Pomadkomaniaczki - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-11, 13:11   #3061
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: Gdzie znajdę taki kolor szminki?

Cytat:
Napisane przez Anastasia21 Pokaż wiadomość
Witam, prawdopodobnie zadam właśnie bardzo banalne i infantylne wręcz pytanie, na które odpowiedź brzmi "w każdej drogerii", jednakże wszelkie moje poszukiwania kończą się fiaskiem i kupowaniem zawsze TEGO samego jednakowego odcienia szminek, który nijak się ma do tego który poszukuję.

Rossmanny mają to do siebie, że ich światło potrafi diametralnie zmienić odcień i wówczas nigdy nie zdobywam tego czego poszukuję. Na ręce tester wydaje się być dobry, a gdy już zakupię i pomaluję się w domu to coś nie halo. A więc moje drogie wizażanki, jakiej dokładnie firmy (numerek też by się przydał jeśli takową posiadacie ) znajdę szminkę o takim odcieniu:

https://cudne.pl/media/cache/22/eb/2...93f84cb424.jpg

Może być ciemniejszy, byle wpadający w brąz a nie róż.

Poza tym tego kolorku https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0...dkresla-pi.jpg też jakoś umiejętnie nie potrafię odnaleźć.

I owszem, czas na eksperymenty z powodu -55% w rossmannie


Co do pierwszego zdjęcia to mogłabyś spróbować Mac velvet teddy(golden rose crayon 18 jest podobna), Dose of colors płynną w kolorze truffle, może golden rose płynną 16(ewentualnie lekko rozjaśnić 13). Maybelline matte 930, ale ta jest chyba trochę jaśniejsza. Ja też bardzo lubię połączenie konturówki golden rose 329 i mac velvet teddy, przy takim połączeniu wychodzi odrobinę ciemniejsza i chłodniejsza, albo 305 (wtedy mogłaby wyjść podobna do drugiego zdj, brąz z odrobiną różu). Nyx lingeria bedtime flirt, push up, ruffle trim(tej nie mam).
Co do drugiego to może Lime crime sasha, Mac mehr(ewentualnie z brązową konturówką jeśli za różowa, też ją czasami łączę z 329 golden rose), golden rose crayon 10. Tutaj chodzi o brudny przygaszony róż ewentualnie z odrobiną brązu?
Pamiętaj, że takie kolory wyglądają całkiem inaczej ba osobach z chłodną lub ciepłą cerą, wybijają inne tony, dlatego słocze w internecie a to jak będzie na Tobie wyglądać to mogą być dwie inne rzeczy. Ogólnie też polecam Ci konturówki, nałożone pod szminkę która nie całkiem Ci odpowiada, mogą trochę zmienić jej kolor i przedłużyć trwałość (tutaj mam na myśli klasyczne szminki, pod płynne nie daje konturówki). Ja ogólnie bardzo lubię takie kolory, jak coś jeszcze mi się przypomni to dam znać. Większość z tych wymienionych mam więc jak masz jakieś pytania to śmiało


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 13:49   #3062
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Anastasia21 Pokaż wiadomość
Witam, prawdopodobnie zadam właśnie bardzo banalne i infantylne wręcz pytanie, na które odpowiedź brzmi "w każdej drogerii", jednakże wszelkie moje poszukiwania kończą się fiaskiem i kupowaniem zawsze TEGO samego jednakowego odcienia szminek, który nijak się ma do tego który poszukuję.
Rossmanny mają to do siebie, że ich światło potrafi diametralnie zmienić odcień i wówczas nigdy nie zdobywam tego czego poszukuję. Na ręce tester wydaje się być dobry, a gdy już zakupię i pomaluję się w domu to coś nie halo. A więc moje drogie wizażanki, jakiej dokładnie firmy (numerek też by się przydał jeśli takową posiadacie ) znajdę szminkę o takim odcieniu:
https://cudne.pl/media/cache/22/eb/2...93f84cb424.jpg
Może być ciemniejszy, byle wpadający w brąz a nie róż.
Poza tym tego kolorku https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0...dkresla-pi.jpg też jakoś umiejętnie nie potrafię odnaleźć.
I owszem, czas na eksperymenty z powodu -55% w rossmannie
Nie chcę straszyć, ale szukanie pomadki w konkretnym odcieniu to droga przez mękę bo...
a) każda z nas ma inny poziom jasności skóry - i tak jak Velvet Matte 02 dla wielu jest dziennym, delikatnym kolorkiem, tak dla mnie to już prawie wieczorowy, intensywny kolor (kontrast między skórą a ustami)
b) każda z nas ma inną tonację skóry, przez co wybijają się inne tony w mazidłach (cieplejsze, chłodniejsze)
c) każda z nas ma inny odcień warg, przez co kolory też mają inną "bazę" na starcie
d) zdjęcia są często przekłamane bo aparat płata figle i ciężko uchwycić kolor
e) zdjęcia są często przekłamane bo albo światło jest za ciepłe albo za zimne podczas wykonywania zdjęć
f) zdjęcia są często przekłamane bo ich autorki tak je podkręcają graficznie, że pomadka nie ma już nic wspólnego z rzeczywistością (ja zawsze wolę puścić zdjęcia brzydsze, ale bardziej rzetelne)
g) na każdym monitorze kolory wyświetlają się inaczej - jak zobaczyłam swoje własne wpisy u męża na komputerze, to prawie dostałam zawału jak to wygląda - więc możliwe, że zdjęcia od Ciebie każda z nas widzi inaczej

Także jak widzę swatche np. Sleek Birthday Suit, który w necie jest zgaszonym różem, a w rzeczywistości brązowo-ceglastym odcieniem z domieszką różu, to hej? Albo Golden Rose Liquid 03, która gdzieniegdzie potrafi wyglądać nawet na lekko herbaciany róż, a na moich ustach to był wściekły fiolet baby z targu

Więc tak zupełnie teoretycznie - nawet jeżeli ktoś Ci powie, jaka to pomadka u tych Pań na ustach, to on może w rzeczywistości wyglądać zupełnie inaczej. I nawet jeżeli ktoś będzie Ci tu polecał różne pomadki, to one też mogą wyglądać zupełnie inaczej Także życzę powodzenia w szukaniu, bo to nie będzie łatwe.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 18:20   #3063
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ostatnio zakochałam się w intensywnej czerwieni red extreme tej z Avon epic lips. Wygląda na ustach niesamowicie.
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 19:04   #3064
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Gdzie znajdę taki kolor szminki?

Cytat:
Napisane przez Anastasia21 Pokaż wiadomość
Witam, prawdopodobnie zadam właśnie bardzo banalne i infantylne wręcz pytanie, na które odpowiedź brzmi "w każdej drogerii", jednakże wszelkie moje poszukiwania kończą się fiaskiem i kupowaniem zawsze TEGO samego jednakowego odcienia szminek, który nijak się ma do tego który poszukuję.
Rossmanny mają to do siebie, że ich światło potrafi diametralnie zmienić odcień i wówczas nigdy nie zdobywam tego czego poszukuję. Na ręce tester wydaje się być dobry, a gdy już zakupię i pomaluję się w domu to coś nie halo. A więc moje drogie wizażanki, jakiej dokładnie firmy (numerek też by się przydał jeśli takową posiadacie ) znajdę szminkę o takim odcieniu:
https://cudne.pl/media/cache/22/eb/2...93f84cb424.jpg
Może być ciemniejszy, byle wpadający w brąz a nie róż.
Poza tym tego kolorku https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0...dkresla-pi.jpg też jakoś umiejętnie nie potrafię odnaleźć.
I owszem, czas na eksperymenty z powodu -55% w rossmannie
Pewnie znajdziesz takie kolory Nyx Lingerie.
Na mnie podobnie wyglądało Ruffle Trim (są dostępne w salonach Nyx'a i niektórych Douglasach).
Jakbyś testowała, to daj jej wyschnąć, bo w większości przypadków kolor jest trochę ciemniejszy po wyschnięciu.

W poszukiwaniu takich odcieni radzę przetestywać: Ruffle Trim, Cashmere Silk, Bustier.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-11, 23:37   #3065
KaskaPacka70
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 109
Dot.: Gdzie znajdę taki kolor szminki?

dziewczyny podlącze się pod pytanie o odcień, ale interesuje mnie drugi biegun matowych błyszczyków (szminki odpadają) - ciemne usta, ciemna wiśnia, burgund, ciemny brąz i te klimaty, co matowego polecacie, cena do 50 zl? https://tematmoda.pl/wp-content/uplo...ciemneusta.jpg
Bede mega wdzieczna, buszuje teraz online ale takie odcienie dobrej jakości trudno znaleźć, dodam ze matów bardzo lubie inglota pomadki (choc bardzo wysuszają usta i tworzą dużą zeschniętą warstwę), najfajniejszy w konsystencji jest mat od bourjois. golden rose też odpada, moim zdaniem nie wytrzymują zbyt długo na ustach, a szkoda, bo kolory mają swietne.
KaskaPacka70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 15:31   #3066
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Gdzie znajdę taki kolor szminki?

Cytat:
Napisane przez Anastasia21 Pokaż wiadomość
Witam, prawdopodobnie zadam właśnie bardzo banalne i infantylne wręcz pytanie, na które odpowiedź brzmi "w każdej drogerii", jednakże wszelkie moje poszukiwania kończą się fiaskiem i kupowaniem zawsze TEGO samego jednakowego odcienia szminek, który nijak się ma do tego który poszukuję.
Rossmanny mają to do siebie, że ich światło potrafi diametralnie zmienić odcień i wówczas nigdy nie zdobywam tego czego poszukuję. Na ręce tester wydaje się być dobry, a gdy już zakupię i pomaluję się w domu to coś nie halo. A więc moje drogie wizażanki, jakiej dokładnie firmy (numerek też by się przydał jeśli takową posiadacie ) znajdę szminkę o takim odcieniu:
https://cudne.pl/media/cache/22/eb/2...93f84cb424.jpg
Może być ciemniejszy, byle wpadający w brąz a nie róż.
Poza tym tego kolorku https://img-ovh-cloud.zszywka.pl/1/0...dkresla-pi.jpg też jakoś umiejętnie nie potrafię odnaleźć.
I owszem, czas na eksperymenty z powodu -55% w rossmannie
Radzę wybrać się do stoiska/ sklepu Golden Rose, teraz wypuścili nową serię smart lips czy jakoś tak - sporo mają w ofercie brązów. Gamę kolorystyczną poszerzają cały czas więc w zasadzie z każdej serii znajdziesz jakiś fajny brąz. Super brązy ma też Jeffree Starr w swojej kolekcji pomadek (są dostępne w kilku sklepach internetowych) - cena to ok. 80 zł, więc nie wiem czy jesteś gotowa tyle wydać, ale te pomadki, zwłaszcza płynne są naprawdę świetnej jakości.
Co do sugestii z MACa, kolor velvet teddy - tak się składa, że mam ten kolor i jak dla mnie to jest różany brąz, więc chyba nie o to ci chodzi.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 12:53   #3067
kremnasybir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 63
Dot.: Gdzie znajdę taki kolor szminki?

Pytanie od mężczyzny: czy szminki są smaczne?
kremnasybir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-03, 13:38   #3068
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Gdzie znajdę taki kolor szminki?

Cytat:
Napisane przez kremnasybir Pokaż wiadomość
Pytanie od mężczyzny: czy szminki są smaczne?
Mhm, własnie dlatego kobiety malują usta, żeby sobie podjadać przez cały dzień
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-03, 14:17   #3069
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Gdzie znajdę taki kolor szminki?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
mhm, własnie dlatego kobiety malują usta, żeby sobie podjadać przez cały dzień
:d:d:d
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 09:56   #3070
Jaagodzianka
Smakowita ;)
 
Avatar Jaagodzianka
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: z kanapy
Wiadomości: 412
Dot.: Pomadkomaniaczki

Mi podpasowala tez z matowa avon mark, nie wysusza ust
Jaagodzianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 17:04   #3071
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pomadkomaniaczki

To prawda (i jest mega komfortowa), szkoda tylko że ani trochę nie zastyga, odbija się na wszystkim i nie jest trwała
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-07, 19:27   #3072
Cannabis99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 69
Jaki odcień szminki dla brunetki?

Jaki odcień szminki/pomadki pasuje do brunetki o bardzo jasnej karnacji? Ciemne róże ponoc mi nie pasują, burgundy slyszalam ze takze w czerwonej szmince wygladam jak klaun, zarówno jasnych jak i tych głebokich odcieniach. Stad moje pytanie czy stawiac na pastele, nude czy jaki najlepszy bylby odcien? Prosze o rade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cannabis99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 13:47   #3073
ewela247
Przyczajenie
 
Avatar ewela247
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 27
Dot.: Pomadkomaniaczki

Ja ostatnio nałogowo noszę na ustach kolor satin 803 to pomadka od eveline, bardzo ładny odcien, ja jestem brunetka i ten kolor mi pasuje, tak mi się przynajmniej wydaje.
ewela247 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-29, 19:32   #3074
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Wasze ulubione szminki

A ja dostałam w prezencie od przyjaciółki Mehr od Maca, przerabane - teraz większość moich zbiorów to Mac. I nie zamierzam na tym poprzestać! ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 00:02   #3075
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Pomadkomaniaczki

ja w ramach promocji -30% w Douglasie kupiłam kolejna szminkę Toma Forda, tym razem kolor 57 Spiced Honey - piękny nudziak
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-30, 10:36   #3076
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Pomadkomaniaczki

Pozwolę sobie dołączyć do wątku, bo mój 'problem' związany jest stricte z pomadkami, a nowy wątek, który założyłam został podłączony do starego, gdzie pewnie nikt nie zaglądnie

Szukam sprawdzonej, naprawdę dobrej bazy pod pomadkę lub utrwalacza na jej wierzch. Po małym researchu znalazłam zaledwie kilka produktów przeznaczonych do ust, jednak opinie o tych produktach nie są za dobre. Czy używałyście, albo używacie takich produktów? Co możecie polecić, a co z całą pewnością odradzacie? Czy lepiej skupić się na wyborze dobrej bazy czy jednak utrwalacza np. w pędzelku, który nakłada się na pomalowane już usta?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 10:29   #3077
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Pomadkomaniaczki

Kupiłam sobie ostatnio szminke Rimmel by Kate w kolorze nr 30 i mam problem bo musze malowac z konturówką a nic nie moge znależć , mozecie coś polecic do tego koloru?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 10:41   #3078
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie ostatnio szminke Rimmel by Kate w kolorze nr 30 i mam problem bo musze malowac z konturówką a nic nie moge znależć , mozecie coś polecic do tego koloru?
A może kup bezbarwną? Np. z Artdeco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 11:37   #3079
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A może kup bezbarwną? Np. z Artdeco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bezbarwne kojarzę też z Rimmela, Essence i AVON Tylko one raczej zapobiegną rozlewaniu poza kontur (teoretycznie), a nie pomogą w ładnym wyrysowaniu kształtu. Jeżeli o to chodzi, można się wspomóc jakimś precyzyjnym pędzelkiem nabierając ze sztyftu pomadki
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-08, 12:02   #3080
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
A może kup bezbarwną? Np. z Artdeco?
myślałam o tym ale i tak nie pomoze mi to w ładnym obrysowaniu ust szminką.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;80311386]Bezbarwne kojarzę też z Rimmela, Essence i AVON Tylko one raczej zapobiegną rozlewaniu poza kontur (teoretycznie), a nie pomogą w ładnym wyrysowaniu kształtu. Jeżeli o to chodzi, można się wspomóc jakimś precyzyjnym pędzelkiem nabierając ze sztyftu pomadki [/QUOTE]
wolałabym kredke jest mi tak łatwiej i szybciej
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 17:59   #3081
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Pomadkomaniaczki

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;80311386]Bezbarwne kojarzę też z Rimmela, Essence i AVON Tylko one raczej zapobiegną rozlewaniu poza kontur (teoretycznie), a nie pomogą w ładnym wyrysowaniu kształtu. Jeżeli o to chodzi, można się wspomóc jakimś precyzyjnym pędzelkiem nabierając ze sztyftu pomadki [/QUOTE]
I z sephory..
Ale szczerze mowiac, z pewnosci to nie sluzy do ladnego konturu, bo ciezko go namalowac nie widzac. Ja tez polecam zrobienie konturu pomadka i pedzelkiem
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-08, 21:13   #3082
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Pomadkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie dołączyć do wątku, bo mój 'problem' związany jest stricte z pomadkami, a nowy wątek, który założyłam został podłączony do starego, gdzie pewnie nikt nie zaglądnie

Szukam sprawdzonej, naprawdę dobrej bazy pod pomadkę lub utrwalacza na jej wierzch. Po małym researchu znalazłam zaledwie kilka produktów przeznaczonych do ust, jednak opinie o tych produktach nie są za dobre. Czy używałyście, albo używacie takich produktów? Co możecie polecić, a co z całą pewnością odradzacie? Czy lepiej skupić się na wyborze dobrej bazy czy jednak utrwalacza np. w pędzelku, który nakłada się na pomalowane już usta?
Korzystam z Mac'owej bazy, nie pamiętam jak się nazywa. Zdecydowanie uprzyjemnia nakładanie zwłaszcza matowych pomadek - suną miękko, nie są takie tępe. Czy przedłuża trwałość... chyba trochę tak - aczkolwiek ja kolor poprawiam na ustach dość często, więc trudno mi ocenić ten aspekt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 09:45   #3083
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Pomadkomaniaczki

Poszukuję konturówki do płynnej pomadki Nabla Noblesse Oblige. Kolor piękny, ale aplikator sprawia mi sporo problemów
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:49   #3084
malami96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 22
Dot.: Pomadkomaniaczki

Usta w kolorze nude są bardzo modne w ostatnim sezonie ale należy odpowiednio dobrać kolor do naszej cery. Nie należy wybierać kolorów takich samych jak nasze usta. Osobiście lubię odcienie ciemniejszego beżu, jaśniejszego brązu lub delikatnego różu. Jeżeli jesteś blondynką, warto wypróbować odcień łososiowy.
malami96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 12:05   #3085
slowikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 41
Pomadka matowa w płynie Wet n Wild Catsuit

Witam,
moje pytanie dotyczy pomadki matowej w płyn Wet n Wild Catsuit. Są one dostępne w drogeriach Natura, w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym w/w. Posiadam cztery kolory [Missy and Fierce ,Coral Corruption ,Rebel Rose, Nudie Patootie], chciałabym kupić więcej bo widziałam w Internecie, że są ale w jakichś zagranicznych sklepach.
Czy ktoś się orientuje albo widział w jakiej Naturze albo czy w ogóle występują w PL jeszcze jakieś kolory?
slowikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 15:42   #3086
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Pomadka matowa w płynie Wet n Wild Catsuit

Cytat:
Napisane przez slowikowa Pokaż wiadomość
Witam,
moje pytanie dotyczy pomadki matowej w płyn Wet n Wild Catsuit. Są one dostępne w drogeriach Natura, w sklepach stacjonarnych i w sklepie internetowym w/w. Posiadam cztery kolory [Missy and Fierce ,Coral Corruption ,Rebel Rose, Nudie Patootie], chciałabym kupić więcej bo widziałam w Internecie, że są ale w jakichś zagranicznych sklepach.
Czy ktoś się orientuje albo widział w jakiej Naturze albo czy w ogóle występują w PL jeszcze jakieś kolory?
W szafie jest miejsce m.in. na Give me mocha, ale się na razie nie pojawiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 11:15   #3087
Kiwaczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Kiwaczka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wodzisław śląski
Wiadomości: 2 158
Dot.: Wasze ulubione szminki

Czy któraś z Was ma pomadke Loreal Balmain? Szukam sprawdzonych opinii bo na yt same zachwyty od youtuberek a wiadomo jak to z nimi jest :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 11:47   #3088
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jaki odcień szminki dla brunetki?

Cytat:
Napisane przez Cannabis99 Pokaż wiadomość
Jaki odcień szminki/pomadki pasuje do brunetki o bardzo jasnej karnacji? Ciemne róże ponoc mi nie pasują, burgundy slyszalam ze takze w czerwonej szmince wygladam jak klaun, zarówno jasnych jak i tych głebokich odcieniach. Stad moje pytanie czy stawiac na pastele, nude czy jaki najlepszy bylby odcien? Prosze o rade

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ta karnacja jest ciepła czy zimna? Bo to jest najważniejsze kryterium.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 08:09   #3089
mary2021
Przyczajenie
 
Avatar mary2021
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 8
Dot.: Pomadkomaniaczki

polecam pomadki matowe z firmy INGLOT, przede wszystkim są długotrwałe, mają szeroką gamę kolorystyczną, więc każda z Pań mogłaby coś dla siebie znaleźć
mary2021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 07:55   #3090
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Pomadkomaniaczki

Szukam pomadki w kolorze amarantowym i nic nie moge znależć, może Wy coś kojarzycie?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-08 18:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.