Pani SIERŻANT- Moja mama jest NAJ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moja mama jest NAJ

Notka

Moja mama jest NAJ Maj to miesiąc miłości, budzącego się życia i miesiąc naszych kochanych mam. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was razem z marką Rossmann kolejne zadanie konkursowe, w którym prosimy Was o wątki poświęcone Waszym Drogim Mamom.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 18:57   #1
Angeel_a
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Smile

Pani SIERŻANT- Moja mama jest NAJ


Moja mama jest naj..... i tu mogę wpisać wiele przymiotników o pozytywnym znaczeniu, ją określających jednak odkąd pamiętam na mamę mówiłyśmy z siostrą
"Pani sierżant" i nie chodziło tu o to, że mama pracowała w wojsku...

Mama miała swoje zasady i pilnowała by wszystkie były przestrzegane...A jeśli była potrzeba surowo karane...

teraz moja mama choć ma tylko 45 lat to jest jak nowo narodzona... zaczęła podróżować i nie boi się wyzwań, jest bardzo aktywna... i co najważniejsze moja mama stała się moją przyjaciółką.... mogę powiedzieć jedno dziękuję Mamo....za wszystko czego mnie nauczyłaś... od naprawy samochodu po uprawę ogrodu...

Angeel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 17:40   #2
Angeel_a
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Pani SIERŻANT- Moja mama jest NAJ

Szukałam jakiegoś wiersza o mamie i trafiłam na "Spotkanie z matką" Gałczyńskiego i doszłam do wniosku, że słowa nie znaczą nic chyba, że są prosto z serca... Pamiętam jak będąc w podstawówce bodajże w 6 klasie napisałam list do mamy... i wysłałam go mamie dopiero jak skończyłam 23 lata.... z mamą nigdy nie rozmawiało się o uczuciach.... a ten list, choć dziecinnie naiwny to sprawił, że zobaczyłam po raz pierwszy jak moja mama płacze...

A oto część tego listu...
Kochana Mamo

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Mieszkamy w tym samym domu, codziennie rozmawiamy ze sobą na bardzo różne tematy, czasem mamo pokrzyczysz...Rozumiem to, no bo mama musi pokrzyczeć- prawda ? inaczej nie była by mamą....
Jednak, chyba jeszcze nigdy Ci Mamo nie podziękowałam za to że jesteś, że opiekujesz się mną, pomagasz mi codziennie podjąć dobre decyzje...Dziękuję za te naleśniki, ja nie umiem takich jak mama robić ale się nauczę i będzie Mama ze mnie dumna..Obiecuję.
Dziękuję Ci Mamo za młodszą siostrę, nie lubię jej bo zabiera moje książki i po nich maże ale co zrobić takie są młodsze siostry...
Już niedługo będę mamo kobietą, mam nadzieję, że będę taka jak TY....
Angeel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 05:47   #3
Angeel_a
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: Pani SIERŻANT- Moja mama jest NAJ

Dziś odliczam tygodnie do 26 urodzin i nadal piszę listy do mamy... choć już nie takie jak byłam mała to nadal proszę o kilka dobrych rad, jakieś przepisy. Zapraszam na codzienną kawkę z ciachem...Niestety mama nie przyjdzie na tą kawę, ani nawet nie przyjedzie... Ale radzimy sobie inaczej....

Kolejny dzień minął... coraz bliżej do spotkania z mamą... Bilety już kupione czekają wraz z paszportem.. to już 31 dni i 15 godzin i 34 minuty jak się nie widziałyśmy... sekund nie liczę bo co rusz jest ich więcej...


Ale od czego są komunikatory... , lubię gdy mama pomaga mi przy wyborze sukienki na ślub... co z tego, że z drugiego końca Europy... Podoba mi się to, że mama jest szczęśliwa. Mimo iż nie przepadam za kawą to z chęcią piję ją dwa razy dziennie z mamą właśnie .... video rozmowy są boskie...


A widok mojej mamy uśmiechniętej to nagroda dla mnie za wszystko.... nie wiem czy zasłużyłam na ten uśmiech ...ale korzystam z każdej chwili takiego uśmiechu i robię zdjęcia...

Edytowane przez Angeel_a
Czas edycji: 2011-05-21 o 05:51
Angeel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moja mama jest NAJ


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.