryzjer- niepraktykujący ) i zrobiłyśmy kolejną kąpiel... tyle że zagadałyśmy się jak to baby i zapomniałyśmy wcześniej zmoczyć włosów trzymałyśmy to jakieś 30 minut, może krócej bo nie mogłam wysiedzieć tak mnie głowa szczypała... Efekty po kąpieli nie były zbyt zadowalające dla mnie (ale dla koleżanki i owszem), róż przerodził się w pomarańcz, czub platynowy reszta żółty blond ... no ale od czego miałyśmy jeszcze palette C10 ??
Posmarowałyśmy, a dół zrobiłyśmy na brąz, gdyż rozjaśniacz w ogóle sobie z nimi nie poradził , ale tego się spodziewałam. Poz myciu ukazał mi się średnio zadowalający kolor ale i tak było sto kroć lepiej. "Słomiany blond" takie opinie słyszałam, tłumiłam go nieco płukankami i srebrnym szamponem... nie wytrzymałam i położyłam na to za kilka dni joanne srebrny pył by całość lekko "poszarzyć" , stłumić... Efekt mega zadowalający, w porównaniu z tym co było Końce nadal lekko żółtawe i włosy zniszczone, ale chyba do odratowania. Teraz czekam na odrost i dopiero ufarbuję, myślę że będzie już tylko lepiej oto zdjęcia.. światło sztuczne, aż tak białe to nie są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 2 (2).jpg (11,4 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1 (2).jpg (13,0 KB, 22 załadowań)
xSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 10:00   #1972
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Fajnie, tez bym takie chciala
Ja po analizie opakowan z farbami stwierdzam, ze mam na glowie cos w rodzaju "Miodowego blasku"? z Palette. A na czubku wlosy sa o ton jasniejsze. Takze dupa blada z tymi popielami i fioletami z alfaparfu. Teraz jeszcze sprobuje Londy a jak i to nie wyjdzie, to chyba bede musiala jechac najpierw rozjaniacz, a na to dopiero farba :/
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 10:13   #1973
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Zastanawiam sie nad zastosowaniem Renee Blanche, RB Haute Coiffure, Repair Color System. Cenowo wyszlo by taniej niz Elgon, mozliwe ze nawet sciagnelo by kolor bezpowrotnie...

Czy ktoras z Was stosowala ten praparat i moze mi cos o nim powiedziec szukam czegos podobnego do Elgonu co sciagnie kolor a nie rozjasni...
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 12:31   #1974
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

xSheWolf, ale cudny kolor!!!
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 13:07   #1975
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad zastosowaniem Renee Blanche, RB Haute Coiffure, Repair Color System. Cenowo wyszlo by taniej niz Elgon, mozliwe ze nawet sciagnelo by kolor bezpowrotnie...

Czy ktoras z Was stosowala ten praparat i moze mi cos o nim powiedziec szukam czegos podobnego do Elgonu co sciagnie kolor a nie rozjasni...
Po raz kolejny mówię- zobacz parę stron wstecz Po coś ten wątek jest A i większość dekoloryzatorów ma tendencję do ciemnienia, nie słyszałam jeszcze o takim który nie ciemnieje, ale może wynika to z mojego nieobeznania w temacie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 18:22   #1976
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, próbowałam dodać post wczoraj, ale się nie wyświetlił
Więc dodaje dzisiaj

Oto efekt przed i po. Dodam jeszcze, że przed czerwienią była czerń

Na czerwony kolor (bardziej sprany) zrobiłam kąpiel rozjaśniającą, z użyciem rozjaśniacza kallos i wody 9% z domieszką szamponu, to trzymałam na głowie jakieś 20 min... efekt? Żółtawe włosy z domieszką brązu, więc na to joanna srebrny pył.... stłumiło to trochę kolor do beżu, lecz na czubku głowy nadal miałam piękną różową aureole (i w innych miejscach gdzie niegdzie też). Podobno włosy miałam w kolorze jak futerko z mojej kurtki
Nie wiele myśląc następnego dnia pobiegłam do koleżanki (zawód fryzjer- niepraktykujący ) i zrobiłyśmy kolejną kąpiel... tyle że zagadałyśmy się jak to baby i zapomniałyśmy wcześniej zmoczyć włosów trzymałyśmy to jakieś 30 minut, może krócej bo nie mogłam wysiedzieć tak mnie głowa szczypała... Efekty po kąpieli nie były zbyt zadowalające dla mnie (ale dla koleżanki i owszem), róż przerodził się w pomarańcz, czub platynowy reszta żółty blond ... no ale od czego miałyśmy jeszcze palette C10 ??
Posmarowałyśmy, a dół zrobiłyśmy na brąz, gdyż rozjaśniacz w ogóle sobie z nimi nie poradził , ale tego się spodziewałam. Poz myciu ukazał mi się średnio zadowalający kolor ale i tak było sto kroć lepiej. "Słomiany blond" takie opinie słyszałam, tłumiłam go nieco płukankami i srebrnym szamponem... nie wytrzymałam i położyłam na to za kilka dni joanne srebrny pył by całość lekko "poszarzyć" , stłumić... Efekt mega zadowalający, w porównaniu z tym co było Końce nadal lekko żółtawe i włosy zniszczone, ale chyba do odratowania. Teraz czekam na odrost i dopiero ufarbuję, myślę że będzie już tylko lepiej oto zdjęcia.. światło sztuczne, aż tak białe to nie są
Imponujące, rozumiem, że zdjęcie wybieliło, ale przecież na drugim w ogóle nie widać ciepłych tonów. Gratulacje.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad zastosowaniem Renee Blanche, RB Haute Coiffure, Repair Color System. Cenowo wyszlo by taniej niz Elgon, mozliwe ze nawet sciagnelo by kolor bezpowrotnie...

Czy ktoras z Was stosowala ten praparat i moze mi cos o nim powiedziec szukam czegos podobnego do Elgonu co sciagnie kolor a nie rozjasni...
Nigdy nie używałam dekoloryzatora, ale czy one nie są takie same mniej więcej? Chyba wszystkie mają takie same składniki aktywne.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 18:33   #1977
xSheWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 115
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziękuję w końcu osiągnęłam wymarzony od lat blond
xSheWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 16:54   #1978
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

hej mam do was pytanie
ściagałam koleżance kolor czarny i nakładałam czerwony. Ściągnęłyśmy rozjaśniaczem, potem farba. Rozjaśniacz słabo rozjaśnił pasma z przodu i na grzywce (pomijając odrosty)-pewnie było go już za mało, czerwony wyszedł ładnie tylko ciemniej właśnie na tych pasmach. Za 2tyg powtarzamy farbowanie. Sama czerwona farba wystarczy czy zrobić kąpiel rozjaśniającą na całość albo na te ciemniejsze pasma
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 17:37   #1979
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny. Mam do was pytanie. Czy próbowała może któraś z was choć troszkę ściągnąć kolor za pomocą olejku rycynowego ? ;p Pofarbowałam sobie na jasny brąz, a wyszedł hm... ciemny brąz. Jestem mega wkurzona bo ten kolor jest dla mnie za ciemny. Na początku myłam szamponem przeciwłupieżowym to się wypłukiwał, a teraz to już nic ;/ Nałożyłam sobie na włosy ten olejek wymieszany z żółtkiem, ale nie wiem czy jest sens próbować tym choć troszkę rozjaśnić kolor ?
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 18:46   #1980
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Olejek odżywi włosy ale nie jest zalecany blondynkom ponieważ przyciemnia włosy Nie sądzę zeby pomógł rozjaśnić niechciany kolor. Natomiast miód i cytryna może pomóc
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.