Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-03, 21:17   #151
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć melduję się i ja w nowej części

Wreszcie udało mi się jakoś dotrzeć do domu i wejść na neta mój po☠☠☠☠☠☠☠ony komputer się przegrzewa więc do wieczora nie ma mowy żebym mogła cokolwiek na nim zrobić dłużej niż 5 minut. Na domiar złego dostałam dziś @ więc jak pogoda nie odpuści chociaż trochę to pewnie nawet z domu się nie ruszę ale niech już będzie cieszę się że przyszła bo ponad tydzień spóźnienia i już obsrana chodziłam
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:39   #152
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja doslownie na minutke bo dopiero weszlam i juz uciekam do dziewczyn
chyba jestem walnieta bo kupilam dzis kolejna pare koturn , tym razem z palcem odkrytym i w panterke
jutro zrobie foto bo dzis czas mnie goni
tez takie na codzien
milego wieczora kochane do jutra




wiadomo na jakim to "madrym" blogu taki komentarz wyczytalam
chcialam zapytac ciebie ,co znowu wymyslily bo ja na farbowaniu to sie nie znam ale jednak pojecie mam co z czym mozna mieszac i czasami czytam pozniej takie glupoty...to zal sciska d...e
pokaz koniecznie buciki
a co do ich blogow- nie moj woz nie bedzie mnie wiozl
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Cześć melduję się i ja w nowej części

Wreszcie udało mi się jakoś dotrzeć do domu i wejść na neta mój po☠☠☠☠☠☠☠ony komputer się przegrzewa więc do wieczora nie ma mowy żebym mogła cokolwiek na nim zrobić dłużej niż 5 minut. Na domiar złego dostałam dziś @ więc jak pogoda nie odpuści chociaż trochę to pewnie nawet z domu się nie ruszę ale niech już będzie cieszę się że przyszła bo ponad tydzień spóźnienia i już obsrana chodziłam
ojoj.... moj ma 3 wielkie wentylatory w srodku a i tak wskazuje mi ponad 35 stopni na procesorze ale poki co odpukac sie nie przegrzal, zreszta w razie jakby ktorys wentylatorek mu sie odlaczyl czy by sie grzal ma grac melodyjke najpierw
takie cudo mi zlozyli 2 lata temu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 21:48   #153
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ojoj.... moj ma 3 wielkie wentylatory w srodku a i tak wskazuje mi ponad 35 stopni na procesorze ale poki co odpukac sie nie przegrzal, zreszta w razie jakby ktorys wentylatorek mu sie odlaczyl czy by sie grzal ma grac melodyjke najpierw
takie cudo mi zlozyli 2 lata temu
ja się z moim już rok do serwisu wybieram nie wiem co mu się dzieje kompletnie a najśmieszniejsze że było u mnie kilka osób które się ponoć na komputerach znają i też się niczego konkretnego nie dowiedziałam po prostu się sam wyłącza jak jest za ciepło szkoda mi póki co kaski na ten serwis bo znając życie znajdą mi jeszcze dziesięć innych rzeczy do naprawy w nim i ładnie zapłacę.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 22:13   #154
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

bo trzeba ci dobry serwis a nie naciagaczy i przemadrzalcow.
Ja mam takich i tylko im ufam,zlozyli mi kompa na zamowienie,na czesciach nie zarobili,a jedynie na skladaniu ok 200zl. Ceny sobie potem zliczylam na all. Zadbali mi o wszystko,moi kumple super informatycy do dzis sie dziwia po co mi tyle wiatrakow i zasilacz 4setka-nie sluchaj tych co sie znaja na programach i hakerow,tylko pytaj ludzi co skladaja skladaki,byc moze lepszy wentylator czy listwa i komp bedzie ci stabilnie chodzil.
Poza tym placi sie za robote i czesci,popros o wstepna diagnoze i wycene,wiecej jak 50zl nie powinni wziac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 22:24   #155
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

dziękuję jeszcze raz Blondyneczki
w końcu zasłużone wakacje

Caskada zerknij kochana na składzik tego suplementu można to łączyć z PROLADY czy nie bardzo?

Skład 1 kapsułki :
- olej rybi 18/12 (EPA/DHA) 250 mg
w tym:
- EPA 45 mg
- DHA 30 mg
- olej z ogórecznika 200 mg
- wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) 100 mg
- wyciąg suchy z nasion winogron 100 mg
- wyciąg suchy z morszczynu 20 mg
w tym:
- jod 15 µg

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

miałam kiedyś też problemy z przegrzewaniem wtedy sam wyłącza się - normalka
pamiętam, że wystarczyło go wyczyścić w środku a raz w lapku wymiana wentylatorka

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czesc

gratuluję

trzymam kciuki

bardzo fajne

ja też byłam dziś na zakupach, dorwałam też ostatnią płytę Ewy Ch., ale kupilysmy z mama rowniez tort truflowy, tak wiec dzis sie lenie i jem pysznosci, a od jutra biore sie za cwiczenia
truflowy mniam mniam

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Czeko 2 tura to jakoś 1,5 do 2 tyg. od 1

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ooo zumba podobno fajna sprawa, teraz jest szał na nią
ja z takich 'grupowych' to spinning lubię a ostatnio cwiczyłam trening turbo fire i podobał mi m in własnie dlatego, że filmiki są nagrywane w klubie fitness, oprocz trenerki ćwiczy dużo osób, co motywuje no i można się z nimi tak jakby zjednoczyć w wysiłku

70 E mówisz..nie narzekaj coś za coś ja ze swoim 65C to XS przeważnie, S często odstaje w talii chyba że sklepy z zaniżoną rozmiarówką to Ske biorę bo inaczej płaskocyc gwarantowany



to może inny model, ale b.podobne mi się wydaje że oni na magazynie trochę kamuflują, bo potem ni stąd ni z owąd rozmiar jest ja w pull&bear wypatrzyłam fajne rurki w kolorach tęczy, chyba wezme fioletowe


ja dziś odpalę tę płytkę, podobno wersja hard tym razem
oj jest ostatnio pytałam o inny rozmiar sukienki w Mango i mi z magazynu przyniosła babeczka

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
fajna ta Twoja, co tu dużo mówić i ten piękny kolor

mi się podoba i czarna i czerwona..cięzko wybrać
biorę czerwoną

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

troszkę obkupiłam się na tych wyprzedażach ale jeszcze mam listę i jutro z nią ruszam na podbój galerii
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 22:32   #156
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
wow swietna i jaka cena bierz czerwona
tylko wole kiecki z ramiaczkami bo takto mam wrazenie ze mi sie z cyckow zsunie kiecka :P

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------




hahah kobiety tez tak mam ze jak nie wiem ktory kolor wziazc biore obie moj mnie za to nienawidzi

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------




milego wieczorku ja lece zaraz z przyjaciolka na zimne piwko

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------



ja moze poczekam na czerwone :P bo najlepiej sie czuje w czerwieni jakos
a czarnych ciuchow mam za duzo i musze teraz sie obkupywac w inne kolorki
no szkoda ze sa z tak cieplego materialu bo chcialam ja teraz nosic
nie Ty jedna ja to dopiero jestem crazy, wszyscy moi znajomi jak widzą u mnie coś nowego to pytają ile wersji kolorystycznych posiadam

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jak mi sie kolor sprał...
przypominają mi moją naturę

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bylam w zarze i kupilam sobie czarne koturny

agatko mi sie bardzo podoba jak sie spiera ostatni kolor bardzo ladny jest.


bunny mam pytanie bo wyczytalam na jednym "madrym" blogu w komentarzach ze zamiast nakladac sama farbe na wlosy to mozna ja zmieszac z szamponem i wtedy nalozyc na wlosy w ramach odswiezenia koloru prawda to??

u mnie duszno ale bez slonca
bardzo fajne

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

uciekam bo jutro wcześnie rano zaczynam dzień

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-07-03 o 22:32
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-03, 22:51   #157
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bo trzeba ci dobry serwis a nie naciagaczy i przemadrzalcow.
Ja mam takich i tylko im ufam,zlozyli mi kompa na zamowienie,na czesciach nie zarobili,a jedynie na skladaniu ok 200zl. Ceny sobie potem zliczylam na all. Zadbali mi o wszystko,moi kumple super informatycy do dzis sie dziwia po co mi tyle wiatrakow i zasilacz 4setka-nie sluchaj tych co sie znaja na programach i hakerow,tylko pytaj ludzi co skladaja skladaki,byc moze lepszy wentylator czy listwa i komp bedzie ci stabilnie chodzil.
Poza tym placi sie za robote i czesci,popros o wstepna diagnoze i wycene,wiecej jak 50zl nie powinni wziac.
mam nadzieję że nie będę musiała długo kogoś kto się zna na rzeczy szukać bo do tej pory nikt nie wiedział jak to ugryźć i zaczęłam zwyczajnie wątpić czy żyje na tym świecie osoba która powie mi co mam z tym zrobić bo się nie da normalnie posiedzieć za dnia jak jest cieplej tż mówił coś że wiatrak mi chyba za wolno chodzi

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

miałam kiedyś też problemy z przegrzewaniem wtedy sam wyłącza się - normalka
pamiętam, że wystarczyło go wyczyścić w środku a raz w lapku wymiana wentylatorka
za pierwszym razem pamiętam też czyszczenie pomogło ale za drugim już niestety nie zobaczymy spróbuję z tż-em go na balkonie porządnie wyczyścić i może coś to da a jeśli nie no to cóż serwis znajdziemy jakiś dobry i wio
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 06:43   #158
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

chciałam zapytać się czy jest szansa, że farba rozjaśni farbę? Mam na mysli farbę rozjaśniającą. Jestem po kąpieli rozjaśniającej. Użyłam potem farb na poziomie 8. Chciałam zejść do poziomu 9, z czasem może nawet 10.

Kiedyś jak byłam blondynką to pamiętam, że z każdym kolejnym farbowaniem blond miałam coraz jaśniejszy. Więc jak to jest z tą zasadą " farba farby nie rozjaśni?"

Dodaję obecny kolor włosów (jeszcze nierówny, nawet zielonkawy ale to etap przejściowy mam nadzieję...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7486.jpg (49,6 KB, 34 załadowań)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 08:38   #159
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
chciałam zapytać się czy jest szansa, że farba rozjaśni farbę? Mam na mysli farbę rozjaśniającą. Jestem po kąpieli rozjaśniającej. Użyłam potem farb na poziomie 8. Chciałam zejść do poziomu 9, z czasem może nawet 10.

Kiedyś jak byłam blondynką to pamiętam, że z każdym kolejnym farbowaniem blond miałam coraz jaśniejszy. Więc jak to jest z tą zasadą " farba farby nie rozjaśni?"

Dodaję obecny kolor włosów (jeszcze nierówny, nawet zielonkawy ale to etap przejściowy mam nadzieję...)
niby farba farby nie rozjaśnia, ale ja zawsze po każdym kolejnym farbowaniu miałam jaśniejszy kolor nawet nie musiałam przeciągać farby na całą długość włosów, wystarczyło pofarbować odrost i zrobić malaks


Cześć Dziewczyny,
kończę się pakować i jadę do dżungli, wracam jutro na jeden dzień i w piątek wieczorem jadę znowu, ale muszę jutro być po południu, bo na 15 jeszcze raz auto idzie do serwisu

Miłego dnia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 08:53   #160
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

czesc ale mam naladowane akumulatory po wczorajszym
u mnie po kazdym robieniu pasemek bylo jasniej az do dzis mam prawie biala glowe , niektore pasemka sa biale faktycznie u mnie


kitka milego odpoczynku
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 09:32   #161
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dziękuję jeszcze raz Blondyneczki
w końcu zasłużone wakacje

Caskada zerknij kochana na składzik tego suplementu można to łączyć z PROLADY czy nie bardzo?

Skład 1 kapsułki :
- olej rybi 18/12 (EPA/DHA) 250 mg
w tym:
- EPA 45 mg
- DHA 30 mg
- olej z ogórecznika 200 mg
- wyciąg suchy z wąkrotki azjatyckiej (Centella asiatica) 100 mg
- wyciąg suchy z nasion winogron 100 mg
- wyciąg suchy z morszczynu 20 mg
w tym:
- jod 15 µg

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:13 ----------

miałam kiedyś też problemy z przegrzewaniem wtedy sam wyłącza się - normalka
pamiętam, że wystarczyło go wyczyścić w środku a raz w lapku wymiana wentylatorka

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------



truflowy mniam mniam

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:19 ----------

Czeko 2 tura to jakoś 1,5 do 2 tyg. od 1

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------



oj jest ostatnio pytałam o inny rozmiar sukienki w Mango i mi z magazynu przyniosła babeczka

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------



biorę czerwoną

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

troszkę obkupiłam się na tych wyprzedażach ale jeszcze mam listę i jutro z nią ruszam na podbój galerii
dokladnie, czasem czyszczenie pomaga, czasem trzeba zmienic wiatraczek bo moze juz nie laczy czy cos...
ale wylaczanie sie kompa to zlozony problem- ja mialam tak jak mialam trojana ze sie sam resetowal kiedy chcial i pomogl mi na to tylko format bo sie ch*ja z dysku nie dalo wyrzucic czasem tez to wina listwy a w sumie jej braku- jak mialam starego kompa i wlaczalam go bez listwy stabilizujacej po prostu do gniazdka to tez sie wylaczal co jakis czas az mnie nauczono ze komp musi miec listwe i nie chodzi o to ze to zabezpieczenie przed przepieciami czy burza

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
mam nadzieję że nie będę musiała długo kogoś kto się zna na rzeczy szukać bo do tej pory nikt nie wiedział jak to ugryźć i zaczęłam zwyczajnie wątpić czy żyje na tym świecie osoba która powie mi co mam z tym zrobić bo się nie da normalnie posiedzieć za dnia jak jest cieplej tż mówił coś że wiatrak mi chyba za wolno chodzi



za pierwszym razem pamiętam też czyszczenie pomogło ale za drugim już niestety nie zobaczymy spróbuję z tż-em go na balkonie porządnie wyczyścić i może coś to da a jeśli nie no to cóż serwis znajdziemy jakiś dobry i wio
to proste- jedz nie do serwisu znalezionego w gazecie tylko tam gdzie skladaja kompy na zamowienie- a nie tylko sprzedaja gotowe. tam opowiedz jaki masz problem i oni ci raz dwa pomoga
na miejscu wsadza inny wentylator pewnie i postawia go na kilka godzin czy chodzi lepiej...wentylatorki to koszt najczesciej do 50zl...
moj nim odebralam byl kilka dni testowany non stop po zlozeniu czy wszystkie czesci ze soba zgrane.
jak go odbieralam to juz i xp smigal mi i juz moglam tylko podziekowac i wyjsc ale od zamowienia do odebrania go czekalam cos z tydzien
czyscic mozesz delikatnie odkurzaczem i taka szczotkowa koncowka do kurzu moj tz zawsze tak robi
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
chciałam zapytać się czy jest szansa, że farba rozjaśni farbę? Mam na mysli farbę rozjaśniającą. Jestem po kąpieli rozjaśniającej. Użyłam potem farb na poziomie 8. Chciałam zejść do poziomu 9, z czasem może nawet 10.

Kiedyś jak byłam blondynką to pamiętam, że z każdym kolejnym farbowaniem blond miałam coraz jaśniejszy. Więc jak to jest z tą zasadą " farba farby nie rozjaśni?"

Dodaję obecny kolor włosów (jeszcze nierówny, nawet zielonkawy ale to etap przejściowy mam nadzieję...)
farby rozjasniajace sie rozjasniaja wzajemnie.
jak bedziesz uparcie nakladac poziom 10/11/12 to beda stopniowo jasniejsze, ale jest niezle choc widac gdzie henna trzyma najmocniej

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
niby farba farby nie rozjaśnia, ale ja zawsze po każdym kolejnym farbowaniu miałam jaśniejszy kolor nawet nie musiałam przeciągać farby na całą długość włosów, wystarczyło pofarbować odrost i zrobić malaks


Cześć Dziewczyny,
kończę się pakować i jadę do dżungli, wracam jutro na jeden dzień i w piątek wieczorem jadę znowu, ale muszę jutro być po południu, bo na 15 jeszcze raz auto idzie do serwisu

Miłego dnia
udanego wypoczynku


agatko zapraszam na bloga
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 09:50   #162
brocha2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
włosy po czterokrotnej dekoloryzacji

prosiłabym o fachową poradę.
Farbowałam wiele lat na czarno włosy, zeszłam z nich za pomocą dekoloryzacji rozjasniaczem Lecher , a nastepnie trzykrotnie Scandikiem na wodzie 6%, włosy z pewnością ucierpiały, ale funduje im terapie nawilżającą i naprawdę nie jest żle, oprócz lekko przesuszonych końcówek ( te spalone podcięłam), jest w miarę ok.
Na to kładłam w ciagu ostatnuich dwóch miesiecy wielokrotnie rudą farbę, ktora oczywiscie spłukuje sie w tempie zastraszającym.
Ale nie w tym rzecz.
Chcę dojśc do miodowego, karmelowego blondu.
Moje pytanie jest następujące:
Jaką farbę mam położyć, zeby nie wyszły mi zielone włosy, czy ciepły odcień blondu bedzie odpowiedni?
Co z moimi spłukanymi rudymi? jaki kolor wyjdzie po położeniu farby blond?
Czy ktos mi poleci jakas drogeryjna farbę ( konkretny numer i nazwę)
bede wdzieczna za odpowiedz
brocha2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:10   #163
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

lady te tabsy to jakies omega3? jesli tak to mozesz brac bo prolady ma inny sklad z tego co pamietam
ja teraz biore C+E+BETA_CAROTEN+SELEN+CY NK
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 10:52   #164
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

BUNNY
notka merytorycznie super w sensie wszystko sie zgadza, ALE jak zwykle urzeka mnie Twoje lekkie pióro i łatwośc pisania. Uwielbiam czytac Twojego bloga wlasnie ze wzgledu ze czyta się go jak opowiadania
Nawet jak nie zagłebiam się w treść


Ja dziś juz w domu po praktyce, wczesniej skończyłam.


A wiesz co wymyslilam sobie oczywiscie ze pod koniec wrzesnia zrobie sobie refleksy jakieś miodowe czy inne ale farba i doslownie kilka.
Tyle ze jak tak dalej kolor bedzie sie spieral to ja juz nie wiem...
bede musiała dofarbowywac a nie chce

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
lady te tabsy to jakies omega3? jesli tak to mozesz brac bo prolady ma inny sklad z tego co pamietam
ja teraz biore C+E+BETA_CAROTEN+SELEN+CY NK

Ja teraz łykam tego CePa znaczy CP juz tydzien
tylko nie wiem ile dziennie brac
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:11   #165
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny myslisz, ze moge dojsc do takiego +/- blondu jak z Twojego bloga http://blogblondbunny.blogspot.com/2...or-1010ss.html ?

ciesze sie jak glupia ze nie skonczylam w calymi zielonymi wlosami pewnie gydbym miala wiecej wartst henny to wygladaloby to gorzej.

to moze napisze co robilam:
2xkapiel rozjasniajaca na 6% wodzie
wellaton 9/1 (wtedy pojawila sie zielen)
potem vitalitys 8/2 i 8/3 pol na pol (wygasilo zolc i troche rudosci) na 6%wodzie
to wszystko w 3dni

ile wloski powinny odpoczac zanim znow cos zaczne kombinowac? chcialabym mocno jasny blond, jak szalec to szalec
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:27   #166
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko to dofarbujesz calosc i zrobisz piekne miodowe refleksy poziom 10-11,juz to widze bedzie pieknie
dobrze wiedziec,ze lekko sie mnie czyta,cos mi z tej polonistyki zostalo.
Kurcze ja chyba popadam w obled,ty mi wysylalas foty po cansie?bo nie mam ich na poczcie i zglupialam...?

Goldika problem w tym,ze podoba ci sie popielaty blond,a to nie wiadomo czy po tej hennie jeśzcze zielen pod wplywem popielu nie wyjdzie...poki masz cieply odcien jest ok,radze ci probowac to rozjasniac naturami poki co a o popielu sie pomysli jak kolor sie wyrowna.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:28   #167
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

BUNNY
a wiesz co tak sobie umyslilam czy koloryzacja ta ton w ton Matrix niszczy bardzo wlosy?
Moze ja to poloze jak mi sie spierze O
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:30   #168
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

goldika ja bym poczekala z 2tyg bo juz troche tym wloskom narobilas.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:32   #169
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny naturami czyli bez cyferki po przecinku? Bardzo lubie te farby Vitalitys http://www.miracleshop.pl /absolute-farba-olejkiem-vitalitys-100ml-p-2984.html

nr 100 100 Naturalny ultra blond, myslisz ze takie cos wlasnie powinnam uzyc?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 11:32   #170
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko ale chodzi ci o matrix sync? Ale to sie zmywa to nie wiem czy warto...i susza po matrixie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:33   #171
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
goldika ja bym poczekala z 2tyg bo juz troche tym wloskom narobilas.
mysle, ze z dobry miesiac dam im odpoczac
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:36   #172
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

goldika ten 100 albo nawet 1000,bo i tak na razie wyjdzie ci ciemniej jak na probnikach.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:39   #173
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko to dofarbujesz calosc i zrobisz piekne miodowe refleksy poziom 10-11,juz to widze bedzie pieknie
dobrze wiedziec,ze lekko sie mnie czyta,cos mi z tej polonistyki zostalo.
Kurcze ja chyba popadam w obled,ty mi wysylalas foty po cansie?bo nie mam ich na poczcie i zglupialam...?
Wysłalam chyba...a dasz rade sciagnac je z forum?
te wczorajsze. Bo skasowałam je z kompa


Ja mysle sobie zeby tak zrobic Kochana słuchaj mnie uwaznie
Kupiłabym sobie matrixa ton w ton z woda 2,7%.
Mysle o odcieniach MOKKA. Zobacz palete, one sa cieple.
I nalozylabym na calosc za jakis miesiac.
Odrost lekko sie zrowna i nie bedzie widac tak bardzo.
co myslisz?
A potem pod koniec wrzesnia coś u fryzjera wlasnie refleksy miodowe, karmelowe, jakas czekolada gdzieniegdzie.
Tylko czy ten matrix nie zniszczy mi wlosow?

A czyta sie super, naprawde
ja lapie sie na tym ze nie czytam o czym jest a czytam zeby czytac, bo fajnie

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko ale chodzi ci o matrix sync? Ale to sie zmywa to nie wiem czy warto...i susza po matrixie.
o ten to w ton, zaraz dam linka

http://allegro.pl/273-matrix-farba-c...html?source=oo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:39   #174
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
goldika ten 100 albo nawet 1000,bo i tak na razie wyjdzie ci ciemniej jak na probnikach.
ok dzieki z woda 9% by wystarczylo?
w sumie bede jeszcze pewnie dopytywac przed samym farbowaniem. bo na odrost w kolorze ciemny blond pewnie jakos inaczej bede musiala zmieszac niz na dlugosc?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:41   #175
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

8-9MM

http://allegro.pl/matrix-farba-color...466368865.html
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:42   #176
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
a wiesz co tak sobie umyslilam czy koloryzacja ta ton w ton Matrix niszczy bardzo wlosy?
Moze ja to poloze jak mi sie spierze O
Agata, ja miałam super włosy po Matrixie, błyszczące, elastyczne, jak po regeneracji. I używałam farby, SoColor.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:44   #177
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Agata, ja miałam super włosy po Matrixie, błyszczące, elastyczne, jak po regeneracji. I używałam farby, SoColor.
Nie tej ton w ton?
Moze kladlas na JUŻ dobre wlosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:46   #178
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

tez bede miala robione matrixem


boze jak goraco
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 11:49   #179
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tez bede miala robione matrixem


boze jak goraco
u nas taka duchota nie ma czym oddychac

ile tego CP lykac dziennie?
ja go z folikiem bede lykac, lepiej sie wchlania.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 12:04   #180
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Nie tej ton w ton?
Moze kladlas na JUŻ dobre wlosy
Nie, farbą, ja mam ciemne włosy (poziom 5/6) a rozjaśniam do 8-9, toner w moim przypadku odpada, ewentualnie do odświeżenia na długości. No tak, kładłam na dobre włosy, ale Majirela też , a efekt totalnie inny.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.