domowe sposoby na cellulit - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-02, 21:42   #721
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ja ważę ok. 48 kg i mam cellulit - do tego dosyć spory, na udach oraz pośladkach.. Bez względu na dietę czy ruch - brak różnicy. Jakiś czas temu stosowałam kremy na cellulit (już niestety nie pamiętam nazwy, ale były to raczej łatwo dostępne sera rozgrzewające bądź chłodzące). Stosowałam je dwa razy dziennie w ten sposób, że na rozgrzane partie ciała wmasowywałam produkt, następnie obklejałam folią spożywczą i tak chodziłam pół godziny. Po ok. dwóch miesiącach cellulit się zmniejszył z dość dużego na średni - ale dalej ten efekt już nie chciał się posunąć.
Pewnie stosowałaś Eveline, to są bardzo popularne preparaty.

Ja mam podobnie - nic nie działa. Od lat sporo ćwiczę, jestem raczej szczupła, zdrowo się odżywiam, a cellulit jak był, tak jest.

Nie pomogły masaże ultradźwiękami, o kremach to nawet nie chce mi się wspominać. Myślę, że to sprawka gospodarki hormonalnej, bo innego pomysłu nie mam.
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-03, 12:59   #722
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Pewnie stosowałaś Eveline, to są bardzo popularne preparaty.

Ja mam podobnie - nic nie działa. Od lat sporo ćwiczę, jestem raczej szczupła, zdrowo się odżywiam, a cellulit jak był, tak jest.

Nie pomogły masaże ultradźwiękami, o kremach to nawet nie chce mi się wspominać. Myślę, że to sprawka gospodarki hormonalnej, bo innego pomysłu nie mam.
Ja też tak myślę, bo cellulit się pogłębił kiedy stosowałam estrogeny
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 12:10   #723
kasia0987654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez QueenOfHearts Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam nad koncentratem z bingospa.
Chociaż jestem sceptyczna.
Nie chcę marnować kasy na jakiś szajs.
Sama nie wiem od czego mam cellulit.
Aktywna jestem całe życie. Regularnie trenuję siłowo, oraz uzupełniam ten trening treningami hitt oraz gdy jestem w słabszej formie treningiem o mniejszej intensywnośi.
Michę mam praktycznie czystą, piję bardzo dużo wody, nie łykam tabsów antykoncepcyjnych i ten cholerny cellulit jest.
Nie wierzę,żebym była tak bardzo pomarszczona tylko dlatego,że codziennie grzeszę 3 filiżankami czarnej, mocnej kawy bez cukru i mleka
też zastanawiam się czy to serum podziała, jest tu może ktoś, kto je stosował?
kasia0987654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 12:36   #724
Maria1717
Przyczajenie
 
Avatar Maria1717
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Kosakowo
Wiadomości: 1
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Myślę, że takie domowe sposoby nie są dobre "na dłuższą metę".

xxx domowe sposoby traktuję jako zabiegi profilaktyczne

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-03-05 o 15:04 Powód: reklama
Maria1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 18:58   #725
Meriem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 29
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Czynniki hormonalne jak najbardziej mają wpływ na cellulit, szczególnie estrogeny i progesteron, ale również czynniki genetyczne - jeśli mama, babcia miały ten problem, jest spora szansa, że pojawi się także i u nas. Wszelkie produkty z kofeiną mogą korzystnie wpłynąć na wygląd skóry. Jednak należy pamiętać, że zarówno kosmetyki, jak też zabiegi (nawet te najdroższe) nie wyleczą nas z cellulitu, mogą jedynie poprawić stan skóry (w różnym stopniu).
Meriem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 20:41   #726
asia_10
Przyczajenie
 
Avatar asia_10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 19
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez kasia0987654 Pokaż wiadomość
też zastanawiam się czy to serum podziała, jest tu może ktoś, kto je stosował?
Używałam koncentratu z kofeiną z Bingospa jakieś 2 miesiące. Niespecjalnie widziałam jakąś większą różnicę. Trochę wygładziło, to fakt. W trakcie używania piekło i szczypało, a skóra była zaczerwieniona. Podobno miało to oznaczać, że działa. W końcu oddałam koleżance i tak się skończyła moja przygoda z tym kosmetykiem.
asia_10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-14, 12:01   #727
Kataszaa121
Przyczajenie
 
Avatar Kataszaa121
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Kilka miesięcy temu miałam o wiele gorszą pomarańczową skórkę na pupie i udach, ale wzięłam się za siebie i zmieniłam dietę, niestety samą dietą i ćwiczeniami nie mogłam sobie z tym poradzić, więc jako ostatnia deska ratunku zdecydowałam się na usuwanie cellulitu falą radiową. Myślę, że jak ktoś ma taki zaawansowany cellulit to nie ma co działać samą dietą i ćwiczeniami. Ja widzę sporą poprawę po kilku zabiegach
__________________
Każdego określa nie tylko co, co on sam mówi, lecz charakter ludzi, którzy mają podobny światopogląd. - A. Huxley <3
Kataszaa121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-14, 19:42   #728
domkatet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 17
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Na cellulit dobry jest masaż bańką chińskią i peeling z kawy zdrowa dieta robi swoje, trzeba jeść dużo warzyw i owoców oraz pić dużo wody.
domkatet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 09:24   #729
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Dziewczyny, cellulit, to głównie DIETA. Nie pomogą wam kosmetyki jeżeli dieta będzie leżała.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-16, 11:52   #730
pannajoasia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5
Dot.: domowe sposoby na cellulit

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;82174316]Dziewczyny, cellulit, to głównie DIETA. Nie pomogą wam kosmetyki jeżeli dieta będzie leżała.[/QUOTE]

Prawda, dieta zazwyczaj rozwiązuje większość problemów związanych z kondycją skóry, włosów i paznokci, ale trochę ruchu też nie zaszkodzi
pannajoasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 14:24   #731
malgorzataq
Przyczajenie
 
Avatar malgorzataq
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Ja stosowałam olejek Alterre i działał zadowalająco i do tego tak pięknie pachniał cytrusami ale zechciałam wypróbować czegoś nowego, poza tym ostatnio dość głośno jest o kremie *****. Pachnie bardzo przyjemnie, jest wydajny i pomino wysokiej ceny jakościowo jest naprawdę super

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2018-04-03 o 15:27 Powód: Reklama
malgorzataq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-05, 07:30   #732
JoasiaKre
Przyczajenie
 
Avatar JoasiaKre
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Małgorzatka, ciekawe jaki to krem. Ja wiem, że balsamowanie się po kąpieli też wpływa na jędrność skóry i wspomaga walkę z cellulitem... nie należy poprzestawać tylko na jednym sposobie.
JoasiaKre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 08:45   #733
natalakolo
Przyczajenie
 
Avatar natalakolo
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez malgorzataq Pokaż wiadomość
Ja stosowałam olejek Alterre i działał zadowalająco i do tego tak pięknie pachniał cytrusami ale zechciałam wypróbować czegoś nowego, poza tym ostatnio dość głośno jest o kremie *****. Pachnie bardzo przyjemnie, jest wydajny i pomino wysokiej ceny jakościowo jest naprawdę super
no właśnie zastanawia mnie jaki krem stosowałaś, bo próbowałam już wielu pozycji dostępnych na rynku min. LaRoche, Ziaje, Tołpę, Vialise.. hmm każdy sam w sobie był dobry pod względem nawilżania i ujędrniania, ale najbardziej przemawia do mnie skład tego ostatniego. Poza tym lubię polskie produkty
natalakolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 09:10   #734
kasandran
Przyczajenie
 
Avatar kasandran
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na cellulit

La Roche to krem francuski. Ale zgadzam się z Tobą, że warto kupować nasze polskie produkty. Z polskich szczególnie chwalę sobie Ziaję i Tołpę. Bardzo lubię antycellulitowy serum Tołpy, niestety opakowanie już się powoli kończy. xxx jeszcze nie stosowałam, ale przymierzam się do zakupu, bo czytałam o nim dobre opinie.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-04-17 o 13:35 Powód: reklama
kasandran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-17, 13:18   #735
Marzenka3112
Przyczajenie
 
Avatar Marzenka3112
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Przeraża mnie trochę cena, ale zastanawiam się czy nie przycisnąć pasa w tym miesiącu ... poza ćwiczeniami i dietą szukam jakiegoś DOBREGO kremu.. ten xxx zdaje się być konkretny

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-04-17 o 13:35 Powód: reklama
Marzenka3112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-24, 14:48   #736
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez Marzenka3112 Pokaż wiadomość
Przeraża mnie trochę cena, ale zastanawiam się czy nie przycisnąć pasa w tym miesiącu ... poza ćwiczeniami i dietą szukam jakiegoś DOBREGO kremu.. ten xxx zdaje się być konkretny
Jak chcesz tani krem to:
-booster z Perfecta
- ziaja z tej czarnej serii
albo czyste masło kawowe
Dobre są też koncentraty BingoSpa do body wrappingu, ale niektóre mocno palą w tyłek.
Poza tym najlepsze są chyba ćwiczenia siłowe, z obciążeniem. Ja robię domowe treningi z kettlebell. Mogę kettle polecić bo wydatek umiarkowany, robisz go raz, a potem jest fajne urządzenie do treningu praktycznie całego ciała na bardzo długo. No i można tanio trenować w domu, nie trzeba za siłownię płacić. Przy cellulicie najważniejsze są rzeczy tanie:
-picie odpowiedniej ilości wody
-masaż/drenaż limfatyczny- można olejkiem i np. bańką chińską w domu albo szczotkując ciało
-trening siłowy (sztanga, luźne ciężary, kettle, ciężarki) i trening kardio (bieganie, rowerek, pływanie itp.)
Co do diety to niskoestrogenowa, bez laktozy, z odpowiednią ilością białka, bogata w cytrusy.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2018-04-24 o 14:49
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 14:51   #737
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Moim zdaniem przede wszystkim ruch, zmiana diety i regularne masaże, bo balsamy to mają przede wszystkim wspomagająco działać
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 09:23   #738
nataliqqq
Przyczajenie
 
Avatar nataliqqq
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: domowe sposoby na cellulit

A co myślicie o balsamach antycellulitowych? Wiem, że są te tańsze i droższe, różnią się one składem i działaniem, ale wszystkie mają słowo ANTYCELLULITOWE. Zastanawiam się na jakiej zasadzie one działają... i po jakim czasie widać pierwsze efekty Koleżanka wyżej wspomniała o polskich produktach typu ziaja, vialise... stąd też moje pytanie, czy te zagraniczne np. yves rocher są w jakis sposób lepsze?

Edytowane przez nataliqqq
Czas edycji: 2018-04-27 o 09:24
nataliqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-30, 15:09   #739
urszulalas
Przyczajenie
 
Avatar urszulalas
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 6
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Z balsamami to raczej kwestia indywidualna, ale chyba zawsze coś tam ujędrni.. ale w przypadku znacznego cellulitu to już chyba lepiej iść na specjalistyczne zabiegi, bo czasem i ćwiczenia to już za mało

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-05-02 o 11:04 Powód: reklama, link
urszulalas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 08:25   #740
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Tak całkiem szczerze to nie wiem na ile balsamy antycellulitowe działają, a na ile to efekt nawilżenia. W moim przypadku chyba tego drugiego. Mam suchą skórę, którą staram się nawilżać balsamami, mleczkami i co tam aktualnie mam w łazience i nie muszą być ujędrniające czy antycellulitowe, żebym zauważyła poprawę kondycji skóry. To kwestia masażu, jaki (nawet przypadkiem) wykonuję w czasie smarowania skóry, no i nawilżenia. I tak całkiem szczerze to właśnie taki sam efekt uzyskiwałam za pomocą tych tańszych kosmetyków ujędrniających czy antycellulitowych
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 10:05   #741
Patisonek77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

domowe sposoby na cellulit: automasaż, peeling (olej kokosowy/kawa/cynamon) ideałem byłoby zrobić swój własny kosmetyk-krem na bazie naturalnych składników tj. ekstrakt z bluszczu, ekstrakt z ruszczyka kolczastego, ekstrakt z kasztanowca, ekstrakt z bylicy boże drzewko, algi oraz kofeina... dla osób, które nie mają doświadczenia czy czasu na tworzenie własnych kosemtyków, polecam xxx. Dokładnie te same składniki znajdują się w tym kremie.

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-05-22 o 11:41 Powód: reklama
Patisonek77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 22:02   #742
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: domowe sposoby na cellulit

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;82174316]Dziewczyny, cellulit, to głównie DIETA. Nie pomogą wam kosmetyki jeżeli dieta będzie leżała.[/QUOTE]


Czy moglabys podpowiedziec, jakie produkty nalezy wyeliminowac aby zredukowac cellulit? A ktore mozna jesc?
Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
I czy slodycze powinno sie katygorycznie odstawic (czytalam,iz cellulit uwielbia slodycze).
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 14:47   #743
jagodazielona
Raczkowanie
 
Avatar jagodazielona
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 39
Dot.: domowe sposoby na cellulit

najlepiej w ogóle zredukować cokolwiek związane z cukrem - są zdrowe zamienniki. Unikać też soli , bo zatrzymuje wodę w organiźmie. Duuuuuużo warzyw i wody. Gotować a nie smażyć. Wybierać ryby i chude mięsko. Zamiast ziemniaków - kasze i ryż..



Na cellulit warto też stosować kremy - tak czytałam. Możecie mi polecić jakieś dobre serum?
__________________
"Zapewne tego, co chcę teraz powiedzieć nie zrozumiesz, jednak pewnego dnia zdasz sobie z tego sprawę, że sposobem na przyjaźń, jak uważam, jest znalezienie ludzi, którzy są lepsi niż ty sam."

jagodazielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-02, 13:51   #744
morelka_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 3
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Z tych domowych sposobów polecam peeling z cynamonu i picie dużej ilości wody (ok. 2 litrów dziennie). Dodatkowo wspomagam się od czasu do czasu jakimiś kremami, ostatnio natknęłam się na vialise i jestem zadowolona, bo w miejscch, na które do tej pory nic nie działało widzę poprawę.

Edytowane przez morelka_18
Czas edycji: 2018-07-18 o 14:09 Powód: reklama
morelka_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 12:15   #745
jankaja
Raczkowanie
 
Avatar jankaja
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 35
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Cytat:
Napisane przez morelka_18 Pokaż wiadomość
Z tych domowych sposobów polecam peeling z cynamonu i picie dużej ilości wody (ok. 2 litrów dziennie). Dodatkowo wspomagam się od czasu do czasu jakimiś kremami, ostatnio natknęłam się na xxx i jestem zadowolona, bo w miejscch, na które do tej pory nic nie działało widzę poprawę.

widzę, że coraz popularniejszy ten krem

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-07-09 o 09:49 Powód: reklama
jankaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 15:54   #746
julka_julka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Popularny, ale tylko wśród opłaconych marketerów
julka_julka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 06:07   #747
amore449
Przyczajenie
 
Avatar amore449
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Na mój cellulit na udach to o domowych sposobach mogę zapomnieć, był za duży po ciąży. Zapisałam się na zabieg endermologii, nie wiem czy słyszałyście, to coś w rodzaju masażu całego ciała. I taką serie miałam wykonaną w Gdańsku w Clinica Cosmetologica i powiem, że rewelacja! Teraz tylko będę chodzić czasem dla utrwalenia efektu.
__________________
Marcin
amore449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 15:00   #748
bajorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Moim sposobem jest aktywność fizyczna, duża ilośc wpijanej wody oraz chłodne prysznice w okolicach nóg i pupy, ale i biust i brzuch mozna polać. W takie dni jak teraz to jak zbawienie
bajorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 21:44   #749
truszczynskaka
Przyczajenie
 
Avatar truszczynskaka
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 19
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Kosmetyki z serii Slim Extreme Eveline nie są najgorsze, choć wiadomo, że cudów nie zdziałają. Jak pisały wcześniej dziewczyny trzeba trzymać dietę i ćwiczyć. Ja kupiłam sobie na allegro masażer z różnymi końcówkami, masuję pośladki i uda, wydaje mi się, ze działa, albo to siła sugestii.
truszczynskaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 06:48   #750
gizmone
Przyczajenie
 
Avatar gizmone
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 12
Dot.: domowe sposoby na cellulit

Wyczytałam kiedyś o morskiej kąpieli i właśnie to stosuje na cellulit, chodzę też na siłownie, tam dobrano mi odpowiednie ćwiczenia, żeby zmniejszyć cellulit, mam zamiar też kupić Sinial jak tylko gdzieś go dostane, a oprócz tego pije dużo wody.
gizmone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-03 11:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.