Praca w domu / praca chałupnicza / praca zdalna - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-18, 09:00   #271
Edit8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Witam. Naprawdę ciekawie wygląda to składanie długopisów od Olci_a. Mogłabym prosić o kontakt ze mną? mój mail: edytapilarz@gmail.com. Jeśli ktokolwiek z was ma sprawdzone oferty pracy również bardzo was proszę o kontakt.
Pozdrawiam Edyta
Edit8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 12:35   #272
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Czy ktoś z Was składał te długopisy?
W lato na przystanku widziałam kloszarda, który oprócz toreb ze swoim dobytkiem miał małe pudełka i składał długopisy. Całkiem sprawnie mu to szło. Nawet miałam ochotę podejść i zapytać go o to, ale byłam z rozrabiającymi dzieciakami, a pan był bardzo hmm nietuzinkowy i obawiałam się bezpośredniego kontaktu moich rozrabiaków z jego długopisami.

Co do przepisywania, to chyba trzeba być na prawdę szybkim. Ja robiłam test na jakiejś stronce i wyszło mi ze zdecydowanie za wolno piszę. Czyli kilka lat pisania na forach na nic się nie przydało
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:37   #273
ZachariaszNowakowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 41
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Praca w domu i normalne pieniadze to glownie praca przez internet. Kazdy kto chce sie w tym jakos ogarnac niech zacznie czytac o programach partnerskich.
__________________
<ciach_reklama>
ZachariaszNowakowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 20:22   #274
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Zachariasz Możesz coś więcej o tym powiedzieć?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 15:49   #275
agnieszka729
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 22
Dot.: Uczciwa praca zdalna..?

Są takie prace zdalne, w e-handlu, które rzeczywiście są uczciwe.
Należy jedna zawsze zwracać uwagę nie tylko na to, co jest zamieszczone w ogłoszeniu. Trzeba patrzeć na to, co potem podpisujemy. Nie może być tak, że nasza pensja w 100% zależy od sprzedaży...
w sensie np: dostaniesz 1000zł na rękę, jak sprzedasz 100sztuk produktu - a jak nie, to tylko 200zł.

PS: Bardzo dobrym pomysłem było wprowadzenie dopłat do zatrudnionych osób niepełnosprawnych, ale... teraz umieszczanie ogłoszeń typu: zatrudnię sprzątaczkę z grupą inwalidzką... to przegina. Niektóre firmy po prostu żerują na ludziach.
agnieszka729 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 18:11   #276
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Uczciwa praca zdalna..?

Cytat:
Napisane przez agnieszka729 Pokaż wiadomość
Są takie prace zdalne, w e-handlu, które rzeczywiście są uczciwe.
Należy jedna zawsze zwracać uwagę nie tylko na to, co jest zamieszczone w ogłoszeniu. Trzeba patrzeć na to, co potem podpisujemy. Nie może być tak, że nasza pensja w 100% zależy od sprzedaży...
w sensie np: dostaniesz 1000zł na rękę, jak sprzedasz 100sztuk produktu - a jak nie, to tylko 200zł.

PS: Bardzo dobrym pomysłem było wprowadzenie dopłat do zatrudnionych osób niepełnosprawnych, ale... teraz umieszczanie ogłoszeń typu: zatrudnię sprzątaczkę z grupą inwalidzką... to przegina. Niektóre firmy po prostu żerują na ludziach.
u mnie pełno ogłoszeń na ochroniarza z grupą inwalidzką
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 14:49   #277
darka_1991
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 45
Dot.: Uczciwa praca zdalna..?

to ogłoszenie śmierdzi mlm..
darka_1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 20:36   #278
renia19814
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Cytat:
Napisane przez Olci_a Pokaż wiadomość
oooo a możesz coś więcej o tym powiedzieć??
też by mnie to interesowało


a właśnie dostałam od koleżanki informacje dot. składani długopisów więc jeśli któraś jest zainteresowana to pisać
Witam ja jestem zainteresowana praca w domu czy mogłabyś mi podac namiary na ta prace? z góry dziekuje

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

prosze odpisz mi na meila renlep@wp.pl
renia19814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 09:26   #279
MsKatriss
Raczkowanie
 
Avatar MsKatriss
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 440
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Witam! I ja byłabym zainteresowana... Proszę o więcej informacji i kontakt mailowy meli711@wp.pl, lub bezpośrednio na wizaż.pl

Pozdrawiam!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783842
kosmetyki (nowy wątek)

Szukam Estee Lauder Double Wear
Ziemi egipskiej BIKOR

Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!

MsKatriss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-24, 17:25   #280
Monisiak01
Przyczajenie
 
Avatar Monisiak01
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 4
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Witam, ja także jestem zainteresowana pracą chałupniczą. Proszę o jakieś informacje.
Monisiak01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 21:26   #281
samagusia
Przyczajenie
 
Avatar samagusia
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 10
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Również podpinam się pod temat.
__________________
Jeżeli miłość twoja nie ma żadnych szans, powinieneś zamilknąć, bo nie należy mieszać miłości z niewolnictwem serca. Miłość, która prosi, jest piękna, ale ta, która błaga, jest uczuciem lokajskim.

[ Antoine de Saint-Exupéry ]
samagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 23:25   #282
iratylko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wielkpolska
Wiadomości: 46
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Witajcie!
Ja właśnie raczkuję w programach partnerskich. Na razie działam tak na pół gwizdka. Dużo czytam i przede wszystkim dostaje wsparcie oraz wskazówki, co robić krok po kroku. Moim zdaniem nie ma łatwych pieniędzy. Jeśli chcesz coś osiągnąć musisz zainwestować: czas, kreatywność, pomysłowość, trochę grosza. Musisz nauczyć się cierpliwości i otworzyć na wiedzę.
P.S.
Robert T. Kiyosaki napisał ksiażkę "Bogaty ojciec, biedny ojciec". - światowy bestseller
Tak sobie myślę, że ludzie po prostu boją się bogactwa, dużych pieniędzy i możliwości, jakie dają. Większość z nas uważa, że trzeba ciężko pracować, często fizycznie, aby do czegoś dojść. Taka nasza mentalność.

Jeśli nie spróbuję, nigdy nie dowiem się, czy mi się uda!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-10-07 o 12:58 Powód: reklama
iratylko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 00:32   #283
iratylko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wielkpolska
Wiadomości: 46
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Winnidepuch - przeczytałam wstawiony przez Ciebie link do forum. W 100% zgadzam się z Tobą. Zaczynałam właśnie od klikania w tzw. płatne reklamy i wypełnianie ankiet. Strata czasu i marne grosze. Dlatego działam długofalowo i rozpoczynam działalność w programach partnerskich: branża fitness i krypto -waluty. Nigdzie od razu nie zarobisz kokosów. Każdy, kto działa w marketingu sieciowym powie Tobie, że trzeba coś robić, aby zarobić, ale czas i poświęcenie na pewno się opłacą.
iratylko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 01:24   #284
dominikdoradca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Dot.: praca chalupnicza

Dlugopisy itp to bardzo żmudna praca i meczaca i slabo platna. Drogie Panie, chetnie pomoge, mam znacznie lepsza oferte pracy w domu. Praca dla kazdego, umowa o dzielo, skladki Zus. Wysokie wynagrodzenie. Jesli ktos jest zainteresowany niech napisze na mail dominik.biuro4@gmail.com
dominikdoradca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-15, 17:18   #285
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: praca chalupnicza

Moja babcie kiedyś składała długopisy, a dziadek adresował koperty czy jakoś tak.
W sumie wytrzymali miesiąc, bo choć coś tam im się udało zarobić (nie można powiedzieć), to jednak czas jaki na to poświęcali, był załamująco długi.
No i osoby starsze mają dość zgrabiałe dłonie, żeby tak cały dzień siedzieć i składać coś, co wymaga sprawności manualnej.
Sama nigdy nie próbowałam.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 18:07   #286
Iwona16799
Przyczajenie
 
Avatar Iwona16799
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 14
Dot.: praca chalupnicza

Ja również mogę polecić kilka linków szczególnie do ankiet ale też klikanie w reklamy. Niestety to bardzo żmudna praca ale mimo wszystko da się coś zarobić. Proszę o wiadomość z mailem na priv jak by był ktoś zainteresowany.
Iwona16799 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 01:13   #287
iratylko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wielkpolska
Wiadomości: 46
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Haniasss W Quassa czyli dawniej Milioner faktycznie za dużo nie trzeba robić, ale minie ładnych kilka miesięcy, zanim coś zyskasz. No...chyba, że robisz zakupy przez internet w tych sklepach, które są przez Quassa polecane, wtedy zarabianie idzie szybciej.
iratylko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 19:13   #288
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Cytat:
Napisane przez iratylko Pokaż wiadomość
Zaczynałam właśnie od klikania w tzw. płatne reklamy i wypełnianie ankiet. Strata czasu i marne grosze. Dlatego działam długofalowo i rozpoczynam działalność w programach partnerskich: branża fitness i krypto -waluty. Nigdzie od razu nie zarobisz kokosów. Każdy, kto działa w marketingu sieciowym powie Tobie, że trzeba coś robić, aby zarobić, ale czas i poświęcenie na pewno się opłacą.
Dokładnie, masz rację - ja lata temu też zaczynałam od klikania w reklamy, bo mi się wydawało, że tak się da zarobić, ale to pic na wodę i w ogóle odmóżdżające zajęcie nie warte tych centów.
A co do marketingu sieciowego - zgadzam się całkowicie, ż trzeba się napracować, żeby zarobić, ale potem jest już i z górki i wiedzę ma się taką, że zarabianie pieniędzy przychodzi łatwiej.
Sęk w tym, że większość od razu chce z dnia na dzień zarabiac miliony, co wg mnie w ogóle jest chore i pozbawione logiki.


Nawet na etacie płacą dopiero po miesiącu roboty, a tu ktoś spodziewa się cudów po 2 dniach Taka dygresyjka.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 11:34   #289
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: praca chalupnicza

Klikanie w reklamy to zdecydowanie zbyt żmudne i zbyt mało opłacalne zajęcie.
O jakiejkolwiek ambicji czy szansie rozwoju nie wspominając.
Brrr.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-12, 15:34   #290
izunia2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
A co do marketingu sieciowego - zgadzam się całkowicie, ż trzeba się napracować, żeby zarobić, ale potem jest już i z górki i wiedzę ma się taką, że zarabianie pieniędzy przychodzi łatwiej.
Sęk w tym, że większość od razu chce z dnia na dzień zarabiac miliony, co wg mnie w ogóle jest chore i pozbawione logiki.


Nawet na etacie płacą dopiero po miesiącu roboty, a tu ktoś spodziewa się cudów po 2 dniach Taka dygresyjka.
To prawda. Jak ktoś oferuje złote góry, to ciężko mu wierzyć. Ja przez jakiś czas próbowałam być konsultantką oriframe, ale zarobku z tego nie miałam za bardzo, tylko tańsze kosmetyki dla siebie i koleżanek. Klikać w reklamy, też próbowałam, strasznie to mozolne. Ostatnio ściągnęłam aplikację lepszaoferta na smatfona i robię zdjęcia rachunków - 5 zł za zdjęcie. Jeżeli zdjęcie pomoże znaleźć nowego dostawcę prądu, kredytu czy czegokolwiek innego, to mogę dostac wysoką prowizję, ale ludzie tak łatwo nie zmieniają dostawców. Próbuję jeszcze sprzedawać zdjęcia na giełdach, ale dużo z tego kasy nie mam. Generalnie tu się trochę dorobi, tam się dorobi i trochę z tego wyjdzie, ale to nie kokosy.

Jak widzę wpisy "zarabiam w domu 10 tys. zł miesiecznie" na tuzinach form, to wkurza mnie taka nachalna reklama
izunia2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 18:48   #291
Ebabcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 23
Dot.: praca chalupnicza

Witam.Parę lat temu,jak już wiedziałam że prac chałupniczych nie ma,wyłapałam ośmiu oszustów i zrobiłam osiem doniesień o oszustwo i na wszelki wypadek zgłaszałam do Urzędu Skarbowego.Trochę krwi napsułam złodziejom.Ostatnio ogłaszał się taki dupek ,proponował składanie klamerek.Deptałam mu po piętach,wszędzie miał przypiętą informację-sprawdzony oszust i złodziej-
wszystkie prace zlecane do domu ,jakieś tam montaże,gadżety, nie są rozsyłane,osoby zainteresowane przychodzą same po elementy,mają limit miesięczny,oddają gotowe wyroby i nie jest to stałe zajęcie .Czasem jest a czasem nie ma.Kuzynka męża od wielu,wielu lat szyje dla jednej firmy rękawice i jest to jedyna znana mi praca chałupnicza
Ja od prawie 30-tu lat zarabiam w dobrze wybranych firmach mlm teraz w firmie partnerskiej .lubię i potrafię to robić.Osoby ,które zaprosiłam do współpracy też nie narzekają.Nie wierzyły że zarobią,a jednak..
Wszyscy mają szansę ale nie każdy dobrze się czuje w mlm .Moja córa jest swiadkiem wszystkich moich poczynań w tym temacie i mając bardzo duże możliwości nie potrafi zrobić nic .To nie jej bajka.Ale jeśli ktoś chce spróbować swoich sił ,korzystając oczywiście z mojej pomocy to zapraszam
Ebabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 11:03   #292
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: praca chalupnicza

Ebabcia bardzo fajnie to napisałaś.
Ja też uważam że kanty trzeba piętnować, a co pracy w MLM to jak się chce i działa, to oczywiście że można zarobić.
Ale i tu trzeba się napracować - nic za darmo jak to ludzie myślą.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-15, 12:10   #293
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: praca chalupnicza

Bo mlm to własna firma jakby się nie patrzeć, a nie każdy nadaje się do tego by być własnym szefem.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 00:02   #294
pagal
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 18
GG do pagal Send a message via Skype™ to pagal
Dot.: praca chalupnicza

W obecnych czasach nie ma czegoś takiego jak praca chałupnicza.
Chwila logicznego myślenia ..... w dobie wysokiego bezrobocia, z pocałowaniem ręki w 10 minut każda firma oferująca pracę chałupniczą znajdzie w swojej okolicy chałupników. Komu opłacałoby się wysyłać długopisy i opłacać koszty wysyłki, jak "pod nosem" mają pełno chętnych ;-)

No chyba, że chcą od Ciebie wyłudzić kasę za pakiet próbny, itp.

Od ponad 20 lat w tematach prac chałupniczych siedzę i monitoruję ten rynek i wiele się nie zmieniło, tylko oszuści poszli z realu do netu, bo łatwiej znaleźć naiwnych. Kiedyś więcej musieli się natrudzić i ponieść większe koszty (podrukować ulotki, dać najlepiej płatne ogłoszenie w poczytnej regionalnej gazecie lub ogólnopolskiej) ... teraz wystarczy kilka "chwytnych" ogłoszeń na poczytnych portalach.

Wiele miałem "przygód" z pracami chałupniczymi i ofertami zarobkowymi .. książkę mógłbym napisać.

Reasumując - nie ma pracy chałupniczej zwłaszcza wysyłkowej, a jeśli już jest, to trafia się jedna na tysiąc.

Chyba, że tak jak pisałem, w okolicy, np. krawcowe mają jakieś przeróbki, zlecenia od fabryki z okolicy jakiś drobnych poprawek, itp.

Praca w domu obecnie to pisanie postów, prowadzenie FB, reklamowanie firm i poszukiwanie dla nich klientów.

Można zarabiać z domu, bo tak działam już ponad 10 lat i jestem tego przykładem (i jest to moje główne źródło utrzymania), ale trzeba znaleźć dla siebie odpowiednią formę lub firmę.
pagal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 10:47   #295
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: praca chalupnicza

Cytat:
Napisane przez pagal Pokaż wiadomość
W obecnych czasach nie ma czegoś takiego jak praca chałupnicza.
Chwila logicznego myślenia ..... w dobie wysokiego bezrobocia, z pocałowaniem ręki w 10 minut każda firma oferująca pracę chałupniczą znajdzie w swojej okolicy chałupników. Komu opłacałoby się wysyłać długopisy i opłacać koszty wysyłki, jak "pod nosem" mają pełno chętnych ;-)
Tak, logicznie rzecz biorąc rzeczywiście masz rację.
Nigdy dotąd z tego punktu widzenia nie spojrzałam, słusznie.

Cytat:
Praca w domu obecnie to pisanie postów, prowadzenie FB, reklamowanie firm i poszukiwanie dla nich klientów.
Można zarabiać z domu, bo tak działam już ponad 10 lat i jestem tego przykładem (i jest to moje główne źródło utrzymania), ale trzeba znaleźć dla siebie odpowiednią formę lub firmę.
Dokładnie - zgadzam się całkowicie, zwłaszcza, że również pracuję wykorzystując internet i nie zdarzyło mi się imać takich prac jak rzeczone wyżej składanie długopisów czy inne takie...
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 13:45   #296
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Cytat:
Napisane przez izunia2012 Pokaż wiadomość
To prawda. Jak ktoś oferuje złote góry, to ciężko mu wierzyć. Ja przez jakiś czas próbowałam być konsultantką oriframe, ale zarobku z tego nie miałam za bardzo, tylko tańsze kosmetyki dla siebie i koleżanek.
A ja mam znajome, które w oriflame działają i zarabiają - ale z tą różnicą, że one nie "próbują", tylko zasuwają jak mróweczki - sama się czasem aż dziwię. Ale jest praca, są efekty.

Cytat:
Jak widzę wpisy "zarabiam w domu 10 tys. zł miesiecznie" na tuzinach form, to wkurza mnie taka nachalna reklama
Mnie tak samo - zawsze wtedy zastanawiam się, co sobie myśli człowiek, który takie coś napisał. Bo skoro zarabia rzekomo 10 000 zł miesięcznie w sieci, to kiego diabła biega po forach i sieje taki spam zamiast sobie zarabiać? Ani to nie brzmi wiarygodnie, ani nie buduje mu wizerunku, ani nic...
Czy gdybym zarabiała 10 000 miesięcznie biegałabym to ogłaszać po forach? W taki nachalny sposób? No nie wiem...

Rozumiem, że może taki ktoś chce innych zachęcić do biznesu, ale można to zrobić w mniej "podejrzany" sposób i na pewno mniej spamerski
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 17:46   #297
victoria866
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Cytat:
Napisane przez tintana Pokaż wiadomość
większość opcji zarabiania przez internet to zwyczajna ściema, ale przyznaję, że na programach partnerskich można całkiem nieźle zarobić. W lipcu znalazłam 2 klientów dla proficredit. Zarobiłam 400 złotych, teraz buduję swoją stronę o tematyce finansowej i na niej będę wstawiała reklamy ;-)


zarobilas400zl a ludzi wpedzilas w niezle bagno, chyba juz kazdy zna firme profi credit ich nielegalne dzialania i megaaaaaaaaaaa odsetki za zaciagniety dlug......
victoria866 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 12:36   #298
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Ja nie znam, ale w sumie pewnie dlatego,
że ogólnie nie jestem fanką żadnych kredytów, czy pożyczek.
W jakkolwiek korzystnej formie nie byłyby reklamowane..
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-22, 13:46   #299
iratylko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wielkpolska
Wiadomości: 46
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Kredyty czy pożyczki to bardzo ślizgi temat Kiedyś sama skorzystałam z propozycji firmy Provident, bo niestety sytuacja nas zmusiła i to był mój pierwszy i ostatni raz!
Izunia2012 też jestem Konsultantką, tylko że firmy Avon. Jak sama wiesz, Konsultantek jest dużo. Praca jak praca, dla mnie raczej odskocznia od codzienności. Zgodzę się z Dryda - w wszystko musisz się zaangażować, jeśli chcesz osiągnąć jakikolwiek wynik. Czasami 10 osób coś zamówi, czasami tylko dwie. Zawsze mam coś do siebie - tańsze kosmetyki albo prezent od Avon za 1 zł, jeśli zrobię zamówienie na określoną kwotę. Jeśli działasz w czymkolwiek, musisz się na tym znać, zgłębiać wiedzę na dany temat, po prostu czemuś się oddać. Łatwiej przekonasz klienta do zakupu czegoś, co znasz i stosujesz. Będziesz wtedy bardziej wiarygodna. Prowadzę także FunPage na temat kosmetyków z Avonu.
iratylko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-23, 01:08   #300
iratylko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Wielkpolska
Wiadomości: 46
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Są jeszcze Cenne opinie, Toluna, Morbog. Pełno tego. Jeśli chcesz na tym zarabiać to strata czasu niestety Już to przerobiłam...
iratylko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-02 20:34:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.