DIOR - kolorówka - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-02, 00:40   #1111
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze was o pomoc!!!!!sa u mnie w perfumeriii cienie w obnizce Amber Tresure 360 i Seascappe 250!!!!!promocja jest do jutra i nie wiem ktore wybrac????moze wy mi pomozecie ???jak wygladaja oba zestwwy na powiekach i czy kupic ktorys z nich????Bardziej interesuje mnie360 ale te 250 tez fajne tylko boje sie ze sa slabo napigmentowane?????plisss sssssss
Obejrzałam sobie u p4w o której paletce mowa i faktycznie, wygląda super. No nie... czyżby następna
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 01:31   #1112
Timmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: DIOR - kolorówka

Właśnie wyszperałam na eBayu "trzecią" limitowaną paletkę z kolekcji Goldrush - 549 Summer Star http://cgi.ebay.com.sg/Dior-5-Colour...QQcmdZViewItem Dziewczyny na MUA wspominały coś o dodatkowej paletce poza Golds i Goldfever, ciekawe czy u nas też się pojawi
Timmy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 07:38   #1113
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziś testowałam cały dzień Earth Reflections I przewrotnie nie użyłam bazy; chciałam sprawdzić jak będą sie trzymać. No i tym sposobem cienie Diora stały sie moim nr 1 Bez bazy każde cienie znikaja z moich tłustych powiek po 2 godzinach, te wytrwały bez blaknięcia 8 godzin Jestem niesamowicie zadowolona i wiem że na jednej paletce się nie skończy Bardzo kusi mnie coś do letniej opalenizny, czyli sunset cafe albo gold

Wklejam fotkę ER na dłoni
widzę Reese że jesteś równie zadowolona jak ja- u mnie też się mega długo trzymają i bardzo mi sie podoba że kolory się fajnie mieszają bez smug i plam. Jestem bardzo na tak
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 09:42   #1114
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam Amber Tresure (wklejałam zdjęcia wcześniej w tym wątku - post 396) - ja bardzo je lubię, ale faktycznie są tam same jasne kolorki, więc raczej wieczorowego makijażu się nie wyczaruje

Seascape niestety nie mam, więc nie porównam, ale na zdjęciach wydają mi się jakieś mdłe...
dziekuje bardzo za odpowiedz

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Fajnie by bylo jakby w tej perfumerii mieli tester i moglabys sobie sprawdzic.
Ja bym wziela Amber Treasure. Ale dla Ciebie nie wiem czy nie beda odpowiedniejsze Seascape. A duza jest ta promocja?
Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Obejrzałam sobie u p4w o której paletce mowa i faktycznie, wygląda super. No nie... czyżby następna

Tak nastepne ....kolekcjonerka ze mnie w perfumeri nie ma testera a promocja jest 50% czyli zaplace za 5 25euro a to jak za darmo no i kusza mniea w sobote przychodzi kolekcja letnia w ktorej sa dlugo wyczekiwane Goldas...ale mam postanowienie ze jak bede miala te dwie paletki to robie sobie maly odpoczynek
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 09:50   #1115
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość


Tak nastepne ....kolekcjonerka ze mnie w perfumeri nie ma testera a promocja jest 50% czyli zaplace za 5 25euro a to jak za darmo no i kusza mniea w sobote przychodzi kolekcja letnia w ktorej sa dlugo wyczekiwane Goldas...ale mam postanowienie ze jak bede miala te dwie paletki to robie sobie maly odpoczynek
ale fajnie dlaczego u nas nie ma takich promocji tylko przeceny marne max 20%

masz trudny dylemat - ja gdybym miała wybrać kupiłabym chyba coś z nowej kolekcji, ale przy takiej promocji szkoda nie kupić...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 09:57   #1116
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Maly dylemacik jest ale.....z nowej i tak kupie wiec chce jeszcze skorzystac!!!!!ocknelam sie nie w pore bo babka w pwrfumeriii mowila ze bylo wiecej cieni w promocji z zostaly juz tylko te dwie paletki w promocji(w domu bylam uwieziona bo synus byl chory)powiedz mi jeszcze czy te Amber to maty czy satynowe sa????i w ktorym poscie wklejalas zdjecia???
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 12:50   #1117
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: DIOR - kolorówka

Może któraś z was ma te nowe, kremowe cienie Diora i napisze czy dobrze się spisują.
Przejrzałam wizaż i nadal mam wątpliwości. Czy faktycznie są trwałe,warte kupienia.
Choruje na odcień Pop Aquadelic (turkus).
Wiem, że Shiseido też ma podobne cienie w ofercie.Niby są wychwalane pod niebiosa, ale jakiś czas temu miałam podwójne, również kremowe, cienie tej firmy i były beznadziejne.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 12:52   #1118
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
widzę Reese że jesteś równie zadowolona jak ja- u mnie też się mega długo trzymają i bardzo mi sie podoba że kolory się fajnie mieszają bez smug i plam. Jestem bardzo na tak
tak, jestem bardzo zadowolona, one są niesamowite. I pomysleć że tak długo byłam do nich sceptycznie nastawiona, bo nie lubię perłowych cieni i lepiej wyglądam w matach
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 14:17   #1119
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny,czy cienie Pink May 909 na powiekach nie wychodzą zbyt mdle?Zastanawiam się na nimi i nad Eart Reflection
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 21:58   #1120
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam Amber Tresure (wklejałam zdjęcia wcześniej w tym wątku - post 396) - ja bardzo je lubię, ale faktycznie są tam same jasne kolorki, więc raczej wieczorowego makijażu się nie wyczaruje

Seascape niestety nie mam, więc nie porównam, ale na zdjęciach wydają mi się jakieś mdłe...
przepraszam,że dopiero teraz
pisałam już w którym poście wkleiłam foty - musiałaś przeoczyć, ale mam nadzieję że Twoje zakupy się udały mimo wszystko

którą paletkę wybrałaś?
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-02, 22:48   #1121
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
przepraszam,że dopiero teraz
pisałam już w którym poście wkleiłam foty - musiałaś przeoczyć, ale mam nadzieję że Twoje zakupy się udały mimo wszystko

którą paletkę wybrałaś?

dziekuje Ci bardzo rzeczywiscie przeoczylam ale znalazlam rano post ze zdjeciamikupilam Amber Tresure i blyszczykcienie daja efekt dzienny tak jak pisalas ale podobaja mi sie...
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 10:35   #1122
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
dziekuje Ci bardzo rzeczywiscie przeoczylam ale znalazlam rano post ze zdjeciamikupilam Amber Tresure i blyszczykcienie daja efekt dzienny tak jak pisalas ale podobaja mi sie...
no to super fajnie masz

ja się za to zastanawiam cy kupić paletkę Earth Reflection czy Tropical Light (tzn. którą pierwszą )

przy tej drugiej myślę, czy te zielenie będą dobrze na mnie wyglądać - ja maluję się raczej w neutralnych i ciepłych kolorach i mam obawy, że tych zieleni nie będę używać
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 11:20   #1123
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Wczoraj udało mi się kupić paletkę Pink May,było ciężko ją dostać.Dzisiaj ją przetestuję.Teraz mam ogromną ochotę na Earth Reflection,nie wiem,ona jest w normalnej sprzedaży,czy to też jakaś limitowanka?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 11:23   #1124
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no to super fajnie masz

ja się za to zastanawiam cy kupić paletkę Earth Reflection czy Tropical Light (tzn. którą pierwszą )

przy tej drugiej myślę, czy te zielenie będą dobrze na mnie wyglądać - ja maluję się raczej w neutralnych i ciepłych kolorach i mam obawy, że tych zieleni nie będę używać
Mam podobne obawy co do zieleni,też maluję sie w naturalnych barwach,ale....te zielenie takie piękne
W poniedziałek(przez te wolne dni nie mogłam wcześniej zrobić przelewu na moją "truskawkową" kartę) klikam Tropical Light.Oby tylko nie wyparowały przez weekend bo są już tylko 3.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 11:28   #1125
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no to super fajnie masz

ja się za to zastanawiam cy kupić paletkę Earth Reflection czy Tropical Light (tzn. którą pierwszą )

przy tej drugiej myślę, czy te zielenie będą dobrze na mnie wyglądać - ja maluję się raczej w neutralnych i ciepłych kolorach i mam obawy, że tych zieleni nie będę używać
Mi sie wydaje, ze obydwie paletki sa raczej chlodne. A Earth Reflection to juz napewno sa chlodne odcienie.

Z cieplejszych ciekawie wyglada Sunset Cafe jesli chodzi o brazy.



Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Wczoraj udało mi się kupić paletkę Pink May,było ciężko ją dostać.Dzisiaj ją przetestuję.Teraz mam ogromną ochotę na Earth Reflection,nie wiem,ona jest w normalnej sprzedaży,czy to też jakaś limitowanka?

No to koniecznie zdaj relacje. A gdzie ja upolowalas?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 12:02   #1126
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość

No to koniecznie zdaj relacje. A gdzie ja upolowalas?
W perfumerii,na takim odludziu,ciekawe,czy ktoś tam zagląda.Zapłaciłam 50 euro ,w normalnych sieciówkach u mnie są po 40-45.Ale przynajmniej mam

Dzisiaj chyba się skuszę na Earth Reflection,nie wytrzymam
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 12:05   #1127
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
no to super fajnie masz

ja się za to zastanawiam cy kupić paletkę Earth Reflection czy Tropical Light (tzn. którą pierwszą )

przy tej drugiej myślę, czy te zielenie będą dobrze na mnie wyglądać - ja maluję się raczej w neutralnych i ciepłych kolorach i mam obawy, że tych zieleni nie będę używać
Hehe ja pierwsza paletke z nowej wersji wybralam tropical Light...to raczej chlodna tonacja cienie i jest zachwycajaca...Tez malowalam sie w neutralnych kolorach ale czasem trzeba cos zmienica dzisiaj po poludniu ide po moje GOLDS
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 12:36   #1128
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: DIOR - kolorówka

mag, mam nadzieję że jak jesteś w tej paletkowej euforii skuszę cię na zrobienie fotki wszystkich swoich cudnych piąteczek, tyle cudeniek się w twojej kosmetyczce/ kuferku/toaletce skrywa....

anetka, ja mam tylko jedną paletkę , właśnie earth reflection i podobnie jak dziewczyny jestem nią zachywcona, więc mogę cię tylko kusić
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-03, 13:22   #1129
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
mag, mam nadzieję że jak jesteś w tej paletkowej euforii skuszę cię na zrobienie fotki wszystkich swoich cudnych piąteczek, tyle cudeniek się w twojej kosmetyczce/ kuferku/toaletce skrywa....

anetka, ja mam tylko jedną paletkę , właśnie earth reflection i podobnie jak dziewczyny jestem nią zachywcona, więc mogę cię tylko kusić
hehe oczywiscie ze skusisz ale moze tak we wtorek dopiero bo nieza duzo czasu mam w ten weekend
__________________
wymianka 2020 : love:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276479
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-03, 21:09   #1130
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
anetka, ja mam tylko jedną paletkę , właśnie earth reflection i podobnie jak dziewczyny jestem nią zachywcona, więc mogę cię tylko kusić

Skusiłam się.Jeszcze do przedwczoraj nie miałam zamiaru kupować żadnej,dziś już mam dwie plus trzecią miniaturę,oczywiście również ochotę na inne,tak bardzo podoba mi się efekt.Chyba zdradzę ukochane dotąd cienie Clinique
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 09:24   #1131
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Jakby ktos szukal to na truskawce

10 rozswietlaczy Rose Diamond i 12 sztuk Amber Diamond.



Sa tez Earth Reflection ale 2 sztuki.

I Spring Bouquet 4 sztuki.

Edytowane przez Ajsun
Czas edycji: 2008-05-04 o 09:45
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 10:13   #1132
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Sa tez Earth Reflection ale 2 sztuki.
już tylko 1 paletka została
zgarnęłam tą drugą

na dłoni Reese wyglądają cudnie!!
mam nadzieję, że będę z nich zadowolona
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 11:50   #1133
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
już tylko 1 paletka została
zgarnęłam tą drugą

na dłoni Reese wyglądają cudnie!!
mam nadzieję, że będę z nich zadowolona
na pewno bedziesz zadowolona
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 17:55   #1134
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Mi sie wydaje, ze obydwie paletki sa raczej chlodne. A Earth Reflection to juz napewno sa chlodne odcienie.

Z cieplejszych ciekawie wyglada Sunset Cafe jesli chodzi o brazy.

poważnie są chłodne?

Sunset Cafe mam, ale one są totalnie "słoneczne"

chciałam, żeby cienie nie były pomarańczowo-żółte tylko w naturalnych stonowanych barwach, ale bez efektu "przyszarzenia" - z sephorowego badania wydawało mi się, że Earth Reflection mają dość konkretne kolory

ale już sama nie wiem... może nie umiem ocenić "ciepłości" kolorów...

a która paletka z wiosennej kolekcji jest w takim razie ciepła - 409, 609, 809 czy 909?
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 18:26   #1135
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
poważnie są chłodne?

Sunset Cafe mam, ale one są totalnie "słoneczne"

chciałam, żeby cienie nie były pomarańczowo-żółte tylko w naturalnych stonowanych barwach, ale bez efektu "przyszarzenia" - z sephorowego badania wydawało mi się, że Earth Reflection mają dość konkretne kolory

ale już sama nie wiem... może nie umiem ocenić "ciepłości" kolorów...

a która paletka z wiosennej kolekcji jest w takim razie ciepła - 409, 609, 809 czy 909?
Earth Reflection nie sa przyszarzałe, to piękne brązy zdecydowane, bez dodatku pomarańczu, rudości czy zółci
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 19:15   #1136
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Earth Reflection nie sa przyszarzałe, to piękne brązy zdecydowane, bez dodatku pomarańczu, rudości czy zółci
właśnie o takie mi chodzi dzięki

tylko teraz pytanie czy Tropical Light ma intensywne kolory czy raczej stonowane... makijaż Magsch był piękny z użyciem tych cieni
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 19:55   #1137
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: DIOR - kolorówka

Testowałam dziś nowy rozświetlacz (ten co przez chwilę mignął na Tru dziś) w wersji 001 różowej.Piękny,perłowo-metaliczny połysk i delikatna różowa poświata
Złota wersja też fajna ale to zupełnie nie moje odcienie
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 20:11   #1138
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Tak jak kolorówki Diora nie cierpiałam, tak teraz mój zbiór kosmetyków tej firmy powoli się rozrasta

Byłam pewna na 1000% że nigdy, przenigdy nie kupię żadnych ich cieni- a pojawiły się serie piątek 'Iridescent' i już mnie mają

Puder o którym już pisałam, Dior Shimmering Powder, z powodzeniem zastąpi mi szachownice Clinique, które mnie uczulają- nawet nie będą aż tak płakać bo Amber Diora jest dużo ładniejszy niż Bare Bronze Clinique.
Teraz jeszcze dokupię kolor 001, ten róż. Już go kiedyś testowałam i bardzo mi odpowiadał. Ale konsultantka mnie przestrzegła, że nie daje nic a nic koloru na skórze, że nie nadaje się jako róż.
Kompletna bujda. Jest idealny do podkreślania policzków!

Z serii 5-Colour Iridescent w drodze do mnie są Earth Reflection i Tropical Light. Żadne inne mnie tak nie zachwyciły w perfumerii. Do tego praktycznie każdy kolor do użycia- normalne piątki są jakoś tak nietrafione dla mnie, że góra 2 kolory mi odpowiadają.
Jeżeli obie paletki sprawdzą się to zacznę poszukiwania kolejnych kolorów... ale to za jakiś czas

To na tyle, zdam relację jak dotrą
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 20:14   #1139
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Tak jak kolorówki Diora nie cierpiałam, tak teraz mój zbiór kosmetyków tej firmy powoli się rozrasta

Byłam pewna na 1000% że nigdy, przenigdy nie kupię żadnych ich cieni- a pojawiły się serie piątek 'Iridescent' i już mnie mają

Puder o którym już pisałam, Dior Shimmering Powder, z powodzeniem zastąpi mi szachownice Clinique, które mnie uczulają- nawet nie będą aż tak płakać bo Amber Diora jest dużo ładniejszy niż Bare Bronze Clinique.
Teraz jeszcze dokupię kolor 001, ten róż. Już go kiedyś testowałam i bardzo mi odpowiadał. Ale konsultantka mnie przestrzegła, że nie daje nic a nic koloru na skórze, że nie nadaje się jako róż.
Kompletna bujda. Jest idealny do podkreślania policzków!

Z serii 5-Colour Iridescent w drodze do mnie są Earth Reflection i Tropical Light. Żadne inne mnie tak nie zachwyciły w perfumerii. Do tego praktycznie każdy kolor do użycia- normalne piątki są jakoś tak nietrafione dla mnie, że góra 2 kolory mi odpowiadają.
Jeżeli obie paletki sprawdzą się to zacznę poszukiwania kolejnych kolorów... ale to za jakiś czas

To na tyle, zdam relację jak dotrą
witamy kolejną Dioromaniaczkę
widzę, że szybko się rozrośnie Twoja kolekcja
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 20:37   #1140
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
witamy kolejną Dioromaniaczkę
widzę, że szybko się rozrośnie Twoja kolekcja
Witam

Mam jeszcze podwójny róż nr919 i puder sypki. Jednak moja kolekcja nie będzie jakaś duża, raczej bardzo przemyślana Oduczyłam się kupowania wszystkiego na co mam ochotę
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.