Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-21, 14:20   #1861
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Lensky Pokaż wiadomość
Niestety nie mam zdjęcia z naturalnym kolorem włosów! I prawie na kazdym mam pomalowane usta na bez.

przepraszam za OT ale na pierwszym zdjęciu wyglądasz ślicznie, jak Monica Belluci, po prostu się zachwyciłam
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:15   #1862
smiley
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: zachodnia sąsiadka ;)
Wiadomości: 1 137
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Szybko, w tamte wakacje wystarczył mi jeden dzień zeby sie na braz zjarac


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
niebieskie z granatowa obwódka i w sumie to trikolor bo im blizej zrenic tym wpadaja w zielonomodry a potem piwny
oprawa oczu: ciemna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie mam piegów...ale pieprzyki :P nie wiem czy to sie wlicza...mam moze z 3,4

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
tzn. caly rok mi sie trzyma jako tako opalenizna wiec wpadajacy w braz. jak sie rumienie to na ciemny roz ale to moze przez to ze nas na wfie strasznie meczy a ja mam serce nie do biegów jak powiedział kardiolog ;/ ;D ale ja piernicze

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny braz nie wiem ocb z tymi przebłyskami :P ale mam coniektóre włoski jasniejsze i wpadaja w zloto


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
nasycona czerwień ;/ co mnie dobija

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
wszystkie lubie rozowy, pomarańczowy,fiolet,grana towy
czasami czarne
nie bardzo sie czuje w brazach i bezach ... ale czasami nosze :P


tzn z tego co czytałam to stawiam na zime...ale czytałam ze zima pld mogą byc tylko te z krajów arabskich itp

Edytowane przez smiley
Czas edycji: 2009-02-21 o 17:33
smiley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:50   #1863
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość

przepraszam za OT ale na pierwszym zdjęciu wyglądasz ślicznie, jak Monica Belluci, po prostu się zachwyciłam

ja też przepraszam, ale o tym samym pomyślałam
Lensky śliczna jesteś
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 10:23   #1864
Laki1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mam nadzieję że w ciągu najbliższych ktoś odpisze na mój post. Byłabym bardzo wdzięczna.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

koszmarnykarolek tak to jest mój naturalny kolor włosów nie mam lepszego zdjęcia. A mam pytanie jaki kolor włosów by mi pasował lepsze by były radykalne zmiany czy bardziej podkreślenie naturalnego koloru.?
Laki1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 08:25   #1865
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

dziewczyny a może wiecie czym jest Alicja Bachleda-Curuś ?
sallie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 09:36   #1866
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

najlepierw na czerwono pozniej cieply odcien taki jak na zalaczonym zdj

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

kolor oczu zdj. ponizej

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


jest ich sporo raczej jasne w cieplym odcieniu

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasna , raczej cieply odcien

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

rudawy blond (na zdj przy skorze glowy)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

jasny roz ( ponizej zalaczam zdj. dla lepszego okreslenia)


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

w czystym bialym sie sobie nie podobam oraz w czerwieni , dobrze sie czuje w turkusie , zieleni , bezowym
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (3,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opalenizna.jpg (27,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4253.jpg (106,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3726.jpg (15,5 KB, 20 załadowań)
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm

Edytowane przez trillinka
Czas edycji: 2009-02-24 o 09:43
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-24, 14:32   #1867
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

wolno, szybciej bez filtrów za to moge sie szybko spalić. Praktycznie nigdy nie udaje mi sie osiągnąć brązu, raczej pomarańczowy odcień

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

jasnozielone, oliwkowe czasem żółte. Ciemnoziel obwódka.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

malutkie, widoczne dobrze po opalaniu, jasnobrąz. trudno powiedziec, chyba złotawe (tylko nos)

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jasny, chłodny, mam wrazenie ze skóra jest az niezdrowo biała (dlatego chodze czasem na solarium) rumienie sie czesto, na czerwono

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

popielaty, jasny blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

przydymiony średniociemny róż, zdecydowanie zimny

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuje sie źle w czerwieni (chociaz podobno wyglądam dobrze ?!) żółci, nie lubie błekitów, różu. W pastelach czuję się jak w piżamie Nosze czerń, szary, biel, uwielbiam zieleń, fiolet, turkus
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 22:44   #1868
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mam nadzieje, ze ktos mi odpowie , ślicznie prosze



1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się baaardzo wolno, najpierw na czerwono, a po pewnym czasie robie się złotawo-brązkowa.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Niebiesko-szare, maja plamki, ale też obwódke troche ciemniejsza niż srodek teczowki. Brwi i rzęsy jasne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Troche na nosie widoczne głównie latem w kolrze jasnego brązu.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Mam jasna cere, ale nie różowa czy porcelanowa. Ma odcien wpadajacy w żółty (chyba bo pewna nie jestem, kurcze nie znam sie). Nie rumienie się, a jeśli już to na bardzo jasny róż.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Blond z popielatymi refleksami. Moje naturalne włosy wygladaja jak malowane, bo maja chyba ze 3 kolory (jasny blond, średni i popielaty)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta maja kolor malinowy (ciemny róż-czerwień)


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Dobrze wyglądam w fioletach, czerwieni, turkusie, ale też różu i zieleni (ale nie wszystkie odcienie). Bardzo źle wygladam w brązach i beżach.


Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez idzia111
Czas edycji: 2009-02-25 o 19:43
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 13:02   #1869
201610241259
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 290
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość

przepraszam za OT ale na pierwszym zdjęciu wyglądasz ślicznie, jak Monica Belluci, po prostu się zachwyciłam
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja też przepraszam, ale o tym samym pomyślałam
Lensky śliczna jesteś
strasznie dziękuję
201610241259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 14:25   #1870
noemee
Przyczajenie
 
Avatar noemee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy? brzoskwiniowy


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? brązowe , czarne rzęsy, brwi w kolorze włosów


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? nie ma


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? chyba kość słoniowa


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?złotawo-brązowe


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? chyba koral


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? nie wiem dlaczego, ale w pastelach...??? nie lubię niebieskiego, choć w turkusie i granacie mi dobrze...


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania
Ciekawa jestem jaki typ urody mają dziewczynki na tym zdjęciu? Możecie opisywać dziewczyny po kolorze ubrań np.
ruda dziewczynka w brązowej bluzce to jesień, blondynka na górze w turkusowy sweterku to lato, brunetka w jeansowej kurtce to zima, brunetka w blzuie fioletowo -zielonej to też raczej zima, a reszta???
[img=http://img37.picoodle.com/img/img37/3/2/25/t_dzieciakim_f663f5f.jpg]
noemee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-25, 18:09   #1871
veramm1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Załącznik 2065507Witam Was gorąco i proszę o pomoc, jestem na studium kosmetycznym i już słyszałam dwie opinie na temat mojego typu urody. Pierwsza sugerowała że lato połączone z zimą a druga tylko tyle że sie z tym nie zgodzi. Prbuję dojść ale mi nie wychodzi
Oczy: piwne, z zielonymi plamkami
cera: bardzo jasna lekko zaróżowiona przy nosie i na policzkach
opalam sie : na początku na czerwień, póżniej brąz jednak tylko do pewnego momentu, nigdy nie uzyskam ciemnej opalenizny
Piegi: brak
Włosy naturalnie(a dawno takich nie miałam) to jasny blond ale już w liceum ciemne (swego czasu farbowane na blond teraz ciemna czekolada
brwi bardzo ciemny szary
kolor ust różowe
moja garderoba: raczej odcienie chłodne, fiolet, czerny, biel, granat, czekoladowy brąz itp. źle wygladam w beżach
Bardzo proszę o pomoc za którą z góry dziękuje

Edytowane przez veramm1981
Czas edycji: 2009-02-25 o 18:11
veramm1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 08:06   #1872
Lylu
Raczkowanie
 
Avatar Lylu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Dziewczyny Kochane, bardzo proszę o pomoc. Mam już 25 wiosen, a wciąż nie wiem, w których kolorach mi dobrze. Każde wyjście do sklepu to dramat. Kupuję bluzkę, a potem okazuje się, że wyglądam w niej jak trup
Chciałabym przefarbować włosy, ale boję się, że źle trafię. Fryzjerka widzi mnie we włoskach rozjaśnianych. Nie wiem, co o tym myśleć.

Zdjęcie pierwsze wykonane bez lampy, drugie z lampą.

Serdecznie dziękuję za wszystkie uwagi!

1. Jak się opalasz?

Opalam się szybko, ale najpierw na czerwono. Odcień opalenizny jest ciepły, złotawo-brązowy.

2. Kolor oczu

Oczy zielone, trochę "rozmyte", ze złotymi plamkami.


3. Piegi

Piegi szarawe.


4. Cera

Odcień jasny, lekko żółtawy. Rumienię się na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?złotawo-brązowe

Włosy brązowe, w słońcu z lekko złotawym połyskiem. W naturalnym świetle ich odcień jest trochę szarawy.

6. Kolor ust

Usta jasne, różowe.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w ciemnych i chłodnych kolorach (zieleń, turkus, granat), ale też "przybrudzonych" ciepłych. Nie lubię jasnych pastelowych odcieni ani rażących, krzykliwych kolorów. Lepiej się czuję w złotej biżuterii.

Edytowane przez Lylu
Czas edycji: 2009-03-17 o 08:40 Powód: Usunięcie zdjęć
Lylu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 18:03   #1873
Taygah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 9
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny!

Już dawno powinnam określić swój typ urody tyle że mam z tym problem, wiec może mi pomożecie? Tym bardziej że ciągnie mnie na wiosenne zakupy ciuchowo-kosmetykowe i wolałabym dokonać dobrych wyborów. Dla ułatwienia załączam foto.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się dość łatwo, na brązowo.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy zielone z ciemną obwódką. Oprawa oczu dość ciemny brąz (tusz i kredkę mam czarną).



3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Nie mam piegów.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera jasna, rzadko się rumienię, jeśli już to chyba na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Mój naturalny kolor włosów to średni brąz, obecnie czerń.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Kolor ust: jasny, ciepły (?)


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Najlepiej czuję się w takich kolorach jak: czerń, biel, fukcja, turkus, fiolet, srebrny, szary, czekoladowy brąz, butelkowa zieleń. Nie lubię pomarańczu, ciepłej żółci, trawiastego zielonego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3536.jpg (32,8 KB, 10 załadowań)
Taygah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 18:08   #1874
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Jesień czy zima??

1. Opalam się dość szybko na złoto-brązowy kolor.

2. Oczy mam w kolorze ciemnego(nawet bardzo) brązu.

3. Mam kilka jasno-brązowych piegów na nosie.

4. Cera? Chyba jasna o ciepłym, złotawym odcieniu..

5. Włosy są intensywnie brązowe z połyskiem.

6. Kolor ust jest malinowy.

7. Bardzo lubię czerń, ładnie mi w czerwieniach, intensywnej zieleni, lubię fiolet.
Źle mi w jasnych szarościach, bladych i zgniłych kolorach.


Waham się między zimą a jesienią.
Załączam trochę dziwne zdjęcia(nie mam bez makijażu niestety), ale może będą wstarczające.

Dziękuję z góry za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled.jpg (18,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0312.jpg (16,0 KB, 16 załadowań)
__________________
"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach."
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 19:09   #1875
ulalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko, na brązowawy, leciutko przykurzony. Jak przesadzę to nie jestem różowa a brzoskwiniowa.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy niebiesko - brązowo - zielone, z ciemniejszą, morską obwódką. Takie drobne plameczki różnych kolorów. Brwi jasny brąz, rzęsy z natury brązowe.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera jasno oliwkowa, wyglądam często jakbym była przybrudzona, a jak jestem blada to taka bardziej żółta, porcelanowo - żółta. Jak się rumienię to chyba na kolor czerwony i to tylko troszeczkę na policzkach.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Ja to nazywam rudoblond. Moja mama mówi jasny kasztan. Ale raczej ciemny blond który pod wpływem różnego oświetlenia bywa odbierany jako rudy.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta jasny koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Trudno mi powiedzieć które dobrze a które źle podkreślają moją urodę, bo ja podobno bezguście jestem, ale czuję się dobrze w ciemno zielonym, ciemno pomarańczowym i morskim, w różowym dobrze się czuję ale podobno źle w nim wyglądam.

Proszę o pomoc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PB100205.jpg (16,0 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez ulalee
Czas edycji: 2009-02-26 o 21:10
ulalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 19:43   #1876
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cześć Dziewczyny . Proszę Was o pomoc. Mam problem z określeniem typu kolorystycznego do jakiego należę. Jesień, zima?...
p.s. wklejam fotki, nie kierujcie sie makijażem jaki na nich mam-sama sie tak nie umiem pomalować :P . I prosze, nie odbierzcie tego że chce sie pochwalić zdjęciami, to nie tak, ale nie mam innych portretow . Przepraszam, że sporo tych zdjęć, ale chce żebyście mnie zobaczyły na najlepiej jak to możliwe i najdokładniej.
pozdrawiam!

Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się szybko, na złoto-oliwkowy kolor.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy ciemno brązowe, brwi i rzęsy tak samo.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegów nie mam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Mam jasno brzoskwiniowy kolor twarzy-jest jaśniejsza niż reszta ciała. Ciało to połączenie brzoskwini z oliwką. Ciepły kolor.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny ciemny blond ze złotymi przebłyskami. Obecny czarny.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta średnia brzoskwinia

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w czerni, bieli, odcieniach kremu, czerwieni, brązie i złocie.
http://img228.imageshack.us/img228/1151/club77021.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/5...a18202708l.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/5...6e0f28f2d0.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/9...3358e7e70d.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/3...ff46068242.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/9...642ee8fcab.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/2458/madddd.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/1765/35368871.jpg

Edytowane przez MadziaWUbmw
Czas edycji: 2009-02-26 o 19:48
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:05   #1877
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MadziaWUbmw Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny . Proszę Was o pomoc. Mam problem z określeniem typu kolorystycznego do jakiego należę. Jesień, zima?...
p.s. wklejam fotki, nie kierujcie sie makijażem jaki na nich mam-sama sie tak nie umiem pomalować :P . I prosze, nie odbierzcie tego że chce sie pochwalić zdjęciami, to nie tak, ale nie mam innych portretow . Przepraszam, że sporo tych zdjęć, ale chce żebyście mnie zobaczyły na najlepiej jak to możliwe i najdokładniej.
pozdrawiam! (...)
http://img228.imageshack.us/img228/1151/club77021.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/5...a18202708l.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/5...6e0f28f2d0.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/9...3358e7e70d.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/3...ff46068242.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/9...642ee8fcab.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/2458/madddd.jpg

http://img228.imageshack.us/img228/1765/35368871.jpg
Żadne z tych zdjęć nie pomaga w analizie, jednak ma się wrażenie że chcesz się nimi pochwalić ;] Są z daleka, w makijażu, albo czarno-białe, włosy masz farbowane - przecież one nic nie dają.

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Poza tym po co zakładasz dwa wątki i piszesz w trzecim wklejając to samo?

Po tym co napisałaś, prawdopodobnie jesteś jesienią. http://www.wizaz.pl/images/agatam/rustykalna_jesien/
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:23   #1878
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: typ kolorystyczny - pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez Alicja z Krainy Czarów Pokaż wiadomość
madziczka obstawiam za wiosną

Dziękuję
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:24   #1879
MadziaWUbmw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 198
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Nie chcę chwalic się zdjęciami bo nie ma czym, ale nie mam niestety żadnych innych portretów. Tutaj wygrzebałam kilka bez makijażu, na czysto:

http://img142.imageshack.us/img142/7900/25533295.jpg

http://img142.imageshack.us/img142/3...88775508bc.jpg

http://img142.imageshack.us/img142/1...50a885f26a.jpg
p.s. przepraszam za zaśmiecenie forum, przez nieuwagę i pośpiech :/
pozdrawiam
MadziaWUbmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 20:49   #1880
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez MadziaWUbmw Pokaż wiadomość
Nie chcę chwalic się zdjęciami bo nie ma czym, ale nie mam niestety żadnych innych portretów. Tutaj wygrzebałam kilka bez makijażu, na czysto:

http://img142.imageshack.us/img142/7900/25533295.jpg

http://img142.imageshack.us/img142/3...88775508bc.jpg

http://img142.imageshack.us/img142/1...50a885f26a.jpg
p.s. przepraszam za zaśmiecenie forum, przez nieuwagę i pośpiech :/
pozdrawiam
Ale Ty nie masz wklejać portretów, tylko zdjęcia na których będzie widać Twoją tęczówkę, naturalny kolor skóry, włosów.
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 20:56   #1881
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

zainteresowal mnie ten temat ale wrzucanie zdjec na forum ktore mozna czytac bez logowania mnie nie przkeonuje juz ...wiec mam pytanie znacie jaksies w miare fajne testy na necie? takie pytania jak tu pytalam wujka google ale robilam 2 testy i coz..wyniki? w jednym mi wyszla zgodnosc z 2 porami roku a w drugim z trzema...a one sie jakby nie patrzec dosc mocno od siebie rozniaXDporatuje ktos fajnym linkiem?^^
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 07:50   #1882
ulalee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 48
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

No dobra robiłam test i jestem podobno wiosną. Myślałam że bardziej jesienią ale ok, wiosenne kolory są ładne. Tylko zieleń wolę bardziej zgniłą a wiosna to żywe zielenie.
ulalee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 08:59   #1883
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

ja sie przypominam ...., jakby ktos moglby mi powiedziec jakim jestem typem bylabym naprawde wdzieczna
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 09:43   #1884
WiedzmaAnn
Przyczajenie
 
Avatar WiedzmaAnn
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
ja sie przypominam ...., jakby ktos moglby mi powiedziec jakim jestem typem bylabym naprawde wdzieczna
1.Opalam się raczej na brązowo, tylko na twarzy jestem przez parę dni czerwona. Później mam taki karmelowy odcień opalenizny(bardziej się nie opalę). Opalam się dość szybko.

2. Oczy brązowo- zielone( w środku brąz, na zewnątrz zieleń), "z tygrysimi paseczkami" w oku. Ciemna oprawa oka.

3. Nie mam piegów.

4. Cerę mam lekko złocistą na całym ciele(chociaż naczyniową), rumienię się na kolor różowy.

5.Moje włosy w naturalnym kolorze są ciemnobrązowe, wręcz czekoladowe. Obecnie- ciemnoczerwone.

6. Usta koralowe, ciemne.

7. Nie pasuje mi jasnozielony. Noszę ubrania w kolorach czerwieni, ciemnego fioletu, czerni, bieli i odcieniach szarości.
WiedzmaAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 10:04   #1885
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez WiedzmaAnn Pokaż wiadomość
1.Opalam się raczej na brązowo, tylko na twarzy jestem przez parę dni czerwona. Później mam taki karmelowy odcień opalenizny(bardziej się nie opalę). Opalam się dość szybko.

2. Oczy brązowo- zielone( w środku brąz, na zewnątrz zieleń), "z tygrysimi paseczkami" w oku. Ciemna oprawa oka.

3. Nie mam piegów.

4. Cerę mam lekko złocistą na całym ciele(chociaż naczyniową), rumienię się na kolor różowy.

5.Moje włosy w naturalnym kolorze są ciemnobrązowe, wręcz czekoladowe. Obecnie- ciemnoczerwone.

6. Usta koralowe, ciemne.

7. Nie pasuje mi jasnozielony. Noszę ubrania w kolorach czerwieni, ciemnego fioletu, czerni, bieli i odcieniach szarości.

__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 10:10   #1886
WiedzmaAnn
Przyczajenie
 
Avatar WiedzmaAnn
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z daleka.
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

sorry, niechcący mi się odpowiedziało na Twój post.
WiedzmaAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 15:22   #1887
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
zainteresowal mnie ten temat ale wrzucanie zdjec na forum ktore mozna czytac bez logowania mnie nie przkeonuje juz ...wiec mam pytanie znacie jaksies w miare fajne testy na necie? takie pytania jak tu pytalam wujka google ale robilam 2 testy i coz..wyniki? w jednym mi wyszla zgodnosc z 2 porami roku a w drugim z trzema...a one sie jakby nie patrzec dosc mocno od siebie rozniaXDporatuje ktos fajnym linkiem?^^
Ten test wydaje się dość ciekawy, zawiera wiele szczegółowych pytań.
MI na 2 razy wyszło2 razy żem zima, ale nie jestem pewna czy to dobrze.

http://www.makijaz.net/tt.html
__________________
"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach."

Edytowane przez nejmless
Czas edycji: 2009-02-28 o 10:55 Powód: zapomnialam wklei link heh
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:52   #1888
Firegirl
Przyczajenie
 
Avatar Firegirl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Firegirl Pokaż wiadomość
Bardzo chciałabym dowiedzieć się jaki mam typ urody.

1. Opalam się najpierw na czerwono, ale nie jest to 'rak' raczej lekkie zaróżowienie. Tak na drugi dzień jest już lepiej. Bardzo trudno się opalam. Mogę leżeć i leżeć a efekt znikomy.

2. Oczy błękitne, czyste, ciemna obwódka. Żadnych plamek. Ciemna oprawa oka.

3. Żadnych piegów.

4. Cera - tu zawsze miałam problem z okresleniem. Jest na pewno jasna.

5. Włosy - ciemny brąz/kasztan.

6. Usta - nasycony róż

7. Nie lubie siebie w różowym. Najcześciej ubieram się w biel, czerwień, niebieski, czerń.

Dołączam zdjęcia:

http://img24.imageshack.us/img24/9858/22766395ua8.jpg
http://img24.imageshack.us/img24/6991/img6995yh2.jpg


Jeśli nie są wystarczające - powiedzcie bo to nie są specjalnie dla was robione, ale takie które już miałam na komputerze.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.
Nadal czekam na odpowiedź
Firegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 10:59   #1889
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

http://www.makijaz.net/tt.html - ten test okreslil mnie jako zime, a Wy co o tym myslicie?
pare postow wczesniej sa zdjecia.

2. Oczy mam w kolorze ciemnego(nawet bardzo) brązu.

3. Mam kilka jasno-brązowych piegów na nosie.

4. Cera? Chyba jasna o ciepłym, złotawym odcieniu..

5. Włosy są intensywnie brązowe z połyskiem.

6. Kolor ust jest malinowy.

7. Bardzo lubię czerń, ładnie mi w czerwieniach, intensywnej zieleni, lubię fiolet.
Źle mi w jasnych szarościach, bladych i zgniłych kolorach.
__________________
"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach."
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:02   #1890
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Mi wyszło z tego testu, że jestem zima w życiu bym nie pomyślała
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.