Blizny potrądzikowe/trądzik-jak usunąć przebarwienia- WĄTEK ZBIORCZY - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-01, 19:52   #1231
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
Sama mam czasem problemy na policzkach i wiem jak dlugo slady po nich sa dlatego polecam bardzo Tribiotic
a po ilu dniach ci pomógł mniej więcej?

EDIT

kupiłam dziś 2 saszetki tribioticu.. zobaczymy..
wczoraj użyłam soli wg przepisu powyżej i już widać poprawę.. dzięki..

Edytowane przez lovellyhippo
Czas edycji: 2008-08-02 o 13:26
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 15:46   #1232
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

a moze sprobuj ta cebula.. podbno jak sie ukroi kilka plasterkow cebuli i zacznie trzec twarz nimi az zrobia sie czerwone, to mnie wyskakuja i lecza sie slady.
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 15:54   #1233
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

a ja odkrylam krem Hydrocortisonum 0,5 % za 8 zł w aptece. Na różnego rodzaju wypryski.U mnie się świetnie sprawdza na gojących pryszczach ropnych.
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 16:28   #1234
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

A moze zamiast leczyc objawy zacznij szukac przyczyny - jesli zblizasz sie do 20 roku zycia lub juz skonczylas 20-tke,byc i pryszcze na policzkach wlasnie teraz sie pojawily to prawdopodobnie przyczyna sa hormony - a jesli to prawda to uwierz mi niczym tego wtedy nie wyleczysz, dopoki nie ustabilizujesz poziomu hormonow!!!!!!

Pisze to bo gdyby mnie to ktos powiedzial te 5 lat temu to napewno nie cierpialabym tak strasznie jak wtedy gdy mialam cale policzki i brode w pryszczach glebokich i ropnych - i stosowalam tyle srodkow i nic nie pomagalo - nawet antybiotyki od dermatologa

Staraj sie zdrowo odzywiac - jak najwiecej wazyw i owocow mieso tylko gotowane lub pieczone, jesli chodzi o bialko to u mnie po zjedzeniu czegokolwiek bialkowego (mleko, mieso, jogurty, sery) tradzik sie nasilal, jedz duzo kasz i ryz

Zdrowy tryb zycia ( ogranicz alkohol bo po alkoholu pryszcze lubia wyskakiwac)

Odwiedz ginekologa niech da ci skierowanie na badania hormonow, a jesli nie bedzie ci chcial dac i odpowie ze nie jest ci to badanie potrzebne, a mowi tak bardzo czesto bo przychodnie nie maja kasy, to popros o badanie na wlasny koszt, to i tak wyjdzie cie taniej niz te wszystkie specyfiki na ktore wydasz pieniadze a i tak nie pomoga

wystarczy zwykla kalkulacja - jesli ten tradzik utrzyma sie jeszcze u ciebie pprzez conajmniej dwa lata pomysl ile kasy bezsensu wydasz


Zainwestuj w delikatne srodki myjace i jakis dobry krem nawilzajacy

Odwiedz dermatologa nich przepisze ci cos co pozwoli wygladzic skore , na jesien mozesz zaczac uzywac krem z retinoidami, bardzo mocny srodek ale pomaga i buzia sie wygladza

Mozesz tez zaczac pic jakies ziola typu bratek ale na efekty jakiejkolwiek poprawy musialabys poczekac bardzo dlugo, niemniej jednak picie bratka jest jak najbardziej na plus

to tyle ode mnie

mam 25 lat i moja walka z tradzikiem jak na chwile obecna zakonczona jest wygrana z mojej strony, a najgorsze lata z tradzikiem rozpoczely sie u mnie po skonczeniu 18 lat az do 22 takze to byly 4 lata strasznych katuszy\\

zycze powodzenia i badz wytrwala w dazeniu do gladkiej i perfekcyjnej cery
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 16:39   #1235
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

aha bylabym zapomniala nie rozumie czemu wszyscy zalecaja ci wysuszac te pryszcze, nie rob tego

NIE WYSUSZAJ SKORY bo bedzie jeszcze gorzej

zadnych spirytusow - pasta do zebow moze byc ale punktowo tylko na pryszcza i w malej ilosci

Wszystkie preparaty ktore wysuszaja skore sprawiaja ze produkuje ona jeszcze wiecej sebum a co za tym idzie wiecej pryszczy, lepiej wiec wysmarowac sie jakims tlustym olejkiem typu rycynowy - ktory jest megatlusty a bardziej pomaga na pryszcze niz spirytus

To samo ze sloncem, za duzo slonca szkodzi, skora sie wysusza pogrubia i historia sie powtarza, znow pryszcze - wiec korzystaj ze slonca ale z umiarem
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 16:43   #1236
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
A moze zamiast leczyc objawy zacznij szukac przyczyny - jesli zblizasz sie do 20 roku zycia lub juz skonczylas 20-tke,byc i pryszcze na policzkach wlasnie teraz sie pojawily to prawdopodobnie przyczyna sa hormony - a jesli to prawda to uwierz mi niczym tego wtedy nie wyleczysz, dopoki nie ustabilizujesz poziomu hormonow!!!!!!

Pisze to bo gdyby mnie to ktos powiedzial te 5 lat temu to napewno nie cierpialabym tak strasznie jak wtedy gdy mialam cale policzki i brode w pryszczach glebokich i ropnych - i stosowalam tyle srodkow i nic nie pomagalo - nawet antybiotyki od dermatologa

Staraj sie zdrowo odzywiac - jak najwiecej wazyw i owocow mieso tylko gotowane lub pieczone, jesli chodzi o bialko to u mnie po zjedzeniu czegokolwiek bialkowego (mleko, mieso, jogurty, sery) tradzik sie nasilal, jedz duzo kasz i ryz

Zdrowy tryb zycia ( ogranicz alkohol bo po alkoholu pryszcze lubia wyskakiwac)

Odwiedz ginekologa niech da ci skierowanie na badania hormonow, a jesli nie bedzie ci chcial dac i odpowie ze nie jest ci to badanie potrzebne, a mowi tak bardzo czesto bo przychodnie nie maja kasy, to popros o badanie na wlasny koszt, to i tak wyjdzie cie taniej niz te wszystkie specyfiki na ktore wydasz pieniadze a i tak nie pomoga

wystarczy zwykla kalkulacja - jesli ten tradzik utrzyma sie jeszcze u ciebie pprzez conajmniej dwa lata pomysl ile kasy bezsensu wydasz


Zainwestuj w delikatne srodki myjace i jakis dobry krem nawilzajacy

Odwiedz dermatologa nich przepisze ci cos co pozwoli wygladzic skore , na jesien mozesz zaczac uzywac krem z retinoidami, bardzo mocny srodek ale pomaga i buzia sie wygladza

Mozesz tez zaczac pic jakies ziola typu bratek ale na efekty jakiejkolwiek poprawy musialabys poczekac bardzo dlugo, niemniej jednak picie bratka jest jak najbardziej na plus

to tyle ode mnie

mam 25 lat i moja walka z tradzikiem jak na chwile obecna zakonczona jest wygrana z mojej strony, a najgorsze lata z tradzikiem rozpoczely sie u mnie po skonczeniu 18 lat az do 22 takze to byly 4 lata strasznych katuszy\\

zycze powodzenia i badz wytrwala w dazeniu do gladkiej i perfekcyjnej cery
mam 17 lat..
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 17:13   #1237
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

Jesli masz 17 lat to wcale nie znaczy ze nie powinnas isc do ginekologa i zrobic badania na hormony, na dermatologi jest watek o hormonach a tradziku, przeczytaj zorientuj sie jakie badania powinnas zrobic - wszystkie sa tam opisane i tak przygotowana pojdz do ginekologa

popros o skierowanie na te badania a pozniej jeszcze raz z wynikami odwiedz swojego gina i zapytaj o kuracje antytradzikowa: czy mozna leczyc objawowo czy trzeba zaczac brac hormony i nie boj sie przytycia bo od nowoczesnych tabletek antykoncepcyjnych sie nie tyje
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 17:14   #1238
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

Sorki zapomnialam wkleic link'a

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ormony+tradzik
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 17:16   #1239
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

a ja sądzę osobiście że jest to jedynie jedna z objaw trądziku młodzieńczego.. ale dzięki za pomocne słowa
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 17:23   #1240
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

Ale tradzik młodzieńczy dosc łatwo może sie przerodzic w nie mlodzieńczy

I zgadzam się z Fuxią, a szczególne z tym 'nie wysuszaj' .Ja używałam tych wszystki serii dla anstolatek i np. zel do mycia twarzy, żel punktowy i tonik.To wszystko wysuszało jak nie wiem co, a nic nie nawilżało, wiec skóra się broniła, i wytwarzala sebum dwa razy więcej, i miałam tylko 2 razy więcej prysczzy.Odkąd porzadnie nawilżam cerę, jest ona naprawdę super, a poza kremem nawilżającym, na obecną chwilę, nic takiego nie stosuje ( tonik ogórkowy,ten krem ktorego nazwe napisalam w tym temacie i maść ichtiolowa na rypne wypryski ktore powstaly w wyniku uzywania benzacne i nadmiernego wysuszenia. )
__________________
"Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę. " - Paulo Coelho.
Mów mi Arya
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 19:58   #1241
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

Mysle ze gdybym nie sluchala rad znawcow ktorzy nigdy nie mieli tradziku i kazali mi sie smarowac spirytusem i wysuszac skore twarzy tymi wszystkimi wysuszajacymi srodkami moglabym uniknac tego co sie stalo gdy mialam 18 lat, wiec nalezy dbac o skore i zapewnic jej pielegnacje ktora bedzie dzialac dlugofalowo a nie tylko wysuszanie ktore jest dobre na chwile bo wysuszy pare pryszczy a za kilka dni pojawi sie 2 razy wiecej nowych

takie moje zdanie, nie kazdy moze sie z nim zgadzac, a to co sie stanie z waszymi twarzami nie jest moim zmartwieniem
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-02, 22:44   #1242
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: Pryszcze na policzkach :(

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Mysle ze gdybym nie sluchala rad znawcow ktorzy nigdy nie mieli tradziku i kazali mi sie smarowac spirytusem i wysuszac skore twarzy tymi wszystkimi wysuszajacymi srodkami moglabym uniknac tego co sie stalo gdy mialam 18 lat, wiec nalezy dbac o skore i zapewnic jej pielegnacje ktora bedzie dzialac dlugofalowo a nie tylko wysuszanie ktore jest dobre na chwile bo wysuszy pare pryszczy a za kilka dni pojawi sie 2 razy wiecej nowych

takie moje zdanie, nie kazdy moze sie z nim zgadzac, a to co sie stanie z waszymi twarzami nie jest moim zmartwieniem
dzieki wielkie. napewno to przemyślę.. chociaż sądzę że wysuszanie ma swoje zalety..
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 23:10   #1243
gym
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: laser na przebarwienia

odswiezam

moniga swieta prawda
agulka napisz jeszcze jak sie potoczyła twoja walka z plamami
gym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 09:55   #1244
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: laser na przebarwienia

tez jestem ciekawa bo mam ten sam problem
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 21:52   #1245
Menadel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Ja też mam takie czerwone plamki po trądziku... nie wiem czy to przebarwienie czy blizna, ale dziś wykupiłam w aptece krem, którym wszyscy się zachwycają. Nazywa się "no-scar" czytałam o nim w gazetach, na innych forach więc postanowiłam zaryzykować. Nie należy on do grupy tanich kosmetyków, ale czasem warto wydać te kilka złotych więcej.. dziś zaczęłam kurację, zobaczymy jakie będą efekty.. krem nakładam kilka razy dziennie, po pierwszych użyciach czuć było wyraźnie poprawę gładkości skóry.. póki co zapowiada się obiecująco, zobaczymy co będzie dalej
Menadel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:38   #1246
przemo0702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Maskowanie trądziku

Od 4 miesięcy leczę trądzik środkiem Aknenormin. W ciągu ostatniego miesiąca krosty zeszły, ale zostały po nich czerwone plamy. Czym można maskować te plamy?? Czytałem że fluid odpada ponieważ zatyka pory i skura nie może swobodnie oddychać. Polećcie jakiś sprawdzony środek któy nie podrażnia skóry. Z góry dzięki.
przemo0702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:45   #1247
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Maskowanie trądziku

przemo a jesteś chłopakiem? Jesli tak, to rzeczywiście lepiej fluidu ani pudru nie używaj. Moze to co napisze bedzie malo profesjonalne... ale ja nie widze roznicy w zatykaniu porow... fluiduje sie czy nie - pory zawsze sie zatykaja tak samo.
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:32   #1248
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Maskowanie trądziku

Cytat:
Napisane przez przemo0702 Pokaż wiadomość
Od 4 miesięcy leczę trądzik środkiem Aknenormin. W ciągu ostatniego miesiąca krosty zeszły, ale zostały po nich czerwone plamy. Czym można maskować te plamy?? Czytałem że fluid odpada ponieważ zatyka pory i skura nie może swobodnie oddychać. Polećcie jakiś sprawdzony środek któy nie podrażnia skóry. Z góry dzięki.
Nie maskować ale usunąć. Kuracja kwasami i po pół roku blizn ani śladu. Akurat zima się zbliża; jak zaczniesz we wrześniu na wiosnę będziesz miał nową twarz.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 15:32   #1249
przemo0702
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Maskowanie trądziku

Kuracja kwasami może i jest skuteczna ale długo trwa. A mi chodzi o jakiś korektor czy coś w tym stylu, po którym czerwone plamy nie rzucały by się tak w oczy i chociaż trochę ujednoliciły kolor ze skórą.
przemo0702 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 20:12   #1250
besio
Wtajemniczenie
 
Avatar besio
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Sztokholm
Wiadomości: 2 393
Dot.: Maskowanie trądziku

A ja uważam, że poprostu powinieneś kupić maść na blizny i smarować te miejsca wyjaśnieją niedługo i zacznij stosować tonik przeciwbakteryjny coś ci w aptece polecą, i raz w tygdoniu tonik domoweej roboty 2 łyżki cytryny do połowy ciepłej szklanki wody i problem powinien zginąć i raczej nie ma doraźnych środków nie zatykających porów a maskujących twój problem. pozdro
besio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 21:49   #1251
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Maskowanie trądziku

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Nie maskować ale usunąć. Kuracja kwasami i po pół roku blizn ani śladu. Akurat zima się zbliża; jak zaczniesz we wrześniu na wiosnę będziesz miał nową twarz.
A jakie kwasy Twoim zdaniem usuną takie potrądzikowe blizny/zaczerwienienia? Bo ja wlaśnie mam problem z takimi czerwonymi plamkami i nie mam pomyslu jak je usunąć

O kwasach coś tam slyszalam, ale nic konkretnego. Wiem tylko, że to dość kosztowna kuracja i chyba nie zawsze skuteczna....
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 09:22   #1252
innnaboinnainaczej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 289
Dot.: Maskowanie trądziku

juz pisze poraz kolejny, ze na blizny najlepszy jest no scar. slyszałam o nim w przerwie na reklamy w dd tvn kiedys ;dd i kupiłam i działał . po 3-4 uzyciach czerwone plamki zniknęły mi z czoła . jak masz niezbyt glębokie to mozesz bez problemu stosowac . a jak glębsze to moze to troche potrwac i nie ma co ryzykowac bo opalenizne wybiela )
33 zł w aptece za 30 ml pudełko zaplaciłam ( wlasciwie polowe, bo z bratem sie złozyłam :lol2, pzdr
innnaboinnainaczej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 17:34   #1253
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Maskowanie trądziku

Cytat:
Napisane przez przemo0702 Pokaż wiadomość
Od 4 miesięcy leczę trądzik środkiem Aknenormin. W ciągu ostatniego miesiąca krosty zeszły, ale zostały po nich czerwone plamy. Czym można maskować te plamy?? Czytałem że fluid odpada ponieważ zatyka pory i skura nie może swobodnie oddychać. Polećcie jakiś sprawdzony środek któy nie podrażnia skóry. Z góry dzięki.

Kup sobie korektor Maybelline Ever Fresh dla faceta będzie dobry bo on sie fajnie wchłania i nikt sie nie kapnie, że masz go na sobie. Kup sobie najjaśniejszy kolor, bo jak będziesz wybielał te blizny kwasem czy chodzby No skarem to bardzo Ci to twarz wybieli
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:14   #1254
wysoka blondynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: głucho... ciemno...
Wiadomości: 405
Dot.: Maskowanie trądziku

Proszę, nie maskuj tego żadnym korektorem czy czymś takim... Moim skromnym zdaniem takie rzeczy nie są dla facetów.

Idzie jesień, poczytaj o kwasach. Po Twojej kuracji sprawa jest zupełnie prosta, nic nie powinno Ci wyskakiwać. Polecam Acne-Derm, ma kwas azelainowy i pięknie rozjaśnia przebarwienia.

Możesz się też szarpnąć na Skinoren (krem albo żel) - ten sam kwas, ale lepsze podłoże.

Od czasu do czasu dorzuć maseczkę z aspiryny i będzie dobrze.

W czasie kuracji i trochę po - wysokie stabilne filtry, a później w lecie też staraj się nie spalić na skwarek.
__________________
Maja
wysoka blondynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 20:44   #1255
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Maskowanie trądziku

jesli szukasz dobrego korektora to Dziewczyny polecaja dermacol, pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 11:29   #1256
sheerx
Raczkowanie
 
Avatar sheerx
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 153
Dot.: Maskowanie trądziku

po co wydawac kupe kasy na leczzenie kwasami? zamiast kupic sobie masc na blizny po ptradziku? ja stosuje cepan i jestem zadowolona. z tym ze trzeba je smarowac regularnie a niet ak jak ja co dwa dni jak mi sie przypomnie xd
__________________
Może pewnego dnia sprawisz, że Twoja magia zadziała na mnie?
___________________
Cel:
ładna buzia - prawie osiagniety ;]
paznokcie - 0,5cm


sheerx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 09:13   #1257
tipsara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 117
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

mnie plamy po pryszczach na całej twarzy w tym tez z policzków zeszły po "BACTROBANIE" taka malutka maśc lub krem 30 g kosztuje okolo 30 zl jest na recepte ale z tym nie ma problemów kazdy lekarz to przepisze jak sie tylko poprosi i naprawde nie podrażnia stosowalam nie tylko na plamy po pryszczach ale tez na same pryszcze , które juz po jednym dniu robily się mniejsze
pisze tylko o plamach bo blizn nie mam, ale naprawde moje plamy po pryszczach nie wyglądały pięknie a teraz ani śladu po nich
tipsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 16:33   #1258
nnajnna
Raczkowanie
 
Avatar nnajnna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 162
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

ja niestety nie wierze w zadne kremy i inne kosmetyki na przebarwienia i blizny,chyba ze sa naprawde baaaardzo malo widoczne.mnie interesuja bardziej zabiegi ktore naprawde pomoga,bo jak mam chodzic co miesiac i placic kupe kasy bez efektow to czy ktos sie pozbyl tych brzydkich plam i nieduzych wglebien?
nnajnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 16:50   #1259
Campanella
Raczkowanie
 
Avatar Campanella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 32
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Cytat:
Napisane przez martitta91 Pokaż wiadomość
Hej jakby ktoś chciał adresy gabinetów dermatologicznych we Wrocławiu, Krakowie i Lublinie to polecam (uprzedzam iż sama nie byłam w żadnym z nich) :



Derma puls- Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej we Wrocławiu
*dermatologia

*dermatologia estetyczna

*dermochirurgia

*thermage

*terapia laserowa

50-325 Wrocław, ul. Barycka 1/3, tel. (071)3226909 , (071)3227642
strona www: www.derma-puls.com.pl
ABSOLUTNIE NIE POLECAM tego miejsca!
Finansowa studnia bez dna i mistrzostwo w generowaniu obietnic rosnących wprost proporcjonalnie do ilości kolejnych "cudownych" wizyt. Wielu moich znajomych włącznie ze mną dało się nabrać na niezły PR pani Kaniowskiej . Dziś można tyko przestrzec... z moim problemem oszacowanym tamże na ponad 2000 PLN w kilkunastu wizytach poradziła sobie dobra dermatolog z NFZ... w ciągu dwóch wizyt. To mówi samo za siebie ...
Campanella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 12:02   #1260
nnajnna
Raczkowanie
 
Avatar nnajnna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 162
Dot.: BLIZNY PO TRĄDZIKU

Dziewczyny,a slyszlyscie o takim laserze FRAXEL?podobno daje dobre efekty ale cena...ok 2000 zl za cala twarz i to chyba trzeba zrobic kilka zabiegow
nnajnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-22 13:51:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.