Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-17, 21:35   #211
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Rozjaśnianie włosów i problem. Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez tajemnica_xD Pokaż wiadomość
też sądzę, że naturalne włosy są w najlepszym kolorze Mój naturalny to brąz ale ostatnio mnie cos podkusiło zeby kupić farbe ciemny brąz z palett i... jestem bardzo zła bo kolor wyszedł czrny ! i teraz musze poczekac kilka lat bo żadne rozjaśniacze raczej nie wchodzą w gre..;/ jestem na prawde zrozpaczona bo nie o taki efekt mi chodziło, chciałam tylko pogłębić kolor;/

juz pisałam o tym na innym wątku ale nie uzyskałam pomocy ;/
jak myslicie farba palett choć troszke sie zmyje po kilku myciach włosów?
;(
Oto właśnie "kochana" farba Palette Zawsze brązy wychodzą na czarno:/ Nawet te średnie... Jeśli nie chcesz stosować rozjaśniacza to może na kąpiel rozjaśniającą się zdecydujesz? Nie zniszczy tak włosów Myj włosy szamponami przeciwłupieżowymi, bo też spłukują kolor no i unikaj szamponów do włosów farbowanych, bo one utrwalają kolor
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 14:21   #212
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Rozjaśnianie włosów i problem. Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez tajemnica_xD Pokaż wiadomość
też sądzę, że naturalne włosy są w najlepszym kolorze Mój naturalny to brąz ale ostatnio mnie cos podkusiło zeby kupić farbe ciemny brąz z palett i... jestem bardzo zła bo kolor wyszedł czrny ! i teraz musze poczekac kilka lat bo żadne rozjaśniacze raczej nie wchodzą w gre..;/ jestem na prawde zrozpaczona bo nie o taki efekt mi chodziło, chciałam tylko pogłębić kolor;/

juz pisałam o tym na innym wątku ale nie uzyskałam pomocy ;/
jak myslicie farba palett choć troszke sie zmyje po kilku myciach włosów?
;(

u mnie te farby trzymały się długo na włosach, pewnie w granicach 3 miesięcy (prawie codziennie myję włosy), potem odrosty były duże to trzeba było malować...
spierze Ci się ten kolor z czerni, ale raczej ciemny pozostanie z czerwonawo-brązową poświatą

a to Twoje farbowanie było jednorazowe? jeśli tak to zawsze możesz spróbować ściągnąć kolor (nie rozjaśnić)
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 14:28   #213
tajemnica_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Rozjaśnianie włosów i problem. Proszę o pomoc

dziękuję za rady no tak zawsze uzywałam farb palett na 24 mycia i one też nie do końca schodziły..;/ do kazdego mycia włosów dolewam sobie odrobine wody utlenionej 3% , wiem że to pogorszy stan moich włosów no ale sama jestem sobie winna;/ Ogólnie włosy mam w dobrej kondycji, nie prostuje (mam naturalnie proste) , unikam suszenia suszarką, po każdym myciu nakładam odżywki .. więc mam nadzieje że moje włosy jakoś z tego 'wyjdą'

pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

na czym polega ściąganie koloru ? odbywa się to w salonach fryzjerskich ?
tajemnica_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 14:46   #214
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Rozjaśnianie włosów i problem. Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez tajemnica_xD Pokaż wiadomość

na czym polega ściąganie koloru ? odbywa się to w salonach fryzjerskich ?

to taka dekoloryzacja, czyli odbarwianie włosa, ale nie rozjaśniasz tylko ściągasz specjalnym preparatem kolor farbowany, włosów naturalnych to nie rozjaśnia i nie uszkadza (przynajmniej widocznie)

popytaj w salonach u siebie, tylko zwróć uwagę czym chcą ci ten kolor ściągać, czy przypadkiem nie rozjaśniaczem, bo będą wtedy białe albo żółte odrosty, a reszta ruda

poczytaj sobie opinie o rene blanche, elgonie i chantalu i wątek o dekoloryzacji, to trochę Ci powinno rozjaśnić

ps. nie wiem czy ta woda utleniona przy każdym myciu to dobry pomysł :/
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 21:03   #215
Avanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 218
Dot.: Rozjaśnianie włosów i problem. Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
to taka dekoloryzacja, czyli odbarwianie włosa, ale nie rozjaśniasz tylko ściągasz specjalnym preparatem kolor farbowany, włosów naturalnych to nie rozjaśnia i nie uszkadza (przynajmniej widocznie)

popytaj w salonach u siebie, tylko zwróć uwagę czym chcą ci ten kolor ściągać, czy przypadkiem nie rozjaśniaczem, bo będą wtedy białe albo żółte odrosty, a reszta ruda

poczytaj sobie opinie o rene blanche, elgonie i chantalu i wątek o dekoloryzacji, to trochę Ci powinno rozjaśnić

ps. nie wiem czy ta woda utleniona przy każdym myciu to dobry pomysł :/
Dodam jeszcze, że jeśli nie masz kasy to możesz sama kupić sobie dekoloryzator i nałożyć w domu. Taki Elgon u mnie w mieście kosztuje 23zł Sama 2 dni temu robiłam dekoloryzację i nie zniszczyła mi włosów Przynajmniej tego nie widzę
__________________
...I choćbym stanęła na głowie,
to i tak słuchawki będą zawsze splątane,
herbata za gorąca,
a facet nie ten.

Avanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 11:14   #216
Kami84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 56
Dot.: Rozjaśnianie włosów i problem. Proszę o pomoc

Z tą dekoloryzacją w domu to chyba byłabym ostrożna-chyba można sobie więcej zaszkodzić, niż pomóc:/ zwłaszcza jak ktoś pofarbował włosy z jasnych na bardzo ciemne-wtedy podobno łatwo uzyskać niechciany żółty odcień-przynajmniej tutaj tak jest napisane http://www.dourody.pl/dekoloryzacja.html Ja bym już wolała wydać trochę więcej kasy, ale zrobić to profesjonalnie u dobrego fryzjera.
Kami84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:12   #217
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Rozjaśnianie włosów i problem. Proszę o pomoc

Cytat:
Napisane przez Kami84 Pokaż wiadomość
Z tą dekoloryzacją w domu to chyba byłabym ostrożna-chyba można sobie więcej zaszkodzić, niż pomóc:/ zwłaszcza jak ktoś pofarbował włosy z jasnych na bardzo ciemne-wtedy podobno łatwo uzyskać niechciany żółty odcień-przynajmniej tutaj tak jest napisane http://www.dourody.pl/dekoloryzacja.html Ja bym już wolała wydać trochę więcej kasy, ale zrobić to profesjonalnie u dobrego fryzjera.
jeśli dekoloryzujesz Joanną z wodą 12% albo i wyższą to masz gwarantowane, że włosy do ścięcia tylko będą się nadawały
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 12:16   #218
tajemnica_xD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 35
Dot.: Rozjaśnianie włosów i problem. Proszę o pomoc

wiecie co.. no dobra, nie będe już dolewać tej wody utl. do mycia włosów;/ a niech tam..;/ będę czarnulką przez jakiś czas... później bede wyglądała jak idiotka z brązowymi odrostami siegającymi np. do uszu... ;( jakoś przetrwam..a później już koniec z Palette ;/
pozdrawiam ;D
tajemnica_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:56   #219
Magdalenka22
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenka22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
Dot.: Długie włosy i rozjaśnianie.

Cytat:
Napisane przez secretit Pokaż wiadomość
"Magdalenka22" twoje włosy WOW <szok>
Dzieki

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kukurydza95 Pokaż wiadomość
O maaatko... Magdaleno masz piękne włosy O.O Mam nadzieję, że za kilka lat też się takich dorobie Co do rozjaśniania to jeszcze się zastanawiam... z jednej strony bardzo podoba mi sie platynowy kolor a z drugiej szkoda mi niszczyć włosy no cóż, jak na razie pozostanę przy naturalnym kolorze, dziękuję za wszystkie rady
Dziekuje i sluszna decyzja
Magdalenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 13:51   #220
roselily
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 42
Dot.: rozjaśnianie włosów

hey, nie wiem czy ktoś odpisze, ale spróbuję...
mam włosy ciemnt brąz, czy za jedną wizytą mozna je przefarbować na blond?
mam mocno przetłuszczające się włosy, wiec aż tak nie zaszkodzi mi farbowanie//..
roselily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:40   #221
justix1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Unhappy Dot.: rozjaśnianie włosów

Witajcie forumowiczki!
Mam nadzieję,że któraś z Was będzie potrafiła mi pomóc...
Od kilku dobrych lat rozjaśniam włoski, nigdy nie miałam znimi jakiegoś szczególnego problemu..ale po osttanim farbowaniu moja jaśniutkie pasemka ZCIEMNIAŁY!!!! Nie weim co mogło być tego przyczyną.. Zawsze były bardzo razjśniutkie, takie platynowe, a po osttaniej wizycie u fryzjera stały się "mysie", bez blasku.. Używam raczej dobrych szamponów (artego, joico,joanny do rozjasnianych włosów tej fioletowej 'co kilka myc' ) Nie wiem co moge na to poradzić..nie chce farbować całych włosków na jasny kolor, bo z pasemkami czuje sie jdnak najlepiej, a mój naturalny kolor świetnie komponuje się z rozjaśnianymi pasemkami.. Kiedys kolezanka wspomniała mi ze takie pasemka które straca kolor można ożywić metodą "blokową"czy cos takiego, ze wybrane na wybrane pasemka nakłada sie wodę utlenioną (jakąś najsłabszą) poziomo na włosaach, a nie tak jak zawsze robi sie pasemka od góry do dołu..

Jeżeli miałyście kiedys podobną sytuacje to piszcie
justix1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 15:15   #222
CRAZY1617
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Rozjaśnianie

Wiatm ! Mam problem . jestem ciemna szatynka.Bardzo chciałam zejsc do platyny albo chociazby do b.jasnego blondu. Wiec zaczelam schodzic przez pasemka. Mozna powiedziec ze mam juz blond ale mam tez i brazowych pasemek troszeczke .I nie wiem czy mozna jakos zrobic zeby one juz byly cale blond ? Moze całkiem je rozjasnic >?(tzn.Wszystkie włosy ?) czy moze frabra blond by wzzieła moje wlosy ? Frzyjerka niby mowi ze tylko mozna przez pasemka..nie ma naprawde innej opcji ?
Bardzo prosze o radee!

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

http://hostuje.net/file.php?id=42fbf...813643b9c98865
tak teraz moje włosy wygladają.
CRAZY1617 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 15:16   #223
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rozjaśnianie

Cytat:
Napisane przez CRAZY1617 Pokaż wiadomość
Wiatm ! Mam problem . jestem ciemna szatynka.Bardzo chciałam zejsc do platyny albo chociazby do b.jasnego blondu. Wiec zaczelam schodzic przez pasemka. Mozna powiedziec ze mam juz blond ale mam tez i brazowych pasemek troszeczke .I nie wiem czy mozna jakos zrobic zeby one juz byly cale blond ? Moze całkiem je rozjasnic >?(tzn.Wszystkie włosy ?) czy moze frabra blond by wzzieła moje wlosy ? Frzyjerka niby mowi ze tylko mozna przez pasemka..nie ma naprawde innej opcji ?
Bardzo prosze o radee!
jak dasz na calosc farbe to nie zlapie ci w zyciu rowno i to bedzie okropnie wygladac, bo sama tak raz zrobilam to wiem
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 15:29   #224
Ryska88
Rozeznanie
 
Avatar Ryska88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 734
Dot.: Rozjaśnianie

Ja miałam też z tym problem i podobnie jak fiolusiek wyglądałam źle. Jeżeli miałabym polecić farbę najlepszą z najgorszych do takiego rozjaśniania to będzie to WELLA SAFIRA.
__________________
Kiedy się rodzimy potrafimy tylko żyć...
Ryska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 16:32   #225
citrusss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
GG do citrusss
Exclamation Dot.: Rozjaśnianie

witaaam

proszę o poradę.
Mam włosy średni brąz plus blond pasemka na wiekszości włosów, w sumie jak balejaż. Mam już spore odrosty i chcę przefarbować włosy po całości. i tu moje pytanie czy mogłabym użyć teraz farby rozjaśniajacej o parę tonow, jesli tak to jakiej bo nie chce zóltych ani rudych refleksów

czy może zaryzykować i po całości rozjaśnić włosy rozjaśniaczem, ale się boję bo i po pasemkach strasznie się wykruszyły .

citrusss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 17:25   #226
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Rozjaśnianie

Cytat:
Napisane przez citrusss Pokaż wiadomość
witaaam

proszę o poradę.
Mam włosy średni brąz plus blond pasemka na wiekszości włosów, w sumie jak balejaż. Mam już spore odrosty i chcę przefarbować włosy po całości. i tu moje pytanie czy mogłabym użyć teraz farby rozjaśniajacej o parę tonow, jesli tak to jakiej bo nie chce zóltych ani rudych refleksów

czy może zaryzykować i po całości rozjaśnić włosy rozjaśniaczem, ale się boję bo i po pasemkach strasznie się wykruszyły .

najlepszym rozwiazaniem bedzie najpierw rozjasniacz a potem farba
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 22:02   #227
malenstwo666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 76
Dot.: Rozjaśnianie

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
najlepszym rozwiazaniem bedzie najpierw rozjasniacz a potem farba

Co racja to racja, ale ogólnie odradzam takie zabiegi bo strasznie niszcza włosy i pozniej nadaja sie tylko do obciecia
malenstwo666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 19:51   #228
likierek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 4
Unhappy Jak rozjaśnić włosy??

W kwietniu użyłam farby Palette i wyszedł mi czarny. Wiele nocy przepłakałam, bo postarzył mnie o 10 lat
W sierpniu chciałam je nieco rozjaśnić, więc użyłam farby Garnier, kolor kasztanowy. Włosy mają teraz odcień brązu, lecz wciąż są ciemne.
Jak mogę je rozjaśnić? Kupić jaśniejszy odcień? Iść na utlenianie? Mam dosyć cienkie włosy i trochę boję się dekoloryzacji... Ścinanie nie wchodzi w grę, bo i tak mam dosyć krótkie.
Marzy mi się dawny, ciemny blond...
likierek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 21:19   #229
divavirtual
Przyczajenie
 
Avatar divavirtual
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 26
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

hmm moim zdaniem najszybciej wyjdzie Ci to rozjaśniaczem, ale w tym wypadku idź najlepiej do fryzjera, bo jak sama to zrobisz to możesz sobie spalić włosy... a jeżeli masz mało włosów (tak jak ja:P ) to lepiej nie ryzykować.
__________________
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
divavirtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 22:10   #230
Kingulina2901
Raczkowanie
 
Avatar Kingulina2901
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 131
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

Proponuje dekolor. Też mam cienkie, delikatne włosy, robiłam go w domu profesjonalnym dekoloryzatorem Chantala i nic nie zniszczyło, nie wypadały... Były w b. dobrym stanie, tyle że dość długo farbowałam na ciemne brązy dlatego słabo mi je zdekoloryzowało, do rudości.
Jak napewno nie chcesz dekoloryzować to może spróbuj kąpieli rozjaśniającej, też stosowałam, i trochę niszczy ale nie aż tak jak sam rozjaśniacz. Jak krótko farbowałaś na te ciemne kolory to powinnaś mieć lepszy efekt końcowy
Powodzenia !
__________________
21.11.2008 <33

Włoski:

...
36cm=>luty '11
41cm=>wrzesień '11
...
60cm...


Czyli OSTRO dbamy, i OSTRO zapuszczamy
Włosomaniactwo od ~ kwietnia 2010


Kingulina2901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 22:20   #231
Miaaaa_miaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

Miałam ten sam problem. Dodaj do szamponu, albo odżywki proszek od rozjaśniacza i umyj w tym głowę. Potrzymaj trochę i zmyj. Rozjaśni Ci kolor o ton. Tak mniej więcej. Za jakiś czas możesz powtórzyć zabieg. Możesz również iść do fryzjerki i poprosić, żeby zrobiła Ci zabieg z rozjaśniacza i wrzątku. Wtedy możesz zejśc szybciej do jasnego koloru. Jedak mogą pojawić się takie żółtawe przebłyski. Nie pomyśl sobie, że takie ostre żółte ale tak pod słońce delikatnie będą jasniejszym kolorem ;p
Polecam taką metodę, bo naprawdę nie niszczy mocno włosów i jest całkiem skuteczna. Wiem jaki jest ból gdy włosy wyjdą ciemne
Miaaaa_miaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 14:49   #232
klepka444456
Raczkowanie
 
Avatar klepka444456
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

Cytat:
Napisane przez Miaaaa_miaaaa Pokaż wiadomość
Miałam ten sam problem. Dodaj do szamponu, albo odżywki proszek od rozjaśniacza i umyj w tym głowę. Potrzymaj trochę i zmyj. Rozjaśni Ci kolor o ton. Tak mniej więcej. Za jakiś czas możesz powtórzyć zabieg.
Mogłabyś coś więcej o tym proszku? Jakieś konkretne marki i przykładowe ceny??
klepka444456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 15:29   #233
Miaaaa_miaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

Cytat:
Napisane przez klepka444456 Pokaż wiadomość
Mogłabyś coś więcej o tym proszku? Jakieś konkretne marki i przykładowe ceny??
Ja osobiście robiłam u fryzjerki, bo po moich eksperymentach z włosami boję się cokolwiek robić sama
Ale wydaje mi się, że nie ma większego znaczenia z jakiej to będzie firmy.
Miaaaa_miaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 17:28   #234
likierek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 4
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

hmm... chyba rzeczywiście pójdę do fryzjerki i spytam o ten proszek dziękuję Wam kochane za rady, bo mam dołek i panikowałam, że z moimi krótkimi i cienkimi włosami nic się nie da zrobić
likierek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:13   #235
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

Cytat:
Napisane przez likierek Pokaż wiadomość
hmm... chyba rzeczywiście pójdę do fryzjerki i spytam o ten proszek dziękuję Wam kochane za rady, bo mam dołek i panikowałam, że z moimi krótkimi i cienkimi włosami nic się nie da zrobić
łoo matko, rozjaśniacz?

A ja jednak radziłabym Ci dekoloryzację, bo jest o wiele mniej inwazyjna niż jakieś rozjaśniacze i proszki. Dekoloryzator nie zawiera rozjaśniacza, ani amoniaku, więc na pewno nie spalisz sobie włosów. Poza tym usuwa tylko sztuczny pigment, a rozjaśniacz 'ściąga' z włosów wszystko. Sama robiłam dekoloryzatorem z chantala i włosy były w dobrym stanie.

Osobiście sama o wiele bardziej bałabym się kłaść na włosy jakiś proszek rozjaśniający, niż dekoloryzator. Dużo było już historii o popalonych włosach i skórze głowy po rozjaśnianiu.

Możesz też myć szamponem przeciwłupieżowym, może kolor sie trochę wypłucze.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2010-09-05 o 19:18
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 12:06   #236
kotka20093
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 941
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

ja kiedyś na czarnych włosach zrobiłam u fryzjera blond pasemka -wyszło fajnie

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

poza tym możesz ten płukac włosy w rumianku i myc szamponem rumiankowym
kotka20093 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 17:30   #237
Miaaaa_miaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 16
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
łoo matko, rozjaśniacz?

A ja jednak radziłabym Ci dekoloryzację, bo jest o wiele mniej inwazyjna niż jakieś rozjaśniacze i proszki. Dekoloryzator nie zawiera rozjaśniacza, ani amoniaku, więc na pewno nie spalisz sobie włosów. Poza tym usuwa tylko sztuczny pigment, a rozjaśniacz 'ściąga' z włosów wszystko. Sama robiłam dekoloryzatorem z chantala i włosy były w dobrym stanie.

Osobiście sama o wiele bardziej bałabym się kłaść na włosy jakiś proszek rozjaśniający, niż dekoloryzator. Dużo było już historii o popalonych włosach i skórze głowy po rozjaśnianiu.

Możesz też myć szamponem przeciwłupieżowym, może kolor sie trochę wypłucze.
Nie do końca masz rację moja droga. Te inwazyjne działanie po rozjaśniaczu występuje wtedy gdy dodasz do niego wody %. Sam proszek nie niszczy mocno włosów wiem, bo sama taki zabieg przeszłam. I jeśli dziewczyna nie chce sobie zniszczyć włosów po użyciu dekoloryzatora i potem kolejnym nałożeniem farby, to dzięki `mojej` metodzie może rozjaśnić sobie włosy o 1, bądź 2 tony...
Miaaaa_miaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:43   #238
mala_mi92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 9
Dot.: Jak rozjaśnić włosy??

Hej mam pytanie

mam białe pasemka i ostatnio zauważyłam na nich takie żółte plamki jak je zniwelowac ??
mala_mi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:54   #239
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cześć dziewczyny, mam sprawę ...
Planuję za miesiąc, przefarbować włosy na kolor jak w załączniku.
Moj obecny kolor to spore odrosty - zimny blond i resztki rudosci (wyplowialej)
Prosze poradzcie mi jakim kolorem uzyskam podobny kolor (chodzi mi o taki delikatny zimny blond z platynowymi drobniutkimi pasemkami)
Wiem , ze wypadaloby isc do fryzjera a nie bawic sie na wlasna reke... ale wszystko zalezy od funduszy.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 13:26   #240
Rudax
Raczkowanie
 
Avatar Rudax
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Hej dziewczyny, może Wy wiecie co zrobić?

Farbowałam włosy na rudo, miesiąc temu nałożyłam brązową farbę co było głupim pomysłem. Teraz moje włosy mają kolor jasnego brązu a w świetle wyglądają na trochę rudawe.

Mój naturalny kolor to jasny blond więc pomyślałam że może je rozjaśnię i nałożę farbę w moim naturalnym kolorze? Później co najmniej do czerwca dam sobie spokój z farbami, odbuduję je itp. Miesiąc temu odstawiłam prostownicę, ogólnie już kondycja tych moich kłaczków się poprawia no ale się waham ciągle z tym rozjaśnianiem.

W sumie mogłabym już zaryzykować i je rzeczywiście rozjaśnić a później o nie dbać, do czerwca może będą już ładne tylko czy nie zrobię sobie za dużej krzywdy tym rozjaśnianiem?

Jak myślicie?
Rudax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.