Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 09:09   #3841
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

I jak, cały ?

Piękna baza pod ?? Już jestem ciekawa

U mnie wygląda jak granat z kropelką fioletu, co nie zmnenia faktu, że śliczny
Anulka ucięło mi Twoje piękne złote mani ze stempelkami CUDOWNE


cały

hehe dziękuję za pochwały
a co do fioletu, to pewnie ustawienia, bo na żywo to zdecydowanie fiolet



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Przybyte dziś dzieciaki Środkowy od Han
Chyba moja potrzeba czegoś klasycznego była większa niż mi się wydawało

Aaa i jeszcze pragnę donieść, że Warhol nie zmienił koloru w butelce
każdy inny ale każdy ma to co lubię brokaty, neony i klasyka

ufff

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ale od tego jest ten wątek.

W sumie to bez różnicy, fiolety mnie nie interesują. Na szczęście, zawsze to mniej wydatków.
no w sumie

no właśnie, dla Ciebie bez znaczenia

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Niewyblaknięty, ani nieprzykurzony, piękny, podoba mi się
niby czasem dostzregam w nim taką nutkę przykurzenia, ale ogólnie bardziej wyrazisty niż brudny zdecydowanie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 09:15   #3842
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51553798]
Odebrałam stempel.Pierwsze wrażenie: mięciutki i lepki.Pierwsza próba odbijania skończyła się tak że się nic nie odbiło lekko zmatowilam go pilnikiem,lecz nie wiele pomogło.Zmatowilam go trochę mocniej i już zaczął odbijać,chociaż nie wszystkie linie idealnie.Jutro się tym zajmę jeszcze ale niestety coś czuję że długa droga przede mną [/QUOTE]

no to tak jak u mnie, na początku nic nie odbił matowiłam kilka razy, ale delikatnie. Potem zaczęłam używać zamiast zmywacza rolki i też mi się wydaje, że to na plus, bo zmywacz nie każdy się nadaje a teraz odbija jak szalony wiadomo, od lakieru też zależy. A masz te zdrapki w komplecie? nimi ściągasz? bo ja nimi jakoś nie umiem, jestem przyzwyczajona starą kartą i nadal nią ściągam, bo mi dużo lepiej wychodzi.

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
tak to mogę się jedynie domyślać co im jest tym razem obstawiam odżywki Eveline... używam jej coś koło dwóch lat przed każdym mani i zawsze było git, ale może teraz się zaczęły buntować, kto wie zamienię na GR
ładny jest
może faktycznie im się przejadła...


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Piękne


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

o widzisz, a mi bardziej pasują wąskie pędzelki w Essie jednego tylko mam z grubszym i średnio go lubię
o, ja z kolei się zakochałam w tym szerokim jak nim malowałam raz chyba

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No wiem, ale po doświadczeniach z essencowym jestem trochę sceptyczna, i jak by się okazało, że tu powtórka z rozrywki, to zniechęciłabym się już po 1 razie.
Wiesz co, nie to że namawiam, ale ja bym tego nie porównywała. Mnie Konad zniechęcił właśnie i to na długo. Ale wzięłam ten stempel z BPS w ramach współpracy no i szkoda, że tak późno bo niby też nie odbijał, ale wiedziałam co zrobić no i chwila moment i już zaczęło wszystko wychodzić, nie było wkurzania i zniechęcenia, no nie wiem jak to opisać, ale zupełnie inne odczucia. Bo co z tego że konad od razu odbijał, jak jest tak twardy, że mogę pomarzyć, żeby z moim tunelem odbił po bokach paznokci. Tego musiałam zmatowić, ale potem tylko dobrać dobry lakier i śmiga.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
wczorajsze zdjęcia też mi nie wyszły.. ale jestem zła, bo jest maj, a pogoda jak w piździerniku chciałam ładnych zdjęć, a mam kupę aż z tej desperacji poszłam focić pod halogenem = zbyt niebieskie albo prześwietlone zdjęcia..
wkurzające ale ponoć nie wyszły takie złe więc dawaj
u mnie dziś pogoda lepsza cieszę się, bo mam ważne zdjęcia do zrobienia

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51550634]
Ja już je pokochałam

Apetyczna śliweczka
[/QUOTE]



dzięki


Śniegowa, a może od B. loves plates coś weźmiesz? ona ma też różne stemple i gumki.
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2015-05-28 o 09:11
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 09:27   #3843
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pokażesz efekty?
Jasne,są w załączniku tylko że to na kartce.Wiadomo że na paznokciu będzie inaczej wyglądać. Chyba nie jest aż tak źle jak na pierwszy raz
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to tak jak u mnie, na początku nic nie odbił matowiłam kilka razy, ale delikatnie. Potem zaczęłam używać zamiast zmywacza rolki i też mi się wydaje, że to na plus, bo zmywacz nie każdy się nadaje a teraz odbija jak szalony wiadomo, od lakieru też zależy. A masz te zdrapki w komplecie? nimi ściągasz? bo ja nimi jakoś nie umiem, jestem przyzwyczajona starą kartą i nadal nią ściągam, bo mi dużo lepiej wychodzi.
Tak,mam zdrapki używam tej większej,ale chyba przesiądę się na kartę
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 09:28   #3844
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no to tak jak u mnie, na początku nic nie odbił matowiłam kilka razy, ale delikatnie. Potem zaczęłam używać zamiast zmywacza rolki i też mi się wydaje, że to na plus, bo zmywacz nie każdy się nadaje a teraz odbija jak szalony wiadomo, od lakieru też zależy. A masz te zdrapki w komplecie? nimi ściągasz? bo ja nimi jakoś nie umiem, jestem przyzwyczajona starą kartą i nadal nią ściągam, bo mi dużo lepiej wychodzi.
(...)
Wiesz co, nie to że namawiam, ale ja bym tego nie porównywała. Mnie Konad zniechęcił właśnie i to na długo. Ale wzięłam ten stempel z BPS w ramach współpracy no i szkoda, że tak późno bo niby też nie odbijał, ale wiedziałam co zrobić no i chwila moment i już zaczęło wszystko wychodzić, nie było wkurzania i zniechęcenia, no nie wiem jak to opisać, ale zupełnie inne odczucia. Bo co z tego że konad od razu odbijał, jak jest tak twardy, że mogę pomarzyć, żeby z moim tunelem odbił po bokach paznokci. Tego musiałam zmatowić, ale potem tylko dobrać dobry lakier i śmiga.
(...)

Śniegowa, a może od B. loves plates coś weźmiesz? ona ma też różne stemple i gumki.
O masz... Zwariuję chyba.

Ni, no spoko, sama w końcu powiedziałam, że może się przekonam

I na BPS i u B. loves plates jest kilka różnych... Rety nie wiedziałabym który wybrać.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51558481]Jasne,są w załączniku tylko że to na kartce.Wiadomo że na paznokciu będzie inaczej wyglądać. Chyba nie jest aż tak źle jak na pierwszy raz
[/QUOTE]
Fajnie!
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 09:33   #3845
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Tu mój skromny manicure, lakier Vinylux, faktycznie trzyma długo - to zdjęcie po pełnych 6 dniach, na drugiej ręce lekko tylko starł się na koniuszku jednego palca, potrzymam jeszcze do niedzieli, co do stanu paznokci są chyba w dobrym, nie licząc złamanego kciuka (ale był bardzo długi, kciuki zapuszczam więcej bo mam bardzo szeroką płytkę i tylko przy dłuższych wygląda jako tako) nic się nie łamie, są twarde jak nigdy, ale kosmetyczka zaleciła mi właśnie metodę IBX na wzmocnienie bo niby mam "przesuszone" i nie wiem czy faktycznie czy dlatego by wcisnąć mi dodatkową usługę, wcześniej próbowała wcisnąć hybrydy, ale nie dałam się , w sumie trochę irytujące bo umawiając się uściśliłam z góry, że chcę manicure ze zwykłym malowaniem, to samo miałam gdy w innym salonie umówiłam się na manicure, z tym że chcieli wcisnąć tylko hybrydy i wmawiali, że po nich (tj. hybrydach) płytka się wzmocni (wtedy miałam jeszcze króciutkie po żelach) bo "inaczej nigdy nie uda mi się zapuścić paznokci" . No, pomarudziłam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 002.jpg (19,5 KB, 51 załadowań)
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 09:42   #3846
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51558481]Jasne,są w załączniku tylko że to na kartce.Wiadomo że na paznokciu będzie inaczej wyglądać. Chyba nie jest aż tak źle jak na pierwszy raz

Tak,mam zdrapki używam tej większej,ale chyba przesiądę się na kartę [/QUOTE]

nie tak źle? większość jest super! i to zwykłym lakierem nie wiem jak odbijasz, w sensie od boku do boku, czy z góry naciskasz stempel, ale popróbuj, którym sposobem Ci wygodniej

kwestia przyzwyczajenia chyba, Ty jeszcze nie masz nawyku to możesz próbować, ja się chyba na zdrapki nie przesiądę już, bo jakieś takie miękkie mi się zdają

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ni, no spoko, sama w końcu powiedziałam, że może się przekonam

I na BPS i u B. loves plates jest kilka różnych... Rety nie wiedziałabym który wybrać.


wiesz co, no na pewno każdy stempel ma jakieś tam swoje plusy, tak jak Aga pisze, że CS duży i miękki, ale też się spotkałam z opiniami, że za duży dla kogoś. Każdy inny i każdy ma inne preferencje, dużo widzę też prostokątnych używa, a mnie jakoś nie kusi. Ale tak naprawdę myślę, że niezależnie czy to będzie a'la kand, moyou czy CS to niebo a ziemia w porównaniu z konadem czy essence. Stemplować się na pewno da a później na poziomie zaawansowanym i jak się ma doświadczenie można szukać już bardziej szczegółowo, bo wiadomo co się lubi.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 09:46   #3847
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Tu mój skromny manicure, lakier Vinylux, faktycznie trzyma długo - to zdjęcie po pełnych 6 dniach, na drugiej ręce lekko tylko starł się na koniuszku jednego palca, potrzymam jeszcze do niedzieli, co do stanu paznokci są chyba w dobrym, nie licząc złamanego kciuka (ale był bardzo długi, kciuki zapuszczam więcej bo mam bardzo szeroką płytkę i tylko przy dłuższych wygląda jako tako) nic się nie łamie, są twarde jak nigdy, ale kosmetyczka zaleciła mi właśnie metodę IBX na wzmocnienie bo niby mam "przesuszone" i nie wiem czy faktycznie czy dlatego by wcisnąć mi dodatkową usługę, wcześniej próbowała wcisnąć hybrydy, ale nie dałam się , w sumie trochę irytujące bo umawiając się uściśliłam z góry, że chcę manicure ze zwykłym malowaniem, to samo miałam gdy w innym salonie umówiłam się na manicure, z tym że chcieli wcisnąć tylko hybrydy i wmawiali, że po nich (tj. hybrydach) płytka się wzmocni (wtedy miałam jeszcze króciutkie po żelach) bo "inaczej nigdy nie uda mi się zapuścić paznokci" . No, pomarudziłam
I ty za to płacisz??
Za darmo może bym powiedział ok, ale za kasę... No sorry.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

wiesz co, no na pewno każdy stempel ma jakieś tam swoje plusy, tak jak Aga pisze, że CS duży i miękki, ale też się spotkałam z opiniami, że za duży dla kogoś. Każdy inny i każdy ma inne preferencje, dużo widzę też prostokątnych używa, a mnie jakoś nie kusi. Ale tak naprawdę myślę, że niezależnie czy to będzie a'la kand, moyou czy CS to niebo a ziemia w porównaniu z konadem czy essence. Stemplować się na pewno da a później na poziomie zaawansowanym i jak się ma doświadczenie można szukać już bardziej szczegółowo, bo wiadomo co się lubi.
Mnie ten prostokątny skusił- równa linia może dać niezły punkt odniesienia.
No i wolę kupować w Polsce niż w zagranicznych sklepach

Dzięki za rady
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 10:05   #3848
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
j
można spokojnie brać no tak chyba najlepiej.. jak się całkiem zregenerują to wtedy można myśleć o kwadratach
dokładnie, a kwadraty lubię, a jakże

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51556838]Dziś nie mogłam spać,wstałam i zaczęłam odbijać zrobiłam tak jak Ty że wzięłam tą rolkę do czyszczenia ubrań i wyraźnie lepiej szło Testowałam różne lakiery ,sposoby nakładania lakieru i ściągania jego nadmiaru.Wczoraj robiłam podstawowe błędy: za mało lakieru,za mocno go ściągnęłam.Dziś szło mi już lepiej [/QUOTE]

też na początku ściągałam za dużo lakieru i nie odbijał, a potem lekko i szok, cały wzorek odbity

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
może faktycznie im się przejadła...
nooo :/

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Tu mój skromny manicure, lakier Vinylux, faktycznie trzyma długo - to zdjęcie po pełnych 6 dniach, na drugiej ręce lekko tylko starł się na koniuszku jednego palca, potrzymam jeszcze do niedzieli, co do stanu paznokci są chyba w dobrym, nie licząc złamanego kciuka (ale był bardzo długi, kciuki zapuszczam więcej bo mam bardzo szeroką płytkę i tylko przy dłuższych wygląda jako tako) nic się nie łamie, są twarde jak nigdy, ale kosmetyczka zaleciła mi właśnie metodę IBX na wzmocnienie bo niby mam "przesuszone" i nie wiem czy faktycznie czy dlatego by wcisnąć mi dodatkową usługę, wcześniej próbowała wcisnąć hybrydy, ale nie dałam się , w sumie trochę irytujące bo umawiając się uściśliłam z góry, że chcę manicure ze zwykłym malowaniem, to samo miałam gdy w innym salonie umówiłam się na manicure, z tym że chcieli wcisnąć tylko hybrydy i wmawiali, że po nich (tj. hybrydach) płytka się wzmocni (wtedy miałam jeszcze króciutkie po żelach) bo "inaczej nigdy nie uda mi się zapuścić paznokci" . No, pomarudziłam
myślę to samo co Śniegowa
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 10:17   #3849
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I ty za to płacisz??
Za darmo może bym powiedział ok, ale za kasę... No sorry.

Mnie ten prostokątny skusił- równa linia może dać niezły punkt odniesienia.
No i wolę kupować w Polsce niż w zagranicznych sklepach

Dzięki za rady
a co tu jest nie tak? jest dosyć równo, starannie, kształt też ok (nie wiem kto robił), no i jak po 6 dniach to wygląda dobrze...

Ty no w sumie to może mieć znaczenie w trafianiu
czyli moyou i cs odpada..
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 10:24   #3850
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

myślę to samo co Śniegowa

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a co tu jest nie tak? jest dosyć równo, starannie, kształt też ok (nie wiem kto robił), no i jak po 6 dniach to wygląda dobrze...

Ty no w sumie to może mieć znaczenie w trafianiu
czyli moyou i cs odpada..
Dosyć... w sumie dobrze powiedziane. Tylko... No wiesz, jak bym miała płacić, to nie za dosyć równo.
Wokół skórek, to wg mnie jest gorzej niż ja maluję i to bez doczyszczania.
Na szybko.
No ja wiem, "kto bogatemu zabroni". Ale... płacić za zaledwie poprawne pomalowanie, to wg mnie trochę bez sensu.

To poważnie się zastanowię nad tym stempelkiem. Tym bardziej, że można u niej dodatkową gumeczkę kupić
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-05-28 o 10:26
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 10:54   #3851
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość



Dosyć... w sumie dobrze powiedziane. Tylko... No wiesz, jak bym miała płacić, to nie za dosyć równo.
Wokół skórek, to wg mnie jest gorzej niż ja maluję i to bez doczyszczania.
Na szybko.
No ja wiem, "kto bogatemu zabroni". Ale... płacić za zaledwie poprawne pomalowanie, to wg mnie trochę bez sensu.

To poważnie się zastanowię nad tym stempelkiem. Tym bardziej, że można u niej dodatkową gumeczkę kupić
no nie wiem ja może ślepa jestem, ale jedynie na środkowym zafalowanie widzę... a biorę pod uwagę to, że po takim czasie już odrost jest, więc to też trochę ma znaczenie.
Tzn zgadzam się, że płacąc za coś powinno być idealnie, ale to tak jak i u fryzjera i makijażystki i w restauracji... a ja jednak najczęściej trafiam na "dobrze", a nie "idealnie", więc może stąd różnica.

nom, mnie w tym prostokątnym nie przekonało to, że nie bardzo można wciskać, tylko trzeba rolować, a tym co mam można tak i tak.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 11:00   #3852
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajnie!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie tak źle? większość jest super! i to zwykłym lakierem nie wiem jak odbijasz, w sensie od boku do boku, czy z góry naciskasz stempel, ale popróbuj, którym sposobem Ci wygodniej

kwestia przyzwyczajenia chyba, Ty jeszcze nie masz nawyku to możesz próbować, ja się chyba na zdrapki nie przesiądę już, bo jakieś takie miękkie mi się zdają
Odbijam od boku do boku próbowałam naciskać ale jakoś wole ten 1 sposób.

Musze spróbować z tą kartą bo ta zdrapka jest za wąska do niektórych wzorów.
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
też na początku ściągałam za dużo lakieru i nie odbijał, a potem lekko i szok, cały wzorek odbity
Ja myślałam że im więcej ściągnę tym lepiej
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:03   #3853
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no nie wiem ja może ślepa jestem, ale jedynie na środkowym zafalowanie widzę... a biorę pod uwagę to, że po takim czasie już odrost jest, więc to też trochę ma znaczenie.
Tzn zgadzam się, że płacąc za coś powinno być idealnie, ale to tak jak i u fryzjera i makijażystki i w restauracji... a ja jednak najczęściej trafiam na "dobrze", a nie "idealnie", więc może stąd różnica.

nom, mnie w tym prostokątnym nie przekonało to, że nie bardzo można wciskać, tylko trzeba rolować, a tym co mam można tak i tak.
Dlatego przeważnie nie chodzę do restauracji, czy kosmetyczki...

Szkoda mi kasy na coś co mogę zrobić sama tak samo albo nawet lepiej.

Hmm... chyba wole rolować.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:05   #3854
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Mam jeszcze pytanko Zabezpieczacie jakoś skórki podczas stemplowania ? Baza peel off,a może klej wikol ? Czy po prostu zmywacie zmywaczem to co się upaprało ?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:28   #3855
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51559869]Mam jeszcze pytanko Zabezpieczacie jakoś skórki podczas stemplowania ? Baza peel off,a może klej wikol ? Czy po prostu zmywacie zmywaczem to co się upaprało ?[/QUOTE]
Powiem ci, że baza peel off super się sprawdza Jakoś nie wierzyłam w jej działanie podczas stemplowania, ale spróbowałam i jest super - maluję tylko skórki wokół, starając się przy tym, by nie zalać paznokci, czekam aż zupełnie wyschnie, stempluję, a potem ściągam ten płatek z bazy. Wygoda nieporównywalna
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:40   #3856
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51559817]

Odbijam od boku do boku próbowałam naciskać ale jakoś wole ten 1 sposób.

Musze spróbować z tą kartą bo ta zdrapka jest za wąska do niektórych wzorów.

Ja myślałam że im więcej ściągnę tym lepiej [/QUOTE]



no to też fakt

hehe, a ja znowu, że im więcej lakieru nawalę tym lepiej, a to tylko marnotrawstwo, bo wystarczy ciut i mniej paprania zdrapki.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dlatego przeważnie nie chodzę do restauracji, czy kosmetyczki...

Szkoda mi kasy na coś co mogę zrobić sama tak samo albo nawet lepiej.
no ok, tylko ja teraz nie mówiłam ogólnie o kwestii korzystania czy nie, tylko o jakości usług.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51559869]Mam jeszcze pytanko Zabezpieczacie jakoś skórki podczas stemplowania ? Baza peel off,a może klej wikol ? Czy po prostu zmywacie zmywaczem to co się upaprało ?[/QUOTE]

ja do tej pory w sumie nie (ostatnio to złotko to wystarczyło zdrapać ze skóry ), ale na pewno jak masz możliwość to lepiej z bazą niż czyścić zwłaszcza przy czerni czy innych kolorach, które się wżerają w skórę :/
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:45   #3857
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no ok, tylko ja teraz nie mówiłam ogólnie o kwestii korzystania czy nie, tylko o jakości usług.
W tej sytuacji chyba najbardziej dziwi mnie fakt, regularnego chwalenia się wizytami u kosmetyczki, niezadowoleniem z jej usług...
Nie chwaliłabyś się na insta zdjęciami tortu czy ciasta kupionego w cukierni. Prawda?
Dlatego dziwaczne jest wg mnie pokazywanie tu paznokci od manikiurzystki.

Kiedyś jedna z dziewczyn (Pilar?) zrobiła jeden hybrydą czy żelem z potrzeby chwili. To było co innego zupełnie i z tym "problemu" nie miałam.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:50   #3858
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
W tej sytuacji chyba najbardziej dziwi mnie fakt, regularnego chwalenia się wizytami u kosmetyczki, niezadowoleniem z jej usług...
Nie chwaliłabyś się na insta zdjęciami tortu czy ciasta kupionego w cukierni. Prawda?
Dlatego dziwaczne jest wg mnie pokazywanie tu paznokci od manikiurzystki.

Kiedyś jedna z dziewczyn (Pilar?) zrobiła jeden hybrydą czy żelem z potrzeby chwili. To było co innego zupełnie i z tym "problemu" nie miałam.
Z tym wszystkim się ogólnie zgadzam ale mi chodzi o ocenę tego co widzimy - ja nie uważam, że to jest spartaczone na tyle, żeby za tą usługę nie zapłacić. A to czy iść kolejny raz do tej samej w takim przypadku to już inna kwestia, musiałabym widzieć świeżo po zrobieniu i na wyraźnym zdjęciu, tu mi trudno powiedzieć. Ale rozumiem, że wy macie inne zdanie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:56   #3859
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Z tym wszystkim się ogólnie zgadzam ale mi chodzi o ocenę tego co widzimy - ja nie uważam, że to jest spartaczone na tyle, żeby za tą usługę nie zapłacić. A to czy iść kolejny raz do tej samej w takim przypadku to już inna kwestia, musiałabym widzieć świeżo po zrobieniu i na wyraźnym zdjęciu, tu mi trudno powiedzieć. Ale rozumiem, że wy macie inne zdanie
Zwłaszcza to pogrubione zgadzam się w 100%.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-28, 12:20   #3860
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51556838]A jaki masz stempel ?
Dziś nie mogłam spać,wstałam i zaczęłam odbijać zrobiłam tak jak Ty że wzięłam tą rolkę do czyszczenia ubrań i wyraźnie lepiej szło Testowałam różne lakiery ,sposoby nakładania lakieru i ściągania jego nadmiaru.Wczoraj robiłam podstawowe błędy: za mało lakieru,za mocno go ściągnęłam.Dziś szło mi już lepiej [/QUOTE]


dwustronny z MoYou KLIK
no dla mnie ta rolka/taśma papierowa to wybawienie.. teraz już nie wyobrażam sobie inaczej postępować z moim stemplem
też popełniałam ten błąd, ale z drugiej strony za dużo lakieru też źle, bo na paznokciu się rozjedzie #storyofmylife, ale kwestia ćwiczeń i dojdziesz do wprawy


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No ten z essence mam... nawet 2, ale nie satysfakcjonuje mnie.


CS? Ten??


W książce był o wiele ciekawszy, a ona nie taka mdła

one chyba są twarde, z tego co mi się wydaje, prawda? twarde i małe.. a przynajmniej tak mi się kojarzą


tak, to on jak Ci stemple nie wyjdą to możesz sobie nalać jakiegoś trunku i wypić


przez książki to ja będę musiała przebrnąć i jeszcze raz pierwszą część przeczytać.. może kiedyś


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
o, ja z kolei się zakochałam w tym szerokim jak nim malowałam raz chyba

wkurzające ale ponoć nie wyszły takie złe więc dawaj
u mnie dziś pogoda lepsza cieszę się, bo mam ważne zdjęcia do zrobienia


Śniegowa, a może od B. loves plates coś weźmiesz? ona ma też różne stemple i gumki.

o widzisz.. a ja to jednak wolę wąskie pędzelki, łatwiej mi nad tym zapanować i nie pozalewać się dookoła

no zaraz wrzucę, ale to będzie zaległe mani
u mnie też, cyknęłam trochę zdjęć obecnemu mani, mam nadzieję, że się będą nadawały


płytki ma fajne, ale cena ciut mnie zniechęca


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51558481]Jasne,są w załączniku tylko że to na kartce.Wiadomo że na paznokciu będzie inaczej wyglądać. Chyba nie jest aż tak źle jak na pierwszy raz

Tak,mam zdrapki używam tej większej,ale chyba przesiądę się na kartę [/QUOTE]


super wyszło to teraz zabieraj się za trening na paznokciu, bo kartka, a paznokieć to dwie różne sprawy.. kartka prosta, paznokieć z krzywiznami, pierdatami

ja używałam zdrapki, dopóki nie przesiadłam się na kartę.. i już nie chcę widzieć zdrapki


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
nie wiem jak odbijasz, w sensie od boku do boku, czy z góry naciskasz stempel, ale popróbuj, którym sposobem Ci wygodniej

wiesz, ostatnio to rozkminiałam.. jak robiłam próby na kartce to zawsze od boku do boku.. a jak przyszło do mojego ostatniego stemplowania, to jak odbiłam tym sposobem to musiałam zmywać stemple, bo nie zakryłam sobie czubków paznokcia potem spróbowałam z wciskaniem i na końcu dopiero leciutko zrolowałam na prawo i lewo..


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
I ty za to płacisz??
Za darmo może bym powiedział ok, ale za kasę... No sorry.

to samo pomyślałam


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51559869]Mam jeszcze pytanko Zabezpieczacie jakoś skórki podczas stemplowania ? Baza peel off,a może klej wikol ? Czy po prostu zmywacie zmywaczem to co się upaprało ?[/QUOTE]


ja póki nie mam bazy peel off ani Magika to się zaklejam taśmą malarską, mam jej spory zapas, a że działa, to czemu mam nie skorzystać potem ewentualne odsłonięte miejsca i przy skórkach zmywaczem traktuję, topuję i jest elegancko


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kiedyś jedna z dziewczyn (Pilar?) zrobiła jeden hybrydą czy żelem z potrzeby chwili. To było co innego zupełnie i z tym "problemu" nie miałam.

to była Trelle i żel był z OPI, więc nie byle co a Karola naklejała sobie tipsa
czasami sama się sobie dziwię, że pamiętam takie rzeczy
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:31   #3861
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dwustronny z MoYou KLIK
no dla mnie ta rolka/taśma papierowa to wybawienie.. teraz już nie wyobrażam sobie inaczej postępować z moim stemplem
też popełniałam ten błąd, ale z drugiej strony za dużo lakieru też źle, bo na paznokciu się rozjedzie #storyofmylife, ale kwestia ćwiczeń i dojdziesz do wprawy

(...)

tak, to on jak Ci stemple nie wyjdą to możesz sobie nalać jakiegoś trunku i wypić


przez książki to ja będę musiała przebrnąć i jeszcze raz pierwszą część przeczytać.. może kiedyś


(...)
to samo pomyślałam

(...)
to była Trelle i żel był z OPI, więc nie byle co a Karola naklejała sobie tipsa
czasami sama się sobie dziwię, że pamiętam takie rzeczy
To ja może najpierw przetestuję opcję z taśmą (zwykła??) na tym essence...?


Hehe. Fajnie wygląda, ale ta cena...


Cieszę się, że sama nie jestem


ale masz łeb! Ja aż tak szczegółowo nie pamiętałam , ale coś mi się kojarzyło, że to jedna z naszych młodszych dziewczyn
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:41   #3862
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To ja może najpierw przetestuję opcję z taśmą (zwykła??) na tym essence...?

Hehe. Fajnie wygląda, ale ta cena...


ale masz łeb! Ja aż tak szczegółowo nie pamiętałam , ale coś mi się kojarzyło, że to jedna z naszych młodszych dziewczyn

spróbować nie zaszkodzi bo zmywacz pewnie też wpływa na gumę w stemplu, poza tym zawsze jak go czyściłam wacikiem ze zmywaczem to miałam na nim milion paprochów, a teraz na szybko przelecę taśmą i jest jak nowy

cena nie powala, na pierwszy raz takiego sprzętu bym nie kupiła, chociaż.. sama wydała na swoje pierwsze płytki i stempel wcale nie mało ale póki co MoYou mnie satysfakcjonuje, nie czuję potrzeby kupna nowego stempla


tak jakoś wyszło pamiętam jeszcze, że wrzucała zdjęcia i to nie wyglądało tak źle, w sumie gdyby nie kolor to pomyślałabym, że to jej naturalny paznokieć. i taką opcję ratunkową jednego paznokcia jestem w stanie zrozumieć, np. przed jakimś weselem, czy własnym ślubem. bo tak normalnie to bym nie leciała za każdym razem do kosmetyczki, jak mi się paznokieć złamie, żeby mi go dosztukowała
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:48   #3863
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Czy któraś z was jest może po filologii angielskiej? Jeśli tak to czy mogłaby odezwać się na priv? Właśnie skończyłam pisać pracę lic ale na mojej świetnej uczelni wprowadzili archiwizację na usosie miesiąc przed obronami i jednym z kroków jakie muszę spełnić jest tłumaczenie na język angielski tematu. Tłumaczenie mam tylko są dwa i co najlepsze różnią się od siebie Chciałabym prosić o poradę, które jest prawidłowe
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:52   #3864
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
spróbować nie zaszkodzi bo zmywacz pewnie też wpływa na gumę w stemplu, poza tym zawsze jak go czyściłam wacikiem ze zmywaczem to miałam na nim milion paprochów, a teraz na szybko przelecę taśmą i jest jak nowy

cena nie powala, na pierwszy raz takiego sprzętu bym nie kupiła, chociaż.. sama wydała na swoje pierwsze płytki i stempel wcale nie mało ale póki co MoYou mnie satysfakcjonuje, nie czuję potrzeby kupna nowego stempla


tak jakoś wyszło pamiętam jeszcze, że wrzucała zdjęcia i to nie wyglądało tak źle, w sumie gdyby nie kolor to pomyślałabym, że to jej naturalny paznokieć. i taką opcję ratunkową jednego paznokcia jestem w stanie zrozumieć, np. przed jakimś weselem, czy własnym ślubem. bo tak normalnie to bym nie leciała za każdym razem do kosmetyczki, jak mi się paznokieć złamie, żeby mi go dosztukowała
To potestuję, jutro, przed malowaniem nowego mani i zdam relację.

No właśnie... Troszkę się obawiam, że jednak się nie przekonam i wyląduje w pudełku.


Tak tak, pamiętam, ze wyglądało to całkiem ok. I ona wtedy chyba jakąś imprezę miała- podobnie Karola.
Jak bym miała za każdym razem jak mi odpryśnie lakier latać to bym zwariowała. W tej sytuacji rozumiem ideę hybryd- na dłużej wystarczy.
Na awaryjnie to mamy zawsze klej i torebkę herbaty, ale i tak wolę spiłować. Chyba, że to bardzo głęboko.

Raz miałam akryl. z 10 lat temu albo i więcej. Nałożony za free, bo dziewczyna się uczyła. Nie wyglądał źle, ale to co było potem... wolę nie przypominać sobie. Paznokcie jak papier

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was jest może po filologii angielskiej? Jeśli tak to czy mogłaby odezwać się na priv? Właśnie skończyłam pisać pracę lic ale na mojej świetnej uczelni wprowadzili archiwizację na usosie miesiąc przed obronami i jednym z kroków jakie muszę spełnić jest tłumaczenie na język angielski tematu. Tłumaczenie mam tylko są dwa i co najlepsze różnią się od siebie Chciałabym prosić o poradę, które jest prawidłowe
Ja nie.
Ale wrzuć tytuł, to wspólnymi siłami coś podpowiemy
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:53   #3865
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

no to wrzutka
w końcu w ruch poszły romby.. były trochę denerwujące, takie mikro, ciężko mi było jednego złapać na końcówkę sondy, a potem ustawić go w pożądanej przeze mnie pozycji, więc są trochę krzywo (co dostrzegłam w porę oczywiście, czyli po zatopowaniu) robienie zdjęć też niełatwe zadanie, bo światło się odbijało od rombów i.. niewiele tego światła było. więc dorzucam też zdjęcie moich krzywych parówek. wiem, wiem.. wskazówka taka krótka i jajeczna, ale! wyklepałam ją

__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 12:55   #3866
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no to wrzutka
w końcu w ruch poszły romby.. były trochę denerwujące, takie mikro, ciężko mi było jednego złapać na końcówkę sondy, a potem ustawić go w pożądanej przeze mnie pozycji, więc są trochę krzywo (co dostrzegłam w porę oczywiście, czyli po zatopowaniu) robienie zdjęć też niełatwe zadanie, bo światło się odbijało od rombów i.. niewiele tego światła było. więc dorzucam też zdjęcie moich krzywych parówek. wiem, wiem.. wskazówka taka krótka i jajeczna, ale! wyklepałam ją

]
Nie wiem o jakich parówkach mówisz, ale mani jest urocze
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:01   #3867
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No właśnie... Troszkę się obawiam, że jednak się nie przekonam i wyląduje w pudełku.


Tak tak, pamiętam, ze wyglądało to całkiem ok. I ona wtedy chyba jakąś imprezę miała- podobnie Karola.
Jak bym miała za każdym razem jak mi odpryśnie lakier latać to bym zwariowała. W tej sytuacji rozumiem ideę hybryd- na dłużej wystarczy.
Na awaryjnie to mamy zawsze klej i torebkę herbaty, ale i tak wolę spiłować. Chyba, że to bardzo głęboko.

mój wylądował, ale tylko dlatego, że nie potrafiłam się z nim dogadać, odleżał swoje i teraz pięknie śmiga ale przyznam, że trochę się rozczarowałam i już była chwila, kiedy myślałam, że go komuś odsprzedam, żeby nie leżał u mnie i się nie kurzył, a z drugiej strony było to pragnienie stemplowania


hybryda wystarczy na dłużej, ale noszenie jej przez miesiąc z kilometrowym odrostem to przegięcie moja bratowa kilka razy nosiła hybrydy, ale zawsze max. 10 dni, bo potem już odrost nie do zniesienia. a jej pierwsze były źle wykonane, po kilku dniach podeszło jej powietrze pod lakier
przy złamaniu na mięsie pewnie bym opiłowała wszystkie na krótko i jeszcze tamtego na wszelki wypadek podkleiła

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Nie wiem o jakich parówkach mówisz, ale mani jest urocze

no o moich paluszkach dziękuję
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:05   #3868
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To potestuję, jutro, przed malowaniem nowego mani i zdam relację.

No właśnie... Troszkę się obawiam, że jednak się nie przekonam i wyląduje w pudełku.


Tak tak, pamiętam, ze wyglądało to całkiem ok. I ona wtedy chyba jakąś imprezę miała- podobnie Karola.
Jak bym miała za każdym razem jak mi odpryśnie lakier latać to bym zwariowała. W tej sytuacji rozumiem ideę hybryd- na dłużej wystarczy.
Na awaryjnie to mamy zawsze klej i torebkę herbaty, ale i tak wolę spiłować. Chyba, że to bardzo głęboko.

Raz miałam akryl. z 10 lat temu albo i więcej. Nałożony za free, bo dziewczyna się uczyła. Nie wyglądał źle, ale to co było potem... wolę nie przypominać sobie. Paznokcie jak papier

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



Ja nie.
Ale wrzuć tytuł, to wspólnymi siłami coś podpowiemy
Moja mama od ponad 20 lat robi sobie sama akryle. Doszla do mistrzostwa, sa cieniutkie i niewiele sie roznia od naturalnych.
Czasem chcialaby je rzucic, ale plytka jest bardzo zniszczona a paznokcie tak jakby bardzo gleboko osadzone w palcu, na co nie moze patrzec i wraca do akryli. Chcialabym ja namówić, zeby dala im szansę jeszcze. Ostatnio nawet o tym rozmawialiśmy i mowilam jej, ze na regeneracje powinna im dac przynajmniej rok.
Jade do rodzicow na cale wakacje w tym roku i moze ja jeszcze namowie.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 13:07   #3869
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mój wylądował, ale tylko dlatego, że nie potrafiłam się z nim dogadać, odleżał swoje i teraz pięknie śmiga ale przyznam, że trochę się rozczarowałam i już była chwila, kiedy myślałam, że go komuś odsprzedam, żeby nie leżał u mnie i się nie kurzył, a z drugiej strony było to pragnienie stemplowania


hybryda wystarczy na dłużej, ale noszenie jej przez miesiąc z kilometrowym odrostem to przegięcie moja bratowa kilka razy nosiła hybrydy, ale zawsze max. 10 dni, bo potem już odrost nie do zniesienia. a jej pierwsze były źle wykonane, po kilku dniach podeszło jej powietrze pod lakier
przy złamaniu na mięsie pewnie bym opiłowała wszystkie na krótko i jeszcze tamtego na wszelki wypadek podkleiła

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------




no o moich paluszkach dziękuję
To dlatego definitywnie spróbuję najpierw z taśmą

Oj tak tak!

Tak musiałam ostatnio ze wskazóweczką

ale gdzie tam. Ty chyba parówek nie widziałaś


Manimam.
Niezła jazda. Zaczęłam malowanie na 20 minut przed wyjściem na fitness.
To 1 warstwa.
Bez czyszczenia skórek.
Mam tylko wrażenie, ze nie będzie zbyt trwały- widać po końcach.
Fajnie się sprawdzi na szybkie efektowne mani
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2015-05-28 o 13:17
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 14:02   #3870
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Śniegowa, nie mam zbyt precyzyjnej ręki, od czasu do czasu wolę zrobić manicure u kogoś. Inna sprawa, że chyba dość ciężko znaleźć salon w którym faktycznie się przykładają do robienia naturalnych (nie żeli czy hybryd) paznokci. Zwłaszcza takich cudeniek, które macie na wątku Moja kosmetyczka oferuje tylko zwykłe malowanie, znalazłam drugi salon gdzie niby robią zdobienia, ale z pewnego względu już na miejscu postanowiłam zrobić tylko tradycyjne malowanie. Będę szukać dalej, może znajdę gdzieś fajny salon gdzie potrafią robić takie cuda jak u Was. Ja niestety nie mam zbyt wprawnej ręki nawet do zwykłego malowania, zwłaszcza że coś ostatnio mam pecha do lakierów, które trudno nałożyć równo. Zazwyczaj robię w domu, ale w weekend była pewna okazja i chciałam sobie zrobić coś lepszego niż zwykle.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.