Francuska Fantazja walczy o fantastyczną gładkość, czyli testy Braun Silk epil 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 20:43   #1
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja

Francuska Fantazja walczy o fantastyczną gładkość, czyli testy Braun Silk epil 7


Informacja o wygranej spadła na mnie jak grom z jasnego nieba

Dostałam wiadomość od mamy: Przyszedł do ciebie jakiś depilator. Masz szczęście, że już za niego zapłaciłaś (tak, tak, często biorę paczki za pobraniem i zapominam jej o tym wspomnieć).

Pierwsza myśl- jaki depilator??? Potem coś mi zaświtało o konkursie na wizażu, więc szybko przejrzałam listę zwycięzców i oto jestem : Francuska Fantazja.

Moje zezowate szczęście się do mnie uśmiechnęło po raz pierwszy od bardzo, bardzo dawna

Niestety jeszcze nie miałam okazji dotykać mojego nowego cudeńka, ponieważ jestem na wakacjach, ale już w sobotę będzie mój!

Zapraszam na dalsze relacje z testów
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 10:00   #2
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Francuska Fantazja walczy o fantastyczną gładkość, czyli testy Braun Silk epil

W sobotę dorwałam pudełko z magiczną zawartością.
Pudełko skrywa:
-depilator,
-ładowarkę,
-2 nasadki do depilacji twarzy oraz miejsc wrażliwych,
-nasadkę peelingującą,
-szczoteczkę do oczyszczania,
-nasadkę do golenia.

Samo urządzenie jest bardzo ładne: fioletowo- białe z brokatowymi elementami (cieszy oko), niestety jak dla mnie dość ciężkie i miałam problem z utrzymaniem go np.podczas peelingu.

Co najciekasze- najbardziej zainteresowany był Tż, ponieważ przeczytał, że depilator pełni także funkcję golarki

Pobiegł do łazienki i jako pierwszy zaczął testowanie Stwierdził jednak, że maszynka "ciągnie włosy". I bardzo dobrze, przynajmniej nie będzie mi kradł mojego sprzętu.

---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

PEELING ZA POMOCĄ BRAUN SILK EPIL 7 SKIN SPA

Wieczorem w wannie wykonałam peeling końcówką ze szczoteczką złuszczającą.
Moje pierwsze spostrzeżenia: szczoteczka ma za małą średnicę, przy peelingu całego ciała trzeba się solidnie namachać i namiziać, drugie to to, że urządzenie jest zbyt ciężkie i po prostu niewygodne, jego praca jest głośna.

Za plusy uważam to, że depilator nie śliska się w mokrej dłoni.

Co do samego peelingu- spodziewałam się ostrego tarcia, kiedy ustawiłam szybkość na stopień II. Nic takiego niestety się nie wydarzyło. Próbowałam na żelu pod prysznic, na wodzie i nic. Peeling jest raczej miłym mizianiem, niż porządnym złuszczaniem. A szkoda...

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

DEPILACJA MIEJSC WRAŻLIWYCH ZA POMOCĄ BRAUN SILK EPIL 3 SKIN SPA

Moje owłosienie na nogach jest stanowczo za krótkie na depilację depilatorem, zatem postanowiłam wydepilować miejsca intymne, a więc przeprowadzić depilację brazylijską.

Po wstępnych testach "na sucho" stwierdziłam, że przeprowadzę zabieg w trakcie kąpieli, może wtedy ból będzie mniejszy.

Podczas wieczornej kąpieli przystąpiłam do akcji- na końcówkę depilującą nałożyłam nasadę do depilacji miejsc wrażliwych, ustawiłam szybkość na I stopień i jadę... jak bardzo mylne było moje przekonanie o tym, że ból podczas kąpieli będzie mniej dotkliwy. Przy usuwaniu jednego pasa włosów zdążyłam się spocić i popłakać, zatem zrezygnowałam dalej z tej formy.

Stwierdziłam jednak, że się nie poddam! Przystąpiłam do depilacji tuż po kąpieli. "Na sucho" ból był do zniesienia, jednak nadal bardzo duży. Nie dałam rady wydepilować całego wzgórka łonowego, ponieważ zbyt bolało.

Wady, które zauważyłam:
-ból, którego się nie spodziewałam (myślałam, że będzie bolało,ale nie aż tak),
-depilator nie chwyta niektórych włosków , które leżą blisko skóry.

Zalety:
-zainstalowana lampka bardzo ułatwia depilację.

Moja skóra stała się od razu zaczerwieniona i podrażniona, jednak nałożyłam na nią krem łagodzący.
Dziś rano nadal jest zaczerwieniona i obolała.
Tego doświadczenia już raczej nigdy nie powtórzę.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 13:24   #3
Do_
Raczkowanie
 
Avatar Do_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 317
Dot.: Francuska Fantazja walczy o fantastyczną gładkość, czyli testy Braun Silk epil

Dziewczyny ja po depilatorze mam czerwone krostki na nodze ;/ do ok 24 h ;/
nigdy nie wiem, kiedy zrobić peeling i inne zabiegi żeby dep była skuteczna i żeby to wszystko ładnie wygladało
__________________
1.04.2013

Today I close the door of my past, open the door of my future, take a deep breath and step to a new life
Do_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:20   #4
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Francuska Fantazja walczy o fantastyczną gładkość, czyli testy Braun Silk epil

cóż depilator to nie cudotwórca, wyrywanie włosków boli i nie przeskoczymy tego :-(


Cytat:
Napisane przez Do_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po depilatorze mam czerwone krostki na nodze ;/ do ok 24 h ;/
nigdy nie wiem, kiedy zrobić peeling i inne zabiegi żeby dep była skuteczna i żeby to wszystko ładnie wygladało
też tak miałam.. niektórym poprostu używanie depilatora elektrycznego nie jest pisane... a próbowałaś wosku? ja z depilatora nie mogę korzystać (właśnie przez te krostki) a gorący wosk jest ok
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 12:52   #5
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Francuska Fantazja walczy o fantastyczną gładkość, czyli testy Braun Silk epil

Wczoraj wydepilowałam ręce moim nowiutkim Braunem i nie jestem zachwycona. Według mnie urywa włoski zamiast je wyrywać. W dotyku czuć, że skóra nie jest gładka. Krostki i zaczerwienienie nie utrzymywały się długo, powiedziałabym nawet, że tak jak po zwykłym wosku. Ból naprawdę niewielki, do wytrzymania


Odbyła się już depilacja nóg (tylko łydek, bo bateria już mrugała na czerwono). Zapuszczałam włoski, przez jedynie 3-4 dni. Depilator nie usunął wszystkich, ale widzę diametralną różnicę. Jutro lub pojutrze powtórzę zabieg i może będę mogła cieszyć się gładkością na dłużej... Depilacja nie jest bolesna (lub ja jestem mało wrażliwa), lampka bardzo ułatwia całą procedurę, zaczerwienienie utrzymywało się jedynie przez jakieś 3h.

Oba zabiegi depilacji przeprowadzałam na sucho, szybkość była ustawiona na stopień II.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Do_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja po depilatorze mam czerwone krostki na nodze ;/ do ok 24 h ;/
nigdy nie wiem, kiedy zrobić peeling i inne zabiegi żeby dep była skuteczna i żeby to wszystko ładnie wygladało
Te krostki zdecydowanie zbyt długo się utrzymują. Spróbuj depilacji woskiem lub pastą cukrową (jednak w tym przypadku trzeba czekać, aż włoski odrosną na odpowiednią długość, jednak z czasem stają się coraz słabsze).

Peeling możesz wykonać dopiero wtedy, kiedy znikną krostki i zaczerwienienie, nie powinnaś dodatkowo podrażniać skóry. Jakiego kremu/balsamu użyłaś po depilacji?

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Zapomniałam dodać, że depilacja brazylijska odbyła się w niedzielę wieczorem, a jeszcze dziś (środa) mam czerwone krostki i efekt "gęsiej skórki". Zaczęłam smarować tamtą okolicę kremem do twarzy do cery naczyniowej i wrażliwej (buźkę mi świetnie łagodzi i wycisza, może na ten problem też pomoże).
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-02, 07:00   #6
Francuska Fantazja
Zadomowienie
 
Avatar Francuska Fantazja
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 057
GG do Francuska Fantazja
Dot.: Francuska Fantazja walczy o fantastyczną gładkość, czyli testy Braun Silk epil

Czerwone ślady po depilacji brazylijskiej nadal istnieją, na dodatek skóra się złuszcza. Nie wygląda to ciekawie. Nie pomagają mi żadne kremy. Chyba muszę ten okres po prostu przeczekać.

Postanowiłam zrobić krótkie podsumowanie na temat depilatora:

Minusy:
-głośna praca,
-nie usuwa krótkich włosków,
-peeling nim wykonywany jest zbyt delikatny,
-nie nadaje się do depilacji okolic wrażliwych,
-mam wrażenie, że zamiast wyrywać włoski to urywa je przy skórze,
-bateria szybko się kończy (mam wrażenie, że pierwsze ładowanie było najbardziej efektywne).

Plusy:
-lampka ułatwia depilację,
-dobrze leży w dłoni, nie wyślizguje się nawet w wodzie,
-można go używać w wodzie,
-ból przy depilacji nóg jest naprawdę minimalny,
-ma ładny wygląd,
-dodatkową zaletą jest nasadka do golenia.

Cieszę się, że otrzymałam ten depilator do testów, bo jeśli bym go kupiła i wydała te ok.600zł to bym była rozczarowana. Według mnie nie różni się wiele od innych depilatorów (o wiele tańszych), a jego główną zaletą jest właśnie lampka. Oczywiście będę go używała do depilacji, jednak to nie jest ósmy cud świata jak się spodziewałam.

Mam nadzieję, że będę mogła kontynuować wątek i za jakiś czas napiszę o tym, jak szybko odrosły mi włoski i jak się miewa moje podrażnienie.
__________________
Idę, a moje serce nie przestaje bić
I wciąż idę, a w mojej głowie niebezpiecznie nic...



Francuska Fantazja jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:41.