Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 21:08   #3451
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
u mnie też leżała w szafie, a teraz jak znalazł, z tym, że nie stosuję jej na włosy, ale na brwi
I jak się sprawuje na brwiach? Wyrosły bujne i czooorne?
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:11   #3452
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ja też studiuję pol (kończę teraz), też zrobiłam praktyki nauczycielskie... to, że je zrobiłaś, nie oznacza przecież, że masz piętno nauczyciela wyryte na czole no dobrze, jest trochę czytania. ale poza tym? ja 3 rok na 6 zajęciach przerabiam co to jest kompararystyka albo podmiot czynności twórczych poza staropolką wszystkie ustne z literatur zdawałam zerówki z ocenami db-bdb książki czytam szybko, więc lektury na ćwiczenia mam zazwyczaj przeczytane. teraz np mamy dwudziesty wiek, więc nadrobiłam sporo 'ważnych' pozycji do których sama bym nie sięgnęła, bo wolę starocie z dziewiętnastego wieku nie wiem, mnie nic nie obrzydzi czytania książek, nawet studiowanie dwóch filologii. to po prostu trzeba lubić ja jestem w stanie spokojnie przeczytać lektury na studiach (a mam dodatkowe utrudnienie, bo czytam na zmianę po polsku i po angielsku) a kwadrans później zacząć pochłaniać Murakamiego dla przyjemności. Książki to nasi najlepsi przyjeciale przecież!

znaczy nie gniewaj się Kat, mam koleżanki które studiują tylko polonistykę, nie pracują a mówią że są TAKIE ZAJĘTE. i ja nigdy nie wiem, czym powiedziałabym, że opierdalaniem się i jeżdżeniem co weekend do domu

a i jeszcze FYI nie miałam średniej niższej niż 4,3-4,5. Ale w tym roku na UW stypednium było za 4,8 moje miłe
Właśnie dziś wróciłam do domu Mamy Bachanalia i odwołali mi zajęcia

Wiem, ze nie mam tego wyrytego na czole, ale nie oszukujmy się -takie moje przeznaczenie jeśli się uda i nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że nie przemyslałam tego, że z pracą może być krucho. Ja jestem z takiego rejonu, że tu same wiochy, szkół mało, ciągle je likwidują i zmiejszają etaty -mówię Wam, jak się tego słucha to się chce płakać

Zazdroszczę Ci, u mnie tak lekko nie jest. Każdy zachowuje się tak, jakby jego przedmiot był jedynym, ja ledwo na zajęcia nadążam, bo na teorię do przeczytania 3 artykuły po 50 stron, na dialektologię książek szuka się po wszystkich bibliotekach, na krytykę literacką też z zajęć na zajęcia po książce i tak na 20 przedmiotów uwierz mi -ja mam co robić, a do domu też nie wracam się relaksować co tydzień, bo tu mam obowiązki i to spore ale może fakt, mi po 4 latach brakuje już zamiłowania, bo się wypalać zaczęło jakoś po 2 roku, a p obronie licencjatu prysło zupełnie smutne to, ale niestety. I większość moich znajomych tak ma -są tacy co to im nie przeszło, ale ich jest garstka.
A stypendium (czyli średnią powyżej 4.6) mają z 4 osoby tylko Może u Ciebie po prostu jest łatwiej... U mnie zapierd... jeszcze wszyscy jesteśmy poirytowani tym, że ZNOWU mamy teorię literatury, którą już męczyliśmy dwa lata na lic., i ZNOWU gramatykę historyczną
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
Scarlet fajna lubię wiesz ja bardzo chętnie pozwolisz tylko, że skończę studia i możemy działać w końcu oczy takie same to pewnie przeznaczenie

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



z tymi książkami trochę mam tak samo, powiecie, że w liceum to nie powinnam być zniechęcona, ale byłam w klasie ang-hist i musiałam czytać książki historyczne na zaliczenia, w końcu nic nie czytałam innego tylko te książki... i jak teraz chciałam poczytać, to nie mogę się zebrać jakiś taki wstręt mam
No to ja czekam
A dziś zobaczyłam, że moja koleżanka też takie ma i też sobie pogadałyśmy o tym, jakie to rzadkie etc

O, następna powinni to jakoś nazwać, a pewnie już nazwali ale Tobie pewnie szybko przejdzie Ja po maturze musiałam się odstresować i też mało czytałam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:14   #3453
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

z tymi książkami trochę mam tak samo, powiecie, że w liceum to nie powinnam być zniechęcona, ale byłam w klasie ang-hist i musiałam czytać książki historyczne na zaliczenia, w końcu nic nie czytałam innego tylko te książki... i jak teraz chciałam poczytać, to nie mogę się zebrać jakiś taki wstręt mam
Ja z kolei chętnie bym coś poczytała, na studiach mam więcej praktyki niż teorii, jestem na drugim roku i czuję się jakaś taka odmóżdżona... Chęci są, tylko czasu nie ma żeby czytać.
Tja, ale żeby posiedzieć na wizażu, to zawsze minutkę wygospodaruję.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:16   #3454
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
I jak się sprawuje na brwiach? Wyrosły bujne i czooorne?
stosuję dopiero 2 tygodnie, ale jest poprawa
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:40   #3455
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Ja z kolei chętnie bym coś poczytała, na studiach mam więcej praktyki niż teorii, jestem na drugim roku i czuję się jakaś taka odmóżdżona... Chęci są, tylko czasu nie ma żeby czytać.
Tja, ale żeby posiedzieć na wizażu, to zawsze minutkę wygospodaruję.
ah te studia ja tez zawsze na wizaz czas znajdę, inna sprawa, że dla niektórych przedmiotów z studiów nie chcę znajdować dobra, już nie marudzę, bo sama siebie zaczynam wkurzać
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:47   #3456
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Ja z kolei chętnie bym coś poczytała, na studiach mam więcej praktyki niż teorii, jestem na drugim roku i czuję się jakaś taka odmóżdżona... Chęci są, tylko czasu nie ma żeby czytać.
Tja, ale żeby posiedzieć na wizażu, to zawsze minutkę wygospodaruję.
ahh ten wizaż drugi dom :P
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 21:54   #3457
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ahh ten wizaż drugi dom :P

chyba mam godzinę głupawy, albo Sesa mnie odurzyła

przed chwilą miałam taką burzę, że ja pierdzielę -mieszkam obok elektrowni z 30metrowymi piorunochronami (sześcioma!) i wyobraźcie sobie co ja mam za oknem w taką pogodę. Normalnie nie wiem czy się chować czy podziwiać taki cud natury ale chyba juz przeszło, mam nadzieję (starczy atrakcji)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 21:58   #3458
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ahh ten wizaż drugi dom :P
No, jakby nie patrzeć.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ah te studia ja tez zawsze na wizaz czas znajdę, inna sprawa, że dla niektórych przedmiotów z studiów nie chcę znajdować dobra, już nie marudzę, bo sama siebie zaczynam wkurzać
Mam tak samo, pewnie wiele osób tak ma. Nie oszukujmy się ale, niektóre przedmioty to takie zapchajdziury. Do niczego niepotrzebne.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 12:33   #3459
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123 czytałam o tym zawijaniu włosów w koszulkę, ciekawe czy to skuteczne. Czekam na relacje na żywo...
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 13:22   #3460
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
kat123 czytałam o tym zawijaniu włosów w koszulkę, ciekawe czy to skuteczne. Czekam na relacje na żywo...
A nie, ja ich nie zawijam Używam zamiast ręcznika (tzn. użyłam dziś 1 raz ) i normalnie zawijam w turban na chwilę. Ale Wam powiem -nie wiem czy to zasługa szamponu (bo pierwszy raz też Babydream użyłam), czy odżywki czy tej koszulki ale moje włosy wyglądają dziś całkiem inaczej -są bardziej pokręcone (lok nad czołem się uwydatnił jak nigdy), ale i mnie spuszone

A rano jak umyłam głowę wywiesiła koszulkę na dwór, teściowa ją przed chwilą przynosi i taka się rozmowa wywiązuje:
-a to do prasowania?
-nie, ja w to włosy zawijam po umyciu
-a co, ręczników nie ma?
i poważnie była taka zdziwiona, jakby naprawdę tych ręczników miało nie być widocznie ich zrozumienie kończy się na setce kosmetyków do włosów w łazience okupujących wannę i herbatach ziołowych obok zwykłych TŻ też się dziwnie patrzył jak "znakowałam" jego-moją koszulkę, coby mi się nie pomyliła z innymi jakby przypadkiem trafiła do jego szafki

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

I jeszcze Wam powiem, że fajna ta koszulka, bo jakoś mocniej wchłania wilgoć, a po ściągnięciu wcale nie jest aż taka mokra. Fajna alternatywa dla ręcznika frotte, który niby puszy włosy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 13:32   #3461
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A nie, ja ich nie zawijam Używam zamiast ręcznika (tzn. użyłam dziś 1 raz ) i normalnie zawijam w turban na chwilę. Ale Wam powiem -nie wiem czy to zasługa szamponu (bo pierwszy raz też Babydream użyłam), czy odżywki czy tej koszulki ale moje włosy wyglądają dziś całkiem inaczej -są bardziej pokręcone (lok nad czołem się uwydatnił jak nigdy), ale i mnie spuszone

A rano jak umyłam głowę wywiesiła koszulkę na dwór, teściowa ją przed chwilą przynosi i taka się rozmowa wywiązuje:
-a to do prasowania?
-nie, ja w to włosy zawijam po umyciu
-a co, ręczników nie ma?
i poważnie była taka zdziwiona, jakby naprawdę tych ręczników miało nie być widocznie ich zrozumienie kończy się na setce kosmetyków do włosów w łazience okupujących wannę i herbatach ziołowych obok zwykłych TŻ też się dziwnie patrzył jak "znakowałam" jego-moją koszulkę, coby mi się nie pomyliła z innymi jakby przypadkiem trafiła do jego szafki

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

I jeszcze Wam powiem, że fajna ta koszulka, bo jakoś mocniej wchłania wilgoć, a po ściągnięciu wcale nie jest aż taka mokra. Fajna alternatywa dla ręcznika frotte, który niby puszy włosy
a jaką koszulkę brałaś matko ja tak ostatnio zrobiłam i cała mokra była aż się lało z niej a dodam, że wcześniej wyciskałam włosy chyba z 20 minut... masakra jakaś. Może to dlatego, że moje włosy ostatnio są grube, nie wiem co się stało, może to dlatego, że są obcięte na prosto i tak mi się wydaje, ale już mnie to zaczyna wkurzać...
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 13:40   #3462
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A nie, ja ich nie zawijam Używam zamiast ręcznika (tzn. użyłam dziś 1 raz ) i normalnie zawijam w turban na chwilę. Ale Wam powiem -nie wiem czy to zasługa szamponu (bo pierwszy raz też Babydream użyłam), czy odżywki czy tej koszulki ale moje włosy wyglądają dziś całkiem inaczej -są bardziej pokręcone (lok nad czołem się uwydatnił jak nigdy), ale i mnie spuszone
koszulka
mam kręcone włosy i właśnie CG poleca się stosowanie koszulek zamiast ręczników na puszenie się włosów

a dziś wybrałam się do rossmanna i kupiłam maseczkę do włosów
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 14:17   #3463
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a jaką koszulkę brałaś matko ja tak ostatnio zrobiłam i cała mokra była aż się lało z niej a dodam, że wcześniej wyciskałam włosy chyba z 20 minut... masakra jakaś. Może to dlatego, że moje włosy ostatnio są grube, nie wiem co się stało, może to dlatego, że są obcięte na prosto i tak mi się wydaje, ale już mnie to zaczyna wkurzać...
zwykłą, białą bawełnianą w rozmierze XXXL jest większa niż moje małe ręczniki do włosów ale w porównaniu do ręcznika była suchsza -może Twoja tak ociekała, bo mniejsza (no i masz dłuższe włosy przecież!). Myślałam, że będą mi potrzebne dwie -jedna właśnie do odsączenia, a druga do większego osuszenia, ale jedna starcza zupełnie mi
Czemu Cię wkurza? Ja kocham grube, gęste włosy i jestem wdzięczna naturze, że mnie obdarzyła choć trochę takimi
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
koszulka
mam kręcone włosy i właśnie CG poleca się stosowanie koszulek zamiast ręczników na puszenie się włosów

a dziś wybrałam się do rossmanna i kupiłam maseczkę do włosów
Wiem, ja troszkę ostatnio stosuję CG, choć nie mam kręconych włosów -ewentualnie falowane...

A jaką?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 14:27   #3464
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
zwykłą, białą bawełnianą w rozmierze XXXL jest większa niż moje małe ręczniki do włosów ale w porównaniu do ręcznika była suchsza -może Twoja tak ociekała, bo mniejsza (no i masz dłuższe włosy przecież!). Myślałam, że będą mi potrzebne dwie -jedna właśnie do odsączenia, a druga do większego osuszenia, ale jedna starcza zupełnie mi
Czemu Cię wkurza? Ja kocham grube, gęste włosy i jestem wdzięczna naturze, że mnie obdarzyła choć trochę takimi
aaa no może bo mniejsza była
a wkurza mnie bo lubię postopniowane włosy, oczywiście nie aż tak bardzo bardzo, ale trochę tak, po prostu lepiej się w nich czuję, a po za tym lepiej mi się układają, dlatego idę niedługo do fryzjera
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 16:52   #3465
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
aaa no może bo mniejsza była
a wkurza mnie bo lubię postopniowane włosy, oczywiście nie aż tak bardzo bardzo, ale trochę tak, po prostu lepiej się w nich czuję, a po za tym lepiej mi się układają, dlatego idę niedługo do fryzjera
Ano, jak się lepiej w postopniowanych czujesz to jest to najlepszy argument a już masz zaplanowaną wizytę?
Ja miałam iść zaraz na początku czerwca, ale jednak nie idę -postanowiłam, że pójdę po wakacjach, bo i tak się podniszczą od słońca... Dobrze mówię?
Dopiero dziś wysłali mi TT na pewno przyjdzie w poniedziałek i będę siedzieć na stancji jak na szpilach, bo wrócę dopiero w czwartek wieczorem
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 16:55   #3466
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
kat123 - nie wierzę, że można się stresować polonistyką. na uw to najbardziej przyjazne i niewymagające głębszego zaangażowania studia...

ja mam TT i wszystkim polecam. świetnie rozczesuje, prosto i dokładnie się czyści, ładnie wygląda

powiem wam, że ten wątek to najlepsze, co mogło mnie spotkać. przestałam farbować, mam swoją krótką, szałową fryzurę, prawie całe naturalki... pokochałam moje włosy na nowo
oj można Kochana, można... ja jestem na filologii polskiej i jestem kłębkiem nerwów. Dziś nie zaliczyłam zerówki z językoznastwa i za dwa tyg egzamin
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:05   #3467
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Wiem, ja troszkę ostatnio stosuję CG, choć nie mam kręconych włosów -ewentualnie falowane...

A jaką?
nie poznałam Cię z nowym avatarem

CG jest fajne, bo włosy się zaczynają bardziej kręcić itd. mi się znacznie poprawił stan włosów, są mocniejsze. teraz planuję zostawić na wakacje i po wakacjach ściąć końcówki albo więcej

a maseczka taka żółta z isany z wyciągiem z pszenicy itd. znajdę na kwc to wrzucę, bo teraz się pakuję i wracam do domu
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:10   #3468
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ale ja nie lubię takich upałów, źle je znoszę. I jeszcze mnie taka złość okrutna dopadła. Rzuciłabym te studia i zajęła się tym co mnie interesuje i na czym chcę zarabiać... ale z drugiej strony szkoda trochę, tak coś zacząć i nie skończyć. I bądź tu człowieku mądry. Pomarudziłam trochę, wybaczcie.

Włosów już nie suszę suszarką, same schną od czterech do pięciu godzin- jak nie dłużej. Niech im to na zdrowie wyjdzie, hehe.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:20   #3469
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nie poznałam Cię z nowym avatarem

CG jest fajne, bo włosy się zaczynają bardziej kręcić itd. mi się znacznie poprawił stan włosów, są mocniejsze. teraz planuję zostawić na wakacje i po wakacjach ściąć końcówki albo więcej

a maseczka taka żółta z isany z wyciągiem z pszenicy itd. znajdę na kwc to wrzucę, bo teraz się pakuję i wracam do domu
Hihi to jest zawsze śmieszne, jak się kogoś "nie poznaje" a ładny?

Zobaczymy co się z moich włosów zrobi Bo Twoje to loki bez dwóch zdań!

a maskę chyba kojarzę... Ciekawe czy dobra
Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Ale ja nie lubię takich upałów, źle je znoszę. I jeszcze mnie taka złość okrutna dopadła. Rzuciłabym te studia i zajęła się tym co mnie interesuje i na czym chcę zarabiać... ale z drugiej strony szkoda trochę, tak coś zacząć i nie skończyć. I bądź tu człowieku mądry. Pomarudziłam trochę, wybaczcie.

Włosów już nie suszę suszarką, same schną od czterech do pięciu godzin- jak nie dłużej. Niech im to na zdrowie wyjdzie, hehe.
Też tak mam -ja zaczęłam to skończę chyba

ojej, ale długo! I to przy takich upałach? Oj wyjdzie na pewno a myjesz rano czy wieczorem?
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
oj można Kochana, można... ja jestem na filologii polskiej i jestem kłębkiem nerwów. Dziś nie zaliczyłam zerówki z językoznastwa i za dwa tyg egzamin
Ile nas tu filolożek na wątku jest jedna zadowolona i dwie zmęczone
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-23, 17:44   #3470
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ano, jak się lepiej w postopniowanych czujesz to jest to najlepszy argument a już masz zaplanowaną wizytę?
Ja miałam iść zaraz na początku czerwca, ale jednak nie idę -postanowiłam, że pójdę po wakacjach, bo i tak się podniszczą od słońca... Dobrze mówię?
Dopiero dziś wysłali mi TT na pewno przyjdzie w poniedziałek i będę siedzieć na stancji jak na szpilach, bo wrócę dopiero w czwartek wieczorem
chyba w piątek idę bo w poniedziałek zaczynam pracę hehe nie ma się z czego cieszyć, ale zawsze jakaś kasa na wakacje będzie no możliwe, chociaż ja w tamte wakacje nie zauważyłam jakiś znacznych zniszczeń na moich włosach, ale może to dlatego, że mało siedziałam na słońcu. I nie wiem czy pamiętacie, ale mówiłam kiedyś, że nie lubię się opalać, bo opalam się tak na brudno, otóż ostatnio jem dużo marchewki z jabłkiem w celu dostarczenia witamin poprzez owoce i warzywa iii ostatnio koleżanka wyciągnęła mnie nad wodę i mimo tego, że byłam wysmarowana filtrami od stóp do głów, to mnie tak ładnie złapało i się cieszę, bo teraz mam spokój z opalaniem na całe wakacje, taka opalenizna mi wystarczy w zupełności
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 17:49   #3471
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
chyba w piątek idę bo w poniedziałek zaczynam pracę hehe nie ma się z czego cieszyć, ale zawsze jakaś kasa na wakacje będzie no możliwe, chociaż ja w tamte wakacje nie zauważyłam jakiś znacznych zniszczeń na moich włosach, ale może to dlatego, że mało siedziałam na słońcu. I nie wiem czy pamiętacie, ale mówiłam kiedyś, że nie lubię się opalać, bo opalam się tak na brudno, otóż ostatnio jem dużo marchewki z jabłkiem w celu dostarczenia witamin poprzez owoce i warzywa iii ostatnio koleżanka wyciągnęła mnie nad wodę i mimo tego, że byłam wysmarowana filtrami od stóp do głów, to mnie tak ładnie złapało i się cieszę, bo teraz mam spokój z opalaniem na całe wakacje, taka opalenizna mi wystarczy w zupełności
Jejku, byłaś już nad wodą? ale Ci zazdroszczę!
Ja się zawsze też na brudno opalam, ale w tym roku na ładny złoto-brzoskwiniowy kolor i też od tak pół roku piję soki z marchwi może to faktycznie działa ale ja kocham siedzieć na słońcu i tyle na ile mi czas pozwala tyle się wygrzewam
Wklej zdjęcia po obcięciu gdzie będziesz pracować???
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 18:14   #3472
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Jejku, byłaś już nad wodą? ale Ci zazdroszczę!
Ja się zawsze też na brudno opalam, ale w tym roku na ładny złoto-brzoskwiniowy kolor i też od tak pół roku piję soki z marchwi może to faktycznie działa ale ja kocham siedzieć na słońcu i tyle na ile mi czas pozwala tyle się wygrzewam
Wklej zdjęcia po obcięciu gdzie będziesz pracować???
a przy takim pakowaniu oczywiście nic wielkiego, ale to taka praca na wakacje, a że się trafiło to idę wybrzydzać nie będę

Byłam nad wodą, bo mieszkam nad zalewem takim małym, dosłownie 300 metrów mam do niego

Ok wstawię zdjęcia a co do tej marchwii to serio mi też się wydaje, że trochę to daje, ja się obawiałam trochę tego, że może skóra się zrobić taka żółtawa, na szczęście nic takiego się nie stało
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 19:25   #3473
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Witam, witam!
I co tam kochane zapuszczalskie?
Udało się komuś dojść do swoich włosków pod moją bardzo długą nieobecność?
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 19:27   #3474
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a przy takim pakowaniu oczywiście nic wielkiego, ale to taka praca na wakacje, a że się trafiło to idę wybrzydzać nie będę

Byłam nad wodą, bo mieszkam nad zalewem takim małym, dosłownie 300 metrów mam do niego

Ok wstawię zdjęcia a co do tej marchwii to serio mi też się wydaje, że trochę to daje, ja się obawiałam trochę tego, że może skóra się zrobić taka żółtawa, na szczęście nic takiego się nie stało
pewnie, kasato kasa

ale Ci dobrze... Ja najbliższą wodę mam w Niemczech, niby pół godziny drogi, ale jakoś nie lubię przebywać wśród ludzi, których języka nie rozumiem

i najlepiej zrób przed i po
Mi kiedyś jak przesadzałam trochę wyskoczyły pomarańczowe plamy wokół ust i po wewnętrznej stronie dłoni ale wtedy piłam litr dziennie

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Witam, witam!
I co tam kochane zapuszczalskie?
Udało się komuś dojść do swoich włosków pod moją bardzo długą nieobecność?
a gdzie Ty się podziewałaś???
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 19:31   #3475
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
pewnie, kasato kasa

ale Ci dobrze... Ja najbliższą wodę mam w Niemczech, niby pół godziny drogi, ale jakoś nie lubię przebywać wśród ludzi, których języka nie rozumiem

i najlepiej zrób przed i po
Mi kiedyś jak przesadzałam trochę wyskoczyły pomarańczowe plamy wokół ust i po wewnętrznej stronie dłoni ale wtedy piłam litr dziennie

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



a gdzie Ty się podziewałaś???
A no opuściłam wątek niestety. Miałam wiele spraw i musiałam uporządkować parę z nich
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 19:36   #3476
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
A no opuściłam wątek niestety. Miałam wiele spraw i musiałam uporządkować parę z nich
Mam nadzieję, że Ci się udało. A jak odrost?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 19:47   #3477
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
pewnie, kasato kasa

ale Ci dobrze... Ja najbliższą wodę mam w Niemczech, niby pół godziny drogi, ale jakoś nie lubię przebywać wśród ludzi, których języka nie rozumiem

i najlepiej zrób przed i po
Mi kiedyś jak przesadzałam trochę wyskoczyły pomarańczowe plamy wokół ust i po wewnętrznej stronie dłoni ale wtedy piłam litr dziennie [COLOR="Silver"]
haha litr nieźle aż tak bardzo nie kocham marchewki ok zdjęcia zrobię o ile w ogóle będzie widać różnicę to będzie cud
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 20:02   #3478
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Ci się udało. A jak odrost?
Na szczęście to co gorsze udało. Niektóre w trakcie, ale to takie do przeżycia. No i studia takie upały, a ja w książkach i prace różne pisze.
Egoistka czasami ze mnie, bo się cieszyłam jak u mnie w mieście dzisiaj przejściowa burza była, chłodno i przyjemnie, a deszcz dawał jak szalony.
Ale pracę napisałam tzn jeszcze nie skończyłam, ale najgorsze za mną bo poprawiłam początek, rozwinęłam środek, a jak zrobić zakończenie to wiem tyle, że zabiorę się za to jutro od rana a może jeszcze dzisiaj w nocy jak będzie chłodno... A później tylko recenzję jednej rzeczy i po kłopocie.
Bo w sobotę do oddania.

TŻ mi wyjechał na delegację, tęskno mi, ale jest jeden plus tej masy roboty bo jestem nią zawalona.

Odrost mały ale sobie rośnie jak będzie większy to pokażę, bo się zlewa obecnie z pozostałymi i ciężko to ująć. Z resztą nawet nie ma kiedy tych fot cykać. Włosy mi trochę urosły przez ten czas, mam jednak niekorzystne foto, bo po płukance z kawy i kakao były bardzo napuszone i takie sztywne lekko. A mogłam zrobić z samego kako maseczkę albo płukankę to by włosy błyszczały a zachciało mi się tej kawy Na szczęście przedwczoraj ją zmyłam, teraz na głowie od wczoraj tylko jantar i kok co by podczas pisania nie przeszkadzały.
Cóż, uczymy się na błędach, a swoje bolą bardziej niż cudze

ps. chyba akurat ruszyłam ręką :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC15781.jpg (49,1 KB, 50 załadowań)
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2012-05-23 o 20:04
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 20:22   #3479
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
haha litr nieźle aż tak bardzo nie kocham marchewki ok zdjęcia zrobię o ile w ogóle będzie widać różnicę to będzie cud
no, nie wiem co mi strzeliło a może akurat zrób tak, żeby było
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Na szczęście to co gorsze udało. Niektóre w trakcie, ale to takie do przeżycia. No i studia takie upały, a ja w książkach i prace różne pisze.
Egoistka czasami ze mnie, bo się cieszyłam jak u mnie w mieście dzisiaj przejściowa burza była, chłodno i przyjemnie, a deszcz dawał jak szalony.
Ale pracę napisałam tzn jeszcze nie skończyłam, ale najgorsze za mną bo poprawiłam początek, rozwinęłam środek, a jak zrobić zakończenie to wiem tyle, że zabiorę się za to jutro od rana a może jeszcze dzisiaj w nocy jak będzie chłodno... A później tylko recenzję jednej rzeczy i po kłopocie.
Bo w sobotę do oddania.

TŻ mi wyjechał na delegację, tęskno mi, ale jest jeden plus tej masy roboty bo jestem nią zawalona.

Odrost mały ale sobie rośnie jak będzie większy to pokażę, bo się zlewa obecnie z pozostałymi i ciężko to ująć. Z resztą nawet nie ma kiedy tych fot cykać. Włosy mi trochę urosły przez ten czas, mam jednak niekorzystne foto, bo po płukance z kawy i kakao były bardzo napuszone i takie sztywne lekko. A mogłam zrobić z samego kako maseczkę albo płukankę to by włosy błyszczały a zachciało mi się tej kawy Na szczęście przedwczoraj ją zmyłam, teraz na głowie od wczoraj tylko jantar i kok co by podczas pisania nie przeszkadzały.
Cóż, uczymy się na błędach, a swoje bolą bardziej niż cudze

ps. chyba akurat ruszyłam ręką :p
no to dobrze brzmi jak naprawdę masa pracy a ja taka leniwa jestem aż grzech

ta jaśniejsza część -to po pasemkach się spłukała? No ja czekam na prawdziwe zdjęcie odrostu no, chyba ruszyłaś oj kobito kobito
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-23, 20:53   #3480
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
no, nie wiem co mi strzeliło a może akurat zrób tak, żeby było

nie umiem zdjęcia to ja potrafię robić, ale nie sobie z samowyzwalacza to nie wiem jak się ustawić, żeby było dobrze
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.