U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-13, 13:13   #2011
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ja zamawiam pełno pierdołek z Chin, baaardzo rzadko się zdarzyło żeby coś zaginęło - a jak juz, to przychodziło po 3 miesiącach
Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość

Ja bym nic, nigdy nie klikala z Chin

Dobra, przemyślę to jeszcze
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:13   #2012
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Wykończyłam PO Effector - 33 dni stosowania raz dziennie - więcej nie sięgnę. Nie widzę specjalnych efektów.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:17   #2013
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
na prawde nikt nie testował ani nie zna HERA BB ani CC?
...
mam próbke hera bb-nr 1 a co cie interesuje? fajny bb,satynowe nietłuste wykonczenie,pięknie sie wtapia i ujednolica,ładnie kryje,trzymał sie przypudrowany do wieczora.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:19   #2014
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Goldika, właśnie wracam z poczty
Melduje, że i u mnie skarpetki zaczęły działać. Zrzucam skórę od niedzieli. Chyba trochę pomogło moczenie w wodzie. Dzięki za radę
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:23   #2015
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mam próbke hera bb-nr 1 a co cie interesuje? fajny bb,satynowe nietłuste wykonczenie,pięknie sie wtapia i ujednolica,ładnie kryje,trzymał sie przypudrowany do wieczora.
ooo - szukam opinii o nim, starsznie mało o nim w necie. zastanawiam się jak sie kolorek np do Misshy M SRC nr 23. Bo ptzetestowałam z 6 róznych BB i ten mi najbardziej odcień podpasował. A z Hery miałam próbke podkładu Hera HD i mnie zachwycił i dlatego zanim zamówię Misshę chciałam jeszcze ten BB wypróbowac. A CC Hery wogóle nigdzie nie ma nr 2 ani opinii nic.....
czyli zdowolona jestes to plus, jakbyś mi jeszcze kolorek jakos opisała lub jesli znasz Misshę 23 SRC to jakbys sie odniosła.

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Shade No. 10 = Transparent Pearl
(suitable for night party)



swietnie

po co mi on



ja testowalam bb i pisalam o tym wczoraj bodajże
a to musialam przeoczyć - zatem ide szukać
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:27   #2016
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Goldika, właśnie wracam z poczty
Melduje, że i u mnie skarpetki zaczęły działać. Zrzucam skórę od niedzieli. Chyba trochę pomogło moczenie w wodzie. Dzięki za radę
ooo super ja pojde na poczte popoludniu.

Wiecie do, chcialam zamowic ponownie skarpetki peelingujace ale przypomnialam sobie ze wspaniale na moje stopy dziala kwas mlekowy. A, ze mam jeszcze buteleczke to bede wsmarowywac w piety i za ok tydzien bede miec stopy niemowlaka
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:28   #2017
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
A dlaczego mialby sie nie nadawac ? On ma delikatny kolorek w opakowaniu ale po nalozeniu jest transparentny i ma swietne opinie w sieci. Ale ja juz go nie chce, nie chce katowac moch wysuszonych i podraznionych oczu jeszcze jakimis latajacymi drobinkami pudru wokol twarzy Moze kiedys... ale teraz zamowie chyba jednak ten sun bb pact, do ktorego linka dalam.


Ja bym nic, nigdy nie klikala z Chin
dlaczego nie?
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 13:33   #2018
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ooo super ja pojde na poczte popoludniu.

Wiecie do, chcialam zamowic ponownie skarpetki peelingujace ale przypomnialam sobie ze wspaniale na moje stopy dziala kwas mlekowy. A, ze mam jeszcze buteleczke to bede wsmarowywac w piety i za ok tydzien bede miec stopy niemowlaka
A jakie stężenie dajesz? Ja nie jestem w 100% usatysfakcjonowana i chciałabym jeszcze raz powtórzyć kurację za jakiś czas. A będę robiła zamówienie na ZSK to może zamiast kupować skarpetki to wezmę kwas mlekowy.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:41   #2019
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------


a to musialam przeoczyć - zatem ide szukać
znalazłam, myslałam jednak że między 1 a 2 czyli jasny beż a naturalny beż jest róznica nie tyle podtonie czy samym odcieniu co w tonacji - tzn że jasny beż jest po prostu jaśniejszy od naturalnego?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:48   #2020
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie kliknęłam tego pudru...


Wybacz, ale dla mnie to trochę śmieszne, że wydajesz opinię po paru dniach. Wiadomo, że producenci trochę podkręcają reklamę swoich produktów.
Komentarze po dwóch dniach stosowania ślimaka, masek z baviphatu i bb też Cię śmieszą? ;>

Piszę, co widzę, bo wiem, że kilka osób było tu zainteresowanych tym kosmetykiem + kiedy producent w każdej reklamie obwieszcza, jakie są efekty po tygodniu, to chyba mogę sobie skomentować te przechwałki? ;p

Przypuszczam, że nie chciałaś być specjalnie agresywna i zaczepna, ale może masz gorszy dzień, ja też mam gorszy, więc średnio mi się Twój komentarz podoba, to może na tym skończmy :P

Btw i trochę poza tematem: ostatnio wszyscy chwalą glinkę ghassoul, chyba nawet tutaj widziałam jakieś komentarze. Jeśli ktoś z Was miał do czynienia to może mi podpowie, z czym warto ją rozrabiać poza przegotowaną wodą? Bo czytałam o oliwie z oliwek, ale boję się zapchania. A gdyby tak wzbogacić o nieco tego mojego SHAL-a... myślicie, że by dało to jakiś sensowny efekt czy szkoda marnować?
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba

Edytowane przez sonea8
Czas edycji: 2013-05-13 o 13:50
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:50   #2021
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
A jakie stężenie dajesz? Ja nie jestem w 100% usatysfakcjonowana i chciałabym jeszcze raz powtórzyć kurację za jakiś czas. A będę robiła zamówienie na ZSK to może zamiast kupować skarpetki to wezmę kwas mlekowy.
ja nasaczam platek kosmetyczny bez rozcienczania kwasu i przecieram piety i tam gdzie mam grubsza skore. Na cale stopy nie daje
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 13:55   #2022
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

aardbei77, podeslij proszę nr konta to bym Ci jutro z roboty puściła przelew na Tanakę. O ile oczywiście ciągle masz ochotę rozebrać

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja nasaczam platek kosmetyczny bez rozcienczania kwasu i przecieram piety i tam gdzie mam grubsza skore. Na cale stopy nie daje
O, mam pol flaszki jeszcze to wyprobuję...ale spłukujesz potem, czy dajesz krem tylko jakiś czy nic? Sam kwas?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:57   #2023
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Komentarze po dwóch dniach stosowania ślimaka, masek z baviphatu i bb też Cię śmieszą? ;>

Piszę, co widzę, bo wiem, że kilka osób było tu zainteresowanych tym kosmetykiem + kiedy producent w każdej reklamie obwieszcza, jakie są efekty po tygodniu, to chyba mogę sobie skomentować te przechwałki? ;p

Przypuszczam, że nie chciałaś być specjalnie agresywna i zaczepna, ale może masz gorszy dzień, ja też mam gorszy, więc średnio mi się Twój komentarz podoba, to może na tym skończmy :P

Btw i trochę poza tematem: ostatnio wszyscy chwalą glinkę ghassoul, chyba nawet tutaj widziałam jakieś komentarze. Jeśli ktoś z Was miał do czynienia to może mi podpowie, z czym warto ją rozrabiać poza przegotowaną wodą? Bo czytałam o oliwie z oliwek, ale boję się zapchania. A gdyby tak wzbogacić o nieco tego mojego SHAL-a... myślicie, że by dało to jakiś sensowny efekt czy szkoda marnować?
Nie, nie mam gorszego dnia Antycellulitowe kosmetyki potrzebują trochę więcej czasu na działanie. Po kosmetykach do twarzy można mniej więcej po kilku użyciach stwierdzić, czy nam np. nawilżają twarz albo pomagają w szybszym gojeniu się wyprysków.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
aardbei77, podeslij proszę nr konta to bym Ci jutro z roboty puściła przelew na Tanakę. O ile oczywiście ciągle masz ochotę rozebrać

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



O, mam pol flaszki jeszcze to wyprobuję...ale spłukujesz potem, czy dajesz krem tylko jakiś czy nic? Sam kwas?
Hej, wysyłałam już dane na pewno ich nie dostałaś?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 13:59   #2024
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
aardbei77, podeslij proszę nr konta to bym Ci jutro z roboty puściła przelew na Tanakę. O ile oczywiście ciągle masz ochotę rozebrać

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



O, mam pol flaszki jeszcze to wyprobuję...ale spłukujesz potem, czy dajesz krem tylko jakiś czy nic? Sam kwas?
niczym potem nie smaruje ani nie splukuje.
przecieram piety tak samo jak przecieram twarz tonikiem. bez jakiegos dociskania, wklepywania.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:01   #2025
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Hej, wysyłałam już dane na pewno ich nie dostałaś?
No aż poszłam sprawdzić dokladnie jeszcze raz. Nie dostałam nic
Ale czasem tak sie zdarza, że PW nie dochodzą, jak wizaż świruje. Może to to .

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
niczym potem nie smaruje ani nie splukuje.
przecieram piety tak samo jak przecieram twarz tonikiem. bez jakiegos dociskania, wklepywania.


No to od dziś akcja kwas na stopy
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:02   #2026
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No aż poszłam sprawdzić dokladnie jeszcze raz. Nie dostałam nic
Ale czasem tak sie zdarza, że PW nie dochodzą, jak wizaż świruje. Może to to .

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------





No to od dziś akcja kwas na stopy
A teraz dostałaś?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:03   #2027
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Nie, nie mam gorszego dnia Antycellulitowe kosmetyki potrzebują trochę więcej czasu na działanie. Po kosmetykach do twarzy można mniej więcej po kilku użyciach stwierdzić, czy nam np. nawilżają twarz albo pomagają w szybszym gojeniu się wyprysków.
No w jakimś sensie racja
Chociaż np. taki tonik z Hada Labo miał nawilżać od pierwszego kopa i wielu z Was pomógł od razu, a mi dopiero po 2 miesiącach stosowania, więc pewnie kwestia samej cery, bo np. słynne Eveliny na cellulit potrafią młodym pupom naciągać skórę w trzy dni, widziałam na własne oczy

Tak czy siak smaruję się dalej, a co będzie, to zobaczymy.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:04   #2028
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
A teraz dostałaś?
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:05   #2029
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
No w jakimś sensie racja
Chociaż np. taki tonik z Hada Labo miał nawilżać od pierwszego kopa i wielu z Was pomógł od razu, a mi dopiero po 2 miesiącach stosowania, więc pewnie kwestia samej cery, bo np. słynne Eveliny na cellulit potrafią młodym pupom naciągać skórę w trzy dni, widziałam na własne oczy

Tak czy siak smaruję się dalej, a co będzie, to zobaczymy.
No, i w porządku Daj znac tak po połowie tubki. Wydajny się wydaje w ogóle?

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
To wpłacajcie dziewuszki i zamawiam
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 14:09   #2030
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
No, i w porządku Daj znac tak po połowie tubki. Wydajny się wydaje w ogóle?
Bardzo mało wydajny. Myślę, że przy smarowaniu się 2 razy dziennie (uda, tyłek, brzuch i ramiona - te ostatnie testowo, bo im nic nie dolega w sumie) starczy mi maks na miesiąc. Niby teściwy kremo-żel, ale błyskawicznie się wchłania, za szybko ;/
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:10   #2031
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
To wpłacajcie dziewuszki i zamawiam
Jutro przed południem będzie kasa na Twoim koncie
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:16   #2032
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

goldika bo to cytat z jakiejs strony a nie z aukcji po co mi puder, ktory jest brokatem, mial byc matujacy!!
teraz musze kupic drugi choc moj jeszcze nie doszedl a zamawialysmy w ten sam dzien
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:20   #2033
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
goldika bo to cytat z jakiejs strony a nie z aukcji po co mi puder, ktory jest brokatem, mial byc matujacy!!
teraz musze kupic drugi choc moj jeszcze nie doszedl a zamawialysmy w ten sam dzien
ja poczekam na opinie dziewczyn co zamowily go w kolorze i moze tez wezme drugi.

Ale f2plus1 postaral sie chociaz probkami. 6szt dostalam do pudru i dwupaku zelu slimakowego,
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:21   #2034
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
goldika bo to cytat z jakiejs strony a nie z aukcji po co mi puder, ktory jest brokatem, mial byc matujacy!!
teraz musze kupic drugi choc moj jeszcze nie doszedl a zamawialysmy w ten sam dzien
ja też zamawiałam wtedy co WY. Ciekawe czy mój jest
Narazie nie zamawiaj , zaczekaj aż mój kolorowy dojdzie, może będzie fajny ..
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:21   #2035
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Wykończyłam PO Effector - 33 dni stosowania raz dziennie - więcej nie sięgnę. Nie widzę specjalnych efektów.
Dzieki, nie kupie

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
dlaczego nie?
Nie mam zaufania do jakosci czegokolwiek z Chin, za duzo sie naczytalam i nasluchalam...
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:23   #2036
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja poczekam na opinie dziewczyn co zamowily go w kolorze i moze tez wezme drugi.

Ale f2plus1 postaral sie chociaz probkami. 6szt dostalam do pudru i dwupaku zelu slimakowego,
zla jestem, co z tym mam zrobic odeslalabym ale sie nie oplaca

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
ja też zamawiałam wtedy co WY. Ciekawe czy mój jest
Narazie nie zamawiaj , zaczekaj aż mój kolorowy dojdzie, może będzie fajny ..
tak zrobie

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

zla jestem na ten puder mimo ze go nawet nie ma jeszcze
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:24   #2037
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
zla jestem, co z tym mam zrobic odeslalabym ale sie nie oplaca



tak zrobie

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

zla jestem na ten puder mimo ze go nawet nie ma jeszcze
zrobmy sobie party i wtedy sie cale wysmarujemy tym pudrem

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Asmena to moze Ci zaginie i dostaniesz zwrot kosztow
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:25   #2038
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dzieki, nie kupie


Nie mam zaufania do jakosci czegokolwiek z Chin, za duzo sie naczytalam i nasluchalam...
Trochę się mylisz, nie wszystko jest takie bez sensu. Ja zamawiam dużo ciuchów - średnio jakość sieciówkowa (czasem gorsza, ale często lepsza!) a ceny... duuuużo niższe.
Pominę, że pewnie z połowa - jak nie więcej - rzeczy w naszym domu to made in China
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:26   #2039
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
zrobmy sobie party i wtedy sie cale wysmarujemy tym pudrem

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Asmena to moze Ci zaginie i dostaniesz zwrot kosztow
Fu, ja w ogole nie lubie takich brokatowych i nie wiem jak tym mozna cala twarz miziać moze go zuzyje jako rozswietlacz?? chyba bede uzywac 5 lat z jego pojemnoscia

W sumie dwa dni potem zamowilam tez maski od niego i moze polaczyl wysylke, kij wie. Oby zaginal i niech zwroca koszty
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 14:26   #2040
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Kurcze dobrze ze nie kliknełam tego pudru. Dla mnie transparentny to transparentny a nie brokatowy

Obecnie czekam na to: http://www.ebay.com/itm/TONYMOLY-Bab...#ht_4769wt_932

Mam nadzieję że dobrze dobrałam odcień - 1.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.