Operacja plastyczna nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-08, 14:01   #1
Bells2501
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2

Operacja plastyczna nosa


wiem, że to muż pewnie było ale poszukuję dobrego chirurga plastycznego który wreszcie zoperuje mój nos. Miałam usuwanego naczyniaka i aktualnie nie wygląda to za ciekawie. nie mam czubka nosa a o przegrodzie nosa która jest na zewnątrz w ogóle nie wspominam bo to jest raczej jedna wielka blizna. jestem już po trzech operacjach i za każdym razem mówią mi, że to ostatnia. Jestem załamana. mam 19 lat i się siebie wstydzę.... szukam kompetentego lekarza który powie mi "zrobimy to za jednym razem i będziesz piękna" ja już nie wytrzymuję psychicznie...pomóżcie mi...proszę....
Bells2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:22   #2
dr Lembas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 30
Dot.: Operacja plastyczna nosa

Szanowna Pani,
Z informacji, które Pani podała na temat stanu Pani nosa wynika, że wymaga Pani rekonstrukcji nosa. Zabiegi takie wykonywane są w klinikach Chirurgii Plastycznej. W Polsce jest przynajmniej kilka miejsc, gdzie uzyska Pani pomoc. Chirurgia Plastyczna to nauka i sztuka – można wiele poprawić, ale proszę nie spodziewać się cudu. Choroba podstawowa, która leży u podłoża zniekształcenia jest główną przyczyną Pani problemów.
Lubomir Lembas
dr Lembas jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.