Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-23, 14:14   #3661
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny myślicie,że jak od 12.04 trwa do dzisiaj ciągle moja realizacja zamówienia to to normalka,czy napisac do BU?bo już sama nie wiem czy o mnie nie zapomnieli
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 14:27   #3662
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hm... 12go to święta były, więc od 14go bym liczyła, jeśli 14go dostali pieniądze to dzisiaj mija 7 dzień roboczy i dziś wieczór powinnaś zostać poinformowana o wysyłce paczki. Jeśli dziś nie dostaniesz - napisz do nich.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 15:09   #3663
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Hm... 12go to święta były, więc od 14go bym liczyła, jeśli 14go dostali pieniądze to dzisiaj mija 7 dzień roboczy i dziś wieczór powinnaś zostać poinformowana o wysyłce paczki. Jeśli dziś nie dostaniesz - napisz do nich.
Dziękuje za odpowiedzTak jak dziś nie będzie wiadomości o wysyłce to jutro do nich napisze.
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 16:46   #3664
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oto moje już 3 zamówienie:
Hydrolat aloesowy - 100 ml
Hydrolat cytrynowy - 100 ml
Maseczka morska z perłami - 50 ml
Maseczka wulkaniczna z ogórkiem - 50 ml
Olej tamanu EKOLOGICZNY - 15 ml
Olejek antycellulitowy - 200 ml
Peeling enzymatyczny - 100 ml
Puder bambusowy z jedwabiem - 55 ml
Serum z zieloną herbatą - 43 ml
Serum-olejek antyoksydacyjny GRANAT - 30 ml
Tonik z kwasem PHA 6% - 100 ml (+ konserwant)

Nie wiedziałam,które serum wybrać to wzięłam dwa.
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-04-23 o 16:52
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 17:50   #3665
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kusi mnie ten puder perłowy.Tak się zastanawiam czy stosując go na filtry odczuję jego pielęgnacyjne właściwości? czy też filtr tworzy barierę i po prostu puder będzie tylko upiększaczem doraźnym?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 18:48   #3666
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hura!wysłali moja paczke-w końcuTeraz ciekawe jak poczta nasza kochana się popisze...
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 21:32   #3667
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja tez juz chce paczke
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 21:59   #3668
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam wczoraj wkoncu dostałam paczke i zastanawia mnie jak nakladac ten puder bambusowy z jedwabiem zeby caly pokoj niebyl w bialym proszku? czym go nakladacie?
ja też mam z nim problem , nasypuje na dłoń i dopiero nakładam pędzlem ale to i tak zły patent. przeboleje to nakładanie jednak bo matuje rewelacyjnie, jestem w szoku
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:02   #3669
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Polecam sposób taki jak przy używaniu minerałów.
(linki do filmików w wątki minerałowym)

Coraz bardziej przekonuję się do bambusa.
Dziś do dałem do tego jeszcze białą glinkę dla 'wchłaniania' sebum
Więc obecna formulacja to takie all in one - dryflo, bambus, jedwab, glinka.
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-04-23 o 22:03
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:13   #3670
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
ja też mam z nim problem , nasypuje na dłoń i dopiero nakładam pędzlem ale to i tak zły patent. przeboleje to nakładanie jednak bo matuje rewelacyjnie, jestem w szoku
Juz nie moge sie doczekac mojego
madziamaria
matujesz filtry? Nie bieli?
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:18   #3671
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja tez juz chce paczke
Ja też... To oczekiwanie urosło już do rangi marzenia!
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-23, 22:24   #3672
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Juz nie moge sie doczekac mojego
madziamaria
matujesz filtry? Nie bieli?
kurcze po prawie dwóch latach filtrowania chyba znalazłam dla siebie złoty środek . puderek nakładam na filtr Bioderma Spot, w pierwszym momencie myślałam ze bieli ale to nieprawda, nie bieli a matuje doskonale. do samego wieczora miałam absolutny mat
tylko trzeba jakiś patent znaleźć żeby go wygodnie nakładać.
nic na niego dodatkowo już nie daję . uczciwie rzecz biorąc to poprawiło mi się też wchłanianie filtra i dlugo trwało zanim stwierdziłam ze akurat ten filtr mi pasuje. ale kroczek do kroczka i cholera jestem
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:35   #3673
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
kurcze po prawie dwóch latach filtrowania chyba znalazłam dla siebie złoty środek . puderek nakładam na filtr Bioderma Spot, w pierwszym momencie myślałam ze bieli ale to nieprawda, nie bieli a matuje doskonale. do samego wieczora miałam absolutny mat
tylko trzeba jakiś patent znaleźć żeby go wygodnie nakładać.
nic na niego dodatkowo już nie daję . uczciwie rzecz biorąc to poprawiło mi się też wchłanianie filtra i dlugo trwało zanim stwierdziłam ze akurat ten filtr mi pasuje. ale kroczek do kroczka i cholera jestem
Ja dopiero zaczynam 'przygode' z calorocznym filtorwaniem, mam slawna Lirenke 50
Moze kup pedzel kabuki? Jesli nie chcesz zamawiac z Internetu, to w drogeri natura sa kabuki essence za 10 zl. I troche bambusa na spodeczek, kilka koleczek kabuki po dnie i na twarz

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-04-23 o 22:36
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:41   #3674
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ja też... To oczekiwanie urosło już do rangi marzenia!
no dokładnie.kolezanki moje (dwie ze szkoly) tez mnie pytaja kiedy bedzie.no i razem czekamy.moze przeczytają nasze posty odnosnie czasu realizacji zamowienia i kogos wezma sobie do pomocy zebysmy nie jeczaly
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:42   #3675
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczynam 'przygode' z calorocznym filtorwaniem, mam slawna Lirenke 50
Moze kup pedzel kabuki? Jesli nie chcesz zamawiac z Internetu, to w drogeri natura sa kabuki essence za 10 zl. I troche bambusa na spodeczek, kilka koleczek kabuki po dnie i na twarz
dziękuje za podpowiedź , kupię sobie ten pędzel, ktoś chyba też pisał zeby najlepiej nim nakładać...
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 22:47   #3676
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
dziękuje za podpowiedź , kupię sobie ten pędzel, ktoś chyba też pisał zeby najlepiej nim nakładać...
Tylko przed zakupem 'pomacaj' je, bo podobno nie wszystkie sa miekkie.
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:10   #3677
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten puder perłowy.Tak się zastanawiam czy stosując go na filtry odczuję jego pielęgnacyjne właściwości? czy też filtr tworzy barierę i po prostu puder będzie tylko upiększaczem doraźnym?
puder perłowy nakładam przed filtrem, jakieś 10-15 minut wcześniej. Albo po powrocie z pracy gdy zmywam cały makijaż.
Odkąd go używam codziennie zauważyłam lekkie spłycenie zmarszczek na twarzy, skóra jest bardziej napięta. Wydaje mi się że wybledził mi lekkie przebarwienia
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:19   #3678
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
puder perłowy nakładam przed filtrem, jakieś 10-15 minut wcześniej. Albo po powrocie z pracy gdy zmywam cały makijaż.
Odkąd go używam codziennie zauważyłam lekkie spłycenie zmarszczek na twarzy, skóra jest bardziej napięta. Wydaje mi się że wybledził mi lekkie przebarwienia
o, a ja na to nie wpadłam.. Jako wykończenie średnio przypadł mi do gustu (wciąż zakochana jestem w boronie) i tak sobie leży, ale w takim razie spróbuję go właśnie jako kosmetyku pielęgnacyjnego..
Dzięki Aga
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 08:31   #3679
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
puder perłowy nakładam przed filtrem, jakieś 10-15 minut wcześniej. Albo po powrocie z pracy gdy zmywam cały makijaż.
Odkąd go używam codziennie zauważyłam lekkie spłycenie zmarszczek na twarzy, skóra jest bardziej napięta. Wydaje mi się że wybledził mi lekkie przebarwienia
Aga, a pod ten puder nakładasz coś? Krem, serum?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-24, 08:37   #3680
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
o, a ja na to nie wpadłam.. Jako wykończenie średnio przypadł mi do gustu (wciąż zakochana jestem w boronie) i tak sobie leży, ale w takim razie spróbuję go właśnie jako kosmetyku pielęgnacyjnego..
Dzięki Aga


Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Aga, a pod ten puder nakładasz coś? Krem, serum?
Mariolu, to zależy ale staram się nakładać na gołą całkiem skórę, ona go wciąga
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:03   #3681
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość


Mariolu, to zależy ale staram się nakładać na gołą całkiem skórę, ona go wciąga
Dzięki... muszę wypróbować... jak już dojdzie ta paczka ... bo chyba BU razem z PP chca bić rekordy powolności
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:16   #3682
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
puder perłowy nakładam przed filtrem, jakieś 10-15 minut wcześniej. Albo po powrocie z pracy gdy zmywam cały makijaż.
Odkąd go używam codziennie zauważyłam lekkie spłycenie zmarszczek na twarzy, skóra jest bardziej napięta. Wydaje mi się że wybledził mi lekkie przebarwienia
Przed filtrem? A to nie koliduje z działaniem filtra? z tego co wiem filtr powinien być na "gołą" skóre, ewentualnie na serum z wit.c....
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 09:55   #3683
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Przed filtrem? A to nie koliduje z działaniem filtra? z tego co wiem filtr powinien być na "gołą" skóre, ewentualnie na serum z wit.c....
a skąd to wiesz? bo jakoś nie kojarzę takiego warunku
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:52   #3684
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a skąd to wiesz? bo jakoś nie kojarzę takiego warunku
a ja kojarze jak wiele razy przewijał sie ten temat i filtr traktujemy jak krem na dzień tak? dobry filtr ma własciwości pielęgnacyjne i no nie wiem, ale mi jakoś sobie cieżko wyobrazić że nakładam najpierw PUDER, a na to filtr dopiero? chyba bym sie nie przemogła, ale jeśli tak też można to dobrze dowiadywać sie nowych rzeczy... Mi w zupełności odpowiada kolejność: serum, filtr, puderek + ew. brązer...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2009-04-24 o 10:54
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:55   #3685
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja zawsze pod filtr kładę krem na naczyńka Ruboril, samego filtra bym nie mogła...
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 10:58   #3686
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Na puder perłowy jestem w 100% zdecydowany - już jest w koszyku.
Teraz tylko muszę przemyśleć sprawę hydrolatów

Co do filtra - pod używam tylko serum (+ własnoręczny żel z wit. B3), używając jeszcze krem mógłbym otworzyć fabrykę oleju
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 11:08   #3687
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
a ja kojarze jak wiele razy przewijał sie ten temat i filtr traktujemy jak krem na dzień tak? dobry filtr ma własciwości pielęgnacyjne i no nie wiem, ale mi jakoś sobie cieżko wyobrazić że nakładam najpierw PUDER, a na to filtr dopiero? chyba bym sie nie przemogła, ale jeśli tak też można to dobrze dowiadywać sie nowych rzeczy... Mi w zupełności odpowiada kolejność: serum, filtr, puderek + ew. brązer...
ale zrozum że ja nie traktuję go jako pudru tylko jako formę pielęgnacji. Zresztą Azjaci od wieków stosują go jako naturalny filtr przeciwsłoneczny.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-04-24 o 11:11
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 11:51   #3688
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale zrozum że ja nie traktuję go jako pudru tylko jako formę pielęgnacji. Zresztą Azjaci od wieków stosują go jako naturalny filtr przeciwsłoneczny.
Dokładnie - szczególnie, że to nie jest typowy PUDER, w znaczeniu, o jakie chyba Ci chodzi Konspiracjo.

Poczytaj, jeśli masz chwilę:
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002

http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-pearl.html

Edytowane przez asa___
Czas edycji: 2009-04-24 o 11:54
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 12:22   #3689
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny nie krzyczcie
Sama mam go ochote spróbować i tylko się zastanawiam jak i gdzie go wkomponować...
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale zrozum że ja nie traktuję go jako pudru tylko jako formę pielęgnacji. Zresztą Azjaci od wieków stosują go jako naturalny filtr przeciwsłoneczny.
rozumiem

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Dokładnie - szczególnie, że to nie jest typowy PUDER, w znaczeniu, o jakie chyba Ci chodzi Konspiracjo.

Poczytaj, jeśli masz chwilę:
http://www.naturalne-piekno.pl/index...&Itemid=100002

http://www.biochemiaurody.com/sklep/powder-pearl.html
Nie, nie chodzi mi o normalny zwykły puder, tylko o to cudeńko, czytałam.
Jedyne co jest w stanie troszke mnie przekonać, to to, że on się podobno wchłania... Nie wyobrażam sobie po proszku choćby najbardziej pielegnujacym paciać się filtrem...
A nie lepiej go ładować na filtr? Zauważcie, że takie przeznaczenie znalazła mu sama biochemia, ktora traktuje go jako wspaniały środek pilelęgnacyjny i o cudownych właściwościach, ale jednak w grupie kosmetykow do makijażu cytuje:
"Zastosowanie produktu:» Puder perłowy polecany jest jako dodatek do pudrów do twarzy i innych kosmetyków kolorowych w proszku.
» Puder można traktować jako bazę matująco-wygładzającą, stosowaną pod inne pudry lub podkłady mineralne koloryzowane.
» Puder można mieszać w dowolnie dobranych proporcjach z Pudrem bambusowym lub innymi tradycyjnymi pudrami sypkimi w celu rozjaśnienia koloru lub zwiększenia ich właściwości matująco-pielęgnujących. "
A na drugiej stronce piszą ze moze byc traktowany jako filtr przeciwsloneczny, ale to juz chyba przesada...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-24, 12:41   #3690
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nie nakładam na coś bo on się wchłania dlatego idzie na pierwszy ogień.
Kto krzyczy?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.