Kosmetyki Essence - część XIII - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-27, 11:03   #421
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

A tak trochę OT
Żele pod prysznic otwieracie przez zakupem, żeby powąchać? Bo ja powiem szczerze, że to robię, ale nie zużywam nic przy tym i jeszcze nie zdarzyło mi się kupić przeterminowanego żelu/balsamu czy coś. Ale tak jak się teraz nad tym zastanowiłam, to w sumie tego też nie powinnam robić...
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:04   #422
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Zdaję sobie sprawę, że żadne zabezpieczenie nie oprze się głupocie ludzkiej ale podnieść poprzeczkę może, owszem Jestem za foliowaniem, wszystkiego, nie tylko kosmetyków. Nawet niech sprzet agd zapakowany w pudła okleją.
Nie rozumiem ludzi, bądż, co bądż stworzeń takich jak ja, które czują potrzebę wsadzania nosa w każde pudełko.
Dla przykładu - kilka miesięcy temu chciałam kupić w hipermarkecie czajnik elektryczny, był na dobrej promocji, więc szybko go wykupiono, zanim się po niego wybrałam zostało tylko jedno pudło, oczywiście wybebeszone całkowicie, czego nie zrozumiem nigdy, skoro pół metra nad nim stał ten sam egzemplarz na ekspozycji, można go było wyobracać dowolnie na wszystkie strony, oglądając do upojenia. Nic to, widać lepiej rozbroić towar do sprzedaży i ostatecznie go nie kupic, zostawiając po sobie pobojowisko.
Dlaczego ja, człowiek, potrafię wziąć do ręki tester, a ciołek przede mną ślepnie i głupieje, w efekcie czego niszczy co mu w ręce wpadnie?
W takich sytuacjach myslę sobie paradoksalnie, że dla dobra ludzkości lepiej by wyeleminowała czynnik ludzki

Na marginesie - nie, nie otwieram niczego przed zakupem. Jak nie ma testera, nie kupuję, bądż liczę się z tym, że towar kupuję w ciemno, jeśli mam wątpliwości co do "swieżości" towaru rownież nie kupuję. To odnośnie kosmetyków. Sprzęt i inne tego typu rzeczy i tak zawsze są sprawdzane przy kasie.
I najważniejsze - zwracam uwagę osobom, które otwierają towary nie będące testerami. Tak, jestem
wredną gangreną, bo we własnym, skromnym zakresie walczę z "macaczami" W razie użycia towaru przez "macacza" wzywam obsługę, delikwent jest odprowadzany do kasy i zmuszany do zapłaty. Nie boję się konfrontacji i nie wstydzę zwracać uwagi obcym ludziom jeśli ewidentnie działają na szkodę innych. Ja, jak i ludzie obok mnie jesteśmy równoprawnymi klientami i mamy prawo do nabycia towarów pełnowartościowych. Dlatego nie jest mi głupio, nie boję się, nie wstydzę - niech rumienią się "macacze", ja nie będę za to, że wierzę w przyzwoitość i równe prawa.


A w temacie Essence - niech mnie ktoś oświeci zamiennikiem podwójnej kredki Flirty&Hip. Szukam po różnych firmach dokładnie takiego samego srebra i za nic nie moge znaleźć, wszystkie linery są albo jasno-srebrne albo całkiem ciemne, grafitowo-srebrne

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2012-02-27 o 11:18
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:05   #423
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja niestety wielokrotnie byłam świadkiem podobnych sytuacji, w których pani ekspedientka była niegrzeczna.
Ja uczestniczyłam na moje szczęście tylko w jednej większej "pyskówce", ponieważ ośmieliłam się zwrócić pani uwagę, prezentowała na swoim pazurze lakier innej klientce a że mam swoje lata, to też nie dałam sobie "tykać" i się zaczęło.
Drugą sytuację miałam, gdy pani , również 'per ty' nie widząc dokładnie co robię, rozkrzyczała się, że otwieram tusz i teraz muszę go kupić powiedziałam, że nic nie muszę, bo to tester

I to już nawet nie chodzi o przesłodzoną uprzejmość, uśmiechy z żurnala - po prostu grzecznie, nawet jeśli służbowo - tak jak w innych branżach i miejscach kontaktu firmy z klientem
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-02-27 o 11:14
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:08   #424
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

jak dla mnie się nie popisali. Spróbują sprawę przemilczeć aż ucichnie. Od czasu odwyku od essence nie wchodzę już do drogerii natura i chyba tam nie wrócę. Przynajmniej krew mnie nie zalewa kiedy widzę „przeceniony” produkt bo w sumie o to mam do nich największy żal.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:11   #425
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
U mnie tusze do rzęs essence i catrice są oklejone taśmą klejącą a ekspedientki i ochroniarz pilnują
Tyle, że ekspedientki potrafią taśmą oklejać macane produkty i wprowadzać je do obiegu. Wielu osobom zdarzyło się po zdarciu taśmy i otwarciu zobaczyć odbite paluchy

Już kiedyś w Essencowym wątku o tym pisałam, napisałam też na FB. Kiedyś zdarzyło mi się też, że kupiłam na zapas drugą sztukę kredki, która bardzo mi odpowiadała. Była elegancko oklejona taśmą, więc nie budziła podejrzeń. W domu okazało się, że jest sporo krótsza od kupionej wcześniej. Najwyraźniej była używana jako tester, panie ją zatemperowały (była zatemperowana "niefirmowo"), okleiły taśmą i wystawiły do sprzedaży...

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Widziałyście, że tę samą odpowiedź wkleili na FB w paru miejscach??? W wątku o przecenach, w tym w linkiem do filmu, w tym zapoczątkowanym przez Lusterko Em...
__________________
atqabeauty na FB
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:15   #426
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ta cała sytuacja strasznie mną wstrząsnęła I mówię poważnie Chodzę po domu i wszystkim opowiadam o tej całej sytuacji i opowiadam z takim zaangażowaniem i fascynacją, że wszyscy mnie słuchają do końca
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:18   #427
zaslonka
Raczkowanie
 
Avatar zaslonka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Na marginesie - nie, nie otwieram niczego przed zakupem. Jak nie ma testera, nie kupuję, bądż liczę się z tym, że towar kupuję w ciemno, jeśli mam wątpliwości co do "swieżości" towaru rowniez nie kupuję. To odnośnie kosmetyków. Sprzęt i inne tego typu rzeczy i tak zawsze są sprawdzane przy kasie.
Niestety sprzęt jeśli nawet jest otwierany przy kasie, to kasjerzy nie robią tego, żeby skontrolować czy czegoś nie brakuje, tylko czy klient czegoś tam nie przemyca ... Zdarzyło mi się pary razy kupić coś w pudełku i w domu zorientować się, że jakiegoś elementu brakuje, albo jest uszkodzony A pracownicy sklepów są doprawdy ubawieni jak się próbuje coś takiego reklamować... Kto uwierzy, że w pudełku z odtwarzaczem mp3 brakowało słuchawek (pewnie ktoś je przygarnął...), a w farbie do włosów naprawdę nie było odżywki.

Sorry za OT.
__________________
atqabeauty na FB

Edytowane przez zaslonka
Czas edycji: 2012-02-27 o 11:21
zaslonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 11:20   #428
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Tyle, że ekspedientki potrafią taśmą oklejać macane produkty i wprowadzać je do obiegu. Wielu osobom zdarzyło się po zdarciu taśmy i otwarciu zobaczyć odbite paluchy

Już kiedyś w Essencowym wątku o tym pisałam, napisałam też na FB. Kiedyś zdarzyło mi się też, że kupiłam na zapas drugą sztukę kredki, która bardzo mi odpowiadała. Była elegancko oklejona taśmą, więc nie budziła podejrzeń. W domu okazało się, że jest sporo krótsza od kupionej wcześniej. Najwyraźniej była używana jako tester, panie ją zatemperowały (była zatemperowana "niefirmowo"), okleiły taśmą i wystawiły do sprzedaży...

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Widziałyście, że tę samą odpowiedź wkleili na FB w paru miejscach??? W wątku o przecenach, w tym w linkiem do filmu, w tym zapoczątkowanym przez Lusterko Em...
Ręce opadają i jak tu kupić coś z kosmetyków w naturze? chyba się nie da
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:24   #429
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

i nie napisali nic o tej konkretnej kierowniczce. Żadnych konsekwencji, nic. Tylko coś w stylu "musimy się bardziej przykładać do szkoleń".
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:26   #430
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

No ja na pewno teraz będę ostrożniejsza...i tak od dłuższego czasu z wątpliwą przyjemnością kupowałam w DN - lecz niestety niektóre marki są dostępne tylko tam - więc siła wyższa
Na pewno przy zakupach nowości essence przyjrzę się im jeszcze dokładniej

P.S. W tej całej aferze umknęło chyba, że skoro pani B. testuje nowości, to znaczy, że JUŻ SĄ lub lada chwila będą
__________________
DONE
is better
THAN
perfect



Edytowane przez anibiaa
Czas edycji: 2012-02-27 o 11:28
anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:26   #431
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez zaslonka Pokaż wiadomość
Niestety sprzęt jeśli nawet jest otwierany przy kasie, to kasjerzy nie robią tego, żeby skontrolować czy czegoś nie brakuje, tylko czy klient czegoś tam nie przemyca ...
Zgadza się, ale to też moja w tym głowa bym kupiła pełnowartościowy sprzęt i sama nieraz żądam otwarcia i sprawdzenia zawartości pudełka ze specyfikacją - płacę, wymagam.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 11:32   #432
pannanika
Zakorzenienie
 
Avatar pannanika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 541
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
No ja na pewno teraz będę ostrożniejsza...i tak od dłuższego czasu z wątpliwą przyjemnością kupowałam w DN - lecz niestety niektóre marki są dostępne tylko tam - więc siła wyższa
Na pewno przy zakupach nowości essence przyjrzę się im jeszcze dokładniej

P.S. W tej całej aferze umknęło chyba, że skoro pani B. testuje nowości, to znaczy, że JUŻ SĄ lub lada chwila będą
Chyba od 1 marca mają wejść, bo na szafie z promocjami było na dole napisane, że oznaczone produkty znikną właśnie od 1 marca (albo jakoś tak, dzisiaj jak tam będę, to jeszcze sprawdzę )
__________________
Liliowy Zakątek || FB
pannanika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:37   #433
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
No ja na pewno teraz będę ostrożniejsza...i tak od dłuższego czasu z wątpliwą przyjemnością kupowałam w DN - lecz niestety niektóre marki są dostępne tylko tam - więc siła wyższa
Na pewno przy zakupach nowości essence przyjrzę się im jeszcze dokładniej

P.S. W tej całej aferze umknęło chyba, że skoro pani B. testuje nowości, to znaczy, że JUŻ SĄ lub lada chwila będą
Na wyprzedażowych plakietkach w TE i SP przy wyprzedawanych produktach było napisane "niedostępny od marca 2012", czy coś w tym guście. Czyli pewnie niedługo będziemy cieszyć się nowościami i na nie psioczyć
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:45   #434
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

To się naodpowieadli jestem nieusatysfakcjonowana

Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Ale o zawyżanych cenach nie wspomnieli...
Miałam dziś porobić zdjęcia tych ich niby promocji ale baba za mną łaziła krok w krok więc następnym razem zrobię i wstawię na ich F niech siędo tego ustosunkują bo nerwy mnie biorą

Kupiłam 2 pędzelki kulki na zapas ale nie wN będę tam chodzić tylko jak już będę musiała a w Essence i Catrice zaopatrzę się jak będę w Niemczech

Kupiłam też kilka rzeczy za 3,99
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0468.jpg (49,3 KB, 128 załadowań)
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:50   #435
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Używałyście linera w pisaku z essence? Bo mój z I<3 mnie uczulił, leży. Szukam czegoś ze sztywną końcówką dla odmiany
Miałam go parę lat temu, ale był do kitu, może coś się zmieniło..znacie gościa?
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:51   #436
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Czy zgłoszenie takiej sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta, by nic nie dało? Od razu mówiąc o pseudo przecenach, testowaniu kosmetyków przez ekspedientki, braku testerów, upominaniu się o należne gratisy itd.
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:54   #437
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
To się naodpowieadli jestem nieusatysfakcjonowana
Ja też Automatem wklejają tę samą formułkę jako post i w komentarzach. Jakaś maszina chyba obsługuje ten fan page
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 11:58   #438
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
No ja na pewno teraz będę ostrożniejsza...i tak od dłuższego czasu z wątpliwą przyjemnością kupowałam w DN - lecz niestety niektóre marki są dostępne tylko tam - więc siła wyższa
Na pewno przy zakupach nowości essence przyjrzę się im jeszcze dokładniej

P.S. W tej całej aferze umknęło chyba, że skoro pani B. testuje nowości, to znaczy, że JUŻ SĄ lub lada chwila będą
Będą, jak będzie następna dostawa nowości, bo z pierwszej przecież kupić kosmetyki mogą tylko vipy - rodziny kierowniczek
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:00   #439
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Będą, jak będzie następna dostawa nowości, bo z pierwszej przecież kupić kosmetyki mogą tylko vipy - rodziny kierowniczek
Pewnie, po "swoim" to nawet nie ma strachu
swoją drogą ciarki mam na plecach, jak widzę malowanie ust testerem...a widuję często.
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-27, 12:01   #440
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
Czy zgłoszenie takiej sprawy do Rzecznika Praw Konsumenta, by nic nie dało? Od razu mówiąc o pseudo przecenach, testowaniu kosmetyków przez ekspedientki, braku testerów, upominaniu się o należne gratisy itd.
Ja myślę, że mogłoby dać, a przynajmniej - powinno coś dać.
Szczerze mówiąc, odkąd mam drogerię Blue niedaleko domu i Jasmin i Hebe po drodze, omijam Natury z daleka. :/ I naprawdę mi szkoda, bo mam do tych drogerii sentyment, no ale to nie wystarczy.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:06   #441
Make_up_Mouse
Zadomowienie
 
Avatar Make_up_Mouse
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 691
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

No cóż... odpowiedź N. jest dla mnie, delikatnie mówiąc, mało satysfakcjonująca. Powklejali tę samą wypowiedź (pewnie konsultowaną z "górą" i obrabianą od rana w pocie czoła) pod kilkoma wątkami, pomijając zgrabnie kwestię, która była dla mnie osobiście najbardziej istotna - PRZECENY BEZ PRZECEN...

Napisałam im :

widzę, ze Natura postanowiła skorzystać z faktu, ze dyskusja poszła w stronę testowania produktów przez Pracowników N., w ten sposób nie musi się już odnosić do najważniejszej dla niektórych z nas kwestii - do rzekomych przecen!

Ale już na reakcję nie liczę zbytnio... W koncu z tego wytłumaczyć się tak oględnie już nie dadzą rady... To już nie wina "słabego przykładania się do szkoleń".
Make_up_Mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:19   #442
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ja tu specjalnie postanowiłam wyjść z domu godzinę później, żeby zobaczyć ich reakcję, a oni nic. Może dzwonią do kierownictwa Natury i z nimi ustalają, co napisać
Zapewne tak jest, bo fb prowadzi im agencja buzzmarketingu i tak naprawdę kij wiedzą, co się w firmie dzieje.
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Faktycznie niezła afera się zrobiła, ale to dobrze. Mieszkam dosłownie rzut beretem od tej Natury, więc dziś zajrzę i sprawdzę czy pani kierowniczka jest w pracy.
Ooooo, zdaj relację koniecznie
Cytat:
Napisane przez Zuela Pokaż wiadomość
Ale o zawyżanych cenach nie wspomnieli...
No właśnie. Może trzeba im sprawę przypomniec kolejnym wpisem na tablicy Spamować do upadłego, aż coś wreszcie z tym zrobią
Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Jednak ktoś odpisał na facebooku, ale chyba odpisali bo nie mieli wyjścia... żal
I wszędzie ta sama odpowiedź... a fe, nawet się im tyłków ruszyć nie chciało, żeby poprowadzić prawdziwą dyskusję .
Dziewczyny, nie dajmy się zbyć byle bełkotem!!!
Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
i nie napisali nic o tej konkretnej kierowniczce. Żadnych konsekwencji, nic. Tylko coś w stylu "musimy się bardziej przykładać do szkoleń".
Teraz jeszcze powinno się im zaspamować tablicę żądaniem informowania na bieżąco, co z ową kierowniczką się stało i jakie konsekwencje zostały wyciągnięte .

Cytat:
Napisane przez Make_up_Mouse
Ale już na reakcję nie liczę zbytnio... W koncu z tego wytłumaczyć się tak oględnie już nie dadzą rady... To już nie wina "słabego przykładania się do szkoleń".
Zawsze można się im 'z zaskoczenia' przypomnieć z tą kwestią
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:21   #443
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zapewne tak jest, bo fb prowadzi im agencja buzzmarketingu i tak naprawdę kij wiedzą, co się w firmie dzieje.

Ooooo, zdaj relację koniecznie

No właśnie. Może trzeba im sprawę przypomniec kolejnym wpisem na tablicy Spamować do upadłego, aż coś wreszcie z tym zrobią

I wszędzie ta sama odpowiedź... a fe, nawet się im tyłków ruszyć nie chciało, żeby poprowadzić prawdziwą dyskusję .
Dziewczyny, nie dajmy się zbyć byle bełkotem!!!

Teraz jeszcze powinno się im zaspamować tablicę żądaniem informowania na bieżąco, co z ową kierowniczką się stało i jakie konsekwencje zostały wyciągnięte .


Zawsze można się im 'z zaskoczenia' przypomnieć z tą kwestią
czy ja coś piszę o spamowaniu? Chodzi mi wyłącznie o informacje z ich strony czy coś z tym zrobili. Głupie "wyciągniemy konsekwencje"
edit: nie wiem czy piszesz ironicznie czy co.. ciężko wyczuć przez net

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2012-02-27 o 12:23
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:25   #444
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Pewnie, po "swoim" to nawet nie ma strachu
swoją drogą ciarki mam na plecach, jak widzę malowanie ust testerem...a widuję często.
Ja też.... Od razu przypomina mi się widok dwóch niezyt czystych przyćpanych wychudzonych małolat, malujących sie regularnie wieczorem w juniorowej Sephorze.... Do pracy zapewne.... brrrr
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:27   #445
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Kupiłam też kilka rzeczy za 3,99
Też chcę cienie Stay All Day za 3,99 chlip, chlip
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:32   #446
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę, że żadne zabezpieczenie nie oprze się głupocie ludzkiej ale podnieść poprzeczkę może, owszem Jestem za foliowaniem, wszystkiego, nie tylko kosmetyków. Nawet niech sprzet agd zapakowany w pudła okleją.
Nie rozumiem ludzi, bądż, co bądż stworzeń takich jak ja, które czują potrzebę wsadzania nosa w każde pudełko.
Dla przykładu - kilka miesięcy temu chciałam kupić w hipermarkecie czajnik elektryczny, był na dobrej promocji, więc szybko go wykupiono, zanim się po niego wybrałam zostało tylko jedno pudło, oczywiście wybebeszone całkowicie, czego nie zrozumiem nigdy, skoro pół metra nad nim stał ten sam egzemplarz na ekspozycji, można go było wyobracać dowolnie na wszystkie strony, oglądając do upojenia. Nic to, widać lepiej rozbroić towar do sprzedaży i ostatecznie go nie kupic, zostawiając po sobie pobojowisko.
Dlaczego ja, człowiek, potrafię wziąć do ręki tester, a ciołek przede mną ślepnie i głupieje, w efekcie czego niszczy co mu w ręce wpadnie?
W takich sytuacjach myslę sobie paradoksalnie, że dla dobra ludzkości lepiej by wyeleminowała czynnik ludzki

Na marginesie - nie, nie otwieram niczego przed zakupem. Jak nie ma testera, nie kupuję, bądż liczę się z tym, że towar kupuję w ciemno, jeśli mam wątpliwości co do "swieżości" towaru rownież nie kupuję. To odnośnie kosmetyków. Sprzęt i inne tego typu rzeczy i tak zawsze są sprawdzane przy kasie.
I najważniejsze - zwracam uwagę osobom, które otwierają towary nie będące testerami. Tak, jestem
wredną gangreną, bo we własnym, skromnym zakresie walczę z "macaczami" W razie użycia towaru przez "macacza" wzywam obsługę, delikwent jest odprowadzany do kasy i zmuszany do zapłaty. Nie boję się konfrontacji i nie wstydzę zwracać uwagi obcym ludziom jeśli ewidentnie działają na szkodę innych. Ja, jak i ludzie obok mnie jesteśmy równoprawnymi klientami i mamy prawo do nabycia towarów pełnowartościowych. Dlatego nie jest mi głupio, nie boję się, nie wstydzę - niech rumienią się "macacze", ja nie będę za to, że wierzę w przyzwoitość i równe prawa.


A w temacie Essence - niech mnie ktoś oświeci zamiennikiem podwójnej kredki Flirty&Hip. Szukam po różnych firmach dokładnie takiego samego srebra i za nic nie moge znaleźć, wszystkie linery są albo jasno-srebrne albo całkiem ciemne, grafitowo-srebrne
Też tak robię, to nie majątek i można wziąć w ciemno

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
jak dla mnie się nie popisali. Spróbują sprawę przemilczeć aż ucichnie. Od czasu odwyku od essence nie wchodzę już do drogerii natura i chyba tam nie wrócę. Przynajmniej krew mnie nie zalewa kiedy widzę „przeceniony” produkt bo w sumie o to mam do nich największy żal.
Dobrze, że w ogóle zareagowali, ale moim zdaniem tylko chcieli zamknąć nam usta. Nic nie obiecali, a do oszukiwania z cenami nawet się nie odnieśli.
Co to za tłumaczenie, że to powszechne?


Stay all day za 3,99?
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:35   #447
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość

Stay all day za 3,99?
'
Noo. Chyba je będą przenosić do 2 szafy, dlatego drogerie z jedną je wyprzedają. A u mnie nawet wspomnienie nie zostało.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:35   #448
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Odwrócili kota ogonem i tyle, nawet nie potrafią podyskutować jak na innych FP...

Poznanianki - byłam w Tesco Extra, panie nic nie wiedzą o limitce MM "przychodzi przedstawiciel zamawia i jest, my nic nie wiemy"... Straszy Circus Circus oraz You Rock i jakieś inne pojedyncze limitkowe rzeczy. A w Naturze pustki, nowości nie widziałam
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:37   #449
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

To się Natura z odpowiedzią nie popisała

Chyba pójdę zaraz zobaczyć czy są już u mnie nowości(i przy okazji kupię cień z Catrice)
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-27, 12:40   #450
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Kosmetyki Essence - część XIII

Ja dziś byłam dzielna i mimo iż czekałam na CC to do Natury nie weszłam,a stałam pod samymi drzwiami aż tak mnie uderzyła ta cała akcja i otwieraniem i testowaniem.
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.