Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-22, 20:55   #1531
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość

kocham rankingi
Wszystko znam kurcze chora jestem jednak

szczerze to ja mam również gęste i dość konkretne ale lubię mieć podwinięte, wywinięte takie naturalnie niby otwarte oko
Ino ja nie cierpię dużych szczot, lubie te z elastomeru tzw miniówki..choć z Loreala lubię So couture a przeca małej nie ma.
Muszę wzgl często zmieniać przez kontakty, dlatego miniówki uwielbiam.
ja lubię duże szczoty takie mam skrzywienie miniatury są fajne bo szybko się kończą i nie zdąży tusz zaschnąć
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 20:57   #1532
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

To ja jeszcze raz napisze bo pytanie zostało na drugiej stronie, jakie są kody w douglasie obecnie? Ale ni te rabatowe tylko prezentowe bo musze zamówić perfumy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 20:58   #1533
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie prezentowe kody do douglasa wchodzą? .
HOMME - 3 miniatury Biotherm homme dla facetów po 5 ml każda
093RSPL - kod zniżkowy 11%
NOREL - 3 produkty pielęgnacyjne Norel po 15 ml ( krem, maska i serum) za zakup produktów Norel za min 99 zł

chyba tyle. Więcej nie kojarzę
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 20:59   #1534
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Macintosh i BigMama gratuluję zamowionek.
Amyz, zdradzisz a jak Twój ranking tuszowa 5wygląda

Przed chwila dzwonił do mnie citihandlowy, jak pan zeznał dane sprzedał im srayback. Gdyby któraś chciała przekierować na głuchy dzwonek podaje numer 896214003

Lecą sobie w kulasy
W tchibo pisza że noc zakupów od 19tej.
Istna noc, u mnie ciemno i ziewająco i tylko merci do mnie gadają

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------





ja się wychowałam na pozytywkach i kartkach dzwiękowych które później straszyły rozciągniętymi dziękwami z szafek jak baterie im paddały
O tak pamiętam to kuszenie z szafek, ja też z tego sortu

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

TŻ mi się gwałtownie poderwał z kanapy, bo przysypial przed TV a ja właśnie ryknęłam śmiechem
Pozdrowionka dla męża

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oczywista że mogę tylko musimy na wstępie ustalic czego szukasz ja mam bardzo długie rzęsy, naturalnie wywinięte, nie lubię pogrubiających tuszy a więc moja piątka to:
1: - tusz nad tusze wg mnie
2. - bardzo fajny tusz
3. Rimmel Scandaleys - wracam do niego często, idealnie rozdziela rzęsy i na długo starcza
4. Diorshow - jest fajny ale zawsze trafiałam na egzemplarz który szybko wysychał. Dlatego nie polecam aż tak - ale sam tusz i szczota super
5. Collosal Volume - jedyny pogrubiający tusz który lubię głównie za szczotę bo dobrze rozdziela rzęsy

więcej w tym momencie nie pamiętam hmmmm może Aniyam pomoże i cos do listy dorzuci na pewno nie polecam ani YSL - ich tusze są do
Jak dla mnie od zawsze Helenki, ktore ubóstwiam i ostatnio Bobbi Brown smoky eyes

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jakie prezentowe kody do douglasa wchodzą? .
Jakie perfumy zamawiasz?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:02   #1535
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
O tak pamiętam to kuszenie z szafek, ja też z tego sortu



Pozdrowionka dla męża



Jak dla mnie od zawsze Helenki, ktore ubóstwiam i ostatnio Bobbi Brown smoky eyes



Jakie perfumy zamawiasz?
o widzisz o Bobbiku zapomniałam. Mam go na chciej liście Aniyam a miałaś szanelowe tusze? co myslisz o nich?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:03   #1536
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
HOMME - 3 miniatury Biotherm homme dla facetów po 5 ml każda
093RSPL - kod zniżkowy 11%
NOREL - 3 produkty pielęgnacyjne Norel po 15 ml ( krem, maska i serum) za zakup produktów Norel za min 99 zł

chyba tyle. Więcej nie kojarzę
Dziękuję . To w takim razie tylko wejdzie Biotherm męski to komuś dołożę do odlewki jak będzie chciał .

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Jakie perfumy zamawiasz?
Tom Ford Noir Pour Femme :brzyda l::brzy dal:
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:03   #1537
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Przyszła moja Sephora Przez pomyłkę spakowały im się 4 próbki perfum zamiast 3. Perfumy Kenzo były wsunięte jedne w drugie.

A parę dni temu wzięłam w Hebe kartonik 7 maseczek a w domu okazało się, że w środku było ich 8

Gratisy mimo woli Nie narzekam. Mini Jacobsy śliczne. Kredka super, prawie w ogóle się nie ściera. Szminkę już miałam, jest spoko. Choć sama nie wybrałabym tego koloru Tuszu nie odpakowywałam, czeka
gratuluję gratisowej próbki i zamówienia
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 21:07   #1538
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
o widzisz o Bobbiku zapomniałam. Mam go na chciej liście Aniyam a miałaś szanelowe tusze? co myslisz o nich?

Z bezcłówki z urlopu przywiozłam sobie jednego szanelka inimitable noir black, ale oczywiście czeka zabunkrowany na swoją kolej, więc nie pomogę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:08   #1539
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Z bezcłówki z urlopu przywiozłam sobie jednego szanelka inimitable noir black, ale oczywiście czeka zabunkrowany na swoją kolej, więc nie pomogę
kusi mnie jakiś nowy tusz z okazji jesieni wypróbować muszę coś zakupić
dostałam bon 40 zł do D dziś to chyba zainwestuję w Bobbika
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:11   #1540
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dziewczyny ta pomadka Jacobsa Kiss Kiss Bang Bang co teraz była w zestawie w S. z kodem Marc była chyba wcześniej w jakimś boxie prawda? A w którym, pamiętacie moze?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:12   #1541
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 677
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
kusi mnie jakiś nowy tusz z okazji jesieni wypróbować muszę coś zakupić
dostałam bon 40 zł do D dziś to chyba zainwestuję w Bobbika
Ja jak pozużywam te co mam i nic nowego fajnego nie będzzie to też wezmę pełnowymiarówkę bobbika
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 21:27   #1542
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ta pomadka Jacobsa Kiss Kiss Bang Bang co teraz była w zestawie w S. z kodem Marc była chyba wcześniej w jakimś boxie prawda? A w którym, pamiętacie moze?
Tak. Była w lipcowym boxie Sephora, jak były miniatury Cavali Absolue, CK Reveal i Marc Jacobs Dot.
Miałam nawet się jej pozbyć, ale ma super kremową konsystencję i odcień jest raczej chłodny, więc sobie zostawiłam.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-22 o 21:32
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:32   #1543
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Tak. Była w wiosennym boxie Sephora, jak były miniatury Cavali Absolue, CK Reveal i Marc Jacobs Dot.
Miałam nawet się jej pozbyć, ale ma super kremową konsystencję i odcień jest raczej chłodny, więc sobie zostawiłam.
Dziękuję .
No to teraz wyszło, że mam 3 identyko miniatury tego Gang Bangu .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:45   #1544
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Z Norela mogę polecić peeling z milisferami - nie pachnie zbyt pięknie, ale naprawdę jest skuteczny .

Czy ten podoczny EL ANR, którego miniaturę dawał ostatnio D. to serum czy krem?
__________________


Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2015-10-22 o 21:57
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:02   #1545
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dziś byłam w pracy, jutro dalej wolne

Użyłam dziś tej sephorowej saszetki z cieniami i jestem zadowolona, że ją kupiłam. Szczególnie polecam szaro-brązowy cień z dolnego rzędu Do czarnej kreski pasował idealnie.

Gorzej, że przypaliłam sobie etui na telefon o rzutnik na konferencji
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:02   #1546
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

O odbierając ostatnio prezent urodzinowy w Sephorze kiepsko się poczułam. Pani przy kasie była chyba nieco zdegustowana ze odbieram tylko i nic nie kupuje. To na początek, potem było jeszcze ciekawiej... pani Kliknęła na te kartkę z prezentem i mówi do mnie ze juz ktoś wykorzystał ten prezent. .. oczywiście patrzy na mnie. .. ja stoję zaniemowilam ciepło mi się robi. Mówię że ja nie odbierałam wcześniej tego prezentu i ze chyba ona nie sądzi ze ja tak bym sobie po prostu przyszła jeszcze raz... na koniec ona z grobowa mina daje mi ten prezent... wzięłam go, ale chyba więcej już nie chce tego przeżywać. ..
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:10   #1547
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
O odbierając ostatnio prezent urodzinowy w Sephorze kiepsko się poczułam. Pani przy kasie była chyba nieco zdegustowana ze odbieram tylko i nic nie kupuje. To na początek, potem było jeszcze ciekawiej... pani Kliknęła na te kartkę z prezentem i mówi do mnie ze juz ktoś wykorzystał ten prezent. .. oczywiście patrzy na mnie. .. ja stoję zaniemowilam ciepło mi się robi. Mówię że ja nie odbierałam wcześniej tego prezentu i ze chyba ona nie sądzi ze ja tak bym sobie po prostu przyszła jeszcze raz... na koniec ona z grobowa mina daje mi ten prezent... wzięłam go, ale chyba więcej już nie chce tego przeżywać. ..
na okropna babe trafilas!
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:14   #1548
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
O odbierając ostatnio prezent urodzinowy w Sephorze kiepsko się poczułam. Pani przy kasie była chyba nieco zdegustowana ze odbieram tylko i nic nie kupuje. To na początek, potem było jeszcze ciekawiej... pani Kliknęła na te kartkę z prezentem i mówi do mnie ze juz ktoś wykorzystał ten prezent. .. oczywiście patrzy na mnie. .. ja stoję zaniemowilam ciepło mi się robi. Mówię że ja nie odbierałam wcześniej tego prezentu i ze chyba ona nie sądzi ze ja tak bym sobie po prostu przyszła jeszcze raz... na koniec ona z grobowa mina daje mi ten prezent... wzięłam go, ale chyba więcej już nie chce tego przeżywać. ..
Jakim cudem takie indywidua trafiają do handlu, to już pozostanie wieczną zagadką polskiej gospodarki. Kurde, prezent na urodziny, to by się babolec chociaż do tego klienta uśmiechnął, ale po co. Ona nic nie musi, królowa perfumerii. Wszpółczuję Ci tego niesmaku, taka niby bzdura, a potrafi się zrobić przykro.
W ogóle z kulturą to naprawdę jest kiepsko w naszym pięknym kraju. U mnie na osiedlu jest taka agencja pocztowa, taki oddział poczty prowadzony przez prywatnego najemcę czy franczyzobiorcę, nie wiem jak to tam dokładnie jest.
I kurde, jak mam tam iść, to aż mnie skręca. Pracuje tam tak antypatyczna kobieta, no brak słów. Na 'dzień dobry' nie odpowie, wiecznie niezadowolona, burczy coś pod nosem, za cholere się nie idzie dogadać. Po co takie osoby pchają się do pracy z ludźmi, skoro ich ewidentnie nie lubią Nie wiem, klejeniem toreb papierowych się zająć czy innym skręcaniem długopisów, a nie wkurzać otoczenie swoim zdziczeniem i buractwem
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:27   #1549
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
O odbierając ostatnio prezent urodzinowy w Sephorze kiepsko się poczułam. Pani przy kasie była chyba nieco zdegustowana ze odbieram tylko i nic nie kupuje. To na początek, potem było jeszcze ciekawiej... pani Kliknęła na te kartkę z prezentem i mówi do mnie ze juz ktoś wykorzystał ten prezent. .. oczywiście patrzy na mnie. .. ja stoję zaniemowilam ciepło mi się robi. Mówię że ja nie odbierałam wcześniej tego prezentu i ze chyba ona nie sądzi ze ja tak bym sobie po prostu przyszła jeszcze raz... na koniec ona z grobowa mina daje mi ten prezent... wzięłam go, ale chyba więcej już nie chce tego przeżywać. ..
Co za babsztyl współczuję doświadczenia, zamiast życzenia złożyć to przykrość sprawia. Powinna zrobić innym dobrze i na taśmie się zatrudnić...
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 22:29   #1550
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Moja koleżanka z pracy ma zawsze jedna odpowiedź na takie zachowanie cytuje.. nie martw się to menopauza przez nią przemawia.

Ale cienie są rzeczywiście całkiem git. Ja często mam paletki z Sephory które ktoś mi tam prezentuje na święta wiec znam już dość dobrze. Ale te kolory takie bardzo uniwersalne.

Chciałam się Wam pochwalić... ostatnio bardzo dużo pracowałam i niewiele udało mi się przeczytać tutaj( nie skorzystałam z oferty Clinique nad czym ubolewam)
Aleeeeee za to .... dzisiaj moja klasa została oficjalnie przyjęta do bractwa szkolnego. Pięknie śpiewali i deklamowali wierszyki. Byłam dziś taka dumna 😙😗😻
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:31   #1551
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Z Norela mogę polecić peeling z milisferami - nie pachnie zbyt pięknie, ale naprawdę jest skuteczny .

Czy ten podoczny EL ANR, którego miniaturę dawał ostatnio D. to serum czy krem?
Krem
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:33   #1552
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5320237 1]Jakim cudem takie indywidua trafiają do handlu, to już pozostanie wieczną zagadką polskiej gospodarki. Kurde, prezent na urodziny, to by się babolec chociaż do tego klienta uśmiechnął, ale po co. Ona nic nie musi, królowa perfumerii. Wszpółczuję Ci tego niesmaku, taka niby bzdura, a potrafi się zrobić przykro.
W ogóle z kulturą to naprawdę jest kiepsko w naszym pięknym kraju. U mnie na osiedlu jest taka agencja pocztowa, taki oddział poczty prowadzony przez prywatnego najemcę czy franczyzobiorcę, nie wiem jak to tam dokładnie jest.
I kurde, jak mam tam iść, to aż mnie skręca. Pracuje tam tak antypatyczna kobieta, no brak słów. Na 'dzień dobry' nie odpowie, wiecznie niezadowolona, burczy coś pod nosem, za cholere się nie idzie dogadać. Po co takie osoby pchają się do pracy z ludźmi, skoro ich ewidentnie nie lubią Nie wiem, klejeniem toreb papierowych się zająć czy innym skręcaniem długopisów, a nie wkurzać otoczenie swoim zdziczeniem i buractwem [/QUOTE]

Co do agencji pocztowej, to u mnie na osiedlu to samo. Może pani nie jest jakaś niemiła i naburmuszona, ale zwrotów grzecznościowych też zapomniała. Czasami człowiek nie wie czy może już podejść czy jeszcze nie. Mogłaby przecież powiedzie "proszę" albo "proszę chwile poczekać", ale nie, człowiek stoi jak głupi przy tej ladzie i nie wie co zrobić. Już wolę chodzić na bardziej oddaloną pocztę, panie są tam miłe i pomocne.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:42   #1553
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Oglądałam tą kolekcję BALMAIN śliczne ale te ceny..

Liczę na ogromną wyprzedaż to może coś wtedy ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:50   #1554
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Krem
Dzięki !

Czy ktoś chciałby wymienić ten kremik EL na któreś z miniatur C?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 23:19   #1555
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Jakby dawali takiego koteła do zamówień to pierdziele, złamałabym regulamin i zamówiłabym 5 sztuk . Piękny .
A ta mini Givenchy pomadka to skąd? Dziś grzebałam w starych boxach i się okazało, że mam takie 2 nówki no to wieczorkiem się jedną wymalowałam .
Przepraszam, nie zauważyłam wcześniej pytania. Pomadka z przedostatniego kodu na miniatury z Sephory.

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Ja też botoksuje lwią zmarszczkę. Nie miałam dużej, ale mam dużą tendencję do marszczenia i już się pojawiała. A teraz super, nie trzeba się stresować czy nieświadomie się marszczę czy nie. Niestety mam problem z szyją bo mam trochę krechy od spania na brzuchu ale planuję sobie zrobić mezoterapię, ale to w nowym roku (bo teraz jestem w ciąży ) i jeszcze parę rzeczy planuję zrobić, w tym też korektę nosa - kaska się już zbiera, dlatego tak ostatnio oszczędzam.
Gratuluję!!!

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5319589 7]O ja pierdykam. Różne typy i do mnie przyjeżdżały w tych kurierskich firmach, ale coś takiego...szok
Ja już nie zamawiam z Zalando, bo tam z kolei dowozi Fedex, a w moim mieście kurier z tej firmy to taki złamas, że niech się cmoknie w pompkę (cham na wzór tego, o którym piszesz, ale jednak nie aż TAKI - przy tym 'Twoim' to maniery arystokraty przejawia).

Ja bym tej paczki nie odebrała na Twoim miejscu (rada z tyłka, bo już ją odebrałaś, wiem ). A Sephora wysyła też pocztą, prawda ?[/QUOTE]

U mnie też najgorszy fedex. I przez niego nie lubię zamawiać w Zalando.

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Na całe szczęście nie mam styczności z tym człowiekiem cały czas (ale mama już tak), no ale mimo wszystko interesuje mnie to, czy da się w Orange i Sephorze zmienić opcję dostawy na innego kuriera/pocztę/paczkomat/cokolwiek byleby nie DPD Też myślałam, by paczki nie odbierać, ale wtedy to by pewnie przepadła na zawsze... Sądzę, że chcieli, aby przepadła, ale za bardzo się o nią upominałam...Cały czas się borykam z myślami, czy jednak nie donieść na tę firmę lub nie pojechać do nich osobiście i im nie pogrozić.


Łeee, liczyłam, że w Rossku będzie promo na pielęgnację tym razem A tak to chyba nic nie kupię, bo sporo rzeczy po poprzedniej akcji mi zostało jeszcze.
Xandrine jeżeli mogę Ci coś poradzić, to w przyszłości jeżeli paczka nie dotrze do Ciebie w dniu, w którym powinna to dzwoń nie do kuriera tylko do centrali firmy kurierskiej. Jak centrala przejmuje zgłoszenie to kurier powinien priorytetowo taką paczkę doręczyć. Kiedyś miałam taki problem. Zadzwoniłam do centrali i sami wyjaśnili co się stało i kurier był na drugi dzień z przesyłką.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
będzie dobrze trzeba się wyluzować jak mówił klasyk, i wtedy wychodzi często slyszy się historie że pary nie mogły miec dzieci, starali się bardzo, leczyli itp itd i wychodziło po paru latach albo nie (wtedy adopcja np) i gdy już to dziecko sie pojawialo i "wyluzowali" to nagle buch i druga ciąża, buch i trzecia więc najważniejsze jest pozytywne myślenie i brak stresu ciążowego widocznie jajniki nie lubią presji
Też znam podobne historie

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
mój mówi że pudła wysiaduję

znak że pudeły będziesz zamawiać
Dobre!

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
O odbierając ostatnio prezent urodzinowy w Sephorze kiepsko się poczułam. Pani przy kasie była chyba nieco zdegustowana ze odbieram tylko i nic nie kupuje. To na początek, potem było jeszcze ciekawiej... pani Kliknęła na te kartkę z prezentem i mówi do mnie ze juz ktoś wykorzystał ten prezent. .. oczywiście patrzy na mnie. .. ja stoję zaniemowilam ciepło mi się robi. Mówię że ja nie odbierałam wcześniej tego prezentu i ze chyba ona nie sądzi ze ja tak bym sobie po prostu przyszła jeszcze raz... na koniec ona z grobowa mina daje mi ten prezent... wzięłam go, ale chyba więcej już nie chce tego przeżywać. ..
Co za baba To nie Twoja wina, że mają taki system, że ktoś może za Ciebie prezent odebrać. Powinni np. sprawdzić tożsamość przed wydaniem prezentu. Wystarczy przecież, że ktoś przechwyci Twój list z S. z info o prezencie.
A tak na marginesie to Wszystkiego najlepszego
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 01:40   #1556
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Szczęśliwie ten, który ma dziś urodziny i będzie wcinał ciasteczka!
Też bym chciała.
Najserdeczniejsze życzenia dla Synusia.
Dziękujemy

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Swoją drogą ciekawe ile panów nas podczytuje
na pewno 2, jeden co czasem coś tam skrobnie - pytając o aktualne kody i drugi od psów
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
No ba...przeca do Syfory z dresach nie pójdę.
No chyba, że Victoria Secret.


Ja też na swoich ie narzekam. Mają chłopaki zapiernicz.
Mam takiego znajomego. Spokojny, powolny, nieszczególnie garnął się do roboty. Jakoś na dniach minie pół roku odkąd został kurierem i ciężko go poznać. Stał się taki szybki. Szybko mówi, szybko biega, szybko działa. Na nic czasu nie ma. Nawet przestał pić. Schudł i wyprzystojniał. No takiego kuriera, to wiecie. Jest takie tango, ku-tango. Wiem, wiem... mogłam zamilczeć.


Moje wypieki wyglądają zupełnie inaczej.
Lubię słodkie, ale talentów cukierniczych mi brak.
Jedyne wypieki jakie mi wychodzą, to zimą, zderzenie mroźny dzień- ciepłe wnętrze.


Są, są, ale często spadają na łeb i szyję, patrz. smerf Ważniak.
padłam..... i leżę hahahahah
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 06:48   #1557
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dobry

Otwieram nowe rozdanie

- CO DZISIAJ KLIKAMY ??!!

dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 06:57   #1558
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5320392 0]Dobry

Otwieram nowe rozdanie

- CO DZISIAJ KLIKAMY ??!!

[/QUOTE]

cokolwiek byle w okazyjnej cenie i z gratisem
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 07:00   #1559
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
cokolwiek byle w okazyjnej cenie i z gratisem
A to coś nowego

Czekam na mini zamówienie z D. i mojego ulubionego kuriersa

Co tu tak cicho jeszcze ? Śpicie ?
Marta to pewnie jeszcze nie dojechała do roboty i nie odpaliła kompa
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 07:05   #1560
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5320394 3]A to coś nowego

Czekam na mini zamówienie z D. i mojego ulubionego kuriersa

Co tu tak cicho jeszcze ? Śpicie ?
Marta to pewnie jeszcze nie dojechała do roboty i nie odpaliła kompa [/QUOTE]

pewnie tak a co zamawiałaś w D?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.