BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-12, 12:26   #2491
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Lasiczko jezeli potrzebujesz kremu anti - aging ... to tak cichutko powiem, ze polecam ... tym bardziej, ze ma dwa odcienie do wyboru ...
A ten odcień, który Ty masz to jak byś oceniła jego kolor. Jasny, średni, ciemny ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:38   #2492
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
wlasnie, dziewczyny, dlaczego nie ma bb creamow na KWC?
No własnie, ja bym chętnie dodała moją opinię ale w sumie w jakiej kategorii by trzeba było je dodac? w podkładach?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:40   #2493
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
No własnie, ja bym chętnie dodała moją opinię ale w sumie w jakiej kategorii by trzeba było je dodac? w podkładach?
chyba najlepiej w podkladach chociaz sa jeszcze kremy tonujace czy tam koloryzujace
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:50   #2494
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

tez jestem za tym, zeby w KWC pojawily sie bb kremy. ulatwiloby to wielu Wizazankom wybor
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:55   #2495
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tez jestem za tym, zeby w KWC pojawily sie bb kremy. ulatwiloby to wielu Wizazankom wybor


dobra to kto jest chetny zeby zglosic? bo troche tego nam sie nazbieralo do zgloszenia

zaraz dostaniesz ode mnie klika w aniolka musze tylko odczekac jeszcze pare minut

juz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram

Edytowane przez dimiti
Czas edycji: 2010-12-12 o 13:01
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 12:58   #2496
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja nie wiem na czym polega zglaszanie poza tym jeszcze nie mialam ani jednego BB w rekach wiec nie wiem czy tak wypada
ja wlasnie dalam Ci klika
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:00   #2497
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość


dobra to kto jest chetny zeby zglosic? bo troche tego nam sie nazbieralo do zgloszenia

zaraz dostaniesz ode mnie klika w aniolka musze tylko odczekac jeszcze pare minut
Ja mogę Misshe zgłosić tylko że wiecie, najpierw trzeba zgłosić producenta a dopiero potem można resztą dorzucać
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 13:16   #2498
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witam Wszystkich
Dopiero zaczynam się rozglądać za odpowiednim dla siebie kremem i nie chcę Was zamęczać opisami moich potrzeb,ale mam pytanie - czy jest gdzieś jakaś ogólna klasyfikacja tych kremów ze względu na rodzaj??? Już pal licho z kolorystyką nie mogę się połapać co do czego,a wątek już taki długi... boję się,że w nim utknę,zamiast pierogi lepić
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:23   #2499
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dobra, zgłosiłam producenta, mam nadzieję że dodadzą... Powiem Wam ze masakara ze znalezieniem adresu producenta bo same krzaczki wszędzie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:25   #2500
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja nie wiem na czym polega zglaszanie poza tym jeszcze nie mialam ani jednego BB w rekach wiec nie wiem czy tak wypada
ja wlasnie dalam Ci klika
dzieki
spokojnie nauczysz sie

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Ja mogę Misshe zgłosić tylko że wiecie, najpierw trzeba zgłosić producenta a dopiero potem można resztą dorzucać
heh no racja...to musimy cos znalezc o tym producencie- wrzucimy tutaj i ty zglosisz

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich
Dopiero zaczynam się rozglądać za odpowiednim dla siebie kremem i nie chcę Was zamęczać opisami moich potrzeb,ale mam pytanie - czy jest gdzieś jakaś ogólna klasyfikacja tych kremów ze względu na rodzaj??? Już pal licho z kolorystyką nie mogę się połapać co do czego,a wątek już taki długi... boję się,że w nim utknę,zamiast pierogi lepić
halo
chyba desti bedzie sie orientowala najlepiej w tym wszystkim
missha bb cream (perfect cover) mega kryje mi sie kojarzy cos jak colorstay od revlona inne bb creamy chyba juz mniej kryja
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:25   #2501
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Chyba ktoś zgłaszał kiedyś jakąś firmę od BB do KWC, Lioele bodajże, ale nie wiem czy coś z tego wyszło.


EDIT: A wg mnie missha PC nie kryje jakoś mega ale dopiero drugi dzień testuje. Elemong chyba był mocniejszy pod tym względem. Tylko ze jasny.
__________________
Hold The Line..
Scorpions


Edytowane przez Kathja
Czas edycji: 2010-12-12 o 13:27
Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 13:26   #2502
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dobra, zgłosiłam producenta, mam nadzieję że dodadzą... Powiem Wam ze masakara ze znalezieniem adresu producenta bo same krzaczki wszędzie
eee tos Ty obrotna dziolcha!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:30   #2503
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

przyszłam pochwalić maseczkę black head ex. Faktycznie dobrze oczyszcza, jednak żeby mieć takie efekty pokazane na którymś blogu (zdjęta maseczka pełna powyciąganych zaskórników) , trzeba pewnie mieć bardzo zanieczyszczoną cerę, lub powierzchowne zanieczyszczenia. Użyłam jej już kilka razy i według mnie pozwala kontrolować stan skóry i warto ją mieć . Tylko zdejmowanie jej to koszmar, czuję się zawsze jak na depilacji twarzy. O dziwo ze dwa razy faktycznie wyciągnęła mi ze 3, 4 czopki zatykające pory (no wiem, że okropny opis, ale wiecie o co chodzi..mam nadzieję, że nie jesteście przy obiedzie )

Plasterki do nosa- ta sama firma (FaceShop), seria bhex, mam wersję z węglem. Niby nic nie robi, ale po jakimś czasie używania (4 plasterki) nos jest wyraźnie czystszy. nie wiem tylko czy to zasługa plasterków czy duetu z maseczką. Wydatek niewielki, więc fajnie je mieć
__________________

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2010-12-12 o 13:31
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:32   #2504
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ha! Dobrze mówię Jak ktoś ogarnia te zgłaszanie kosmetyków to może wrzuci BB od Lioele? Producent jest zgłoszony i dodany, patrzcie: klik
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:33   #2505
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Przetestowałam dziś Misshe 13 i nie jest źle ale chyba wolę Elemonga. Tzn kolorystycznie jest ok, odcień podobny do Elemonga i też fajnie się wtapia ale Elemong ma większe krycie i jakoś tak ładniej wygląda. Plus dla Misshy za mat, nie zostawia jak Elemong uczucia "mokrej twarzy" ale mam wrażenie, że po jej nałożeniu skóra wyglądała zbyt "sucho".
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:42   #2506
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee tos Ty obrotna dziolcha!
No a jakże by inaczej !

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Ha! Dobrze mówię Jak ktoś ogarnia te zgłaszanie kosmetyków to może wrzuci BB od Lioele? Producent jest zgłoszony i dodany, patrzcie: klik
No to dodaj klikasz "zgłoś produkt" i dodajesz fotę ściągniesz sobie z grafiki google

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Przetestowałam dziś Misshe 13 i nie jest źle ale chyba wolę Elemonga. Tzn kolorystycznie jest ok, odcień podobny do Elemonga i też fajnie się wtapia ale Elemong ma większe krycie i jakoś tak ładniej wygląda. Plus dla Misshy za mat, nie zostawia jak Elemong uczucia "mokrej twarzy" ale mam wrażenie, że po jej nałożeniu skóra wyglądała zbyt "sucho".
Kusisz ... chyba po świętach sobie tego Elemonga kupię
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:45   #2507
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a ja nie wytrzymalam i zamowilam sobie Elemonga na allegro za 29zl + wysylka. Wiec nie tak zle dostalam niespodziewany przyplyw gotowki wiec pozwolilam sobie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 13:53   #2508
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

Kusisz ... chyba po świętach sobie tego Elemonga kupię
Za tę cenę warto spróbować Ja jestem raczej żółta (z EDM używam fawna, z Meow angorę), po nałożeniu Elemonga na początku widać róznicę między twarzą a szyją - szyja żółta a twarz jakaś taka szarawa z lekkim odcieniem różowego ale po godzinie nie widzę już różnicy, ładnie się wtapia, do tego jakiś puder, żeby zmatowić i jest ok

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja nie wytrzymalam i zamowilam sobie Elemonga na allegro za 29zl + wysylka. Wiec nie tak zle dostalam niespodziewany przyplyw gotowki wiec pozwolilam sobie
Faktycznie, różnica między ebayem i allegro tym razem niewielka i szybciej będzie u Ciebie - trzeba korzystać z okazji

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2010-12-12 o 13:54
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:02   #2509
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny, ja też tak organizacyjnie - w tym tygodniu chciałabym zebrać swatche bb kremow i dodać je hurtem do 1 postu. Jeżeli wrzucałyście jakieś zdjęcia przed awarią, to udałoby się je Wam odtworzyć?

W związku z tym mam też pytanie - czy macie coś przeciwko zlinkowaniu Waszych zdjęć w 1 poście?

Jeżeli chcecie też dodać jakieś inne informacje, to piszcie [np. pw]. Chciałabym zebrać wszystko i poprosić Moderatorkę o edycję 1 postu Zawsze to lepiej dla osób, które dopiero chcą się czegoś dowiedzieć o bb. Mnie taki porządek na np. dziale minerałów bardzo ułatwiał czytanie wątków
__________________
fun in the sun

Edytowane przez viera
Czas edycji: 2010-12-12 o 14:11
viera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 14:02   #2510
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Hej,a czy może któraś z Was sprzedaje BB na allegro? B. proszę o kontakt (od razu się wyjaśnię,że ja nie funkcjonuję na all z powodu zablokowania konta - mieliśmy włam do kompa i na róne konta w tym na allegro i terza mamy sprawę,ale - jako poszkodowani - jakby co
Albo może jakieś wspólne zakupy
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:10   #2511
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja nie wytrzymalam i zamowilam sobie Elemonga na allegro za 29zl + wysylka. Wiec nie tak zle dostalam niespodziewany przyplyw gotowki wiec pozwolilam sobie
eee to cena przyjemna!

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hej,a czy może któraś z Was sprzedaje BB na allegro? B. proszę o kontakt (od razu się wyjaśnię,że ja nie funkcjonuję na all z powodu zablokowania konta - mieliśmy włam do kompa i na róne konta w tym na allegro i terza mamy sprawę,ale - jako poszkodowani - jakby co
Albo może jakieś wspólne zakupy
jak chcesz to ja ci klikne jakis BB cream na ebayu i bedzie od razu wysylka na twoj adres
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:18   #2512
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak chcesz to ja ci klikne jakis BB cream na ebayu i bedzie od razu wysylka na twoj adres
Mówisz
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:19   #2513
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mówisz
nie ma problemu poszukamy BB kremu, policzymy ile to wyjdzie, przelejesz mi kase na konto, ja klikne- wpisze twoj adres i juz takze zaden problem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:23   #2514
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

U mnie ta maseczka peel off black head ex średnio się sprawdza, na nosie nie usuwa praktycznie niczego, ale czasami stosuje ją na policzkach przy nosie i tutaj działa wręcz wyśmienicie i usuwa większość zaskórników Nie wiem, może w tym miejscu są bardzo płytko położone.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:33   #2515
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
przyszłam pochwalić maseczkę black head ex. Faktycznie dobrze oczyszcza, jednak żeby mieć takie efekty pokazane na którymś blogu (zdjęta maseczka pełna powyciąganych zaskórników) , trzeba pewnie mieć bardzo zanieczyszczoną cerę, lub powierzchowne zanieczyszczenia. Użyłam jej już kilka razy i według mnie pozwala kontrolować stan skóry i warto ją mieć . Tylko zdejmowanie jej to koszmar, czuję się zawsze jak na depilacji twarzy. O dziwo ze dwa razy faktycznie wyciągnęła mi ze 3, 4 czopki zatykające pory (no wiem, że okropny opis, ale wiecie o co chodzi..mam nadzieję, że nie jesteście przy obiedzie )

Plasterki do nosa- ta sama firma (FaceShop), seria bhex, mam wersję z węglem. Niby nic nie robi, ale po jakimś czasie używania (4 plasterki) nos jest wyraźnie czystszy. nie wiem tylko czy to zasługa plasterków czy duetu z maseczką. Wydatek niewielki, więc fajnie je mieć
Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
U mnie ta maseczka peel off black head ex średnio się sprawdza, na nosie nie usuwa praktycznie niczego, ale czasami stosuje ją na policzkach przy nosie i tutaj działa wręcz wyśmienicie i usuwa większość zaskórników Nie wiem, może w tym miejscu są bardzo płytko położone.
Dziewczyny z tym to chyba bardziej tu (Sposoby japonek na piękną cerę), bo na BB kremach to raczej o BB kremach powinno być Nie to, że się czepiam, ale tak będzie czytelniej i łatwiej.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:40   #2516
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

no udalo mi sie tanio dorwac ale widze od razu ta Pani wystawila kolejny w tej samej cenie
popieram rozszerzenie 1postu, jestem poczatkujaca i wiem ile trzeba sie nagrzebac zeby czegos sie dowiedziec bez robienia OT.
A jeszcze odnosnie Elemonga mam nawet cicha nadzieje, ze lekko mnie wybieli bo szyje mam jasniejsza troszke od twarzy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 14:48   #2517
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też tak organizacyjnie - w tym tygodniu chciałabym zebrać swatche bb kremow i dodać je hurtem do 1 postu. Jeżeli wrzucałyście jakieś zdjęcia przed awarią, to udałoby się je Wam odtworzyć?

W związku z tym mam też pytanie - czy macie coś przeciwko zlinkowaniu Waszych zdjęć w 1 poście?

Jeżeli chcecie też dodać jakieś inne informacje, to piszcie [np. pw]. Chciałabym zebrać wszystko i poprosić Moderatorkę o edycję 1 postu Zawsze to lepiej dla osób, które dopiero chcą się czegoś dowiedzieć o bb. Mnie taki porządek na np. dziale minerałów bardzo ułatwiał czytanie wątków
A może zrobić osobny wątek swatchowy?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:01   #2518
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
A może zrobić osobny wątek swatchowy?
no dobre by to bylo tylko moze bedzie to watek ze swatchami kosmetykow takich jak BB kremy i typowo azjatyckiej kolorowki co?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:06   #2519
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Wątek swatchowy to dobry pomysł, ale chyba trochę trudny do ogarnięcia. Zresztą są lepsze i gorsze zdjęcia, na każdym odcieniu cery każdy BB krem inaczej wygląda, po utlenieniu też zmieniają kolor... Ale jak ktoś będzie chciał podjąć się tego zadania to chętnie pomogę.
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-12, 15:08   #2520
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny, kiedyś wrzucałam swatch porównawczy 11 BB creamów i podkładów (była Missha, lioele, Lancome, Guerlainy, Healthy Mix między innymi) nie mam już tego zdjęcia, a chciałam je 'przywrócić ' do wątku, może któraś z Was zapisała sobie na dysku i mogłaby je zamieścić???
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.