Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 10:44   #2311
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Dziewczyny punkty do Golda liczy się z 12 miesięcy kolejnych czy to jest rok kalendarzowy?
Spotkała mnie klęska urodzaju dzisiaj - czekam nadal na kufer Estee za strony a dzisiaj dostałam okrojony sephorowy na półurodziny od męża.
Efekt jest taki, że ani jeden, ani drugi mnie nie cieszy.
Zastanawiam się, czy tego zamówienia z Estee nie zwrócić, żałuję, że zapłaciłam z góry.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:46   #2312
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez goldfish Pokaż wiadomość
Ja też się skusiłam na ten odcień i jest super. Ale na następny dzień wpadła do mnie siostra i mi go podebrała. A w żadnym z dwóch rossmannów koło mnie już go nie było. I kliknęłam w internetowym rossmannie z odbiorem w sklepie. W niedzielę wieczorem kliknęłam, a w poniedziałek rano już dostałam sms-a, że mogę odebrać. Na szczęście oni pakują je w przezroczyste torby, a te słoiczki mają naklejki zabezpieczające. Bo okazało się, że mój miał tą naklejkę przerwaną. Na szczęście zauważyłam to jeszcze w sklepie i od razu im o tym powiedziałam. Pani stwierdziła, że na pewno nie był otwierany i naklejka musiała się uszkodzić jak leżał na zapleczu i czekał, ale na moją prośbę otworzyła torbę, odkręciła cień a w środku pełno paluchów. Panie przeprosiły, wymieniły mi cień i nawet dorzuciły gratis. I powiedziały, że koleżanka pakując musiała nie zauważyć, że naklejka była uszkodzona. Także trzeba uważać robiąc zakupy przez internet bo Panie pakują po prostu produkty z półek i nie ma żadnej gwarancji, że one nie były wcześniej macane

dlatego nie lubię tych promocji bo wszystko jest mega zmacane bleee ale faktycznie te cienie mają naklejkę zabezpieczającą i dlatego wzięłam bo widać było, że nikt JESZCZE przy nim nie majstrował
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:47   #2313
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny punkty do Golda liczy się z 12 miesięcy kolejnych czy to jest rok kalendarzowy?
Spotkała mnie klęska urodzaju dzisiaj - czekam nadal na kufer Estee za strony a dzisiaj dostałam okrojony sephorowy na półurodziny od męża.
Efekt jest taki, że ani jeden, ani drugi mnie nie cieszy.
Zastanawiam się, czy tego zamówienia z Estee nie zwrócić, żałuję, że zapłaciłam z góry.
Ojej, ale dlaczemu Cię nie cieszy? z kufra ze sklepu Estee powinnaś być zadowolona, bo więcej tam miniatur
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:47   #2314
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

I już więcej nie kupuję nic w tajemnicy
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:47   #2315
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Never ja jeszcze po coś chyba się wybiorę, bo rano z zaskoczenia wzięłam tylko to co na szybko pamiętałam. Jak coś chcesz a nie możesz iść to daj znać to Ci zobaczę. Tylko napisz mi na priv
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:49   #2316
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
super, że odżywka Ci pasuje za zakupy

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



Ja też odczuwam malutką dumę

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------



100% racji
którą odżywkę z eveline polecacie? tą?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:49   #2317
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ojej, ale dlaczemu Cię nie cieszy? z kufra ze sklepu Estee powinnaś być zadowolona, bo więcej tam miniatur
Na Estee się obraziłam , czekam od 6.11 a śledzenie nadal nie działa. Lubię mieć zakupy od razu w łapach .
Może spróbuję zwrócić w stacjonarce ten drugi, tylko jakoś mi głupio
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 10:50   #2318
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez goldfish Pokaż wiadomość
Never ja jeszcze po coś chyba się wybiorę, bo rano z zaskoczenia wzięłam tylko to co na szybko pamiętałam. Jak coś chcesz a nie możesz iść to daj znać to Ci zobaczę. Tylko napisz mi na priv
Dzięki Kochana ale chyba się sama przejadę i popatrzę . Właśnie myślę czy jechac po ten korektor czy nie
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:52   #2319
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
którą odżywkę z eveline polecacie? tą?
Tej nie miałam ja polecam taką w biało - zielonym opakowaniu z czerwonym krzyżem
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:53   #2320
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziewczyny punkty do Golda liczy się z 12 miesięcy kolejnych czy to jest rok kalendarzowy?
Spotkała mnie klęska urodzaju dzisiaj - czekam nadal na kufer Estee za strony a dzisiaj dostałam okrojony sephorowy na półurodziny od męża.
Efekt jest taki, że ani jeden, ani drugi mnie nie cieszy.
Zastanawiam się, czy tego zamówienia z Estee nie zwrócić, żałuję, że zapłaciłam z góry.
Fajna okazja pólurodziny. Nie powinnaś mieć żadnych problemów ze zwrotem tego sephorowego wydaje mi się, że nawet na formularzu jest taki punkt nie trafiony prezent
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:54   #2321
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Na Estee się obraziłam , czekam od 6.11 a śledzenie nadal nie działa. Lubię mieć zakupy od razu w łapach .
Może spróbuję zwrócić w stacjonarce ten drugi, tylko jakoś mi głupio
Też mnie wkurza to czekanie trochę przeginają
Niepotrzebnie się przejmujesz zwracaj w S. kufer - w końcu każdy ma do tego prawo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 10:56   #2322
goldfish
Raczkowanie
 
Avatar goldfish
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 312
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII



Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dzięki Kochana ale chyba się sama przejadę i popatrzę . Właśnie myślę czy jechac po ten korektor czy nie
Jedź bo później będziesz żałować . W razie czego polecam się na przyszłość
goldfish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 10:56   #2323
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Zaczynam się trochę obawiać rozczarowania tym kufrem Estee niby fajna okazja, bo dużo rzeczy, ale niczego tak naprawdę nie potrzebuję chyba nie uniknę wyrzutów sumienia
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:03   #2324
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

dlatego ten kufer to dla mnie nic specjalnego- tusz ok, wzielabym bo mam aktualnie dwa- ten so couture i mini high impact i fajnie byloby przetestowac tusz z gornej polki. Ale zeby cos wiecej mnie stamtad interesowalo to nie... pomadka- niby trzy kolory, ale jednak wolalabym sama wybrac kolor, plyn do demakijazu- uzywam mleczka +żelu do mycia twarzy... rozswietlacz- ma ceglasty kolor- ni to brazer, ni rozswietlacz na policzki... nie pamietam co tam jeszcze jest... aaa serum na noc- np mam miniaturke i nie urywa...
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:06   #2325
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też mnie wkurza to czekanie trochę przeginają
Niepotrzebnie się przejmujesz zwracaj w S. kufer - w końcu każdy ma do tego prawo
Dziękuję, nabrałam odwagi
Najwyżej pojadę do takiej, w której nie robię zakupów
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:10   #2326
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
dlatego ten kufer to dla mnie nic specjalnego- tusz ok, wzielabym bo mam aktualnie dwa- ten so couture i mini high impact i fajnie byloby przetestowac tusz z gornej polki. Ale zeby cos wiecej mnie stamtad interesowalo to nie... pomadka- niby trzy kolory, ale jednak wolalabym sama wybrac kolor, plyn do demakijazu- uzywam mleczka +żelu do mycia twarzy... rozswietlacz- ma ceglasty kolor- ni to brazer, ni rozswietlacz na policzki... nie pamietam co tam jeszcze jest... aaa serum na noc- np mam miniaturke i nie urywa...
Też fakt ale skusiły mnie głównie te gratisowe mini i bogatsza zawartość kufra jak mi coś nie podpasuje to zhandluję - o!

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Dziękuję, nabrałam odwagi
Najwyżej pojadę do takiej, w której nie robię zakupów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:10   #2327
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też fakt ale skusiły mnie głównie te gratisowe mini i bogatsza zawartość kufra jak mi coś nie podpasuje to zhandluję - o!

Handlara z Ciebie wychodzi
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:12   #2328
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też fakt ale skusiły mnie głównie te gratisowe mini i bogatsza zawartość kufra jak mi coś nie podpasuje to zhandluję - o!

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



no pewnie!
a mozesz dac mi link do tego bogatszego kufra? nie zwrocilam uwagi czym sie one roznia a jestem ciekawa

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Handlara z Ciebie wychodzi
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:12   #2329
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Handlara z Ciebie wychodzi
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 11:13   #2330
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cześć dziewczyny,
ja też używam podkładu balsamu Givenchy (odcień nr 1 najjaśniejszy). Jest super! Właśnie takiego delikatnego podkładu potrzebowałam.
Dzięki Aniyam za polecenie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ooo on też
ciekawe to w ogóle że niektórzy faceci są tacy, że nawet jakby się nie myli, nie czesali, nie golili tydzień i wyszli w brudnych ciuchach to i tak człowiek ma ochotę się na nich rzucić a inni co by nie zrobili ze sobą i tak są odpychający. Ciekawe
Coś w tym jest

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5344109 3]Ja tam twierdzę, że to się bierze z frustracji seksualnej.
Jakby jeszcze im ktoś przepychał komin od czasu do czasu, jak mawia Never, to by zupełnie inaczej śpiewały
Rock&Rolla, a nie Czarną Madonnę.[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Na początku tez tak miałam; to była motywacja, by dokończyć zalegające resztki i odgruzować łazienkę.

Poszłam wczoraj w prezenty dla rodziny niekosmetyczne i zrobiłam zamówienie w Empiku. Szczególnie polecam puzzle Educa, jeśli macie jakieś dzieci do obdarowania - świetna jakość i ciekawy design. A kotu kupiłam Hexbuga!
Daj znać czy kot zadowolony. Ja kupiłam mojemu takiego chodzącego robaka z zooplusa za kilka złotych i kot średnio zainteresowany.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Znalazłam te kufry Lancome, o których pisała Macintosh
http://www.lordandtaylor.com/webapp/...n-holiday-case
Podobno wysyłają do Polski, wiec może ktoś się skusi ja za marką nie przepadam (delikatnie mówiąc ), ale sam kufer jest przepiękny o wiele ładniejszy niż ten z Estee
Kufer fajny ale mnie też marka nie kusi

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Mój 3000 post ale tu fajnie z Wami dziewuszki
Dzień bez Was, dniem straconym dlaczego na telefonie nie mogę Wam odpisywać, muszę sobie coś wgrać??
Gratulacje
Mnie dziewczyny poleciły Tapatalk i jest ok.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
w Tchibo
Dzięki, skorzystam

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Nowa PROMO
Do każdego zamówienia kartony gratis plus nowość, gwarantowana miejscowa pod mostem.
Doborowe towarzystwo, najlepsze imprezy.
Kup, przepadnij i baw się z nami do upadłego.
Śpiesz się.
Okazja do wyczerpania zapasów.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
cytując mojego kolegę "achh Baby... słyszą promocja i już orgazm "
Kolega w błędzie, na orgazm trzeba się bardziej postarać

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ale se probki w wersji w saszetce, czy probki takie jak lubimy?
Próbki robione w w zakręcanych pojemniczkach. Można je później wykorzystać na mini wyjazdy, bo są szczelne.

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkie kolokwia zdane razem z wczorajszym z biotechnologii. Tylko mam kaca mordercę dzisiaj i nie poszłam na jeden wykład
No ale zdanie tego wszystkiego trzeba było opic razem z urodzinami przyjaciółki z roku I dziękuję za wczorajsze kciuki
Gratulacje

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2015-11-13 o 11:15
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:15   #2331
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no pewnie!
a mozesz dac mi link do tego bogatszego kufra? nie zwrocilam uwagi czym sie one roznia a jestem ciekawa

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



Tutaj jest bogatszy kufer
http://icangwp.com/2015/10/23/just-i...auty-box-2015/

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Tutaj też
http://chicprofile.com/estee-lauder-...dit-collection
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:16   #2332
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Zaczynam się trochę obawiać rozczarowania tym kufrem Estee niby fajna okazja, bo dużo rzeczy, ale niczego tak naprawdę nie potrzebuję chyba nie uniknę wyrzutów sumienia
Martusia te wątek jest magiczny

Co 2 godzin sprawdzałam co z paczką i nic.
Jak tylko napisałam, że się obraziłam to wyskakuje - paczka w doręczeniu .
Może Twój już będzie?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:17   #2333
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
ja też używam podkładu balsamu Givenchy (odcień nr 1 najjaśniejszy). Jest super! Właśnie takiego delikatnego podkładu potrzebowałam.
Dzięki Aniyam za polecenie



Coś w tym jest







Daj znać czy kot zadowolony. Ja kupiłam mojemu takiego chodzącego robaka z zooplusa za kilka złotych i kot średnio zainteresowany.



Kufer fajny ale mnie też marka nie kusi


Gratulacje
Mnie dziewczyny poleciły Tapatalk i jest ok.



Dzięki, skorzystam





Kolega w błędzie, na orgazm trzeba się bardziej postarać


Próbki robione w w zakręcanych pojemniczkach. Można je później wykorzystać na mini wyjazdy, bo są szczelne.



Gratulacje


---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Martusia te wątek jest magiczny

Co 2 godzin sprawdzałam co z paczką i nic.
Jak tylko napisałam, że się obraziłam to wyskakuje - paczka w doręczeniu .
Może Twój już będzie?
to prawda

Jejuuuuuu, ale Ci zazdroszczę mój nr śledzenia nadal błędny
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:18   #2334
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
ja też używam podkładu balsamu Givenchy (odcień nr 1 najjaśniejszy). Jest super! Właśnie takiego delikatnego podkładu potrzebowałam.
Dzięki Aniyam za polecenie
Do usług
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:22   #2335
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w S w Silesii i trafiłam na taką niepociumaną laskę... nie wiedziała nic o kremie (podkładzie) z G - ale sama znalazłam i jej udowodniłam że go mają- bo mi wmawiała że nie ma... dała mi próbkę nude beige 4 - dzisiaj go użyłam i jest ale zgarnę go on-line


Chciałam zobaczyć zestawy mini błyszczyków EL- też nie umiała ich namierzyć i nie wiedziała za bardzo o czym mówie ale znalazłyśmy ale był problem z namierzeniem testerów i znalazła aż 1 wow, doszła do tego jak jej powiedziałam że kosztują 119zł - ale najpierw pokazała mi lakiery do ust EL


Jak ją zapytałam o miniatury kremików z EL to się poddała i zawołała konsultantkę EL i ona mi wszystko opowiedziała, co i jak


W końcu wyszłam z błyszczykami, skorzystałam z vipów - wyszło ok. 92zł
Mnie raz babeczka w S przekonywała, że krem BB lepiej kryje niż CC

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5344089 7]Mój pies mi wczoraj rozwalił tę miniaturkę Estee, którą dostałam w S. Nacieszyłam się nią nawet nie całą dobę.
Matko, jak on się wita z panem (z moim chłopem znaczy) jak ten wraca z pracy, to cały świat się nie liczy. Lata za nim po całym mieszkaniu, skacze, ogonem naparza jak szalony na wszystkie strony. No i pacnął kitą w stolik w salonie i zwalił mi te perfumy Korek się ukruszył. A takie to było cacuszko.
I tak go kocham [/QUOTE]


Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
oooo współczuję taka fajna miniaturka. Ja mojego kota też mam czasem ochotę wywalić przez okno ale jak się na mnie popatrzy tymi ślepiami no to mu wszystko wybaczam
Kurcze, a mój kot zawstydza koci gatunek, bo jeszcze nic nie zniszczył, nic nie podrapał i lubią go miłośnicy psów

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Nawet o nim nie wspominaj obleśny dziad z brudnymi włosami fuj!

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



Martusia ty się nie wiesz. Toć to przeszczep przecież jest
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:31   #2336
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Tej nie miałam ja polecam taką w biało - zielonym opakowaniu z czerwonym krzyżem
Ja też polecam biało-zieloną odżywkę

Nie wchodzę nawet do Rossmanna przez następny tydzień, bo i tak nie mam co kupić - obym wytrwała w tym postanowieniu Jeszcze mi żaden drogeryjny podkład nie pasował, a reszty nie potrzebuję
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:32   #2337
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też fakt ale skusiły mnie głównie te gratisowe mini i bogatsza zawartość kufra jak mi coś nie podpasuje to zhandluję - o!

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------



Właśnie ja go nie wzięłam, bo wiedziałam, że nic nie sprzedam. Jak czegoś nie rozdam to zostanę z tym i z wyrzutami sumienia. Na all sprzedałam całe 3 rzeczy. Jestem antytalent handlowy. Raz zabrałam się za sprzedaż wózka i dostawałam oferty w stylu "dam za wózek worek ubranek pod dziewczynce". No i wózek (a nawet dwa) stoi sobie na strychu.

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Do usług
Aniyam muszę się przyznać, że jeszcze portfel od Ciebie zgapiłam. Jest super, także dziękuję w końcu mi drobne nie wypadają w torebce.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:32   #2338
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Kurcze, a mój kot zawstydza koci gatunek, bo jeszcze nic nie zniszczył, nic nie podrapał i lubią go miłośnicy psów

W avatarku masz fotkę Twojego kota?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:33   #2339
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja też bym wolała w grudniu tego boxa obecnie jestem goła i wesoła

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Co do promocji w Rossmannie to (wstyd się przyznać), ale nic nie kupiłam w pierwszym tygodniu chciałam utwardzacz SH, ale w Rossie, którego miałam po drodze, nie ma takiego stoiska
W sobotę poszłam po żele do brwi L'Oreala i odżywkę Eveline i co? Wykupione podkłady mnie nie interesują, więc trzeci raz łazić do Rossa nie będę
Która odżywka z Eveline? Ta zielona? Do czego ona służy? Jako baza?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 11:38   #2340
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość

W avatarku masz fotkę Twojego kota?
Tak ale sprzed roku
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-20 11:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.