Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-20, 17:54   #31
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Oj Kinga Jeżeli kochałaś się 17 kwietnia to zrób test 28 kwietnia
QuickVue wykrywa ciążę po 6 dniach, ale lepiej po 10 Więc wytrzymaj trochę, zainwestuj około 10 zł w test i wszystkiego się dowiesz
Pozdrawiam
shonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:21   #32
anetka.mini
Raczkowanie
 
Avatar anetka.mini
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 58
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

hej Kinga tylko spokój cię teraz uratuje niema sensu sie denerwowac bo rzeczywiście już po fakcie... ja też kiedyś tak czesto robiłam jednak miałam szczęście i nic sie poważnego niestało , ale ile nerwów na tym sie straciło!!!!!!!!!!!!!! kiedyś okres spóznial mi sie nawet 2 tygodnie eh! poczekaj spokojnie do 3 maja jak bedzie się spóxniał okres to dopiero idż po test ...jak teraz zrobisz to nawet niema pewności czy dobrze wyjdzie, bo ja słyszalam ze dopiero po 3 dniach od spoznionego okresu mozna robic test naczczo z rana wtedy jest pewna odpowiedź!! POWODZENIA !! TRZYMAM KCIUKI
anetka.mini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 18:33   #33
kinga21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 15
GG do kinga21
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

dzieki dziewczyny, jestem coraz bardziej spokojna przeciez nie moze byc az tak zle zdarza sie kazdemu a nie za kazdym razem mozna zajsc w ciaze bede sie martwiec po 3 maja, staram sie byc dobrej mysli
kinga21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:27   #34
skyboard
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 16
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Mam pytanie, troche zwiazane z tematem troche nie... Wiele razy czytalam ze jesli sparma dostanie sie w okolice wejscia do pochwy (nie do wewnatrz) to i tak moze dojsc do zaplodniania. czy to prawda? czy jednak TYLKO moze dojsc do zaplodnianie gdy sperma dostanie sie wglab pochwy...
heh troche glupie pytanie, ale czekam na odpowiedz
skyboard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 17:46   #35
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Cytat:
Napisane przez skyboard
Mam pytanie, troche zwiazane z tematem troche nie... Wiele razy czytalam ze jesli sparma dostanie sie w okolice wejscia do pochwy (nie do wewnatrz) to i tak moze dojsc do zaplodniania. czy to prawda? czy jednak TYLKO moze dojsc do zaplodnianie gdy sperma dostanie sie wglab pochwy...
heh troche glupie pytanie, ale czekam na odpowiedz
Tak, to prawda, jeśli sperma dostanie się na wargi sromowe, lub w okolicę wilgotnego wejścia do pochwy-istnieje możliwość zapłodnienia. Dlatego trzeba uważać, zwłaszcza podczas peetingu. Prawdopodobieństwo jest małe, ale zwłaszcza podczas dni plodnych nie można go bagatelizować.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 09:47   #36
omilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Mnie też męczy ten problem. Hehehe, choć wiem że to może wydać się śmieszne. Ale wiesz, ja poprostu po stosunku już nie wstaję. A w pozycji leżącej mi nie "ucieka". Choć to sprawdza się tylko wieczorem, bo jeśli kochasz się w ciągu dnia to chyba nie ma szans na zatrzymanie uciekających plemników...
omilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 05:59   #37
OsobaX
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Witam.

Mam takie pytanie, najprawdopodobniej bedzie glupie , ale moze pomozecie mi rozwiac watpliwosci. Skonczylismy stosunek, partner sciagnal prezerwatywe i wytrysk byl na łono i istnieje szansa ze niewielka ilosc plynu mogla splynac na wargi sromowe, oczywiscie po tym wszystkim wstalam umylam sie, woda potem mydlem i znowu woda.

Czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze ?!

przepraszam za tak trywialne pytanie...
OsobaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 08:01   #38
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Witam. Skoro już jesteśmy przy tematyce o spermie to zadam pewne pytanie. Może nieco dziwne. Ale zastanawiające- mnie bynajmniej. Otóż, jak wiadomo, antybiotyki obniżają skuteczność tabletki anty. gdy dziewczyna przyjmuje je jednocześnie. Ale czy gdy partner, w ostatnim czasie brał antybiotyki, to czy w spermie mogą znajdować się jakieś jego 'cząstki'? w sensie, czy wytrysk wewnątrz jest wtedy bezpieczny? wątpię w sumie aby w spermie odkładał się nadmiar antybiotyku <co?> ale pytam z ciekawości, czy przy takim stosunku nie ma ryzyka że coś z tych antybiotyków wchłonie się w organizm kobiety i osłabi działanie anty <co?> hmm
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 11:30   #39
Diorissimo
Zadomowienie
 
Avatar Diorissimo
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 097
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Cytat:
Napisane przez OsobaX Pokaż wiadomość
Czy istnieje mozliwosc zajscia w ciaze ?!
Nie sądzę ...
Diorissimo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 20:47   #40
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie
 
Avatar cZaRnA_KiCiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 1 047
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
Witam. Skoro już jesteśmy przy tematyce o spermie to zadam pewne pytanie. Może nieco dziwne. Ale zastanawiające- mnie bynajmniej. Otóż, jak wiadomo, antybiotyki obniżają skuteczność tabletki anty. gdy dziewczyna przyjmuje je jednocześnie. Ale czy gdy partner, w ostatnim czasie brał antybiotyki, to czy w spermie mogą znajdować się jakieś jego 'cząstki'? w sensie, czy wytrysk wewnątrz jest wtedy bezpieczny? wątpię w sumie aby w spermie odkładał się nadmiar antybiotyku <co?> ale pytam z ciekawości, czy przy takim stosunku nie ma ryzyka że coś z tych antybiotyków wchłonie się w organizm kobiety i osłabi działanie anty <co?> hmm

Hallo, podbijam swój wątek i moje dziwne pytanko - lecz nurtujące mnie
cZaRnA_KiCiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 00:14   #41
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
Hallo, podbijam swój wątek i moje dziwne pytanko - lecz nurtujące mnie
Nie, to nie jest możliwe... gdyby Ci się udało w ten sposób zajść w ciążę, to by was pokazywali na Discovery
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-12, 13:08   #42
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Kinga, daj znac jak wyszedl test, wszystko w porzadku?
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 20:27   #43
Samancia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Mam pytanie. Byłam już dwa razy w ciąży ale poroniłam. Czy jest możliwość, że mogę nie zajść ponownie w ciąże. Raz poroniłam a raz usunęłam. A co do wypływania spermy z kobiety to ja mam tak samo. Lecz mnie nic nie piecze, ale to bardzo nie miłe. Nie da sie nic zrobic, a leje sie strumieniami. Teraz staram sie o dzidzie i nie wiem czy cos wyjdzie. Mielismy 2 miesiace przerwy i znowu zaczeliśmy. Dzisiaj. Odpowiedzcie na moje pytania. Pozdrawiam
Samancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 09:13   #44
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Cytat:
Napisane przez Samancia Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Byłam już dwa razy w ciąży ale poroniłam. Czy jest możliwość, że mogę nie zajść ponownie w ciąże. Raz poroniłam a raz usunęłam. A co do wypływania spermy z kobiety to ja mam tak samo. Lecz mnie nic nie piecze, ale to bardzo nie miłe. Nie da sie nic zrobic, a leje sie strumieniami. Teraz staram sie o dzidzie i nie wiem czy cos wyjdzie. Mielismy 2 miesiace przerwy i znowu zaczeliśmy. Dzisiaj. Odpowiedzcie na moje pytania. Pozdrawiam
Wydaje mi się, że na to pytanie odpowie ci lekarz, który zna sytuację. Wizażankom trudno ocenić czy zajdziesz w ciążę czy nie.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 16:56   #45
sylwiati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Witam...mam problem. Razem z moim partnerem kochaliśmy się...nie było to współżycie lecz petting. Mój narzeczony miał wytrysk. Moja cała dłoń była w Jego spermie. Po chwili miałam suchą rękę (nie myłam jej !!) i bezmyślnie :/ chciałam dotknąć mojej...hmm...no wiecie. Nie włożyłam palca tak głęboko do środka, tylko tak leciutko i szybko wyjęłam. Dodam, że było to dzień przed okresem. Czy jest możliwość zajścia w ciążę? Proszę Was nie potraktujcie mnie głupio i błagam odpowiedźcie na pytanie.
sylwiati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 10:08   #46
Lo0z20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

:p Ja wpadłem jak mialem 16 lat to byl moj ktorys raz teraz mam syna w iwkeu 4 lat D
Lo0z20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 10:16   #47
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Cytat:
Napisane przez Lo0z20 Pokaż wiadomość
:p Ja wpadłem jak mialem 16 lat to byl moj ktorys raz teraz mam syna w iwkeu 4 lat D
fantastyczny news ....:-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 09:23   #48
julex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

miałam okres 29 listopada ... wczoraj kochałam sie z mezem i sie zastanawiam jakie moze byc prawdopodobienstwo zajscia w ciaze ...nie umiem tego wyliczac... mogłby ktos pomoc?
julex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:33   #49
kamcia2912
Przyczajenie
 
Avatar kamcia2912
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie
Wiadomości: 18
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

A ile masz dni cyklu? Owulacja jest zawsze 14 dni przed dniem pierwszej miesiączki.
kamcia2912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 17:49   #50
kamcia2912
Przyczajenie
 
Avatar kamcia2912
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Nowe Miasto Lubawskie
Wiadomości: 18
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Cytat:
Napisane przez Samancia Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Byłam już dwa razy w ciąży ale poroniłam. Czy jest możliwość, że mogę nie zajść ponownie w ciąże. Raz poroniłam a raz usunęłam. A co do wypływania spermy z kobiety to ja mam tak samo. Lecz mnie nic nie piecze, ale to bardzo nie miłe. Nie da sie nic zrobic, a leje sie strumieniami. Teraz staram sie o dzidzie i nie wiem czy cos wyjdzie. Mielismy 2 miesiace przerwy i znowu zaczeliśmy. Dzisiaj. Odpowiedzcie na moje pytania. Pozdrawiam
Ja mysle ze skoro usunelas to moze byc ogromne prawdopodobienstwo ze bedziesz miala problemy z zajsciem. Zalezy jeszcze w jaki sposob usunelas.
kamcia2912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 07:28   #51
mmartusqaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Mam podobny problem jak Kinga, tylko, że jestem pewna, że chłopak zdąrzył wyciągnąć i to nie w ostatniej chwili a dużo wcześniej.. Jednak mimo wszystko boję się bo wiem, że plemniki też wydzielają się wcześniej... Czy myślicie, że jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciążę kiedy uprawiałam seks i nie doszło do wytrysku, ale miałam wtedy dni płodne? Nie wiem co bym zrobiła jakbym była w ciąży Pierwszy raz mi się to zdarzyło do tego byłam pijana a koleś mnie tylko chciał wykorzystać bo teraz nic się nie odzywa, a ja byłam w nim taka zakochana. Jestem naiwna
mmartusqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 15:02   #52
rapier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Cytat:
Napisane przez skyboard Pokaż wiadomość
Mam pytanie, troche zwiazane z tematem troche nie... Wiele razy czytalam ze jesli sparma dostanie sie w okolice wejscia do pochwy (nie do wewnatrz) to i tak moze dojsc do zaplodniania. czy to prawda? czy jednak TYLKO moze dojsc do zaplodnianie gdy sperma dostanie sie wglab pochwy...
heh troche glupie pytanie, ale czekam na odpowiedz
Nie ma takiej możliwości

A odpowiadając na ilośc spermy i częstośc stosunków to tutaj jak w wielu systemach organizmu działa sprzężenie zwrotne to jak z koszeniem trawy im bardziej kosimy tym szybciej rośnie, plemniki także produkują się w większych ilościach także proponowane jest rozwiązanie częstych i mniej częstych stosunków na zmianę

Edytowane przez rapier
Czas edycji: 2009-07-07 o 15:07
rapier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 03:34   #53
Ollalaaa
Raczkowanie
 
Avatar Ollalaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 89
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Kinga, mi się wydaję, że mogło dojść do zapłodniania.
...ale może będziesz miała wielkie szczęści i ułoży się po Twojej myśli, trzymam kciuki.
A na następny raz pomyśl o zabezpieczeniu, choćby głupia prezerwatywa.
Uwierz mi, że ona mnie kosztuje niż pampersy!
__________________
Baw się kotku, baw.!
...ale ja Twoją zabawką nie będę, wybacz.
)
Ollalaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:29   #54
moni1415
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

czy jeżeli mezczyzna miał wytrysk a po ok 10 minutach wlozyl swojego czlonka do pochwy ( ok 3 razy) i nie wytrysnął, jest mozliwosc zajscia w ciaze?
moni1415 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-14, 20:57   #55
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Tak.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 07:27   #56
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

oczywiście Moni.. no chyba, że go w międzyczasie wymył

Edytowane przez Sarrai
Czas edycji: 2009-09-15 o 07:28
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 19:14   #57
karloska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5
uplynnianie nasienia a nieplodnosc

Witam! Mam pytanie może któraś z was będzie mogła mi pomóc. staramy się z mężem o dziecko i z tego względu mąż zrobił badanie nasienia tak jak kazał lekarz. wyniki wszystkie wyszły bardzo dobrze oprócz wyniku upłynnienia nasienia otóż prawidłowy wynik to nie większy niż 60 minut a u mojego męża upłynnienie nasienia nastąpiło aż po 24 godzinach!!!! czy ktoś może mi coś na ten temat napisać??? czekam na wizytę u lekarza ale zanim tam pójdę może dowiem się czegoś od was.Pozdrawiam!
karloska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 07:10   #58
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Cytat:
Napisane przez idealnecialo Pokaż wiadomość
Witam.
Nie znalazlam informacji na ten temat,ani tez zadnego watku podobnego. Jezeli jednak gdzies cos o tym jest to bardzo prosze o linki.

Wlasciwie pytanie jest troche glupkowate i mozliwe ze mnie wysmiejecie ale naprawde nie wiem jak to jest z tym.

Sprawa dotyczny tego ze:
staramy sie z Ukochanym o dziecko. Oczywiscie wspolzyjemy w odpowidnim czasie, takim "najlepszym", ale cos innego mnie zastanawia. Mianowicie jak wiadomo po stosunku sperma zostaje w kobiecie, ale wystarczy przeciez potem wstac(nawet po dluzszym czasie) albo np. kichnac, zakaszlec,zasmiac sie no i nasienie wyplywa z kobiety. Pewnie wszystkich to spotyka(chyba ze sie myle?). Oczywiscie jedyny sposob na to to husteczki, ale nie jest to za mile i przyjne(jak wy sobie z tym radzicie?). Ale moje pytanie dotyczy czegos innego-> skoro ta sperma "wycieka" z kobiety to jak ma dojsc do zaplodnienia? Pewnie cos tam z niej zostaje ale pewnie nie za wiele. Czy to sprawia ze szanse na malenstwo są mniejsze? Przeciez bywa tak ze jak w spermie jest za malo plemnikow(czyli jakas tam nieplodnosc u mezczyzny) to nie dojdzie do zaplodnienia, wiec czy nie ejst tak ze w mniejszej ilosci spermy jest mniej plemnikow i szanse sa mniejsze????????


Jesli tak to jak temu przeciwdzialac? jak zwiekszyc szanse? Lezec z nogami do gory cala noc by nie "ucieklo?..

Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.
ja też jakiś czas temu się nad tym zastanawiałam. Do zapłodnienia wystarczy naprawdę odrobina, także nie musisz się tym przejmować, bo ze mnie też niby wszystko wyciekało(tak to czułam) a w ciąży jestem. Jedyne co mogę Ci poradzić, żeby jej więcej zatrzymać i pomóc w wędrówce jest owe sławetne robienie świecy. Mi też pomagało w pozycji klasycznej podkładanie poduszki pod pupę. Ale najlepsza wbrew pozorom okazała się pozycja na jeźdźca z tym że ja pochylona mocno do przodu. Później szybko myk na plecki i naprawdę nie roniłam ani kropli leżałam tak 20 minut. Prawda jest taka, że do zapłodnienika zajdzie i bz takich wybiegów, ale jak się bardzo chce to się wszystkiego spróbuje

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez karloska Pokaż wiadomość
Witam! Mam pytanie może któraś z was będzie mogła mi pomóc. staramy się z mężem o dziecko i z tego względu mąż zrobił badanie nasienia tak jak kazał lekarz. wyniki wszystkie wyszły bardzo dobrze oprócz wyniku upłynnienia nasienia otóż prawidłowy wynik to nie większy niż 60 minut a u mojego męża upłynnienie nasienia nastąpiło aż po 24 godzinach!!!! czy ktoś może mi coś na ten temat napisać??? czekam na wizytę u lekarza ale zanim tam pójdę może dowiem się czegoś od was.Pozdrawiam!
to nie jest jakis błąd?Ja bym chyba poszła z tym do androloga. bo skoro wszystkie wyniki w normie a takie upłynnianie to aż dziwne. wynik chyba do powtórki
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:41   #59
missqu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

Witam. Przy współżyciu z chłopakiem "wyszedł" ze mnie przed samym wytryskiem, czy jest szansa iż jestem w ciąży ? Chciałabym być, ale ważne jest dla mnie to czy musi "dojść" we mnie czy niekoniecznie ? Przed tym "doszedł" dwa razy, ale w sposób zaspokojenia analny... Więc plemniki jakby nie było się znajdowały, ale ile one "żyją"... Później oczywiście wydzielał się płyn, zanim chłopak doszedł, ale czy on sam wystarczy ?

Z góry dziękuję za odpowiedzi...
missqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 14:27   #60
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: Ilość spermy a zajście w ciąże.PROSZE O ODP!

tak.
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.