Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-23, 11:33   #2821
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Własnie problem w tym, ze nie za bardzo mogę dlatego pytam tutaj
koło 80zł

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=PAf4OKmMVFw polecam filmik
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 12:11   #2822
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
koło 80zł

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=PAf4OKmMVFw polecam filmik
Dziękuję
A czy wg was warto? Łatwo się nim maluje kreskę?

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

A i jeszcze jedno: Ktoś może mi powiedzieć, czy szminka Angel i Lady Gaga są podobne? Bo w necie na niektórych ustach wygladaja podobnie jasniutko, a myślałam, ze Angel to taki ciemniejszy rózyk.
A ma ktoś moze Cosmo?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 14:39   #2823
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Angel nie jest ciemny, jest jasny, ale naturalny, a Gaga jest dość ostrym jasnym różem.
http://www.parokeets.com/wp-content/...a_Angel-01.jpg

Fajny ten blog purity, dodaję do zakładek

Ja do pink nouveau dałam na powiekę Jest i fioletową kreskę
szminka wygląda tak http://4.bp.blogspot.com/_kWNleE4sMn...ng+%281%29.jpg

Mam problem z jasną beżową szminką - wszystko co mam jest zbyt ciepłe, a czasem maluję się brązowymi cieniami w chłodnym odcieniu. Nic mi nie pasuje, chyba przestanę po prostu malować usta :/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2011-01-23 o 14:45
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 15:49   #2824
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O dzięki, ale powiem Ci, ze ten środkowy makijaż/zdjęcie niezbyt mi się podoba, moim zdaniem laska wygląda na chorą - taki pomarańczowy wyszedł jej na oczach i średnio do cery podchodzi.
Na żywo coppering serio taki pomarańczowy?!
Nie jest pomarańczowy,raczej miedziano-czerwony.A na środkowym nie jest oczywiście tylko Coppering.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wydobrzej szybko! Szkoda że Cię nie było - poprawiałyśmy sobie z Kasią humor w MACu Nabyłam w końcu Orange

Co do Copperinga to myślę żeby go dokupić właśnie do Orange... do tego jakis teal lub ciemną zieleń dla kontrastu na dolną powiekę.
Też mi szkoda bardzo.

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wklejam makijaż dla Kasi bo o nim mówiłam ale może wam też się spodoba.

http://purity.webblogg.se/2011/janua...arazz-she.html


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję
A czy wg was warto? Łatwo się nim maluje kreskę?

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

A i jeszcze jedno: Ktoś może mi powiedzieć, czy szminka Angel i Lady Gaga są podobne? Bo w necie na niektórych ustach wygladaja podobnie jasniutko, a myślałam, ze Angel to taki ciemniejszy rózyk.
A ma ktoś moze Cosmo?
Angel jest bardziej neutralnym kolorem,jasnym trochę w typie nude ale jednak nie typowy cielak.Gaga jest bardziej intensywną i krzykliwą wersją Angel choć obie mają trochę wspólnego
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:32   #2825
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny a ja znowu z pytaniami
Otóz znalazłam w internecie dwa ładne zestawy cieni i planuje w sobotę ich zakup jednak chcę sie upewnic czy nadzadzą sie one dla cieplaków :
1 zestaw to : naked lunch,patina,satin taupe
2 zestaw to : gleam,trax, expensive pink.
jeszcze moge dodac ,że zazwyczaj miewam zielone oczy ale czasami szaleje z brazowymi soczewkami .

No i jeszcze chciałam zapytac czy wybór pedzelka nr. 219 i 239 to dobry wybór czy moze nie i polecacie co innego ?
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:38   #2826
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Właśnie dzisiaj sobie zrobiłam prawie taki makijaż - od wewnątrz: Sand & Sun, Orange, Electric Coral, góra: Polished Ivory i kreski Pearlglidem Undercurrent i powiem wam że bardzo mi poprawił humor
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:49   #2827
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja znowu z pytaniami
Otóz znalazłam w internecie dwa ładne zestawy cieni i planuje w sobotę ich zakup jednak chcę sie upewnic czy nadzadzą sie one dla cieplaków :
1 zestaw to : naked lunch,patina,satin taupe
2 zestaw to : gleam,trax, expensive pink.
jeszcze moge dodac ,że zazwyczaj miewam zielone oczy ale czasami szaleje z brazowymi soczewkami .

No i jeszcze chciałam zapytac czy wybór pedzelka nr. 219 i 239 to dobry wybór czy moze nie i polecacie co innego ?
Ten pierwszy zestaw, to taka MACowa podstawa. Jedne z moich ulubionych kolorkow. Tez jestem 'cieplakiem' i do mnie one pasuja, wiec do Ciebie tez beda

Co do pedzelkow ocznych - to jesli nie masz 217, to mysle, ze powinnac sie najpierw nad nim zastanowic. 219 i 239 tez mam i sa super. Mysle, ze mozna je podpiac do podstawowego zestawu pedzelkowego. Ja wlasnie najczesciej tych trzech uzywam

Acha i uwaga na netowe podrobki
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 16:51   #2828
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez anarchia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja znowu z pytaniami
Otóz znalazłam w internecie dwa ładne zestawy cieni i planuje w sobotę ich zakup jednak chcę sie upewnic czy nadzadzą sie one dla cieplaków :
1 zestaw to : naked lunch,patina,satin taupe
2 zestaw to : gleam,trax, expensive pink.
jeszcze moge dodac ,że zazwyczaj miewam zielone oczy ale czasami szaleje z brazowymi soczewkami .

No i jeszcze chciałam zapytac czy wybór pedzelka nr. 219 i 239 to dobry wybór czy moze nie i polecacie co innego ?
ja mam szaro-zielone i bierz pierwszy zestaw
ja mam Shale (podobny do Satin Taupe) i jest boski, mam tez Patinę i pasuje do moich oczu, Naked nie mam, ale się zastanawiam nad czymś w tym stylu

z pędzelków doocznych mam 217,219,239 i 275, najczęściej uzywam 217 i 275 (szkoda że trochę drapak, bo go lubię za kształt i wielkość ), ale ja nie robię skomplikowanych makijaży, zwykle kreska, jeden kolor na powiekę, trochę rozświetlacza w kąciku i pod brew
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 16:57   #2829
anarchia25
Zakorzenienie
 
Avatar anarchia25
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 698
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziekuje dziewczyny za odpowiedzi
bardzo mi pomogły

akurat tym razem wyjatkowo nie bedę kupować przez ebay tylko w koncu wybiore sie do sklepu

ale chce wejsc tam z lista bo inaczej zostawiłabym tam wszystkie pieniadze

z pedzelków mac nie mam jeszcze ani jednego - i w koncu chciałabym spróbować.
Widze ,że obie wspominacie o 217 więc chyba go dopisze do listy - nie jestem najlepsza w robieniu makijazy i w końcu chciałbym sie nauczyc. Narazie 3 podstawowe pedzelki powinny mi wystarczyć.

Jeszcze zastanwiam sie nad well dressed to ponoc róz który pasuje praktycznie wszystkim typom urody - a wy jak uwazacie dziewczyny ?
__________________
I remember when,
I remember, I remember
When I lost my mind
There was something so pleasant
about that phase.
Even your emotions had an echo
In so much space
(Gnarls Barkley )
anarchia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:03   #2830
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuję
A czy wg was warto? Łatwo się nim maluje kreskę?
Warto Prawie samomalowalne Mają taką elastyczna końcówkę łatwiejszą w obsłudze niż pędzelek w płynnych linerach (np. Liquidlastów).
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 20:29   #2831
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4



Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wydobrzej szybko! Szkoda że Cię nie było - poprawiałyśmy sobie z Kasią humor w MACu Nabyłam w końcu Orange

Co do Copperinga to myślę żeby go dokupić właśnie do Orange... do tego jakis teal lub ciemną zieleń dla kontrastu na dolną powiekę.
ojj było baaaaardzo zabawnie ))
oświadczam publicznie że ubóstwiam wrocławską ekipę )))) UBÓSTWIAM ))

ja nabyłam Motif i Sable
a także zakochałam się w szmince Girl About Town. Pomalowałam usta (razem z konturówką Magenta) około godziny 16, i szminka przetrzymała obiad, kawę, i imprezę (z piciem i jedzeniem) do około 22. Sama byłam w szoku. Tzn żeby nie było, połysk itp zniknęły, ale formuła Amplified zostawia jednak kolor na ustach, więc nawet po piciu, jedzeniu itp są one lekko zabarwione )) i kolor nie zjadał się nierównomiernie. Schodził idealnie i jest cudny!!!
Miałam też zrobiony piękny makijaż Natala jest rewelacyjna

spodobały mi się też cienie Soba i kurde lustrzak Honesty... nad tym ostatnim się zastanawiam... tester wychodził pięknie na łapce...

Aaaaaaaaaa no i róż Dainty nie mam zielonego pojęcia jak to możliwe, że jeszcze go nie kupiłam...

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A i jeszcze chciałam przeprosić, że nie dotarłam na spotkanie i nie odpowiedziałam, ale zupełnie wyleciało mi z głowy.
spoko
masz do nadrobienia spotkanie )
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wklejam makijaż dla Kasi bo o nim mówiłam ale może wam też się spodoba.

http://purity.webblogg.se/2011/janua...arazz-she.html
cudnieeeeeee!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 20:39   #2832
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość




ojj było baaaaardzo zabawnie ))
oświadczam publicznie że ubóstwiam wrocławską ekipę )))) UBÓSTWIAM ))

ja nabyłam Motif i Sable
a także zakochałam się w szmince Girl About Town. Pomalowałam usta (razem z konturówką Magenta) około godziny 16, i szminka przetrzymała obiad, kawę, i imprezę (z piciem i jedzeniem) do około 22. Sama byłam w szoku. Tzn żeby nie było, połysk itp zniknęły, ale formuła Amplified zostawia jednak kolor na ustach, więc nawet po piciu, jedzeniu itp są one lekko zabarwione )) i kolor nie zjadał się nierównomiernie. Schodził idealnie i jest cudny!!!
Miałam też zrobiony piękny makijaż Natala jest rewelacyjna

spodobały mi się też cienie Soba i kurde lustrzak Honesty... nad tym ostatnim się zastanawiam... tester wychodził pięknie na łapce...

Aaaaaaaaaa no i róż Dainty nie mam zielonego pojęcia jak to możliwe, że jeszcze go nie kupiłam...


spoko
masz do nadrobienia spotkanie )


cudnieeeeeee!!!
Natalia jest niedobra bo przez nią mi się wishlista powiększyła

Mówiłam że Amplifiedy sa genialne! Obadaj jeszcze sobie Show Orchid i Up the Amp
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:39   #2833
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A ja mam takie pytanie: czy ktoś używał MAC Pro Lip Erase? Wiem, że jest to produkt pro, więc chyba tylko dla posiadaczy karty pro? Ale jest on dostępny na ebayu za ok 20gbp. Jaki daje efekt i czy wysusza usta? Już od dawna szukałam czegoś podobnego, ponieważ mam naturalnie mocno pigmentowane usta i przy stosowaniu jasnych szminek niekorzystnie wpływa to na ich kolor.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 21:51   #2834
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość




ojj było baaaaardzo zabawnie ))
oświadczam publicznie że ubóstwiam wrocławską ekipę )))) UBÓSTWIAM ))

ja nabyłam Motif i Sable
a także zakochałam się w szmince Girl About Town. Pomalowałam usta (razem z konturówką Magenta) około godziny 16, i szminka przetrzymała obiad, kawę, i imprezę (z piciem i jedzeniem) do około 22. Sama byłam w szoku. Tzn żeby nie było, połysk itp zniknęły, ale formuła Amplified zostawia jednak kolor na ustach, więc nawet po piciu, jedzeniu itp są one lekko zabarwione )) i kolor nie zjadał się nierównomiernie. Schodził idealnie i jest cudny!!!
Miałam też zrobiony piękny makijaż Natala jest rewelacyjna

spodobały mi się też cienie Soba i kurde lustrzak Honesty... nad tym ostatnim się zastanawiam... tester wychodził pięknie na łapce...

Aaaaaaaaaa no i róż Dainty nie mam zielonego pojęcia jak to możliwe, że jeszcze go nie kupiłam...


spoko
masz do nadrobienia spotkanie )


cudnieeeeeee!!!
Obiecuję że nadrobię no i mogłabyś zrobić fotki sabel?

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Natalia jest niedobra bo przez nią mi się wishlista powiększyła
Mam zamiar umówić się do niej na makijaż. Boję się czy mój portfel to potem wytrzyma

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie: czy ktoś używał MAC Pro Lip Erase? Wiem, że jest to produkt pro, więc chyba tylko dla posiadaczy karty pro? Ale jest on dostępny na ebayu za ok 20gbp. Jaki daje efekt i czy wysusza usta? Już od dawna szukałam czegoś podobnego, ponieważ mam naturalnie mocno pigmentowane usta i przy stosowaniu jasnych szminek niekorzystnie wpływa to na ich kolor.
Moim zdaniem w ciemnych ustach Ci dobrze i w ogóle chciałam powiedzieć że Palina to na prawdę Malina i ma piękną cerę
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:05   #2835
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem w ciemnych ustach Ci dobrze i w ogóle chciałam powiedzieć że Palina to na prawdę Malina i ma piękną cerę
Ale ja ich nie lubie jak są ciemne, bo mi efekt szminki często psują. I z tą cerą to dobre chyba za słabe oświetlenie pod tym H&M mają. Naprawdę moja cera pozostawia wiele do życzenia, ale dziękuję za miły komplement.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-23, 22:10   #2836
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Ale ja ich nie lubie jak są ciemne, bo mi efekt szminki często psują. I z tą cerą to dobre chyba za słabe oświetlenie pod tym H&M mają. Naprawdę moja cera pozostawia wiele do życzenia, ale dziękuję za miły komplement.
Ja tam dobrze widziałam
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 07:44   #2837
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam problem z jasną beżową szminką - wszystko co mam jest zbyt ciepłe, a czasem maluję się brązowymi cieniami w chłodnym odcieniu. Nic mi nie pasuje, chyba przestanę po prostu malować usta :/
Masz na myśli typowe cielaki?? Z MACa raczej nie pomogę (chyba, ze blankety?), bo z tego co kojarzę to raczej wszystko daje ciepły efekt, ale może spróbuj z Inglota (jest tak sporo cielistych pomadek, w tym tez takie, które daję chłodne wykończenia. Sama mam ich kilka, numerki musiałabym sprawdzić w domu,więc potem Ci napiszę,ale chyba 113 to chłodny beżyk,) lub XYXa (tam jest również sporo kolorków z chłodnym wykończeniem, m.in. circe, rea z matów lub frosted flakes, summer love jeśli wolisz z połyskiem. Mam te wszystkie i naprawdę polecam)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 09:27   #2838
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam problem z jasną beżową szminką - wszystko co mam jest zbyt ciepłe, a czasem maluję się brązowymi cieniami w chłodnym odcieniu. Nic mi nie pasuje, chyba przestanę po prostu malować usta :/
podbijam nieśmiało

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a także zakochałam się w szmince Girl About Town. Pomalowałam usta (razem z konturówką Magenta) około godziny 16, i szminka przetrzymała obiad, kawę, i imprezę (z piciem i jedzeniem) do około 22. Sama byłam w szoku. Tzn żeby nie było, połysk itp zniknęły, ale formuła Amplified zostawia jednak kolor na ustach, więc nawet po piciu, jedzeniu itp są one lekko zabarwione )) i kolor nie zjadał się nierównomiernie. Schodził idealnie i jest cudny!!!
Miałam też zrobiony piękny makijaż Natala jest rewelacyjna
Znalazłam przypadkiem jej swatche ostatnio, wpadła mi w oko, muszę obejrzeć ją w sklepie. Ogólnie bardzo ładny kolor jeszcze nie miałam tak ciemnej szminki, nie wiem czy mi będzie pasować, może poproszę, żeby mnie w sklepie najpierw pomalowali.
Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Mówiłam że Amplifiedy sa genialne! Obadaj jeszcze sobie Show Orchid i Up the Amp
Mam Up the Amp, ale jeszcze nie odważyłam się nią pomalować
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:04   #2839
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie: czy ktoś używał MAC Pro Lip Erase? Wiem, że jest to produkt pro, więc chyba tylko dla posiadaczy karty pro? Ale jest on dostępny na ebayu za ok 20gbp. Jaki daje efekt i czy wysusza usta? Już od dawna szukałam czegoś podobnego, ponieważ mam naturalnie mocno pigmentowane usta i przy stosowaniu jasnych szminek niekorzystnie wpływa to na ich kolor.
Kosmetyki Pro można kupić i bez karty, ale niestety wPL nie ma MACa PRO najbliższy jest w Berlinie...

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Obiecuję że nadrobię no i mogłabyś zrobić fotki sabel?
zrobię, ale mogę już dzisiaj nie zdążyć. Więc pewnie jutro

Cytat:
Mam zamiar umówić się do niej na makijaż. Boję się czy mój portfel to potem wytrzyma
Natalia maluje po prostu nieziemsko!!! cały makijaż mi się rewelacyjnie trzymał. Kurde zastanawiam się nad kupnem Moisture Tinta... W ogóle to nie mogę wyjść z podziwu nad tym makijażem...

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Znalazłam przypadkiem jej swatche ostatnio, wpadła mi w oko, muszę obejrzeć ją w sklepie. Ogólnie bardzo ładny kolor jeszcze nie miałam tak ciemnej szminki, nie wiem czy mi będzie pasować, może poproszę, żeby mnie w sklepie najpierw pomalowali.
ona nie tyle ciemna jest co jaskrawa! )
cudowna!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 10:10   #2840
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczynki mam do Was pytanie jednocześnie chciałabym się pożalić ... kupiłam chyba przeterminowany róż MACzka w salonie
ile czasu taki kosmetyk jest przydatny? 2 lata?
mój w chwili zakupu miał 3 lata i 1 miesiąc .. poradźcie coś
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:11   #2841
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

A czy ktoś miał stycznośc z tym Pro Lip Erase, bo będę za ok 2 tygodnie w Londynie (tam też jest chyba MAC Pro) i chciała bym mniej więcej wiedzieć czy warto się przy tym zatrzymywać, czy raczej sobie odpuścić?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 10:33   #2842
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
A czy ktoś miał stycznośc z tym Pro Lip Erase, bo będę za ok 2 tygodnie w Londynie (tam też jest chyba MAC Pro) i chciała bym mniej więcej wiedzieć czy warto się przy tym zatrzymywać, czy raczej sobie odpuścić?
Wiesz co jak chyba rok temu wyszedł z kolekcją , ale nie pamiętam którą, to wszystkie GURU na YT sikały w majtki z zachwytu, a po jakimś czasie twierdziły,że nie jest to koszmetyk must have i sprzedawały na wyprzedażach blogowych.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:40   #2843
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
A czy ktoś miał stycznośc z tym Pro Lip Erase, bo będę za ok 2 tygodnie w Londynie (tam też jest chyba MAC Pro) i chciała bym mniej więcej wiedzieć czy warto się przy tym zatrzymywać, czy raczej sobie odpuścić?
Ja mam mocno napigmentowane usta i szczerze mówiąc w tonowaniu tego pigmentu lepiej radzi sobie korektor położony na usta. Zresztą u mnie kiepsko współgra ze szminkami (mam wrażenie, że nakładając na niego szminkę jednoczesnie go zmazuję z ust mimo, iż odczekuję z nałożeniem szminki) W dodatku jaj mam problem z wysychaniem ust, a ten kosmetyk eweidentnie wymaga nakładania na wypielęgnowane wargi, bo inaczej wygląda fatalnie. Dostałam go w prezencie, więc nie narzekać nie mogę, ale sama bym go nie kupiła.
Jednak ma dużo pozytywnych opinii, więc musiałabyś sama sprawdzić jaki efekt daje na Twoich ustach (najlepiej jakbyś nałożyła go na wargi a potem wybrany kolor szminki, wtedy zobaczysz pełny rezultat)
zapomniałam dopisać-mam kolor pale, bo chyba występuje w dwóch lub trzech wariantach

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2011-01-24 o 11:45 Powód: dopisek
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:48   #2844
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Ja mam mocno napigmentowane usta i szczerze mówiąc w tonowaniu tego pigmentu lepiej radzi sobie korektor położony na usta. Zresztą u mnie kiepsko współgra ze szminkami (mam wrażenie, że nakładając na niego szminkę jednoczesnie go zmazuję z ust mimo, iż odczekuję z nałożeniem szminki) W dodatku jaj mam problem z wysychaniem ust, a ten kosmetyk eweidentnie wymaga nakładania na wypielęgnowane wargi, bo inaczej wygląda fatalnie. Dostałam go w prezencie, więc nie narzekać nie mogę, ale sama bym go nie kupiła.
Jednak ma dużo pozytywnych opinii, więc musiałabyś sama sprawdzić jaki efekt daje na Twoich ustach (najlepiej jakbyś nałożyła go na wargi a potem wybrany kolor szminki, wtedy zobaczysz pełny rezultat)
Dziękuję bardzo za odpowiedź, u mnie niestety korektor daje "efekt trupa", przesusza usta i również nie współgra. Co do Lip Erase jestem coraz bardziej na nie, bo skoro mam sobie nakładać coś co dodatkowo wysuszy mi usta, to już wolę sobie podarować. Zresztą pewnie jak byłby to taki cudowny środek to pewnie więcej osób by go używało/odezwało się i usłyszała bym jakąś pozytywną opinię.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:55   #2845
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź, u mnie niestety korektor daje "efekt trupa", przesusza usta i również nie współgra. Co do Lip Erase jestem coraz bardziej na nie, bo skoro mam sobie nakładać coś co dodatkowo wysuszy mi usta, to już wolę sobie podarować. Zresztą pewnie jak byłby to taki cudowny środek to pewnie więcej osób by go używało/odezwało się i usłyszała bym jakąś pozytywną opinię.
U mnie nawet korektor mniej wysuszał. Jak już bardzo chcę coś tonującego nałożyć, to kładę ociupinkę dermacola a potem palcem wklepuję (to ważne, bo nakładając inaczej zmazuję dermacol) szminkę.
U mnie lip erase bardzo podkreślał skórki, mimo iż bez niego nie było ich tyle i wchodził w linie ust. Musiałam wiec przed nałożeniem długo masowac usta szczoteczką, a to z kolei pobudzało krążenie i kolor ust stawał sie bardziej nasycony i lip erase go juz nie krył. Troche błędne koło. Za to moja siostra chętnie go podbiera i baaardzo chwali, ale ona i tak ma jasne usta, wiec w sumie go tak bardzo nie potrzebuje.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 11:59   #2846
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
MAC uzależnia, 'zmarnowałam' cały dzień na oglądanie filmików na youtube.
Powiedzcie mi kochane znawczynie do skinfinisha natural lepszy będzie pędzel 138 czy 182 (kabuki) ? Chodzi mi o zachowanie naturalnego efektu, żadnych masek czy pudrowych warstw przy wciąż dobrym kryciu.
Jeśli ktoś wie przy okazji jakie są ceny tych produktów po podwyżce to również będę wdzięczna za informacje.
wg mnie 182 jest za miekki, 138 nie znam.
ja nanosze flat topem z edm i jest idealnie

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

aaa no i ubostwiam pedzel 209 piekni mi nanosi cien w zalamaniu powieki
no i udaje mi sie zrobic rowna kreske z cienia na dolnej powiece

bo ja kreedek nie uzywam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:05   #2847
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, czy róż HARMONY można uzyć za brązer do cery w kolorze fluidu F&B C2? Będzie to pasowało??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 14:33   #2848
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

moge ci napisac ze do cery NC15/20 bedzie za ciemny
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:02   #2849
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
moge ci napisac ze do cery NC15/20 bedzie za ciemny
Uuuuu, serio?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:41   #2850
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

ten brązer jest miekki i latwo nim zrobic plamy. tak mi sie wydaje. ja mam cere w tym odcieniu co napisalam i dla mnie byl za ciemny.
ale moze ktos inny sie wypowie
bo to moje subiektywne odcczucia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.