Inglot - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-16, 18:52   #391
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

dottie myślisz o opalizujących AMC? Pisałam o nich TU
Dla mnie do użytku nadaje się tylko ten najciemniejszy róż. Może lepiej sprawdziłyby się jako nabłyszcz do pomadki . Solo
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 22:41   #392
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Witajcie ! I ja zdecydowałam się pochwalić swoimi Inglotowymi zbiorkami Jakby co .. to pytać
Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
miała któraś z was te opalizujące błyszczyki Inglota? nie wiem czy to jakaś nowość (widziałam je już ze 2 miesiące temu...), ale na KWC ich nie ma. Są w zwykłym opakowaniu z aplikatorem (nie w tubce ani pudełeczku), mają różne kolory (jest ich chyba z 6-8), które opalizują na różne kolory....testowałam jeden na ustach, wyszedł jakby bezbarwny ale jak się przyjrzeć został na ustach jakby opalizujący efetkt...no i dziwi mnie to że o nich tak cicho, chyba że mi się wydaje? w ogole w Inglocie jest mała seria 'summer time', są tam też ze 3 opalizujące lakiery do paznokci, m.in. róż opalizujący na pomarańcz....miałyście może coś z tej serii?
Opuściłam się trochę co do Inglotowego wątku. Teraz postanawiam to nadrobić. Poziomeczko ten rozświetlacz w jakiej cenie? Muszę go mieć. I czy jest jakiś wybór kolorystyczny tego rozświetlacza czy to tylko jest ten jeden, który Ty masz?

Jeśli chodzi o kolekcję Summer time to mam właśnie ten lakkier różowy opalizujący na pomarańcz. Mi się bardzo podoba. Co do błyszczyków nawet ich jakoś nie próbowałam na ręce, bo nie wiem, ale wydawały mi się jakieś tandetne, bazarowe i mnie odstraszały za każdym razem, co je widziałam. Szczególnie ten jakiś niebieskawo biały.

Jeśli jutro będę miała czas wkleję swój zbiorek Inglotowy, bo dziś zakupiłam pomadkę. Niby miała być cielista, a w sumie jakoś mało ją przypomina. I właśnie mam do Was prośbę może któraś wie jaki numer ma pomadka Inglota w takim beżowym kolorze, dość jasnym, intensywnym. Bez perłowego połysku, ot taka matowa? Bo kiedyś na nią patrzyłam, maźnęłam po ręce i widać było, że daje taki naprawdę cielisty kolor, jakby przypudrowanych ust. A potem miałam inne wydatki i do tej pory jej nie kupiłam. Teraz chcę ją kupić i chciałabym wiedzieć co to za numer, bo oczywiście nie popatrzyłam.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 23:56   #393
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: Inglot

112 albo 133
ta pierwsza jest jasniejsza i bardziej rozowa, druga to taki czysty bez
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 13:09   #394
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: Inglot

O to raczej ta druga. Dziękuję.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 18:20   #395
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

od jutra wszystkie pudry drożeją .. nie ma to jak optymistyczna wiadomość na koniec dnia ..

ale, poza paletką, która oczywiście widnieje w paletkowym wątku, ostatnio [dziś dokładnie] kupiłam błyszczyk i duraline. gdzie to drugie jest dla mnie po prostu rewelacyjne jeśli chodzi o zwiększoną intensywność. jak przetestuje na powiekach powiem coś więcej.

błyszczyk fajny, choć brobinki lekko wyczuwalne, no i koniecznie trzeba kłaść coś nawilżającego np. Tisane
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 06:33   #396
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Inglot

Też myślę o Duraline - już od jakiś 2 miesiecy nie mam kiedy sie wybrać albo zapominam ... Musze podskoczyć wkońcu do Inglota.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:52   #397
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też myślę o Duraline - już od jakiś 2 miesiecy nie mam kiedy sie wybrać albo zapominam ... Musze podskoczyć wkońcu do Inglota.

ja miałam dziś go przetestować, ale nigdzie się nie ruszam bo leje i jakoś smutno i ponuro, więc nie wiem czy zechce mi się tworzyć coś na twarzy

relację prędzej czy później zdam na pewno
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 17:38   #398
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Inglot

Mam takie dość głupie pytanie. Przeczytałam cały wątek mniej wiecej i nie moge rozrożnic ktory cień jak sie nazywa.. bo wy tu piszecie o jakis matrixach sprintach vertigo amc.. kojarze tylko integre. Chodzi mi o to jak one wygladaj w pudełeczkch czyli np takie w kwadratowych przezroczytsych pudełeczkach jak sie nazywaja itp..
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 17:48   #399
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez aggness Pokaż wiadomość
Mam takie dość głupie pytanie. Przeczytałam cały wątek mniej wiecej i nie moge rozrożnic ktory cień jak sie nazywa.. bo wy tu piszecie o jakis matrixach sprintach vertigo amc.. kojarze tylko integre. Chodzi mi o to jak one wygladaj w pudełeczkch czyli np takie w kwadratowych przezroczytsych pudełeczkach jak sie nazywaja itp..
Vertigo - podłużne, opakowanie coś a'la szufladka. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9588
Sprint - te o których piszesz - przezroczyste opakowania, z aplikatorkiem w środku. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21597
AMC - to cała seria - kolory nasycone, bez białego pigmentu. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18515
i sa jeszcze takie ogragłe m.in wlasnie matrixy, obecnie sa po 9 zł bo ma wejść nowa seria. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11220

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 17:55   #400
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Inglot

Chciałabym kupic pudel prasowany inglot'a i tusz do rzes ale nie wiem czy sa trwałe jak na razie z lakierow inglot'a jestem zadowolona.
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 11:33   #401
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: Inglot

Nie zauważyłam wątku Inglota, zatem ponawiam pytanie tutaj.
Jakiś czas temu znalazłam w szafie pomadkę Inglota, która była chyba gratisem do czegos (nie pamiętam czego), ale okazała się świetna. Pierwsza pomadka, którą zużyłam do końca, dzień w dzień przez pół roku. Na ustach dawała niezwykły, jakby metaliczny (może perłowy) blask, pomimo koralowego odcienia w opakowaniu, ustom nie nadawała koloru, jedynie ten blask i wyglądało to bardzo naturalnie (często kolezanki pytaly się mnie co mam na ustach). Niestety pomadka mi się skończyła i w żadnej drogerii nie mogę jej dostać. Co prawda, u mnie w mieścienie ma tak dużych stoisk Inglota, jakie się spotyka w niektórych centrach handlowych, więc możliwie, że tam ona jest. Szkoda by bylo, jesli okazalaby sie tylko tym gratisem, ktory normalnie nie jest w sprzedazy. Zalaczam zdjecie pomadki zapozyczone z allegro.
Moze ktoras z wizazanek widziala taka pomadke?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg inglot.jpg (34,9 KB, 105 załadowań)
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 12:23   #402
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anta3 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam wątku Inglota, zatem ponawiam pytanie tutaj.
Jakiś czas temu znalazłam w szafie pomadkę Inglota, która była chyba gratisem do czegos (nie pamiętam czego), ale okazała się świetna. Pierwsza pomadka, którą zużyłam do końca, dzień w dzień przez pół roku. Na ustach dawała niezwykły, jakby metaliczny (może perłowy) blask, pomimo koralowego odcienia w opakowaniu, ustom nie nadawała koloru, jedynie ten blask i wyglądało to bardzo naturalnie (często kolezanki pytaly się mnie co mam na ustach). Niestety pomadka mi się skończyła i w żadnej drogerii nie mogę jej dostać. Co prawda, u mnie w mieścienie ma tak dużych stoisk Inglota, jakie się spotyka w niektórych centrach handlowych, więc możliwie, że tam ona jest. Szkoda by bylo, jesli okazalaby sie tylko tym gratisem, ktory normalnie nie jest w sprzedazy. Zalaczam zdjecie pomadki zapozyczone z allegro.
Moze ktoras z wizazanek widziala taka pomadke?
hej
ja lubie bardzo takie szminki ale pielegnujace, ktore mimo to daja wlasnie polysk ale bez poczucia ze to szminka, na ustach, do tej pory tylko pomadeczka ochronna essence(4 odcienie) to spelnia, jest boska, ale ta inglota tez wyglada ok, moglabys napisc czy to wlasnie bardzej szminka czy bardziej pomdka ochronna( chodzi odczucie na ustach)?
powinnam byc w inglocie na dniach to sie z nia rozejrze

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2008-10-02 o 19:30
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 13:37   #403
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anta3 Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam wątku Inglota, zatem ponawiam pytanie tutaj.
Jakiś czas temu znalazłam w szafie pomadkę Inglota, która była chyba gratisem do czegos (nie pamiętam czego), ale okazała się świetna. Pierwsza pomadka, którą zużyłam do końca, dzień w dzień przez pół roku. Na ustach dawała niezwykły, jakby metaliczny (może perłowy) blask, pomimo koralowego odcienia w opakowaniu, ustom nie nadawała koloru, jedynie ten blask i wyglądało to bardzo naturalnie (często kolezanki pytaly się mnie co mam na ustach). Niestety pomadka mi się skończyła i w żadnej drogerii nie mogę jej dostać. Co prawda, u mnie w mieścienie ma tak dużych stoisk Inglota, jakie się spotyka w niektórych centrach handlowych, więc możliwie, że tam ona jest. Szkoda by bylo, jesli okazalaby sie tylko tym gratisem, ktory normalnie nie jest w sprzedazy. Zalaczam zdjecie pomadki zapozyczone z allegro.
Moze ktoras z wizazanek widziala taka pomadke?
To jest pomadka ochronna z tego co pamietam, ale nie wiem, czy jest jeszcze dostępna. Sama mialam ją kilka lat temu
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 14:32   #404
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: Inglot

tranqil babe, bardziej to taka pomadka ochronna, naturalna, pęknie wygląda na ustach. Proszę, daj znac czy mają ją jeszcze w ofercie, jak już będziesz wiedziała

Yennefer, możliwe, że kilka lat temu
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 15:22   #405
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Vertigo - podłużne, opakowanie coś a'la szufladka. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9588
Sprint - te o których piszesz - przezroczyste opakowania, z aplikatorkiem w środku. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=21597
AMC - to cała seria - kolory nasycone, bez białego pigmentu. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18515
i sa jeszcze takie ogragłe m.in wlasnie matrixy, obecnie sa po 9 zł bo ma wejść nowa seria. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11220
Dzięki Hosenko nie pomysłałam zeby sprawdzic na kwc..
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 15:23   #406
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Inglot

są now epudry sypkie matujące transparentne w 4 kolorach 25 zł, przy zakupi einnych rzeczy za 18 chyba się skuszę na nr 2
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 12:58   #407
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez anta3 Pokaż wiadomość
tranqil babe, bardziej to taka pomadka ochronna, naturalna, pęknie wygląda na ustach. Proszę, daj znac czy mają ją jeszcze w ofercie, jak już będziesz wiedziała

Yennefer, możliwe, że kilka lat temu

bylam w inglocie dzis i oprocz normlanych szminek, staly osobno takie szmineczki-5 odcieni, 3 bezyki bardzo jasne opalizujące , jeden roz opalizujacy i jeden tez niby roz ale na dloni kolorek taka bialawa perła, byc moze to te szmineczki o ktorych piszesz, choc mialy inne opakowania, ale mysle ze z opisu to moze byc to samo, no i byly wystawione osobno od innych szmineczek
cena 20 zl
podrawiam
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 13:10   #408
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Re: Inglot

Dzięki, tranqil babe Czy te beże były raczej transparentne czy nadawaly jakiś kolor oprócz nabłyszczenia? Wiesz, boję się, że to jakieś mocno kryjące szminki Najbardziej z Twojego opisu pasowała mi ostatnia - różowa
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 14:26   #409
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Re: Inglot

bezyki jakis tam delikatny kolorek dawaly, to bylo cos pomiedzy pomadka ochronna a zwykłą szminką jak dla mnie
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-03, 16:39   #410
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

anta3, pamiętam ten balsam Teraz na pewno nie ma go już w ofercie. Podobny perłowy balsam jest np. w serii ochronnych pomadek Nivei, było też coś takiego w Avonie.
Ta seria, o której wspomniała tranqil - to zwyczajne szminki - kolekcja z gatunku "nude". Gdybyś znalazła odcień niemalże identyczny z Twoim naturalnym kolorem ust, efekt mógłby być zbliżony.
Jeżeli uda Ci się, jednak, gdzieś wyszperać ten balsam to odradzam kupowanie - na pewno będzie przeterminowany.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:16   #411
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Re: Inglot

Oj, szkoda. Co do Nivea, wypróbowałam kiedyś i jak dla mnie są jakby za bardzo kryjące, nie wygląda to aż tak naturalnie. Z avonu kosmetyków raczej nie lubię, więc się nawet nie orientuję czy coś takiego mają (przeszukałam allegro, nic nie znalazlam - wydaje mi się, że to po prostu szminki perłowe).
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 17:49   #412
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

w ofercie avonu był [widziałam coś takiego z trzy lata temu] właśnie balsam - może spytaj na avonowym wątku
Może faktycznie wypróbuj po prostu perłową szminkę w naturalnym kolorze - poszukaj jak najtwardszej [bo ten inglotowy balsam był dość twardy, prawda? - i chyba dlatego nie dawał tak mocnego krycia jakie daje nivea]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 19:36   #413
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Re: Inglot

Cytat:
Napisane przez anta3 Pokaż wiadomość
Oj, szkoda. Co do Nivea, wypróbowałam kiedyś i jak dla mnie są jakby za bardzo kryjące, nie wygląda to aż tak naturalnie. Z avonu kosmetyków raczej nie lubię, więc się nawet nie orientuję czy coś takiego mają (przeszukałam allegro, nic nie znalazlam - wydaje mi się, że to po prostu szminki perłowe).
jak napisalam w ktoryms poście, efekt jakiego szukasz daja pomadki ochronne essence tez maja kilka odcieni, ale na ustach jest sliczny polysk, bez kolorku praktycznie i to na pewno nie sa szminki ale pomadeczki takie jak nivea( jezeli chodzi o konsystencje, zupelnie nie sa kryjace jak te nivea z kolorkiem i maja o niebo lepszy polysk) tylko ze lsniace , cudo

mysle ze bylabys zadowolona, kosztuje tylko 6 zl okolo ale mozna je dostac jedynie w drogeriach natura i to w tych lepiej zaopatrzonych, a z jakiego miasta jestes? bo wiem gdzie sa w trojmiescie i krakowie
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 20:24   #414
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Inglot

Dziewczyny możecie mi może podpowiedzieć gdzie znajdę stoisko inglota w-wie ?? Będę w poniedziałek i chciałabym się rozejrzeć. ALe tak mniej więcej w centrum bo nie będę miała czasu żeby jeździć gdzieś po innych dzielnicach.

Aha i jeszcze jedno pytanie, pewnie zadawane po raz setny. Ile czasu czeka się na paletkę ?? Bo wyjeżdżam w czwartek w nocy i wydaje mi się że nie zdążę zamówić
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 20:43   #415
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Inglot

Przeważnie robią od ręki. Bardzo rzadko się zdarza żeby gdzieś kazali czekać.
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 20:45   #416
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

palety freedom składane są na miejscu, czeka się tylko na pro8 i pro 16 [te z wytłoczkami w kształcie dużych kółek] - o ile jeszcze gdzieś je można zamawiać
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 21:30   #417
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie mi może podpowiedzieć gdzie znajdę stoisko inglota w-wie ?? Będę w poniedziałek i chciałabym się rozejrzeć. ALe tak mniej więcej w centrum bo nie będę miała czasu żeby jeździć gdzieś po innych dzielnicach.

Aha i jeszcze jedno pytanie, pewnie zadawane po raz setny. Ile czasu czeka się na paletkę ?? Bo wyjeżdżam w czwartek w nocy i wydaje mi się że nie zdążę zamówić
W Złotych Tarasach jest stoisko (tuż przy dworcu centralnym).
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 21:38   #418
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
palety freedom składane są na miejscu, czeka się tylko na pro8 i pro 16 [te z wytłoczkami w kształcie dużych kółek] - o ile jeszcze gdzieś je można zamawiać
pro8 i pro16 niestety już jakiś czas temu zostały wycofane ..

nie pamiętam już bo ostatnio w Warszawie byłam kilka lat temu, ale pamiętam że w Galerii Centrum było stoisko .

resztę paletek składa się od ręki
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 21:55   #419
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
W Złotych Tarasach jest stoisko (tuż przy dworcu centralnym).
O to super że jest w tarasach. Wiecie często bywam w stolicy ale nigdy się za tym nie rozglądałam
Dzięki za wszystkie odpowiedzi
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:57   #420
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Inglot

Dziewczyny, czy któraś z Was jest posiadaczką pędzla 27TG (zdjęcie)? Jak on się sprawuje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wet_and_dry_brush_27TG.jpg (6,0 KB, 25 załadowań)
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:38.