Moja córka chce uprawiać seks - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-30, 04:18   #181
Yuuita
Raczkowanie
 
Avatar Yuuita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Powiedz jej, ze od tabletek anty sie tyje - o 1, 2, 3 rozmiary
Yuuita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 05:07   #182
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez Yuuita Pokaż wiadomość
Powiedz jej, ze od tabletek anty sie tyje - o 1, 2, 3 rozmiary
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 07:35   #183
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam, że seks to prokreacja, tylko, że prokreacja to naturalny element seksu, dla osoby nieletniej i jej rodziców raczej smutny Dorośli ludzie SAMI ponoszą konsekwencje swoich działań i tutaj jest różnica. Przypadkowa ciąża 30-latki nie będzie problem jej matki, nie ona będzie musiała wziąć na siebie decyzje córki i nijak to jej życia i wyborów nie dotknie, ba! nawet ciąża 24-latki na utrzymaniu rodziców nie sprawi, że to jej matka stanie się opiekunem prawnym wnuczki, bo perspektywa 24-latki jest dramatycznie inna od perspektywy 16-ki, szczególnie, gdy ojcem małoletniej też jest małoletni.

Według mojej metodologii rodzice po prostu mają prawo do ustalania zdrowych zasad na jakich chcą funkcjonować. Mogą prowadzić kuchnię bez cukru (owszem, to nie jest karalne ), mogą też chcieć wypisać się z odpowiedzialności za konsekwencje życia seksualnego swojego dziecka komunikując, że nie zgadzają się na rozpoczynanie przez niego współżycia seksualnego z merytorycznym uzasadnieniem tego podejścia. Rozładowanie popędu seksualnego małoletniego naprawdę nie musi oznaczać kontaktów seksualnych ze świeżo poznanym partnerem i uważam, że o tym rodzice też powinni poinformować, żeby nie było, że są nieczuli na takie wrażliwe argumenty Nie róbmy też z seksu potrzeby fizjologicznej na miarę wydalania. W przeciwieństwie do większości potrzeb fizjologicznych potrzeby seksualne możemy dosyć dowolnie regulować i dobrze, żeby szesnastolatka to też wiedziała.
Zgadzam się z Tobą ,dla mnie nastoletnia dziewczyna które decyduje się na seks mimo całkowitej świadomość że nie poradzi sobie z ewentualną ciążą -na pewno nie jest ani dojrzała ani świadoma własnych wyborów,mówiąc w skrócie niezbyt rozgarnięta. W tak młodym wieku nie ma żadnych określonych wytycznych do rozpoczynania aktywność seksualnej,można poczekać z kilka lat przynajmniej do momentu całkowitego usamodzielnia się. Nie wiem co taki dzieciak sobie wyobraża ,ze matka /ojciec dadzą jej połowę swojej pensji na utrzymanie nie swojego dziecka albo jedno z nich zrezygnuje z pracy żeby się nim zajmować? gdy ona w tym czasie będzie chodziła do szkoły uczyła się i korzystała z młodość?Nie ma to jak spaprać życie sobie i najbliższym ..
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 09:19   #184
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Nie ma obowiązku opieki nad tym dzieckiem, można usunąć ciążę albo po porodzie oddać do adopcji.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 09:35   #185
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Zastanawiam się ile z piszących tu zaczęło uprawiać seks będąc już zupełnie samodzielnym, czyli w wieku 24 lat mniej więcej
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 09:41   #186
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;52587091]Zgadzam się z Tobą ,dla mnie nastoletnia dziewczyna które decyduje się na seks mimo całkowitej świadomość że nie poradzi sobie z ewentualną ciążą -na pewno nie jest ani dojrzała ani świadoma własnych wyborów,mówiąc w skrócie niezbyt rozgarnięta. W tak młodym wieku nie ma żadnych określonych wytycznych do rozpoczynania aktywność seksualnej,można poczekać z kilka lat przynajmniej do momentu całkowitego usamodzielnia się. Nie wiem co taki dzieciak sobie wyobraża ,ze matka /ojciec dadzą jej połowę swojej pensji na utrzymanie nie swojego dziecka albo jedno z nich zrezygnuje z pracy żeby się nim zajmować? gdy ona w tym czasie będzie chodziła do szkoły uczyła się i korzystała z młodość?Nie ma to jak spaprać życie sobie i najbliższym ..[/QUOTE]
Rozbawiłaś mnie. Wiesz, że z ciążą można sobie poradzić nie tylko rodząc niechcianego dzieciaka i podrzucając go swoim rodzicom na utrzymanie?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 09:42   #187
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;52587091]Zgadzam się z Tobą ,dla mnie nastoletnia dziewczyna które decyduje się na seks mimo całkowitej świadomość że nie poradzi sobie z ewentualną ciążą -na pewno nie jest ani dojrzała ani świadoma własnych wyborów,mówiąc w skrócie niezbyt rozgarnięta. W tak młodym wieku nie ma żadnych określonych wytycznych do rozpoczynania aktywność seksualnej,można poczekać z kilka lat przynajmniej do momentu całkowitego usamodzielnia się. Nie wiem co taki dzieciak sobie wyobraża ,ze matka /ojciec dadzą jej połowę swojej pensji na utrzymanie nie swojego dziecka albo jedno z nich zrezygnuje z pracy żeby się nim zajmować? gdy ona w tym czasie będzie chodziła do szkoły uczyła się i korzystała z młodość?Nie ma to jak spaprać życie sobie i najbliższym ..[/QUOTE]

a jak kobieta ma 20-30-40-50 lat i wie, że nie poradzi sobie z ewentualną ciążą to też ma seksu nie uprawiać?

Naprawdę nie wiesz do czego służy antykoncepcja?

Dziewczyna chce rozpocząć współżycie i nie zajść w ciąże, coby nie obarczyć rodziców kosztowo i czasowo opieką nad jej dzieckiem.


Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Zastanawiam się ile z piszących tu zaczęło uprawiać seks będąc już zupełnie samodzielnym, czyli w wieku 24 lat mniej więcej
mało tego, że samodzielnym to jeszcze gotowym na ciąże....
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 09:57   #188
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
a jak kobieta ma 20-30-40-50 lat i wie, że nie poradzi sobie z ewentualną ciążą to też ma seksu nie uprawiać?

Naprawdę nie wiesz do czego służy antykoncepcja?

Dziewczyna chce rozpocząć współżycie i nie zajść w ciąże, coby nie obarczyć rodziców kosztowo i czasowo opieką nad jej dzieckiem.




mało tego, że samodzielnym to jeszcze gotowym na ciąże....


Jeszcze mnie śmieszy rozmowa o wpadce. Wpadka 17latki jest "większą wpadką" niż 24latki.
Serio? Nie wiem, moim zdaniem wpadka to wpadka. Wpadki się nie chce, na wpadkę się nie jest gotowym. Wpadka jest wszędzie tak samo niechciana.

Ja rozumiem, że seks wiążę się z ewentualną ciążą. Ale dobry Boże, ewentualną a tu już takie debaty przeszły, jakby dziewczyn już co najmniej trojaczki urodziła.

Jak się nie chce dziecka to się robi wszystko co tylko można, by tego dziecka uniknąć zachowując przy tym przyjemność z seksu. Czyli idzie się do ginekologa, pyta o tabletki i wybiera mniejsze zło.

Żeby nie było, mam 21 lat i z ciążą bym sobie nie poradziła ani fizycznie, ani psychicznie. Z wielu powodów.

A tak swoją drogą - mówić o tej nastolatce, że jest nierozgarnięta jest nie na miejscu. Bo jej zachowanie jest naprawdę unikalne i bardzo na +. Dziewczyna rozmawia z matką, mówi jej prawdę i chce się zastanowić nad dobrą metodą antykoncepcji. Co w tym złego?
__________________
A tam, od jutra.

Edytowane przez nie_powiem
Czas edycji: 2015-08-30 o 10:00
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 10:22   #189
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Wiecie co, naprawdę, myślenie niektórych z was jest tak zero jedynkowe, że aż to boli. Myślę, że patrząc w ten sposób miliony ludzi nie uprawiałyby seksu gdyby miały go uprawiać jedynie wtedy jak są na to gotowe w 100%. Świat nie jest taki idealny. I właśnie z tego powodu wymyślono antykoncepcję, właśnie w takich sytuacjach się ona sprawdza. No nie ma skuteczności co do jednej setnej procenta ale jak ktoś ma pecha to mu sufit na łeb spadnie we własnym domu.

Każdy już wie, że dziewczyna tak czy siak zacznie ten seks uprawiać, no chyba, że matka ją przykuje do kaloryfera, bo nie wiem co innego w tej sytuacji mogłaby zrobić. To lepiej niech już uprawia seks bezpiecznie.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 10:25   #190
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

ja mam lat ponad 40 i tez nie poradzilabym sobie z ewentualna ciaza myslisz ze powinnam przestac sypiac z moim mezem ?
nie chce miec wiecej dzieci a mam szkole skonczona i pracuje ,nastepne dziecko skomplikowalo by mi powaznie zycie mimo ze jestem samodzielna i nie mieszkam z rodzicami.
kazda nieplanowana ciaza jest tak samo problematyczna bez znaczenia ile masz lat ale nie oznacza to ze zrezygnuje z seksu bo nie chce miec dzieci
od tego jest antykoncepcja i o ty jest ten temat
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 10:53   #191
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;52587091]Zgadzam się z Tobą ,dla mnie nastoletnia dziewczyna które decyduje się na seks mimo całkowitej świadomość że nie poradzi sobie z ewentualną ciążą -na pewno nie jest ani dojrzała ani świadoma własnych wyborów,mówiąc w skrócie niezbyt rozgarnięta. .[/QUOTE]
Ja wyszłam za mąż nie będąc gotowa na dziecko, czy nie powinnam sypiać z mężem? [dodam, że nastolatką już dawno w dniu ślubu nie byłam]
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 10:53   #192
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

[1=20e6ad78eac783f5bf2c2aa a836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb 026b9e;52587091]Zgadzam się z Tobą ,dla mnie nastoletnia dziewczyna które decyduje się na seks mimo całkowitej świadomość że nie poradzi sobie z ewentualną ciążą -na pewno nie jest ani dojrzała ani świadoma własnych wyborów,mówiąc w skrócie niezbyt rozgarnięta. W tak młodym wieku nie ma żadnych określonych wytycznych do rozpoczynania aktywność seksualnej,można poczekać z kilka lat przynajmniej do momentu całkowitego usamodzielnia się. Nie wiem co taki dzieciak sobie wyobraża ,ze matka /ojciec dadzą jej połowę swojej pensji na utrzymanie nie swojego dziecka albo jedno z nich zrezygnuje z pracy żeby się nim zajmować? gdy ona w tym czasie będzie chodziła do szkoły uczyła się i korzystała z młodość?Nie ma to jak spaprać życie sobie i najbliższym ..[/QUOTE]
kasia, to teraz tak przyznaj z ręką na sercu, czy zaczęłaś uprawiać seks, jak się w 100% usamodzielniłaś? Nie, stancja i akademik też się nie liczą.

Mnie się wydaje, że część, która soli jak poparzona, w rzeczywistości też nie były takie święte.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:12   #193
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

ja przekroczyłam ćwierćwiecze i na dziecko gotowa nie jestem
ale jestem odpowiedzialna i mam oszczędności i zatroszczyłabym się o sprawę od razu.
moje podejście od lat się nie zmienia, może nie zmieni się nigdy, co wtedy? całe życie w celibacie?
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:19   #194
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Zgadzam się z Tutli i The Unlike.
Co innego ciąża 24 latki z facetem w podobnym wieku . Zawsze wtedy facet może przerwać studia , iść do pracy na produkcje czy na budowę , prace wysokościowe by utrzymać rodzinę. A co innego ciąża 16 -latki z chłopakiem, który nie może iść do pracy. Wtedy rodzice dziewczyny i chłopaka muszą wnuka wychowywać, a to są ogromne koszty. U mnie w liceum dziewczyna w wieku 16 lat zaszła w ciąże ze starszym facetem, co miał żonę i dzieci. Teraz ta ma 2 innych dzieci jeszcze z innym facetem. Jak jej córka wzięła by przykład z mamusi, to kobieta w wieku 32 lat zostaje babcią
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:27   #195
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tutli i The Unlike.
Co innego ciąża 24 latki z facetem w podobnym wieku . Zawsze wtedy facet może przerwać studia , iść do pracy na produkcje czy na budowę , prace wysokościowe by utrzymać rodzinę. A co innego ciąża 16 -latki z chłopakiem, który nie może iść do pracy. Wtedy rodzice dziewczyny i chłopaka muszą wnuka wychowywać, a to są ogromne koszty. U mnie w liceum dziewczyna w wieku 16 lat zaszła w ciąże ze starszym facetem, co miał żonę i dzieci. Teraz ta ma 2 innych dzieci jeszcze z innym facetem. Jak jej córka wzięła by przykład z mamusi, to kobieta w wieku 32 lat zostaje babcią
widzisz, najwyraźniej nie trzeba być młodym i głupim, żeby zaliczyć głupią wpadkę
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:27   #196
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

W wieku 16 lat to nauka powinna być jej w głowie. Kiedyś mi znajomy napisał tak, że jego brat wpadł w wieku 18 lat. I wytłumaczył mi czemu zdarzają się wpadki w takim wieku. Napisał tak "młodych nie stać na zabezpieczenie a jak mają ochotę spróbować jak to jest to muszą spróbować, bo co mają zrobić." Odp mu , że jak nie mają kasy na tabletki to niech się za te rzeczy nie biorą. Brat tego znajomego już z matką dziecka nie jest , rozstali się. Znajomy też zamiast się uczyć, to zajmował się innymi rzeczami i teraz są tego takie skutki, że nie ukończył nawet zawodówki i np słowo który pisze przez z błędami ortograficznymi , słowo trzeba pisze czeba i wiele innych kwiatków. Teraz się dziwi, że żadna w miarę wykształcona kobieta go nie chce.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:30   #197
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
W wieku 16 lat to nauka powinna być jej w głowie.
Ty siedziałaś w książkach w jej wieku i bwiłaś się lalkami, czy kiedys byly inne czasy?
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:33   #198
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
widzisz, najwyraźniej nie trzeba być młodym i głupim, żeby zaliczyć głupią wpadkę
To był żonaty facet co szukał romansu.
A i jeszcze przypomniało mi się, że w 4 klasie liceum 2 koleżanki z klasy wpadły. Dziewczyny pochodziły z normalnych domów, jedna nawet z bogatszego domu, co miesiąc miała nowe ciuchy itp. Tylko za moich czasów nikt o tych sprawach z młodzieżą nie rozmawiał. W liceum był zakaz malowania się. Jak dziewczyna przychodziła wymalowana do szkoły, to ochrzan dostawała od wychowawczyni. Wychowawczyni moja dodam miała wtedy ok 30 lat. Teraz daje się przyzwolenie młodym na wszystko. W gimnazjum dziewczyny ostry makijaż mają itd. Wina starszych, że na to pozwalają.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:41   #199
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

apropo innych czasów, moja matka zaczęła w wieku 17 lat, a pierwsze dziecko urodziła mając 29

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
To był żonaty facet co szukał romansu.
no mówię przecież, nie trzeba być młodym żeby zaliczyć głupią wpadkę; jak szukał romansu, to dzieciaka na boku raczej nie planował nie?
Cytat:
A i jeszcze przypomniało mi się, że w 4 klasie liceum 2 koleżanki z klasy wpadły. Dziewczyny pochodziły z normalnych domów, jedna nawet z bogatszego domu, co miesiąc miała nowe ciuchy itp. Tylko za moich czasów nikt o tych sprawach z młodzieżą nie rozmawiał. W liceum był zakaz malowania się. Jak dziewczyna przychodziła wymalowana do szkoły, to ochrzan dostawała od wychowawczyni. Wychowawczyni moja dodam miała wtedy ok 30 lat. Teraz daje się przyzwolenie młodym na wszystko. W gimnazjum dziewczyny ostry makijaż mają itd. Wina starszych, że na to pozwalają.
wow, musisz być starsza od mojej matki w takim razie, albo uogólniasz coś, co zależało od szkoły i wcale ogólną i jedyną słuszną zasadą nie było


ja zauważyłam więcej ciężarnych uczennic w małych miasteczkach/na wsiach, u siebie z żadnej szkoły nie pamiętam ani jednej
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 11:43   #200
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Ty siedziałaś w książkach w jej wieku i bwiłaś się lalkami, czy kiedys byly inne czasy?
W wieku 16 lat rodzice moi i niektórych moim koleżanek na dyskoteki nas nie puszczali. Na dyskoteki to do szkoły chodziłyśmy tylko. Koleżanka ze studiów miała tak samo, na dyskoteki zaczęła dopiero na studiach chodzić. pierwsze poważne imprezy to były nasze 18-natki po okiem rodziców. U mojej koleżanki rodzice jej nas pilnowali, u mnie moi, a u kuzynki ciotka. Raz byłyśmy na sylwestrze z koleżanką , na której też był mój kuzyn a w nocy wiadomo nie ma czym wracać, więc nakaz się dostało, że nocować mam u kuzyna i ciotki mojej, bo u niego na wsi ten sylwester był.
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:45   #201
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
W wieku 16 lat rodzice moi i niektórych moim koleżanek na dyskoteki nas nie puszczali. Na dyskoteki to do szkoły chodziłyśmy tylko. Koleżanka ze studiów miała tak samo, na dyskoteki zaczęła dopiero na studiach chodzić. pierwsze poważne imprezy to były nasze 18-natki po okiem rodziców. U mojej koleżanki rodzice jej nas pilnowali, u mnie moi, a u kuzynki ciotka. Raz byłyśmy na sylwestrze z koleżanką , na której też był mój kuzyn a w nocy wiadomo nie ma czym wracać, więc nakaz się dostało, że nocować mam u kuzyna i ciotki mojej, bo u niego na wsi ten sylwester był.
a mogłabyś zdradzić ile masz lat, bo ciężko to odnieść do czegokolwiek nie wiedząc o jakich latach mówisz.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:47   #202
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

"A za moich czasów, to..."
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:48   #203
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

uniperfect a te wszystkie opowieści z twojego życia to co mają nam udowodnić i jak się mają do wątku, bo nie łapię chyba tego związku?
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:05   #204
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Matki w dzisiejszych czasach powalają na wszystko dzieciom, zamiast jasno stawiać granicę. Moda na bezstresowe wychowanie.
Dziś wchodzę na fb i czytam takie rzeczy. Znajoma po 40 wrzuciła na swoją tablicę zdjęcie swojej córki , córka lat 19. Córka pisze jej pod tym zdjęciem, że idzie się malować a matka jej pisze, nie maluj się boi tak tu podała imię chłopaka córki cię wyliże. Matka pisze też pod tym zdjęciem do córki, zrobię ci zdjęcie jak śpisz z tym swoim przyjacielem. Córka jej pisze, ty pilnuj swoich spodni czy jakoś tak. Piękny dialog. Matka gorsza od córki.

Edytowane przez uniperfect
Czas edycji: 2015-08-30 o 12:07
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:12   #205
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
No tak, bo tabletki anty to zło wcielone, ale w razie co tabletka po to już spoko?

A gdzie ja napisalam ze tabletki anty to zlo wcielone?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:17   #206
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

A gdzie ja napisalam ze tabletki anty to zlo wcielone?
No skoro sugerujesz, że lepsze będą prezerwatywy a w razie co tabletka po no to chyba jedno się nasuwa..

Po prostu śmieszy mnie sugerowanie tabletki po, zamiast od razu wziąć się za "porządną" metodę antykoncepcji (wskaźnik Pearla).
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:24   #207
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez uniperfect Pokaż wiadomość
Matki w dzisiejszych czasach powalają na wszystko dzieciom, zamiast jasno stawiać granicę. Moda na bezstresowe wychowanie.
Dziś wchodzę na fb i czytam takie rzeczy. Znajoma po 40 wrzuciła na swoją tablicę zdjęcie swojej córki , córka lat 19. Córka pisze jej pod tym zdjęciem, że idzie się malować a matka jej pisze, nie maluj się boi tak tu podała imię chłopaka córki cię wyliże. Matka pisze też pod tym zdjęciem do córki, zrobię ci zdjęcie jak śpisz z tym swoim przyjacielem. Córka jej pisze, ty pilnuj swoich spodni czy jakoś tak. Piękny dialog. Matka gorsza od córki.
A moglabys pisać bardziej po polsku? Bo w wieku 16 lat chyba raczej nie poswięcałaś czasu na pisanie wypracowań mimo tych plomiennych deklaracji

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2015-08-30 o 12:25
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:25   #208
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
pierwsze poważne imprezy to były nasze 18-natki po okiem rodziców. U mojej koleżanki rodzice jej nas pilnowali, u mnie moi, a u kuzynki ciotka.
bez kitu nawet na 18stkach mieliście "monitoring"?
myślałem, że to ja miałem nadopiekuńczych rodziców
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:25   #209
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
No skoro sugerujesz, że lepsze będą prezerwatywy a w razie co tabletka po no to chyba jedno się nasuwa..

Po prostu śmieszy mnie sugerowanie tabletki po, zamiast od razu wziąć się za "porządną" metodę antykoncepcji (wskaźnik Pearla).
Prezerwatywy są jak najbardziej porządną metodą antykoncepcji! I są zdecydowanie zdrowsze dla 16latki od hormonów.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:35   #210
uniperfect
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 738
Dot.: Moja córka chce uprawiać seks

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
bez kitu nawet na 18stkach mieliście "monitoring"?
myślałem, że to ja miałem nadopiekuńczych rodziców
My mieliśmy, osiemnastki w naszych domach . W jednym pokoju my a w w drugim rodzice. Koleżanka jedna miała matkę, która na wszystko dzieciom pozwalała. Dzieci mogły wychodzić z domu gdzie chciały, nie mówiąc, gdzie idą , nie musiały na noc do domu wracać. Matka nie interesowała się z kim dzieci wychodzą , u kogo nocują, w jakim towarzystwie się obracają. Teraz są tego skutki. Siostra koleżanki pije, ćpa, zadaje się z nieodpowiednimi ludźmi. Koleżanka obracała się w dobrym towarzystwie, więc wyrosła na normalną osobę.

Edytowane przez uniperfect
Czas edycji: 2015-08-30 o 12:40
uniperfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-04 20:38:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.