"..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..." - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-30, 09:39   #3031
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Hej dziewczyny

Maliniarka
- Może właśnie kochana , to przez stres , masz takie stany depresyjne ? Ja jak miałam DUŻO na głowie , typu praca , szkoła , jeszcze obowiązki w domu itp. Się tego tyle nazbierało, że Ja chodziłam cały czas i płakałam , wpadałam w histerie , chodziłam ciągle zmęczona , ale i naładowana negatywną energią , jakbym mogła to bym wszystkich którzy byli w około pozabijała ... Myślę , że musisz chwilę odsapnąć . I dziękuję za avek
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:42   #3032
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
polecam Inglotowe cena dobra i ładnie wyglądają. Ostatnio sama nawet kleiłam i mimo, że był to "Mój Pierwszy Raz " dałam radę
dziękuję
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 09:51   #3033
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Maliniarko głowa do góry, wiem co przechodzisz, sama 4 lata temu to przechodziłam i trwało to 1,5 roku w ciągu tego czasu przeżywałam koszmar, zamknęłam się w domu:/ A pojawiło się to nagle, pewnego wieczoru bardzo źle się poczułam, raz zimne raz gorące poty, zawroty głowy i arytmia, nie wiedziałam co sie dzieje, dzwoniłam po mamę żeby przyszla do mnie bo nie wiem co się dzieje, mamuśka jak mnie zobaczyła to się od razu domyśliła co jest grane, widziała to juz wcześniej po moim zachowaniu. Na drugi dzień poleciałam do lekarza rodzinnego, powiedziałam o co chodzi, zrobiła badania podstawowe w tym ekg i wyszło że to wszystko przez nerwicę, dostałam leki, jakieś ziołowe ale tylko na receptę. Ale najważniejsze wiedziałam co się dzieje, zaczęłam inaczej do tego podchodzić, wiadomo ni przeszło od razu przez 1,5 roku miałam nawroty lęków, za dużo sobie wmawiałam, a najlepsze było to że jak t ż był w PL to się dobrze czułam jak tylko wyjechał wszystko nawracało, lekarz stwierdził że moja nerwica wlaśnie pojawiła się z powodu rozstania na tak długo z mężem.
Kochana idź do dobrego lekarza, opowiedz wszystko co się dzieje na pewno ci lekarz pomoże.
Ja od 3 lat nie mam nawrotów, zaczęłam całkowicie inaczej myśleć, nie wymyślam sobie jakiś bzdur które tylko pogłębiały stany nerwicowe, a powiem ci u mnie było źle, bałam się gdziekolwiek wyjść, miałam duszności, bałam się nawet jeździć autobusem. Odpowiednie leczenie nawet nie psychologiczne mi pomogło. wiem że z perspektywy czasu teraz łatwo mi się o tym pisze, ale kiedyś nie mogłam nawet o tym mówić, zamykałam się w sobie, ale tak być nie mogło wzięłam się w garść i ty też musisz kochana, a na pewno zwalczysz to dziadostwo. A czułam się tak samo jak ty, tylko mi jeszcze dochodziły leki.

wiem, że pewnie nie potrzebujesz takich rad, ale chcę cię namówić na wizytę u lekarza to już będzie pierwszy krok w pokonaniu tego co teraz przeżywasz.
Ale się rozpisałam, przepraszam że tak zanudzam. Maliniarko
Ze wszystkiego jest jakieś wyjście

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-04-30 o 09:54
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:07   #3034
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

witam Was

Malinko podpinam sie pod Eweske,wlasnie z opisow twoich wynikalo,ze sama niestety sobie tym razem nie pomozesz,idz do lekarza,opowiedz co sie dzieje,uzyj wspomagaczy a zobaczysz,ze stan ktory Cie tak trzyma poprawi sie! ja w to wierze,podobne rzeczy przechodzilam oj i biedne byly przy tym moje dzieci,ale ziolowa medycyna mi pomogla i teraz jest mi o niebo lepiej i mam nadzieje,ze juz nie wroci!Nie mozesz sie tak pogrążac,trzeba dzialac!
mam nadzieje,ze kotek sie znajdzie

Paulo nie zapeszamy,daj znac jak juz bedziesz po badaniach i rozmowach

Inglot Mariolu ma fajne rzeski,zgadzam sie

wczoraj upieklam piernik i wyszedl smaczny,zapraszam

uciekam pod prysznic,mam zamiar sie zebrac do kolezanki z synkiem

milego dnia kochane
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:09   #3035
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Dziękuję Wam Ewesko i Olu, że się tymi doświadczeniami podzieliłyście. może nie będę się czuła jak ufok :| zresztą ja doszłam dalej z moimi "stanami" przez byłego TŻa, dużo dalej, ale to nie jest temat na to forum. powiem tylko, że zaliczyłam już różne terapie, różne leki(w tym uzależniające świństwa). Jestem świadoma tego, co się dzieje, ale nie mam siły z tym walczyć.Widzę, że to wraca co jakiś czas, w chwilach niepowodzeń. Wraca ten cały brak wiary w siebie, poczucie zgnojenia, chociaż nie ma już nade mną tej gnojącej osoby. Wiem, że to nie zwykła chandra, tylko choroba, która czasem paraliżuje. Działa na wszystko, co dzieje się z ciałem, każdy ból zwielokrotniony, każda dolegliwość dokucza bardziej, drobne złośliwości bolą jak wyzwanie od najgorszych. A Sylwestrowy mi powiedział, że sama sobie to wymyślam...
Jeszcze ten kot, ciągle mam łzy w oczach..

Jestem pod opieką lekarza, dostałam skierowanie do poradni, ale nie mam ochoty tam iść, bo miałam nie zbyt pozytywnych doświadczeń z psychologami, zresztą z czasem też kiepsko.

Chyba rozwalam ten miły, zabawny wątek. Wybaczcie.

EDIT:
Emi, biorę leki już kilka miesięcy, w sumie już jakieś 4 lata różne, co jakiś czas.
Może powinnam się ponakłuwać igłami lepiej? albo sobie nalipić te plastry AIKIDO
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-04-30 o 10:16
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:28   #3036
oLLeM
Zakorzenienie
 
Avatar oLLeM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 4 353
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Malinku- Nie martw się kotek na pewno wróci , w końcu całe życie biegał sobie po dworze , także teraz trudno go utrzymać w domku Ja mam nerwice , więc nie wiem czy takie plastry by Tobie pomogły Moja koleżanka kupiła sobie kiedyś ten pas AB-GYMNIC (kurcze nie wiem jak to się piszę) i efektów było ZERO , także podejrzewam , że tu efekty też by były marne , ale akupunktura hmmm... Czemu nie , miałam koleżanke , którą Pani nakłuwała w paru miejscach i dzięki temu schudła także tutaj na inne rzeczy powinna akupunktura pomóc

Edytowane przez oLLeM
Czas edycji: 2010-04-30 o 10:29 Powód: dopisek
oLLeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 10:37   #3037
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość

Paula.Cw czemu mnie najbardziej zapamiętałaś? przecież nic szczególnego nie tworzę ani niezbyt często?
Nie wiem jakoś tak Twoja twarz mi wpadła w oko najbardziej

Malinka do lekarza raz!!! Bo Ci tu dziewczyny baty złoją bo widzę że nie można z Tobą po dobroci My się tu smucimy i czujemy się bezsilne.
A kotek na pewno wróci, one mądre są (nie to co psy ale to już inna historia).

A ja dostałam pracę
Bardzo fajna atmosfera była, zrobiłam badania i nawet o urlopie już rozmawiałam :P
Kwota taka jaką chciałam minimum czyli oczywiście zastanawiam się czy nie mogłam więcej powiedzieć

Pozdrowionka

Właśnie policzyłam i jednak ciutkę więcej dostałam. Głupi to ma szczęście :P Będę miała na waciki, albo raczej pędzelki :P

Edytowane przez paula.cw
Czas edycji: 2010-04-30 o 10:40
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 11:04   #3038
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Maliniarko nic nie popsułaś, po to jest ten watek żeby pisać o wszystkim, życie nie jest tylko happy, a jak się wyrzuci cos z siebie to jest lepiej Będzie dobrze kochana musisz uwierzyć w siebie, jak masz skierowanie to idź do lekarza, może ten nastepny okaże się super lekarzem z powołaniem i będzie w stanie ci pomóc, a przede wszystkim zmień nastawienie do samej siebie
Kotek mam nadzieję, że wróci, przeważnie wracają

Paula gratuluję pracy


Byłam na zakupach, kolejki ogromne jakby długi weekend miał trwać tydzień Gorąco na dworze jak nie wiem co :/
Dziś będę dzwonić do tż-ta, ma mi coś do powiedzenia na temat wakacji, ciekawe co, mam nadzieję, że jednak wyjazd wypali.
No i mam nadzieję, że się z nim połączę, dalej sa problemy z połaczeniem ale przynajmniej pio 15-20 minutach łączenia się udaje, a nie tak jak kiedyś wogóle nie dało się połączyć.

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-04-30 o 11:07
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 11:05   #3039
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Paula to ekstra,ciesze sie z Toba!

Malinko ehhh może powinnas byc po okiem specjalisty co?
chodzi mi o to,ze wiele z nas robi po malej poprawie przerwe w braniu,czy cwiczeniach itd ale to wcale nie swiadczy o tym,ze juz jest i bedzie dobrze,nie wolno sobie ignoracyjnie odchodzic od leczenia,twoj stan bardzo mnie martwi i tylko wyobrazam sobie z przerazeniem to co przechodzilas
kurcze ten twoj Tz powinien stanac na wysokosci zadania i pomoc ci z tym ! jak i powinien cie zabrac za te 4 litery do lekarza bys powiedziala wszystko od poczatku,kazdy stan od tego jak sie zaczelo do dzis!!!
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 12:05   #3040
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

no to czuję się porządnie zbatowana
piękne słońce jest, umalowałam się na przekór nastrojowi. Ale mam oczka przekrwione i poduchnięte, do tego oprycha
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 12:32   #3041
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Oj Maliniaku
a może pokażesz nam makijaż ? komentarze może Cie troszkę podbudują

a ja usiłuje ogarnąć cały ten weekend.. zakupy już, pranie też.. teraz się tylko spakować i jeszcze dziś mam zamiar kupić kostium kąpielowy, bo może słoneczko nas zaszczyci niestety u mnie z pakowaniem bywa cieżko..

Paula ! Super. Strasznie się cieszę
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 12:38   #3042
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Dzień dobry

W końcu w miarę udało mi się co nie co nadrobić
Sweetpinky bardzo ładnie wyglądasz w nowej fryzurce, zmiana na +
Tylkokasia ja się dziwię że nie masz jeszcze konta na max
Co do znajomych to moi już praktycznie wszyscy wiedzą że maluję, po takim czasie nie ma mozliwości żeby się dowiedzieli, ale tylko kilka osób wie może ze 4 znajome, że umieszczam makijaże na mm, o blogach nikt nie wie, jeszcze nikt na nie w necie nie trafił :P Portfolio widziało już sporo moich znajomych.
Ale mnie to wcale nie przeszkadza że wiedzą :P
Młoda co do filmików też chciałam kiedyś takowy zrobić, same oczy krok po kroku, ale nie umiem zrobić takiej animacji-filmiku ze zdjęć, noga w tym jestem, a czy wrzuciłabym go na yt to raczej nie chciałam tak dla siebie to zrobić, ale nie mogę sobie z takim filmikiem poradzić.


Ale dziś upał u mnie ma być dzisiaj 27 stopni :P Lato
Ewesko dziękuję może jak wrócę z wakacji to pomyślę o tym MaxModels
I mam dla Ciebie radę - na komputerze w każdym windowsie masz program Windows Movie Maker. Nim bardzo, bardzo prosto zrobisz sobie filmik. Po lewej w tym programie masz importuj obrazy, wybierzesz folder w którym są. Zobaczysz je w programie i ściągniesz na pasek na dole. Potem kolejno masz efekty (tutaj możesz dodać różne animacje aby zdjęcie się poruszała, zwiększało itp) Następnie wybierasz publikuj do ten komputer i wybierasz gdzie filmik ma się zapisać. I już filmik gotowy. Tam możesz też dodać muzykę, tytuł, zmieniać czas wyświetlania poszczególnych obrazków, robić filmik z innych filmików. Wszystko bardzo, bardzo proste i intuicyjne.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to czuję się porządnie zbatowana
piękne słońce jest, umalowałam się na przekór nastrojowi. Ale mam oczka przekrwione i poduchnięte, do tego oprycha
Maliniarko życzę wytrwałej walki ze swoimi słabościami. Nie mam takich wskazówek konkretnych na twoje większe problemy ale na te mniejsze - opryszczka - leć do apteki po hascovir (mnie zawsze bradzo, bardzo pomaga) a na oczy - łyżeczki od herbaty włóż na chwilkę do zamrażalnika i je schłódź troszkę a potem takie zimne połóż na powiekach. 3 maj się

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Oj Maliniaku
a może pokażesz nam makijaż ? komentarze może Cie troszkę podbudują

a ja usiłuje ogarnąć cały ten weekend.. zakupy już, pranie też.. teraz się tylko spakować i jeszcze dziś mam zamiar kupić kostium kąpielowy, bo może słoneczko nas zaszczyci niestety u mnie z pakowaniem bywa cieżko..

Paula ! Super. Strasznie się cieszę
Ja mam też dziś i jutro bardzo pracowite dni. Muszę wysprzątać mieszkanie bo przylatuje do nas szwagierka z mężem.
A pakowania też nie znoszę i też mnie to czeka bo już 11 lecę na Kanary i z tej okazji też bardzo niedawno kupiłam nowe bikini
A ty gdzie się pakujesz znaczy wybierasz??
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 12:44   #3043
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ja... a jedziemy sobie na działkę naszą jezioro plaża, domek.. czego chcieć więcej.. chyba tylko słońca chociaz nie powiem.. na takie Kanary tez bym sie wybrała ja już mam upatrzone bikini, byleby tylko było jeszcze...
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 13:10   #3044
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Czekoladko zazdroszczę Ci bardzo działeczki

Zrobiłam zdjęcia...muszę coś wybrać i może wstawię...heh teraz mi nie powiecie prawdy, bo mam doła?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 13:14   #3045
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Ja... a jedziemy sobie na działkę naszą jezioro plaża, domek.. czego chcieć więcej.. chyba tylko słońca chociaz nie powiem.. na takie Kanary tez bym sie wybrała ja już mam upatrzone bikini, byleby tylko było jeszcze...
Ja w PL też mam działeczkę nad rzeczką i uwielbiałam tam jeździć. Jak byłam młodsza to całe wakacje tam spędzałam. Zazdroszczę wyjazdu.
A co do moich wakacji to już kilka lat nigdzie z TZ nie byłam bo od kiedy jesteśmy na emigracji to każdy urlop wykorzystywaliśmy na pobyt w PL a już nie raz dziewczyny pisały jak to jest jak się z zagranicy jedzie do PL - mnóstwo spraw (lekarze, różne sprawy) a zero odpoczynku. W zeszłym roku zbieraliśmy kasę na nasz ślub więc urop wykorzystaliśmy na ślub a kasę też na ślub więc teraz wakacje (i zaległa podróż poślubna) nam się należą
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 13:25   #3046
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Hej.Ja w sumie z takim pytaniem.
Czy ktos nie ma planow na weekend jak ja?
I moze tu bedzie pisal?Staram sie nadrobic co pisalyscie bo dluzszy czas mnie nie bylo.

I czy ktos moze ocenic mi w jakich wlosach lepiej wygladam?podesle kilka swoich zdjec..bo ja sama nie wiem
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 13:26   #3047
ch0colate
Zadomowienie
 
Avatar ch0colate
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 759
GG do ch0colate
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Malinko to może... wyciągnij gdzieś Sylwestrowego za miasto ? Gdzieś do lasu czy cos ? Odpoczniece troszkę

Ah.. Kasiu pewnie, że si należą ja też spędzałam tam całe wakacje jak byłam młodsza..my z TŻten w tym roku nad morze chcemy jechać, ale jak nei dosatnę pracy to raczej w Łódzi zostanę
__________________
Gosia.

.sam sobie narysuj świat. coś nie podoba Ci się to sobie to zdrap.






ch0colate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 13:27   #3048
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Tylkokasia dziękuję bardzo Z Twoją pomocą udało mi się stworzyć filmik :P Ma kilka błędów, ale jak rozgryzę do końca ten program będzie ok

edit: Zapisany mam na kompie, ale w formacie DVD Marker bo tylko taki program mam na kompie, ale żeby dało się go wrzucić na youtube, żeby Wam pokazać to się nie da:/ Musi byc chyba jakos inaczej zapisany.
a czegoś takiego jak ty pisałaś to nie mam, troszkę się różni ten program od Twojego.

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-04-30 o 13:35
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 13:54   #3049
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Tylkokasia dziękuję bardzo Z Twoją pomocą udało mi się stworzyć filmik :P Ma kilka błędów, ale jak rozgryzę do końca ten program będzie ok

edit: Zapisany mam na kompie, ale w formacie DVD Marker bo tylko taki program mam na kompie, ale żeby dało się go wrzucić na youtube, żeby Wam pokazać to się nie da:/ Musi byc chyba jakos inaczej zapisany.
a czegoś takiego jak ty pisałaś to nie mam, troszkę się różni ten program od Twojego.
Bo widać mamy różne wersje windowsa - ja mam vistę. A nie robi ci się filmik w avi? czyli nazwa filmiku.avi. Jak mi podasz jakie rozszerzenie masz po kropce to ci powiem jak to dalej wrzucić na yt.
I aż dziwne że nie masz tego windows movie maker bo mnóstwo dziewczyn do mnie na YT pisało o program do filmików i u każdej ten program był Jakiego masz windowsa?
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-30, 13:57   #3050
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Bo widać mamy różne wersje windowsa - ja mam vistę. A nie robi ci się filmik w avi? czyli nazwa filmiku.avi. Jak mi podasz jakie rozszerzenie masz po kropce to ci powiem jak to dalej wrzucić na yt.
I aż dziwne że nie masz tego windows movie maker bo mnóstwo dziewczyn do mnie na YT pisało o program do filmików i u każdej ten program był Jakiego masz windowsa?
Ja mam windows 7 i mogę ten filmik zapisać tylko jako projekt programu windows DVD Marker, albo tylko zgrać na płytę dvd, żadnej innej mozliwości nie zobaczyłam :/
W avi nie mogę zapisać :/ Albo nie wiem jak to zrobić, nie mam w tym programie innych opcji zapisu.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:11   #3051
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ja mam windows 7 i mogę ten filmik zapisać tylko jako projekt programu windows DVD Marker, albo tylko zgrać na płytę dvd, żadnej innej mozliwości nie zobaczyłam :/
W avi nie mogę zapisać :/ Albo nie wiem jak to zrobić, nie mam w tym programie innych opcji zapisu.
Ewesko ja niestety nie miałam do czynienia z windows7. Ani z tym DVD Maker. Więc nie pomogę.
A ja korzystam z programu ProShow Gold. Może sobie go zainstaluj i wtedy filmiki będą w dobrym formacie. Obsługa tez bardzo prosta.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:11   #3052
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ch0colate Pokaż wiadomość
Malinko to może... wyciągnij gdzieś Sylwestrowego za miasto ? Gdzieś do lasu czy cos ? Odpoczniece troszkę
Chciałabym, ale zbyt mnie denerwuje...

Dorobiłam rameczki do zdjęć, pociachałam, wieczorkiem jak wrócę to wstawię
Jestem zadowolona

EDIT:
Kota nie ma, ale chociaż psiak mi towarzyszy
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-04-30 o 14:19
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:14   #3053
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ewesko ja niestety nie miałam do czynienia z windows7. Ani z tym DVD Maker. Więc nie pomogę.
A ja korzystam z programu ProShow Gold. Może sobie go zainstaluj i wtedy filmiki będą w dobrym formacie. Obsługa tez bardzo prosta.
Spróbuję na tym programie, może się połapię
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:26   #3054
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Spróbuję na tym programie, może się połapię
Jak coś to służę pomocą. Początkowo wydaje się zakręcony ale to tylko pierwsze wrażenie. Też przeciągasz fotki a jak klikniesz na te przeciągnięte to masz opcje do efektów. Pomocne jest też naciśnięcie klawisza Tab (wtedy zmieni się pasek i można jednocześnie ustawiać czas wszystkich zdjęć itp)
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:27   #3055
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

znowu nie nadążam ale już prawie wszystko nadrobiłam
Maliniak-słuchaj się dziewczyn, mądrze radzą, nie można się poddawać, trzeba walczyć i wstawiaj makijaż
Paula-serdeczne gratulacje to jak teraz będzie na pędzelki to pewnie makijaże się posypią?
czekoladko-zazdroszczę-wyjazd, działka, woda, słonko (0oby )
no i tylkokasiu-Kanary również zazdroszczę ale fakt faktem też coś z życia trzeba mieć
my w tym roku nie wybieramy się nigdzie dalej, mamy w planie jakiegoś grilla połączonego z całodziennym wylegiwaniem się na ogródku
no i niestety trzeba będzie zaległości naukowe ponadrabiać...nienawidzę marnować wolnego na naukę, zawsze strasznie ciężko mi się do czegokolwiek zabrać
emalio-Ty piernik upiekłaś a ja sernik z brzoskwiniami to możemy robić imprezę
ewesko-koniecznie pochwal się później filmikiem swoja drogą na Śląsku mamy dzisiaj idealną pogodę-czuję się jakby już lato było
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com

Edytowane przez asiaasia58
Czas edycji: 2010-04-30 o 14:29
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:28   #3056
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

No to czekamy Ewesko na filmiki
Maliniarko trzymaj sie Kochana

Wlasnie sie natknelam na maxmodels na profil wizazystki ktora szuka szczescia reklamujac sie pracami Katosu doprawy naiwna wybrala wizazytke ktorej prace sa tak swietnie rozpoznawalne...tak samo jak prace Eweski...zglosilam naruszenie zasad
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:29   #3057
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
No to czekamy Ewesko na filmiki
Maliniarko trzymaj sie Kochana

Wlasnie sie natknelam na maxmodels na profil wizazystki ktora szuka szczescia reklamujac sie pracami Katosu doprawy naiwna wybrala wizazytke ktorej prace sa tak swietnie rozpoznawalne...tak samo jak prace Eweski...zglosilam naruszenie zasad
Podaj link kochana
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:32   #3058
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Ewesko zle mnie zroumialas chyba, bo tak zamotalam swoja wypowiedz ...tam sa tylko prace Katosu ale chodzilo mi o to ze Twoje prace sa tak samo rozpoznawalne dla mnie

http://www.maxmodels.pl/julitaaa88.html
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:33   #3059
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Ewesko zle mnie zroumialas chyba, bo tak zamotalam swoja wypowiedz ...tam sa tylko prace Katosu ale chodzilo mi o to ze Twoje prace sa tak samo rozpoznawalne dla mnie

http://www.maxmodels.pl/julitaaa88.html
Hahaha no chyba źle zrozumiałam bo myślałam, że moje tam też są :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-30, 14:36   #3060
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
I czy ktos moze ocenic mi w jakich wlosach lepiej wygladam?podesle kilka swoich zdjec..bo ja sama nie wiem
Bo na podstawie tego chcialabym miec okreslony typ kolorystyczny bo moze ktoras z Was sie zna bo ja juz mialam pare razy robiona analize i nic...

Prosze
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:15.