Avocado Oil dla suchej skory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-22, 21:12   #1
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792

Avocado Oil dla suchej skory


Gdzies tam przeczytalam ze avocado oil jest super dla suchej skory.Czytalam takze historie dziewczyny ktora uzywala go do zmywania makijazu i do nawilzania cery i miala bardzo gladka buzie.Pozslam wiec do sklepu ze zdrowa zywnoscia i zakupilam ten olejek-kosztowal tylko $5.

http://iherb.stores.yahoo.net/avocadooil.html

Uzywam go juz kilka dni i chyba w zyciu nie kupie juz zadnego kremu nawilzajacego-rano gdy wstaje mam skore nawilzona i bez zadnych zgiec-po prostu gladziutka jest.I co najawazniejsze nie wysypuje mnie po nim-jestem w szoku.A mam skore b wrazliwa i nie przepada ona za olejkami-ale ten olejek jest inny-nawet zapach mi nie przeszkadza.

Eksperki co myslicie-czy dobrze robie-czy taki olejek nadaje sie do twarzy?Czy to prawda z tym nawilzeniem.Czy sa moze jakies skutki uboczne potem?

Wkazdym badz razie polecam osoba z sucha skora bo mi sluzy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-27, 05:17   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Avocado Oil dla suchej skory

Wiedzialam ze to za piekne aby bylo przawdziwe-po kilku dniach stosowania olejek ten wysuszyl mi strasznie skore pod oczami-no a przeciez mial nawilzac-nie rozumiem tego???
Ciekawe czy jojoba oil tez bedzie wysuszal-szczerze mowiac boje sie probowac....

CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:31.