Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-19, 15:37   #1411
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Bo to w sumie jest ombre. A konkretniej zapuszczony odrost - schodzenie z rozjaśniania pokryte czerwonym tonerem.
łaa to masz fajnie, masz w miare jasny odrost, lepiej osiągnąć czerwień
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 15:45   #1412
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
łaa to masz fajnie, masz w miare jasny odrost, lepiej osiągnąć czerwień
Z natury taki średni blond. Nie wychodzi najgorzej, ale dużo szybciej schodzi z naturalek niż z rozjaśnionej części. Nigdy mi się ten kolor nie podobał i odkąd skończyłam 12 lat nie potrafiłam przy nim wytrwać.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 15:56   #1413
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Dziewczyny czym się różni farba Allwaves 6.60 od 0.60? Która z nich nie wypłukuje się do koloru różowego? Chciałabym mieć włosy rudo - czerwone. Planuję zmieszać kolor 9.44 z jakąś czerwienią tylko nie wiem na co się zdecydować. Przyznam szczerze nigdy nie używałam tych farb.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:01   #1414
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Dziewczyny czym się różni farba Allwaves 6.60 od 0.60? Która z nich nie wypłukuje się do koloru różowego? Chciałabym mieć włosy rudo - czerwone. Planuję zmieszać kolor 9.44 z jakąś czerwienią tylko nie wiem na co się zdecydować. Przyznam szczerze nigdy nie używałam tych farb.
z tego ci widziałam 6,60 to właśnie w rudy wpada lekko a 0,6 GP w róż..

Halbtrocken- przeważnie tak jest... ja też nie lubie swojego natura;nego kolor włosów.. jak miałam 14 czy 15 to zaczełam szamponetkami się na machoń robić.. hehe potem byly burgundy, wiśnie a nawet oberżyna.. haha farby prawdziwe to chyba jak mialam 17 zaczęłam używać..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2013-01-19 o 16:03
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 16:34   #1415
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ładne te czerwienie z Allvawes ale właśnie przeczytałam na wizażu, że 9.44 nie wychodzi jak marchewka ale jak burak i jest dosyć ciemnym kolorem. A wiecie czy można normalnie mieszać ze sobą farby Matrix SoColor i SoRed ? Bo tu 8.44 wychodzi już ładnie. Chciałabym zmieszać ten kolor z odrobiną SR-RC.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-19, 17:46   #1416
falka_19
Raczkowanie
 
Avatar falka_19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 285
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ładne te czerwienie z Allvawes ale właśnie przeczytałam na wizażu, że 9.44 nie wychodzi jak marchewka ale jak burak i jest dosyć ciemnym kolorem. A wiecie czy można normalnie mieszać ze sobą farby Matrix SoColor i SoRed ? Bo tu 8.44 wychodzi już ładnie. Chciałabym zmieszać ten kolor z odrobiną SR-RC.
Fryzjer mi mówił, że można praktycznie wszystkie farby mieszać.
__________________
Muzyka i magia mają ze sobą wiele wspólnego. Np obie są na "m"
falka_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 13:57   #1417
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Hej dziewczyny! coś tu cicho ostatnio.. co tam u Was?? jak wasze włoski..? ja bede na niach odrosty malować bo juz nie moge na nie patrzec... poza tym kolor mi sie trzyma dość dobrze
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 14:47   #1418
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

A ja się w końcu zdecydowałam i kupiłam Allwaves 6.60 W następnym tygodniu będę farbowac. Po prawie dwóch latach wracam do czerwieni. Już mi się rudości znudziły. Chyba za dużo kobiet widuję w pomarańczowych włosach.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 15:59   #1419
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
A ja się w końcu zdecydowałam i kupiłam Allwaves 6.60 W następnym tygodniu będę farbowac. Po prawie dwóch latach wracam do czerwieni. Już mi się rudości znudziły. Chyba za dużo kobiet widuję w pomarańczowych włosach.
hehe no to super !
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 18:43   #1420
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! coś tu cicho ostatnio.. co tam u Was?? jak wasze włoski..? ja bede na niach odrosty malować bo juz nie moge na nie patrzec... poza tym kolor mi sie trzyma dość dobrze
Moje płowieją i odrastają, a mi zaliczenia dają po dupie ostro. Oblałam grafikę inżynierską dziś. A już liczyłam na trochę wolnego...

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
A ja się w końcu zdecydowałam i kupiłam Allwaves 6.60 W następnym tygodniu będę farbowac. Po prawie dwóch latach wracam do czerwieni. Już mi się rudości znudziły. Chyba za dużo kobiet widuję w pomarańczowych włosach.
Haha, ja jak na złość gdzie się nie ruszę to widzę babeczki w czerwieni... Ale możliwe, że bardziej je dostrzegam, bo sama mam czerwony łebek.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 20:21   #1421
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Żyję i ja. I moja czerwień.
Wczoraj zrobiłam całe włosy, pierwszy raz od września (po drodze mnie ratował wyłącznie La Riche).

I niby wszystko ok, kolor jest, połysk jest, skręt jest... ale już się wstępnie radziłam jednego zaprzyjaźnionego Kota, co by powiedział na brąz. Koty, jak wiadomo, posiadają wysoko rozwinięty zmysł estetyczny - i ten akurat konkretny Kot nie powiedział "nie". Co prawda pozostaję nieodmiennie jego ulubioną Czerwoną Kulką, jednak to mądry Kot i wie, że babeczka potrzebuje czasem odmiany ;p

A ja chyba dojrzewam do zmiany barw - wkoło wszyscy marudzą, że fajnie i w ogóle, ale taki trudny w utrzymaniu kolor i włosy taaaaak lecą, a poza tym jest tak szaro, buro, zimowo i sennie, że nawet moja osobista ukochana czerwień przestaje mnie ekscytować

Pomyślę jeszcze nad tym straszliwym dylematem
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-23, 21:20   #1422
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Haha, ja jak na złość gdzie się nie ruszę to widzę babeczki w czerwieni... Ale możliwe, że bardziej je dostrzegam, bo sama mam czerwony łebek.
Ja w ogóle nie widuję kobiet z czerwonymi włosami ale może i dobrze bo przynajmniej będę się wyróżniać Pamiętam jak w poprzedniej mojej pracy jedna babka miała krótkie czerwone ale takie dosyć ciemne.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:38   #1423
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Farba spłukała mi się już do różu, więc ratuję się pianką Venity 34 jasna czerwień, kolor okazał się bardzo podobny do farby (zanim się wypłukała rzecz jasna ). Tonery trzymają się dłużej niz ta pianka?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:43   #1424
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

sonea- no wiesy ty co, zdradzac chcesz czerwien... ?
Truskawka- a mi się wydaje że trzymają mniej więcej tak samo.. ale wiadomo to zależy od włosów też i cz ęstotliwości mycia... jakbymm myła za każdym razem włosy szamponem to po 2 myciach-czyli po tygodniu juz bym miala wyblakłe końcówki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 21:46   #1425
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Żyję i ja. I moja czerwień.
Wczoraj zrobiłam całe włosy, pierwszy raz od września (po drodze mnie ratował wyłącznie La Riche).

I niby wszystko ok, kolor jest, połysk jest, skręt jest... ale już się wstępnie radziłam jednego zaprzyjaźnionego Kota, co by powiedział na brąz. Koty, jak wiadomo, posiadają wysoko rozwinięty zmysł estetyczny - i ten akurat konkretny Kot nie powiedział "nie". Co prawda pozostaję nieodmiennie jego ulubioną Czerwoną Kulką, jednak to mądry Kot i wie, że babeczka potrzebuje czasem odmiany ;p

A ja chyba dojrzewam do zmiany barw - wkoło wszyscy marudzą, że fajnie i w ogóle, ale taki trudny w utrzymaniu kolor i włosy taaaaak lecą, a poza tym jest tak szaro, buro, zimowo i sennie, że nawet moja osobista ukochana czerwień przestaje mnie ekscytować

Pomyślę jeszcze nad tym straszliwym dylematem

ja też rozmyślam nad zmianą koloru, jakiś jasny brąz czy coś podobnego, a czerwonych nie robiłam kupę czasu już, teraz mam rudawo czerwone coś z 1,5 cm ciemnym odrostem Wysuszone włosy mam na maksa przez rozjaśnianie, ale jakbym zmieniła kolor to i tak bym musiała rozjaśniać bo nie chcę takich jak mam swoje naturalne. I tak źle i tak niedobrze.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 13:02   #1426
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Gofrzyca ty też? ahh ja was normalnie przestane lubić zaraz
A ja jestem dziś zła.. poszłam do koleżanki dziś z resztą farby Postquam, maseczką do włosów i oxydanten 3% żeby mi włosy pofarbowała.. pokryła mi odrosty ładnie pięknie.. trzymałam na głowie 35 minut.. później umyłam szamponem i maską włosy aże już było koło 12 to szybko podsuszyłam u niej włosy wzięłam dziecko pod pachę i poleciałam do domu gotować obiad.. w domu patrze - odrost prawie nieruszony, włosy od suszarki się puszyły i końce przesuszone.. chwyciłam odzywke na koncówki, wmasowała, spryskałam odżywką w sprayu i wyprostowałan je troche bo nie mogłam na nie patrzeć.. ale jestem wściekła że prawie nic nie chwyciło.. A dziwne bo juz nie raz farbowałam 3% i zawsze chwytało.. a teraz duuuupa... No ale drugi raz i nie będe malować.. będą musiały poczekać 3 tygodnie jak będę w Pl to pofarbuje je porządnie tym razem 6% do tego czasu to już odrost będzie mega.. ale dam sobie rade
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 14:01   #1427
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Gofrzyca ty też? ahh ja was normalnie przestane lubić zaraz
A ja jestem dziś zła.. poszłam do koleżanki dziś z resztą farby Postquam, maseczką do włosów i oxydanten 3% żeby mi włosy pofarbowała.. pokryła mi odrosty ładnie pięknie.. trzymałam na głowie 35 minut.. później umyłam szamponem i maską włosy aże już było koło 12 to szybko podsuszyłam u niej włosy wzięłam dziecko pod pachę i poleciałam do domu gotować obiad.. w domu patrze - odrost prawie nieruszony, włosy od suszarki się puszyły i końce przesuszone.. chwyciłam odzywke na koncówki, wmasowała, spryskałam odżywką w sprayu i wyprostowałan je troche bo nie mogłam na nie patrzeć.. ale jestem wściekła że prawie nic nie chwyciło.. A dziwne bo juz nie raz farbowałam 3% i zawsze chwytało.. a teraz duuuupa... No ale drugi raz i nie będe malować.. będą musiały poczekać 3 tygodnie jak będę w Pl to pofarbuje je porządnie tym razem 6% do tego czasu to już odrost będzie mega.. ale dam sobie rade
Nie przejmuj się, też mam straszący odrost. Po ostatnim farbowaniu toner utrzymał się na tym, co było rude po vermillonie jeszcze, a na moim blond odroście ni chusteczki, zszedł po 3 myciu praktycznie do zera. Teraz jestem 5 myć od farbowania i mam taki ogromny odrost podwójny. Mam nadzieję, że to nie dlatego, że obniżyła mi się porowatość i następnym razem dadzą się ładnie złapać.
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 14:54   #1428
RedGirlL
Przyczajenie
 
Avatar RedGirlL
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Witam dziewczyny
Jestem tu nowa i od razu wpadł mi jakaże bliski memu sercu wątek o czerwonych włosach sama noszę ten kolor od 5 miesięcy zaczynałam od farb L'oreal następnie z Welli ale jak dla mnie było to za mało i ....za ciemno aż pewnego dnia w mojej pracowni pojawiły się fabry Art'Ego konkretnie nr 7.46 flamenco red czy jakos tak ...boski kolor! zakochałam się od pierwszego nałożenia ale co z tego...jak co 2 tygodnie trzeba powtarzać czynność bo się strasznie spłukuje ale tydzień temu wynalazłam farby firmy Indola nr 6.60 jest również ładny wpadający w delikatny róż no i jak narazie nie zmywa się ...zobaczymy jak będzie po kolejnych tygodniach...tak czy inaczej mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swoich szeregów Pozdrawiam

Edytowane przez RedGirlL
Czas edycji: 2013-01-24 o 15:16
RedGirlL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 15:31   #1429
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez RedGirlL Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Jestem tu nowa i od razu wpadł mi jakaże bliski memu sercu wątek o czerwonych włosach sama noszę ten kolor od 5 miesięcy zaczynałam od farb L'oreal następnie z Welli ale jak dla mnie było to za mało i ....za ciemno aż pewnego dnia w mojej pracowni pojawiły się fabry Art'Ego konkretnie nr 7.46 flamenco red czy jakos tak ...boski kolor! zakochałam się od pierwszego nałożenia ale co z tego...jak co 2 tygodnie trzeba powtarzać czynność bo się strasznie spłukuje ale tydzień temu wynalazłam farby firmy Indola nr 6.60 jest również ładny wpadający w delikatny róż no i jak narazie nie zmywa się ...zobaczymy jak będzie po kolejnych tygodniach...tak czy inaczej mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swoich szeregów Pozdrawiam
Cześć kochana przeczytaj 1 strone tego Wątku- tam są rady jak pielęgnować i myć włosy by kolor się dłużej trzymał.. i radze nie farbuj tak często włosów bo je wykończysz.. ja wiem cos o tym bo tez to przeszłam.. Poza tym możesz fotki koloru do galerii dodać ;] link znajdziesz tez na 1 stronie..
Halbtrocken. ahh te czerwienie.. kurcze 2 odrosty? hehe
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-26, 14:43   #1430
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

No to mała aktualizacja. Naszło nas z TŻ o 3 w nocy na farbowanie

Pierwsze zdjęcie przekłamane bardzo, w dziennym świetle, przy oknie. Do drugiego kombinowałam z balansem bieli w aparacie, pod żarówką w łazience. Wyszły mniej więcej adekwatnie.

Oczywiście Poppy Red, jak ostatnio. Nadal wybija rudość, ale już mniej. Za to końce są uroczo buraczkowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_000524.jpg (42,0 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_000526.jpg (42,6 KB, 44 załadowań)
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 15:04   #1431
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

ehh no i znowu mam czerwony jednak nie podoba mi sie odcen, jest za malo czerwony robilam farba Infiniti 6.64 z woda 6%, zdjecia pokaze w poniedzialek bo bede miala aparat
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-26, 16:26   #1432
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
No to mała aktualizacja. Naszło nas z TŻ o 3 w nocy na farbowanie

Pierwsze zdjęcie przekłamane bardzo, w dziennym świetle, przy oknie. Do drugiego kombinowałam z balansem bieli w aparacie, pod żarówką w łazience. Wyszły mniej więcej adekwatnie.

Oczywiście Poppy Red, jak ostatnio. Nadal wybija rudość, ale już mniej. Za to końce są uroczo buraczkowe.
no faktycznie na 1 zdjeciu ruda marchewa za to na drugimm...

I_hate_you fotki
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 11:46   #1433
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

w ogóle dziewczyny coś mi się włosy ostatnio puszą.. nie wiem czym to jest spowodowane.. są miękkie i się fajnie falują ale kurde ten puch.. czy to za rzadko olejuje? ( raz na 2 tyg czyli co 4 mycie) albo za duzo protein moze? po kazdym myciu wcieram balsam z apteczki babuni mleko i miod od ma uzo protein... a jak nie to to juz nie wiem.. silikonów nie mam w żadnym produkcie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 12:27   #1434
Vanilka28
Raczkowanie
 
Avatar Vanilka28
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 189
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Ja mam w sumie to samo, dla równowagi używam odżywek nawilżających, ale mimo to puszą się bardziej niż zwykle i jedyne wytłumaczenie jakie znajduję to.. zima Raz że mróz, ogrzewanie itd., dwa to czapki, tarcie szalika. Czekam tylko do wiosny żeby się przekonać czy o to faktycznie chodzi
Vanilka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 12:29   #1435
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
w ogóle dziewczyny coś mi się włosy ostatnio puszą.. nie wiem czym to jest spowodowane.. są miękkie i się fajnie falują ale kurde ten puch.. czy to za rzadko olejuje? ( raz na 2 tyg czyli co 4 mycie) albo za duzo protein moze? po kazdym myciu wcieram balsam z apteczki babuni mleko i miod od ma uzo protein... a jak nie to to juz nie wiem.. silikonów nie mam w żadnym produkcie..
jak są miękkie to nie przeproteinowanie.
mi na puch pomogło jak dodałam więcej oleju do maski, jak ręką odjął tak mi się wydaje.
czytałaś? http://czarownicujaco.blogspot.com/2...-okruszek.html
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta

Edytowane przez kaludia91
Czas edycji: 2013-01-27 o 12:33
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 12:56   #1436
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
w ogóle dziewczyny coś mi się włosy ostatnio puszą.. nie wiem czym to jest spowodowane.. są miękkie i się fajnie falują ale kurde ten puch.. czy to za rzadko olejuje? ( raz na 2 tyg czyli co 4 mycie) albo za duzo protein moze? po kazdym myciu wcieram balsam z apteczki babuni mleko i miod od ma uzo protein... a jak nie to to juz nie wiem.. silikonów nie mam w żadnym produkcie..
Może za dużo humektantów? Mamy zimę, dobrze by było ograniczyć...
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 14:34   #1437
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
jak są miękkie to nie przeproteinowanie.
mi na puch pomogło jak dodałam więcej oleju do maski, jak ręką odjął tak mi się wydaje.
czytałaś? http://czarownicujaco.blogspot.com/2...-okruszek.html
hmm dzięki.. przejżałam i powiem tak:
po myciu daje odzywke bez splukiwania i rozczesuje włosy szerokim grzebieniem,
nie susze ręcznikiem tylko t-shirtem bawełnianym... nie tre, nie czesze ich pozniej wcale... nie susze suszarką- a jak suszę to rzadko ..
co do tej pogody to hmmm nie zauważyłam żeby mi się puszyły jakoś bardzo na zewnątrz.. raczej się ciut ciut trochę może napuszą jak jest deszcz ale jak mówie ciut ciut .. bardziej sie puszą właśnie jak schną.. dziwne..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 14:38   #1438
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
hmm dzięki.. przejżałam i powiem tak:
po myciu daje odzywke bez splukiwania i rozczesuje włosy szerokim grzebieniem,
nie susze ręcznikiem tylko t-shirtem bawełnianym... nie tre, nie czesze ich pozniej wcale... nie susze suszarką- a jak suszę to rzadko ..
co do tej pogody to hmmm nie zauważyłam żeby mi się puszyły jakoś bardzo na zewnątrz.. raczej się ciut ciut trochę może napuszą jak jest deszcz ale jak mówie ciut ciut .. bardziej sie puszą właśnie jak schną.. dziwne..
Ogrzewanie -> suche powietrze. Mam to samo. Czego dokładnie używasz do włosów?
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 14:40   #1439
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez halbtrocken Pokaż wiadomość
Może za dużo humektantów? Mamy zimę, dobrze by było ograniczyć...
a co to jest...? ;]
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-27, 14:42   #1440
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Czerwone Włosy [Farby/Pielęgnacja] Część.II

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
a co to jest...? ;]
http://kascysko.blogspot.com/2012/06...umektanty.html to powinno Ci trochę rozjaśnić sprawę.

Ogólnie tej zimy zaczęłam unikać humektantów, jeżeli już to stosuję przed myciem i jest nieźle, serio mniej się puszą...
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."

Edytowane przez halbtrocken
Czas edycji: 2013-01-27 o 14:44
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 16:06:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.