Jak podkreślić jasną cerę? część VIII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 11:42   #1111
BlueSkirt
Przyczajenie
 
Avatar BlueSkirt
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Na kazde z zadanych przez Ciebie pytan odpowiadalysmy wielokrotnie.
Naprawdę mam przekopywać tak rozległy wątek? Rozumiem, że wszystkie dziewczyny, które dublowały pytanie zasługiwały na kolejne powtórzenie odpowiedzi, mimo, że wątek nie był tak duży jak teraz, a ja nie zasługuję, chociaż zrobił się wielgachny?

Edytowane przez BlueSkirt
Czas edycji: 2015-10-17 o 11:44
BlueSkirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 11:52   #1112
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez BlueSkirt Pokaż wiadomość
Naprawdę mam przekopywać tak rozległy wątek? Rozumiem, że wszystkie dziewczyny, które dublowały pytanie zasługiwały na kolejne powtórzenie odpowiedzi, mimo, że wątek nie był tak duży jak teraz, a ja nie zasługuję, chociaż zrobił się wielgachny?

Masz racje, wyszukiwarka to tylko taki niepotrzebny nikomu buzer, a my jestesmy tutaj niczym niewolnice, majace odpowiadac na kazde pytania osoby, ktorej sie nie chce spedzic kilku minut na samodzielnym znalezieniu na nie odpowiedzi.

Tak, masz racje, to Ty jestes wyjatkowa i nie zaslugujesz na nasza pomoc, kiedy wszystkim innym dziewczynom padamy do stop i oferujemy im nasz czas, poswiecenie i dozgonna wiernosc.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 16:25   #1113
BlueSkirt
Przyczajenie
 
Avatar BlueSkirt
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Co takiego cennego wnosi do dyskusji sarkazm, skoro tak chętnie ich używasz?

(Niestety) jestem nową użytkowniczką, z poprzedniego konta (dość biernie) korzystałam kilka lat temu, nie mogąc się na nie zalogować założyłam nowe. Nie potrafię jeszcze dobrze używać wyszukiwarki, po wpisaniu frazy "NARS sheer glow siberia jak wygląda" wyskakują mi może dwa posty, na których znajduję zdjęcia, które widziałam już w google grafice. Postu o treści (a na takim mi bardzo zależy) "używam podkładu NARS sheer glow siberia, wygląda dokładnie tak samo jak na tym zdjęciu + ów zdjęcie" nie znalazłam, choć nie wykluczam, że może gdzieś w tym bardzo obszernym wątku jest, nie chciałabym jednak musieć czytać 1200 postów w alternatywie do korzystania z wyszukiwarki, z której jak wcześniej wspomniałam korzystać nie potrafię.

Skoro odpowiedzi na te zdublowane pytania padały wielokrotnie, to znaczy, że na poprzednie duble odpowiadałyście, nie odsyłając użytkowniczki do wyszukiwarki, mimo, że wątek był mniejszy.

A propos rzeczy niepotrzebnych - najwidoczniej dla Ciebie zaliczają się do nich polskie znaki.

Edytowane przez BlueSkirt
Czas edycji: 2015-10-17 o 16:30
BlueSkirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 18:21   #1114
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

BlueSkirt a może w ogóle nie ma posta o takiej treści?
Zdjęcie NIGDY nie odda dokładnie koloru ani faktury, może dać jedynie jakiś pogląd. Każda skóra i tak jest inna i kosmetyki różnie wyglądają na różnych osobach. Powinnaś bez problemu znaleźć swatche interesującego cię podkładu + innych, popularnych - na podstawie porównania znanego ci podkładu z Siberią na pewno dokładniej określisz, czy ten kolor będzie ci pasował niż na podstawie zdjęć twarzy, wysmarowanej danym podkładem - bo będzie on wyglądał różnie w zależności od światła, ustawień aparatu, ustawień monitora, wyjściowego koloru skóry (na który jest nałożony) etc.

Na pytania o to, gdzie go kupić, o cenę itp odpowie ci wujek google. W ten sam sposób znajdziesz recenzje tego podkładu, opisujące jego właściwości
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2015-10-17 o 18:24
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 18:52   #1115
BlueSkirt
Przyczajenie
 
Avatar BlueSkirt
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
BlueSkirt a może w ogóle nie ma posta o takiej treści?
Zdjęcie NIGDY nie odda dokładnie koloru ani faktury, może dać jedynie jakiś pogląd. Każda skóra i tak jest inna i kosmetyki różnie wyglądają na różnych osobach. Powinnaś bez problemu znaleźć swatche interesującego cię podkładu + innych, popularnych - na podstawie porównania znanego ci podkładu z Siberią na pewno dokładniej określisz, czy ten kolor będzie ci pasował niż na podstawie zdjęć twarzy, wysmarowanej danym podkładem - bo będzie on wyglądał różnie w zależności od światła, ustawień aparatu, ustawień monitora, wyjściowego koloru skóry (na który jest nałożony) etc.

Na pytania o to, gdzie go kupić, o cenę itp odpowie ci wujek google. W ten sam sposób znajdziesz recenzje tego podkładu, opisujące jego właściwości
Wiem, dzięki. Pytania niedotyczące odcienia były pytaniami raczej uzupełniającymi i przyznaję, że nie jestem aż tak nieporadna, aby nie znaleźć na nie odpowiedzi w google, liczyłam po prostu na to, że ktoś używa tego podkładu i tak wyszło, że zrobił sobie zdjęcie, które wiernie oddaje jego odcień. Nie chcę ryzykować wyrzucenia kolejnych pieniędzy w błoto, kupiłam ostatnio trzy podkłady, których nie mogę używać, bo są za ciemne i za różowe, a wszystkie były opisywane jako bardzo jasne i chłodne (tak też wyglądały na fotografiach). Nie rozgryzłam jeszcze koloru swojej skóry.

Tak na marginesie - myślałam, że naganne na wizażu jest jedynie dublowanie wątków, nie podtematów poruszanych w danym wątku, tym bardziej jeśli jest on duży.
BlueSkirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 20:08   #1116
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez BlueSkirt Pokaż wiadomość
Wiem, dzięki. Pytania niedotyczące odcienia były pytaniami raczej uzupełniającymi i przyznaję, że nie jestem aż tak nieporadna, aby nie znaleźć na nie odpowiedzi w google, liczyłam po prostu na to, że ktoś używa tego podkładu i tak wyszło, że zrobił sobie zdjęcie, które wiernie oddaje jego odcień. Nie chcę ryzykować wyrzucenia kolejnych pieniędzy w błoto, kupiłam ostatnio trzy podkłady, których nie mogę używać, bo są za ciemne i za różowe, a wszystkie były opisywane jako bardzo jasne i chłodne (tak też wyglądały na fotografiach). Nie rozgryzłam jeszcze koloru swojej skóry.

Tak na marginesie - myślałam, że naganne na wizażu jest jedynie dublowanie wątków, nie podtematów poruszanych w danym wątku, tym bardziej jeśli jest on duży.
Ja doszłam do tego, że ten podkład powinien być dla mnie dobry głównie dzięki wypowiedziom dziewczyn na wizażu -mega jasna cera na tyle, że każdy drogeryjny podkład jest za ciemny, plus podton skóry żółtawy-chłodny-oliwkowy. Na takiej skórze nawet odrobinka różu czy pomarańczu w podkładzie chamsko się wybija. Jeżeli spełniasz te kryteria to już jesteś na dobrej drodze Jeśli jesteś jednak bardziej beżowa niż oliwkowa to wypróbuj może coś z Lumene np.Blur nr 0. Jest bardzo jasny również, choć nie tak jak Siberia.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 20:36   #1117
BlueSkirt
Przyczajenie
 
Avatar BlueSkirt
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Jestem raczej oliwką Szukam czegoś podobnego do podkładu w załączniku. To
Nars Sheer Glow Siberia, chciałabym, żeby wyglądał w rzeczywistości tak jak na tym zdjęciu, pasowałby mi idealnie, jednak na innych fotografiach prezentował się inaczej. Mogę wierzyć temu zdjęciu? Jeśli nie - który podkład odpowiadałby barwie z załącznika?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nars-2.jpg (99,1 KB, 161 załadowań)
BlueSkirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 22:09   #1118
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez BlueSkirt Pokaż wiadomość
Jestem raczej oliwką Szukam czegoś podobnego do podkładu w załączniku. To
Nars Sheer Glow Siberia, chciałabym, żeby wyglądał w rzeczywistości tak jak na tym zdjęciu, pasowałby mi idealnie, jednak na innych fotografiach prezentował się inaczej. Mogę wierzyć temu zdjęciu? Jeśli nie - który podkład odpowiadałby barwie z załącznika?
Tak waśnie wygląda mniej więcej Chociaż u mnie chyba nawet trochę jaśniej wypada, zależy wszystko od karnacji. Też spodobał mi się właśnie na tym zdjęciu. To taki czysty jaśniutki, lekko żółtawy kolor, bez zbędnych tonów "zabrudzających". Naprawdę idealny. Tylko uważaj z ilością przy nakładaniu jak coś, no i u mnie najlepiej sprawdza się nakładanie zwilżoną gąbeczką.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 07:41   #1119
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez BlueSkirt Pokaż wiadomość
Jestem raczej oliwką Szukam czegoś podobnego do podkładu w załączniku. To
Nars Sheer Glow Siberia, chciałabym, żeby wyglądał w rzeczywistości tak jak na tym zdjęciu, pasowałby mi idealnie, jednak na innych fotografiach prezentował się inaczej. Mogę wierzyć temu zdjęciu? Jeśli nie - który podkład odpowiadałby barwie z załącznika?
Też wczoraj wynalazłam to zdjęcie i się zachwyciłam. Dokładnie takiego koloru szukam, ale ostatnio postanowiłam zamienić podkłady drogeryjne na minerały. Czy ktoś zna jakieś odpowiedniki podkładowe (najchętniej minerałowe) tego koloru? Ew. drogeryjne, ale tańsze od Narsa?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 10:03   #1120
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez BlueSkirt Pokaż wiadomość
Czy to prawda, że kolor podkładu powinno dobierać się pod barwę szyi? Bo u mnie jest ona trochę inna niż na twarzy, cerę mam mocno zaczerwienioną.
Nie. Szyja może być innego koloru niż twarz.
Kolor podkładu dobieramy tak, żeby był jak najbardziej zbliżony do nieuszkodzonego koloru twarzy, czyli tych fragmentów bez przebawień, zaczerwienień.
Jeśli znajdziesz dobry kolor, to będzie pasował do szyi, nawet jeśli szyja jest np. ciemniejsza. To naturalne, że różne rejony ciała mają nieco inny kolor, ale są utrzymane w mniej więcej podobnym odcieniu. Ciemniejsza szyja czy łokcie czy bardziej różowe uszy wyglądają zupełnie normalnie i naturalnie.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Teraz używam z podkładów z kolorowka. com, choć są strasznie pyliste i muszę je tuningować, ale nie jest to trudne, cenowo wychodzą dobrze więc na razie się ich trzymam. Bardzo mi pasowały formułą Meow FF, ale nie trafiłam z kolorem - poza kilkoma bardzo różowymi próbkami, miałam Ocicata, który miał być oliwkowy, a był... szaro różowy gdybym teraz miała wybierać, pewnie strzeliłabym w Angorę, bo jest chyba najczyściej żółta. Ogólnie Meow są strasznie różowe, taki Himalayan to w ogóle może robić za róż do policzków (sic!)
Też sama mieszam z kolorówki, imho najlepsza opcja.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 19:03   #1121
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Dziewczyny. Pomocy. Pytałam już w wątku o jasnych podkładach ale dużo czasu mija i nikt mi nie odpowiedział .
Szukam podkładu w takim samym, lub bardzo zbliżonym kolorze do podkładu loreal true match n1 i korektora loreal true match 1 ivory, z tej samej lub niższej półki cenowej.
Layane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-26, 22:06   #1122
Ara008
Przyczajenie
 
Avatar Ara008
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

posiadam podkład Nars w odcieniu 1 siberia,kolor idealny jasny w neutralne tony
Ara008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 10:10   #1123
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez Layane Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Pomocy. Pytałam już w wątku o jasnych podkładach ale dużo czasu mija i nikt mi nie odpowiedział .
Szukam podkładu w takim samym, lub bardzo zbliżonym kolorze do podkładu true match n1 i korektora true match 1 ivory, z tej samej lub niższej półki cenowej.
Revlon, PhotoReady Makeup, 002 Vanilla wydaje się być podobny, z tym że do starej wersji L'Oreala. Popatrz jeszcze na Gosh X-ceptional Wearing Porcelain.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 20:38   #1124
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Revlon, PhotoReady Makeup, 002 Vanilla wydaje się być podobny, z tym że do starej wersji L'Oreala. Popatrz jeszcze na Gosh X-ceptional Wearing Porcelain.
CS nearly naked (bardzo lubie kolor!) lekko żółtawy, jasny. Z tańszych Virtual Ideal Cover lub Pierre Rene champagne (wg mnie jasniejszy niz to co podalas )
Gosh jest wg mnie bardziej jasny
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 12:53   #1125
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Wszystko działa, a ten wątek nie wyświetlał mi się w subskrypcjach. Możliwe, że coś niechcący popsułam?
Pierre Rene champagne sprawdziłam jest dla mnie minimalnie za ciemny, albo za żółty... w każdym razie dziwnie wygląda.
Na Revlon nearly naked Vanilla się czaiłam, ale potem zniknął ze wszystkich drogerii, a ja bez wymacania na żywo nie kupię.
Ale podkład już chyba znalazłam. Dostałam tycią odlewkę catrice even skin tone 005, nie wiem czy to odcień, czy formuła ale pięknie mi się wtapia. Muszę wykończyć resztówkę swojego średnio trafionego podkładu i lecę kupić, chyba ze wcześniej będzie jakaś promocja to kupie od razu.
Ewentualnie popatrzę jeszcze po revlonach jakoś bliżej dostaw. Dziękuję za pomoc.
Typy na korektor też mam, ale jeszcze się nie zdecydowałam.

(tak dalej nic nie kupiłam XD wykańczam resztki tego co mam)

Edytowane przez Layane
Czas edycji: 2015-12-06 o 12:55
Layane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 15:12   #1126
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VIII

Cześć Dziewczyny używa może któraś z Was sztyftu do konturowania Freedom? Cena jest fajna i kolory tez wydają się ok, ale nie znalazłam żadnej opinii. Znacie to, widzialyscie na żywo te kolory? Zastanawiam się nad fair albo medium 01
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 16:12:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.