DIOR - kolorówka - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-06, 19:49   #1171
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia moich wszystkich 5 Diora oraz rozy...blyszczyki i pomadki ,pudry zostawiam na pozniej bo nie mam za duzo czasu!!!!

LAURANY-jesli chodzi Ci o cienie do dziennego makijazu to polecam Amber Tresure!naprawde super robilam nimi makijaz na MM ale zaraz wkleje ci fotke zebys zobaczyla

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1209813551

Świetna kolekcja
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:01   #1172
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

A ja nie wiem czemu, ale nie pasuje mi struktura cieni w tych piątkowych paletkach. Nie wiem z czego to wynika, ale tylko Pink Idol mają taką jedwabistą, śliską konsystencję, są trwałe, a kolory wyraziste. Paletki, które kupiłam później, tj. Amber Tresure, Silver Goddes i ostatnio Spring Bouquet są jakieś takie niejednolite, "proszkowe", a kolory jakieś takie...wyblakłe - nie wiem jak to opisać. Nie mam pojęcia skąd te różnice. Pink Idol wprost uwielbiam, odpowiadają mi pod każdym względem. Dziwne, nie ? Najgorsze jest to, że w drodze mam jeszcze Tropical Light (za każdym razem łudzę się, że każda kolejna nowa paletka mnie nie rozczaruje i będzie pod względem właściwości podobna do PI)...Pewnie znowu powędruje do bratowej. Ona to ma ze mną raj
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:09   #1173
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Magsch , jest na co popatrzeć

Hmm, czyli nie tylko ja jestem rozczarowana jakością nowych cieni Diora. Z nowej serii mam Pink Idol i nie jestem zadowolona, bardzo rzadko ich używam. Koloru na powiece prawie wcale nie widać , czy z bazą czy bez, dają perłową poświatę. Nie można nimi wymodelować oka tak jak bym chciała. Są takie szorstkie jak to okresliłaś, sypią się gdy mocniej przyciskam aplikatorem a koloru i tak nie ma. Bardzo lubię stare piątki , ideałem są owalne podwójne oraz stare owalne pojedyńcze.
Rozmawiałam niedawno z ekspedientką w Douglassie o nowościach kolorówkowych Diora i dziewczyna stwierdziła, że nowe cienie im zdecydownie nie wyszły. Jakościowo gorsze od poprzednich zbyt suche, mało koloru, dużo perły, "to już trzeba lubić taki efekt". Generalnie jestem rozczarowana. Mam jeden pojedyńczy z nowej serii i również jestem niezadowolona.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:13   #1174
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czemu, ale nie pasuje mi struktura cieni w tych piątkowych paletkach. Nie wiem z czego to wynika, ale tylko Pink Idol mają taką jedwabistą, śliską konsystencję, są trwałe, a kolory wyraziste. Paletki, które kupiłam później, tj. Amber Tresure, Silver Goddes i ostatnio Spring Bouquet są jakieś takie niejednolite, "proszkowe", a kolory jakieś takie...wyblakłe - nie wiem jak to opisać. Nie mam pojęcia skąd te różnice. Pink Idol wprost uwielbiam, odpowiadają mi pod każdym względem. Dziwne, nie ? Najgorsze jest to, że w drodze mam jeszcze Tropical Light (za każdym razem łudzę się, że każda kolejna nowa paletka mnie nie rozczaruje i będzie pod względem właściwości podobna do PI)...Pewnie znowu powędruje do bratowej. Ona to ma ze mną raj
też to zauważyłam - starsze paletki, które mam ( beige massai, tender chic, night dust) mają inną konsystencję niż te, które ostatnio kupiłam - amber tresure, sunset cafe

i tez bardziej podobały mi się te starsze, ale w tych nowych podoba mi się połysk
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:22   #1175
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czemu, ale nie pasuje mi struktura cieni w tych piątkowych paletkach. Nie wiem z czego to wynika, ale tylko Pink Idol mają taką jedwabistą, śliską konsystencję, są trwałe, a kolory wyraziste. Paletki, które kupiłam później, tj. Amber Tresure, Silver Goddes i ostatnio Spring Bouquet są jakieś takie niejednolite, "proszkowe", a kolory jakieś takie...wyblakłe - nie wiem jak to opisać. Nie mam pojęcia skąd te różnice. Pink Idol wprost uwielbiam, odpowiadają mi pod każdym względem. Dziwne, nie ? Najgorsze jest to, że w drodze mam jeszcze Tropical Light (za każdym razem łudzę się, że każda kolejna nowa paletka mnie nie rozczaruje i będzie pod względem właściwości podobna do PI)...Pewnie znowu powędruje do bratowej. Ona to ma ze mną raj
Hmmm... nie chciałabym Cię martwić, ale akurat Tropical Light jest pod tym względem identyczna, jak Silver Goddess... Ja mam tylko te dwie, i są to moje pierwsze piąteczki. Strasznie się na nie cieszyłam i spodziewałam się prawdziwych rewelacji, a tu spostrzeżenia co do konsystencji i intensywności kolorów mam dokładnie te same, co i Ty... Nie znając piątek wcześniej już się obawiałam, że może mam podróby, ale wygląda na to, że jednak nie.
Szkoda...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:29   #1176
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czemu, ale nie pasuje mi struktura cieni w tych piątkowych paletkach. Nie wiem z czego to wynika, ale tylko Pink Idol mają taką jedwabistą, śliską konsystencję, są trwałe, a kolory wyraziste. Paletki, które kupiłam później, tj. Amber Tresure, Silver Goddes i ostatnio Spring Bouquet są jakieś takie niejednolite, "proszkowe", a kolory jakieś takie...wyblakłe - nie wiem jak to opisać. Nie mam pojęcia skąd te różnice. Pink Idol wprost uwielbiam, odpowiadają mi pod każdym względem. Dziwne, nie ? Najgorsze jest to, że w drodze mam jeszcze Tropical Light (za każdym razem łudzę się, że każda kolejna nowa paletka mnie nie rozczaruje i będzie pod względem właściwości podobna do PI)...Pewnie znowu powędruje do bratowej. Ona to ma ze mną raj
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Hmmm... nie chciałabym Cię martwić, ale akurat Tropical Light jest pod tym względem identyczna, jak Silver Goddess... Ja mam tylko te dwie, i są to moje pierwsze piąteczki. Strasznie się na nie cieszyłam i spodziewałam się prawdziwych rewelacji, a tu spostrzeżenia co do konsystencji i intensywności kolorów mam dokładnie te same, co i Ty... Nie znając piątek wcześniej już się obawiałam, że może mam podróby, ale wygląda na to, że jednak nie.
Szkoda...
dziewczęta jeśli chcecie się pozbyć paletki Tropical Light to chętnie przygarnę po atrakcyjnej cenie
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:38   #1177
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: DIOR - kolorówka

Nie no, aż taka brzydka to ona znów nie jest, żebym się miała od razu pozbywać
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 20:45   #1178
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Nie no, aż taka brzydka to ona znów nie jest, żebym się miała od razu pozbywać
czyli wszystko jasne - jest piękna i trzeba ją mieć
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:46   #1179
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Magsch, sliczna kolekcja

Ja ze swoich nowych piątek (Petal Shine i Pink May) jestem zadowolona Zwłaszcza z Petal Shine - ten fiolet jest boski a połysk cudowny
Starsze piątki (jeszcze te w starym opakowaniu) są inne, bo nie są z serii iridescent, nie mają tego połysku, tym samym sa bardziej matowe i mają wiecej pigmentu.
Z ciut nowszych - Pink Attitude faktycznie jest jasna i przejrzysta, ale Stylish Move jak dla mnie ma piękne nasycone i napigmentowane kolory.

Natomiast jeżeli wszystkie nowe piątki mają być tylko błyszczące i nie będzie matowych, to niefajnie To na pewno nie będzie mi się podobać.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 20:55   #1180
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Hmm, czyli nie tylko ja jestem rozczarowana jakością nowych cieni Diora. Z nowej serii mam Pink Idol i nie jestem zadowolona, bardzo rzadko ich używam. Koloru na powiece prawie wcale nie widać , czy z bazą czy bez, dają perłową poświatę. Nie można nimi wymodelować oka tak jak bym chciała. Są takie szorstkie jak to okresliłaś, sypią się gdy mocniej przyciskam aplikatorem a koloru i tak nie ma. Bardzo lubię stare piątki , ideałem są owalne podwójne oraz stare owalne pojedyńcze.
Rozmawiałam niedawno z ekspedientką w Douglassie o nowościach kolorówkowych Diora i dziewczyna stwierdziła, że nowe cienie im zdecydownie nie wyszły. Jakościowo gorsze od poprzednich zbyt suche, mało koloru, dużo perły, "to już trzeba lubić taki efekt". Generalnie jestem rozczarowana. Mam jeden pojedyńczy z nowej serii i również jestem niezadowolona.
A mi z kolei Pink Idol bardzo odpowiadają...Co do reszty - zgadzam się bez dwóch zdań.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
też to zauważyłam - starsze paletki, które mam ( beige massai, tender chic, night dust) mają inną konsystencję niż te, które ostatnio kupiłam - amber tresure, sunset cafe

i tez bardziej podobały mi się te starsze, ale w tych nowych podoba mi się połysk
Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Hmmm... nie chciałabym Cię martwić, ale akurat Tropical Light jest pod tym względem identyczna, jak Silver Goddess... Ja mam tylko te dwie, i są to moje pierwsze piąteczki. Strasznie się na nie cieszyłam i spodziewałam się prawdziwych rewelacji, a tu spostrzeżenia co do konsystencji i intensywności kolorów mam dokładnie te same, co i Ty... Nie znając piątek wcześniej już się obawiałam, że może mam podróby, ale wygląda na to, że jednak nie.
Szkoda...
Czyli nie wydaje mi się...Więcej się na piątki nie skuszę. Wolę Clinique.

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczęta jeśli chcecie się pozbyć paletki Tropical Light to chętnie przygarnę po atrakcyjnej cenie
Najpierw muszę je obadać (póki co są w drodze z truskawy - ostatni grosz na nie wydałam echhh....)
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:03   #1181
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Daisy, mam Stylish Move i tej się nie czepiam , kolory intensywne, błyszczące ale bez przesady. Jak chcę więcej błysku to mam pigmenty Mac, tutaj błysk idzie w parze z doskonałą intensywnością barwy. Jeśli Dior do wszystkich cieni będzie sypał perłę w takich ilościach, to z pewnością nie będę ich kupować.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 21:05   #1182
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Daisy, mam Stylish Move i tej się nie czepiam , kolory intensywne, błyszczące ale bez przesady. Jak chcę więcej błysku to mam pigmenty Mac, tutaj błysk idzie w parze z doskonałą intensywnością barwy. Jeśli Dior do wszystkich cieni będzie sypał perłę w takich ilościach, to z pewnością nie będę ich kupować.
Oooo tak, co do pigmentów MAC i ich zalet - zgadzam się w 100%. Wszystkie Diory razem wzięte im do pięt nie dorastają.
Właśnie do mnie wędrują kolejne odsypki z aukcji jednej z wizażanek
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:12   #1183
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Świetna kolekcja
Potwierdzam kolekcja aż oczy

Pisałam już w wątku tru ale jakoś bez odzewu więc uderzam do diorowych specjalistek jaka jest różnica między petal shine (1 zdjęcie) a pink idol?Czy ktoś je ma i może opisać? Które ładniejsze Proszę o radę
Z góry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg petal shine.jpg (67,0 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pink idol.jpg (48,1 KB, 25 załadowań)
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 21:49   #1184
chamelieu
Zadomowienie
 
Avatar chamelieu
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 379
GG do chamelieu
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo



609Earth Reflection,409Tropical Lights,569Golds,440Sunset CAfe,360Amber Tresure-prosze bardzo
Pieknie dziękuję
chamelieu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 22:06   #1185
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Potwierdzam kolekcja aż oczy

Pisałam już w wątku tru ale jakoś bez odzewu więc uderzam do diorowych specjalistek jaka jest różnica między petal shine (1 zdjęcie) a pink idol?Czy ktoś je ma i może opisać? Które ładniejsze Proszę o radę
Z góry
To zależy, jaki masz kolor oczu. Przy moich piwno- zielonych tęczówkach Pink Idol wygladają nieźle, mam jedynie zastrzeżenia co do intensywności kolorów o czym pisałam wyżej.Petal Shine wydawały mi się zbyt zgaszone, sine - takie odcienie podkreślają mi cienie pod oczami i uwydatniają zmęczenie.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 22:11   #1186
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Wklejam zdjecia moich wszystkich 5 Diora oraz rozy...blyszczyki i pomadki ,pudry zostawiam na pozniej bo nie mam za duzo czasu!!!!

LAURANY-jesli chodzi Ci o cienie do dziennego makijazu to polecam Amber Tresure!naprawde super robilam nimi makijaz na MM ale zaraz wkleje ci fotke zebys zobaczyla

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1209813551

Piekna kolekcja Poprosze o Mystic Jade i Tropical Lights Czy na "Moje Makijaze" sa juz jakies Twoje fotki z wykorzystaniem tych paletek?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 05:39   #1187
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Daisy, mam Stylish Move i tej się nie czepiam , kolory intensywne, błyszczące ale bez przesady. Jak chcę więcej błysku to mam pigmenty Mac, tutaj błysk idzie w parze z doskonałą intensywnością barwy. Jeśli Dior do wszystkich cieni będzie sypał perłę w takich ilościach, to z pewnością nie będę ich kupować.
Też mam nadzieję, że Dior nie zmieni wszystkich swoich cieni w perłę, bo to by było bez sensu.
Zobaczymy.

Ale te letnie złota są chyba tylko tak mocno perłowe, prawda?
Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Pisałam już w wątku tru ale jakoś bez odzewu więc uderzam do diorowych specjalistek jaka jest różnica między petal shine (1 zdjęcie) a pink idol?Czy ktoś je ma i może opisać? Które ładniejsze Proszę o radę
Z góry
Ja lubię jedną i drugą
Pink Idol dla mnie jest super do dziennego makijażu. Fakt, kolory nie są bardzo intensywne, ale nie powiedziałabym też, żeby były mdłe.
Na pewno Petal Shine ma bardziej konkretne kolory i na pewno ma bardziej perłowe kolory - więc co kto lubi.
Ja lubię łączyć fiolet z Petal Shine z różami z Pink May - ślicznie wygląda. Natomiast ten sam fiolet z tymi beżo-brązami z tej samej paletki wygląda ciut gorzej.
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 10:30   #1188
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Ja już wiem,że letnia kolekcja zupełnie nie dla mnie.Kilka razy przymierzałam się do piątek Golds,wychwalanych tutaj w niebiosa,ale nic z tego.Nie wiem,jak na oczach moich by się prezentowały,ale takie testy na dłoni nie wyszły dobrze.Źle mi jest w rudościach,miedzich i ogólnie w bardzo ciepłych kolorach.Myślicie,że Goldsy są tylko i wyłącznie do takich ciepłych karnacji?
Za to bardzo jestem zadowolona z moich nowych dwóch paletek Earth Reflection i Pink May,szczególnie te drugie są rewelacyjne
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 17:19   #1189
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
To zależy, jaki masz kolor oczu. Przy moich piwno- zielonych tęczówkach Pink Idol wygladają nieźle, mam jedynie zastrzeżenia co do intensywności kolorów o czym pisałam wyżej.Petal Shine wydawały mi się zbyt zgaszone, sine - takie odcienie podkreślają mi cienie pod oczami i uwydatniają zmęczenie.
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Też mam nadzieję, że Dior nie zmieni wszystkich swoich cieni w perłę, bo to by było bez sensu.
Zobaczymy.

Ale te letnie złota są chyba tylko tak mocno perłowe, prawda?


Ja lubię jedną i drugą
Pink Idol dla mnie jest super do dziennego makijażu. Fakt, kolory nie są bardzo intensywne, ale nie powiedziałabym też, żeby były mdłe.
Na pewno Petal Shine ma bardziej konkretne kolory i na pewno ma bardziej perłowe kolory - więc co kto lubi.
Ja lubię łączyć fiolet z Petal Shine z różami z Pink May - ślicznie wygląda. Natomiast ten sam fiolet z tymi beżo-brązami z tej samej paletki wygląda ciut gorzej.
Dzięki dziewczyny za odpowiedź w zasadzie powinnam była dodać, że oczy mam niebieskie, jeśli jeszcze ktoś zechce mi doradzić będę wdzięczna.
Bo na razie (jak zwykle) wychodzi mi, że powinnam kupić dwie... Dodam, że mam plum seduction z klinika i nie chciałabym zbytnio dublować.
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 17:22   #1190
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź w zasadzie powinnam była dodać, że oczy mam niebieskie, jeśli jeszcze ktoś zechce mi doradzić będę wdzięczna.
Bo na razie (jak zwykle) wychodzi mi, że powinnam kupić dwie... Dodam, że mam plum seduction z klinika i nie chciałabym zbytnio dublować.
Dior jest na pewno inny (lepszy ) od Clinique. Też mam Plum Seduction i dla mnie w ogole te cienie nie mogą się równać z jakimkolwiek Diorem Na moich oczach wyglądają zupełnie inaczej i na pewno nie dublują się z tymi paletkami Diora
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:08   #1191
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: DIOR - kolorówka

Fanki Diora, kochane!
Mam do was prośbę, bardzo proszę o weryfikację oryginalności błyszczyku Diora, jaki proponuje mi na Targowisku jedna z wizażanek. Jest to niby Dior Addict nr 483 (róż).
Załączam zdjęcia, tylko takimi dysponuję.
Przyznam szczerze, że nie zetknęłam się jeszcze z właśnie takim opakowaniem.
Z góry dziękuję za opinie

edit. kod 3K02
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dior.JPG (23,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dior2.JPG (29,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dior3.JPG (27,5 KB, 14 załadowań)
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:11   #1192
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Szczerze powiem ze ja tez nie spotkalam sie z takim blyszczykiem!!!!moze to wersja limitowana-w co smiem powatpiewac!Dior raczej nie mial tekich opakowan tak przynajmniej ja sadze,ja tez kiedys kupilam blyszczyk chanel z allegro,nowy i fajny kolor ale pozniej okazalo sie ze chanel nie mial tach blyszczykow w sprzedazy
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:15   #1193
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Fanki Diora, kochane!
Mam do was prośbę, bardzo proszę o weryfikację oryginalności błyszczyku Diora, jaki proponuje mi na Targowisku jedna z wizażanek. Jest to niby Dior Addict nr 483 (róż).
Załączam zdjęcia, tylko takimi dysponuję.
Przyznam szczerze, że nie zetknęłam się jeszcze z właśnie takim opakowaniem.
Z góry dziękuję za opinie

edit. kod 3K02

Ja mam identyczny Ma kod 4C01.To po prostu miniaturka. Widzialam je jeszcze w kolorze 151 Wedlug mnie 483 to sliwka zmieszana z brazem.Duuuzo drobinek.

Edit: data produkcji to wedlug kalkulatora 10. 2003.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:36   #1194
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez hathayoga Pokaż wiadomość
Fanki Diora, kochane!
Mam do was prośbę, bardzo proszę o weryfikację oryginalności błyszczyku Diora, jaki proponuje mi na Targowisku jedna z wizażanek. Jest to niby Dior Addict nr 483 (róż).
Załączam zdjęcia, tylko takimi dysponuję.
Przyznam szczerze, że nie zetknęłam się jeszcze z właśnie takim opakowaniem.
Z góry dziękuję za opinie

edit. kod 3K02
Też mam ten błyszczyk, kupowany w perfumerii w Niemczech - był dodatkiem do perfum Dior Addict - więc to na pewno nie podróba, wg mnie oczywiście
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:42   #1195
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: DIOR - kolorówka

Kochane który róż lepszy jakościowo? I bardziej matowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03652280102.jpg (31,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 07237280102.jpg (42,9 KB, 6 załadowań)
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 18:43   #1196
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

OKI>zwracam honor blyszczykowi
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:16   #1197
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

dziewczyny a ja mam pytanie odnosnie Diorkissow a dokladnie numerka 008 sorbet merinque wypatrzylam go na Tru
http://www.strawberrynet.com/product...43700&goChar=C
i zastanawiam sie czy faktycznie ma takie drobinki ktore widocznie blyszcza w swietle? bo glownie o taki efekt mi chodzi czy raczej robi tafle wody i drobinki w niej tona nie wyrozniajac sie zbytnio?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:21   #1198
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja mam pytanie odnosnie Diorkissow a dokladnie numerka 008 sorbet merinque wypatrzylam go na Tru
http://www.strawberrynet.com/product...43700&goChar=C
i zastanawiam sie czy faktycznie ma takie drobinki ktore widocznie blyszcza w swietle? bo glownie o taki efekt mi chodzi czy raczej robi tafle wody i drobinki w niej tona nie wyrozniajac sie zbytnio?

Ma dużo błyszczących drobinek,mocno się mienią,wygląda to super,ale...strasznie czuć te drobinki na ustach,do najmniejszych one nie należą.Taka jest moja opinia.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:24   #1199
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Ma dużo błyszczących drobinek,mocno się mienią,wygląda to super,ale...strasznie czuć te drobinki na ustach,do najmniejszych one nie należą.Taka jest moja opinia.
hym zastanawiam sie jeszcze nad JT pampelmousse czy jakos tak i Ysl ze zlotymi drobinkami bo zalezy mi na takich mieniacych sie ustach a diorkiss jest chyba dosc wychwalany? dziekuje za odp duzy plus u niego juz za to ze sie faktycznie mieni
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 19:32   #1200
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym zastanawiam sie jeszcze nad JT pampelmousse czy jakos tak i Ysl ze zlotymi drobinkami bo zalezy mi na takich mieniacych sie ustach a diorkiss jest chyba dosc wychwalany? dziekuje za odp duzy plus u niego juz za to ze sie faktycznie mieni
Pozostałych nie miałam,ale to fakt,odcień 008 Diora jest niesamowicie błyszczący,jeśli Ci nie przeszkadzają te drobinki powinnaś być zadowolona.Ja tego nie lubię i mój błyszczyk poleciał w świat
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.