prośba do osób korzystających z klubów fitness i siłowni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-03, 13:14   #1
genijusz2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1

prośba do osób korzystających z klubów fitness i siłowni


Witam wszystkich,

mam ogromną prośbę. Moja firma chce wprowadzić aplikację mobilną dla klubów fitness i siłowni. Nie chcemy, aby aplikacja ograniczała się jedynie do grafiku zajęć czy opisów trenerów, ale oferowała również coś bardziej przydatnego dla korzystających z tego typu miejsc. Dlatego chciałam się Was zapytać co chciałybyście/chcielibyście mieć w takiej aplikacji mobilnej Waszego ulubionego klub fitness/ siłowni. Dotychczasowe pomysły jakie słyszałam od znajomych to: przykładowe plany ćwiczeń dla tych co chcą stracić na wadze/ zdobyć masę mieśniową itp oraz podawanie informacji o tym czy klub/siłownia jest w danym momencie mocno obciążona tzn czy dużo jest ludzi i czy warto iść w konkretnym momencie ćwiczyć skoro większość sprzętu jest zajęŧa. Pozdrawiam
genijusz2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 15:55   #2
czarna_zmora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 128
Dot.: prośba do osób korzystających z klubów fitness i siłowni

Jeśli miałby być przykładowy plan ćwiczeń np siłowych to przydałby się opis ich wykonywania.
czarna_zmora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 16:48   #3
arbuziak
Zadomowienie
 
Avatar arbuziak
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 017
Dot.: prośba do osób korzystających z klubów fitness i siłowni

Cytat:
Napisane przez genijusz2013 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich,

mam ogromną prośbę. Moja firma chce wprowadzić aplikację mobilną dla klubów fitness i siłowni. Nie chcemy, aby aplikacja ograniczała się jedynie do grafiku zajęć czy opisów trenerów, ale oferowała również coś bardziej przydatnego dla korzystających z tego typu miejsc. Dlatego chciałam się Was zapytać co chciałybyście/chcielibyście mieć w takiej aplikacji mobilnej Waszego ulubionego klub fitness/ siłowni. Dotychczasowe pomysły jakie słyszałam od znajomych to: przykładowe plany ćwiczeń dla tych co chcą stracić na wadze/ zdobyć masę mieśniową itp oraz podawanie informacji o tym czy klub/siłownia jest w danym momencie mocno obciążona tzn czy dużo jest ludzi i czy warto iść w konkretnym momencie ćwiczyć skoro większość sprzętu jest zajęŧa. Pozdrawiam
Chcesz zrobić i sprzedać aplikację , ale nie masz na nią pomysłu - dobrze rozumiem? Powiem tylko tyle, że przeładowana aplikacja to słaba aplikacja, nie kombinuj za mocno.
arbuziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 15:39   #4
la_fey
Raczkowanie
 
Avatar la_fey
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 61
Dot.: prośba do osób korzystających z klubów fitness i siłowni

Ten pomysł z informowaniem czy siłownia/klub jest bardzo zapełniony brzmi niezle
la_fey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 23:17   #5
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: prośba do osób korzystających z klubów fitness i siłowni

Cytat:
Napisane przez la_fey Pokaż wiadomość
Ten pomysł z informowaniem czy siłownia/klub jest bardzo zapełniony brzmi niezle
Też mi się spodobał!
__________________
23,82 km
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.