Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-01, 07:55   #5191
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez wichura Pokaż wiadomość
Wstyd będzie się mężowi bez podkładu na noc pokazać przez te blizny
meza to juz sie ma . mowi, ze nie patrzy na kropy .

a mi ta napuchnieta, bolaca (ałć, ałć) gula na czole to jeszcze nie znikla . wciaz wyglada jak bomba. opuchlizna nie chce zejsc. a najlepsze w tym wszystkim jest to, ze wcale przy niej nie majstrowalam. po prostu przycisnelam i takie cos sie zrobilo . dobrze, ze wlosami moge to przyslonic, chociaz tyle dobrego.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 20:34   #5192
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aaniu, Lemonko bat dla was mi tez sie w sumie nalezy.
robie sobie peeling migdalowy z salicylem na sama brode i nie wiem czy to oczyszczanie czy co ale mi troche wywalilo przyszczy no i je ruszylam a przy okazji i poliki. jedynie czolo jest ok. jestem przed okresem i sie wolno goi. przed chwila mialam klutnie poryczalam sie i boje sie wieczorem do lustra podchodzic, bo to moze sie zle skonczyc. nie dosc ze ta magisterka nie daje mi spokoju, jeszcze ten okres i jestem nerwowa- latwo wybucham. dobra juz przestaje sie zalic. ale musialam to wyrzucic z siebie

wichura fajnie ze masz tyle silnej woli by przestac wyciskac! ja jestem chyba zbyt slaba
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 21:16   #5193
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja idę jutro na wesele, a czoło w strupach! Fryzjerka się przerazi jak to zobaczy,nie znosze tego uczucia upokorzenia kiedy wyglądam tak jak teraz i muszę to komus pokazać ;( Chyba sobie podrinkuje jutro z powodu swojej głupoty związanej wyciskaniem i z wielu innych poważniejszych powodów, może jutro będzie lepiej, chociaż sie nie zapowiada
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 22:12   #5194
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czesc dziewczyny nie było mnie kilka dni, byłam nad morzem . I powiem wam, że tam cera wygladała całkiem fajnie nie pod względem braku pryszczy ale była taka fajna promienna i co najwazniejsze niepowyciskania, bo jak tu przebywajac 24 h z ludzmi z klasy w wiadomym stanie. No, ale jak przyjechałam to oczywiscie musiałam powyciskac, a jak mam doła przez tę cere, a głownie przez blizny to jest okropne do teo ciągle wypryszcza mnie na prawym policzku nie wyciskam tam duzo, ale mam już pełno plam. Wiekszosc moich kolezanek ma buzki jak płatki róż, a częśc z pryszczami się juz uporała, tylko ja taka jakaś.... musiałam ponarzekać, bo wiem ze wy mnie zrozumiecie

wichura, chciałabym żeby po mydełku siarkowym miała piekna bużke ahhh

Aniu, włosy to przydatna rzecz ja mam taka fryzure teraz że ona nadaje się raczej tylko do spięcia

ziuto, nie wyładowuj się na buzi, bo bedziesz cuzła się jeszcze gorzej

gwendolyn, tez z checią bym się upiła
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-01, 22:25   #5195
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
gwendolyn, tez z checią bym się upiła
tez bym sie podlaczyla
jakis nas czarny humor ogarnal

gwendolyn baluj i nie przejmuj sie buzka
shadi nie mysl ze cie bat ominie ja mam ozdobiony lewy policzek, to sie uzupelniamy
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 06:43   #5196
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

gwendolyn udanej zabawy . co do wizyty u fryzjera to znam to uczucie .

ziuto. ja tez dostalam dzisiaj okres i czuje sie fatalnie. ponadto zarazilam sie chorobskiem od synka, wiec mieszanka wybuchowa powstala .

Shadi zazdroszcze wycieczki . ja tez zazwyczaj po przyjezdzie do domu z wakacji, itp. psuje sobie cere poprzez dlubanie przy niej. jak stane w lazience przy moim swietle to wtedy wszystko widze .

a moja gula troszke sie zmniejszyla, ale nie za duzo. i nadal boli jak diabli . rany, to ile ona sie bedzie goic skoro tak dlugo opuchlizna nie schodzi ?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 11:26   #5197
gwendolyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 768
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Oj pobaluję, pobaluję - za dużo ostatnio smutku w moim życiu i dziwacznych sytuacji, czas to wszystko wyprostować, niech się po ludzku wszystko układa, wypiję za szczęście panny młodej- mojej przyjaciółki kochanej z czasów liceum jeszcze, za swoje i wasze szcęście i żeby nam wszystko poznikało co ma poznikać
gwendolyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-02, 11:53   #5198
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aaa! a ja nie mam na buźce żadnej gulki, tylko zagojone już krostki, czerwone co prawda takie i brzydkie, ale nie bolesne i spuchniete.. ojej, jak ja bym chciala zeby taki efekt utrzymal sie dluuugo i dlugo, zeby nie wyskoczylo nic nowego...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 13:50   #5199
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ziuto, nawet na to nie liczyłam ja jakos tak możliwości do balowania zbyt dużej nie mam więc liczę, ze zrobicie to ze mnie

Aniu, no i jeszcze na wyjeździe nie mamy czasu, żeby tyle się pindrzyć a morze aaaj fajniutkie jest co do guli to też miałam takie masakra z nimi. Teraz mam czasami takie we włosach siedzą kilka tygodni, a najszybciej schodzą jak przy nich NIC nie robię
gwendolyn, baw się dobrze!

a ja nie uzywam od niedawna zoracu, tzn. rzadko i tak punktowo a nie wiedzieć czemu moja skóra się łuszczy i jest bardzo sucha muszę dzisiaj kupić jakieś maseczki nawilżajace...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-02, 22:49   #5200
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ale mnie wysypalo i oczywiscie to powyciskalam mam podejzenia ze to witamina E mnie zapycha! a podobno jest taka dobra na skore czemu wit E wpychaja do kazdego prawie kosmetyku
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 07:00   #5201
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ziuto. i zarazem.

mi ta gula na czole w koncu sie zmniejszyla, ale zostala czerowna plama, ktora bedzie goic sie dlugo . w piatek ide do fryzjera, wiec mam tydzien, zeby jako tako to wygladalo. jednak nie moge pozbyc sie takich dwoch dziadow na brodze, gdyz to jest kolo ust, a tam jak wiadomo trudno goja sie deliwenci (kontakt z pasta do zebow, jedzeniem, kremem, itd.). ponadto schodzi mi w tym miejscu skora po retinie A, a nie chce sie goic .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 10:27   #5202
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

dziekuuuje za baty, aczkolwiek nie mam sie nadal czym chwalic..

straszne nasze zycie..nie ma dnia w ktorym mialabysmy spkoj..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 13:42   #5203
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Buu buu buu ostatnio przeżywam strasznie moje plamiska, które ściemniały mi dodatkowo od słońca Czemu ja nie mam szczęścia do tych przeklętych filtrów Tata obiecał, że mnie zasponsoruje, ale ja nie wiem, który kupić, bo żaden z wypróbowanych mi nie pasuje. A plamy niestety ciemnieją. A tak starałam się unikać słońca, ale niestety to nie zdało egzaminu, tylko filtry mogą pomóc. Łeee boję się, że mi to już nie zejdzie, że sobie narobiłam biedy na całe życie. Pryszczy wielu nie mam, tzn. ostatnio takie dwa białe dziady mi się zrobiły pomiędzy brwiami i na czole, ale już mnie nie ruszają i nie przejmuję się nimi i chodzę z białymi czubkami W tym tygodniu idę do dermy, więc może coś poradzi i pocieszy mnie czymś.
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 13:57   #5204
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

sory..ja sie nie znam ale..
nie mozna jakos tej skory z plamami zluszczyc?
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 14:33   #5205
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

można, ale nie przy takim słońcu...

ziuto, no to mozemy sie nawzajem zbatowac wygladma jak dupa porozdrapywałam coś co mi się pojawiło chyba gula by z tego było a teraz jest wieki, czerwone i napuchnietę. W dodatku na czole mam pełno zaskórników, wczesniej ich nie bylło
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 14:40   #5206
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

qrcze..to szkoda..trzba czekac do jesieni..
to lato jakos malo przychylne dla nas jest..

dziewczyny..musimy wymyslec sobie jakas kare..kazda ktora przyjdzie tu i powie ze znow cos pokom bin owala przy buzi bedzie musiala cos zrobic za kare..
ale co..hm....
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 16:51   #5207
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
ziuto, no to mozemy sie nawzajem zbatowac wygladma jak dupa porozdrapywałam coś co mi się pojawiło chyba gula by z tego było a teraz jest wieki, czerwone i napuchnietę. W dodatku na czole mam pełno zaskórników, wczesniej ich nie bylło
mnie tez wysypalo malymi ropniaczkami na czole i skroniach, i male gulki ma polikach - powyciskalam, posmarowalam kwasem i dzis jest nawet niezle.

Pochwale sie- zrobilam swoje pierwsze serum z ekstraktem z owsa i niacynamidem! ile mam z tego radochy przyznam sie ze zrobilam je wczoraj na oleju z wiesiolka i to ono mnie zapchalo, wiec zrobilam nowe z oliwka Hipp po niej nigdy nic mi nie ma! no i bawilam sie z tym mieszaniem drugi raz. podobno niacynamid dobrze dziala na pryszcza i rozjasnia plamki. zobaczymy.

Edytowane przez ziuta.
Czas edycji: 2007-06-03 o 19:40 Powód: dopisek
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 18:20   #5208
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Wczoraj zrobiło mi się coś na policzku i już świerzbiły mnie rączki, by to ruszyć, ale w ostatniej chwili się powstrzymałam i... dzisiaj rano patrzę, a w tym miejscu nic nie ma Oczywiście byłam zaskoczona i jednocześnie podniosłam sie na duchu, że niewyciskanie przynosi rezultaty, bo pewnie gdybym się do tego dorwała, to babrało by się przez długi czas
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 20:56   #5209
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Tyneczko :brawo:
Wyciskaczkom natomiast przesyłam bacik
No nareszcie mi biały czubek odpadł od drugiego skursyfynka i nie mam już innych podobnych obiektów Mam nadzieję, że jutro słońca nie będzie, bo nie mam czym tej mojej buzi chronić, a własnie jutro mam zamiar zebrac znowu troche próbek filtrów
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 21:11   #5210
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

A na moja buzie slonce ma zbawienny wplyw. Plamy 'zlewają się' z opalenizną, która później gdy schodzi - to i te plamy złażą Tak było przynajmniej 2 lata temu, i w tym roku już widzę że dzieje się podobnie. I na szczescie po lecie nie mam wysypów...

No i nie wyciskam! Tzn dziś jednego ruszyłam delikadnie, to od razu poszłooo. Zdezynfekowalam i do wieczoru nie ma sladu juz
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 22:21   #5211
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
mnie tez wysypalo malymi ropniaczkami na czole i skroniach, i male gulki ma polikach - powyciskalam, posmarowalam kwasem i dzis jest nawet niezle.

Pochwale sie- zrobilam swoje pierwsze serum z ekstraktem z owsa i niacynamidem! ile mam z tego radochy przyznam sie ze zrobilam je wczoraj na oleju z wiesiolka i to ono mnie zapchalo, wiec zrobilam nowe z oliwka Hipp po niej nigdy nic mi nie ma! no i bawilam sie z tym mieszaniem drugi raz. podobno niacynamid dobrze dziala na pryszcza i rozjasnia plamki. zobaczymy.
gratuluje!.. "kombinuj dziewczyno.."

Cytat:
Napisane przez tyneczka Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiło mi się coś na policzku i już świerzbiły mnie rączki, by to ruszyć, ale w ostatniej chwili się powstrzymałam i... dzisiaj rano patrzę, a w tym miejscu nic nie ma Oczywiście byłam zaskoczona i jednocześnie podniosłam sie na duchu, że niewyciskanie przynosi rezultaty, bo pewnie gdybym się do tego dorwała, to babrało by się przez długi czas


Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
A na moja buzie slonce ma zbawienny wplyw. Plamy 'zlewają się' z opalenizną, która później gdy schodzi - to i te plamy złażą Tak było przynajmniej 2 lata temu, i w tym roku już widzę że dzieje się podobnie. I na szczescie po lecie nie mam wysypów...

No i nie wyciskam! Tzn dziś jednego ruszyłam delikadnie, to od razu poszłooo. Zdezynfekowalam i do wieczoru nie ma sladu juz
no jak was czytam to az mi glupio..ze cos mnie tam swierzbi..bede dzielna..i oczywiscie gratuluje wam!
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 09:14   #5212
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Czekoladko mam nadzieje, ze w koncu znajdziesz swoj filterek .

lemonko lapie za slowa "bede dzielna" .

te cudaki na brodzie to oszpecaja moja cere . zagoilo mi sie jedno, to od razu nastepnego dnia tuz obok wyskoczyl drugi, paskudny dziad i teraz wyglada to okropnie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 11:17   #5213
X-Pose passion Girl
Zadomowienie
 
Avatar X-Pose passion Girl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 079
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Oj mnie teraz strasznie wysypało na brodzie. Takie duże i bolące potworki. Staram się ich nie ruszać ale strasznie mnie korci żeby je przydusić.
__________________
A w życiu ciągle trzeba na coś czekać...



Nasz synek Kacperek:
X-Pose passion Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 14:39   #5214
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez sweet_white_chocolate Pokaż wiadomość
Tyneczko :brawo:
Wyciskaczkom natomiast przesyłam bacik
No nareszcie mi biały czubek odpadł od drugiego skursyfynka i nie mam już innych podobnych obiektów Mam nadzieję, że jutro słońca nie będzie, bo nie mam czym tej mojej buzi chronić, a własnie jutro mam zamiar zebrac znowu troche próbek filtrów
Próbowałaś moze LRP Lait Veloute? mi sie podoba- nie bieli, nie podkresla suchych skore, wrecz je przykleja, nawilza, jedynie jest troche tlusty i sie swieci ale da sie zmatowic skrobia.
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 17:41   #5215
sweet_white_chocolate
Rozeznanie
 
Avatar sweet_white_chocolate
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 531
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ziuto chętnie bym spróbowała, ale najpierw musze dorwac próbki, bo naprawdę wypróbowałam już wiele różności m.in. Iwostin Solecrin, Creme fondate LRP, emulsje Avene, SVR 100, Avene mineralną, Bioderme fluid i krem, który był cudny, ale to była stara wersja, a nowej w ciemno boję się kupić, poza tym cena do ilości ma się nijak :/ poza tym miałam próbkę Vichy dzieciaczka, które też miało za dużo minusów niż plusów Z tych popularnych ostały się jeszcze nie wypróbowane: fluid LRP, krem Avene, dzieciaczek i LV LRP, nowy krem biodermy, cleanance Avene. Kurcze chyba bedę musiała się ogłosić na jakimś wątku z wymianami.
sweet_white_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 18:39   #5216
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez wichura Pokaż wiadomość
Jesli już coś wycisnę-od razu przykładam patyczek nasączony spirytusem. To odkaża i wysusza rankę i wszystko szybciej się goi a opuchlizna znika zaraz. I blizny nie ma tak drastycznej.
w liceum na PO gdy braliśmy środki odkażające dowiedziałam się że spirytusu nie wolno do ran przykładać właśnie dlatego ze działa denaturująco na komórki skóry - czyli te "mutują" i właśnie w ten sposób można sobie blizny zrobić.

spirytusem można odkażać nienaruszonego pryszcza - jak już jest ranka to lepiej wodą utlenioną.

mnie z manii wyciskania wyleczył peeling st.ives. morelowy. skóra była po nim tak gładka że miałam wrażenie że nie ma co wyciskać - więc tego nie robiłam
no i przy okazji rzadziej coś się pojawia niedobrego na skórze.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 19:52   #5217
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ehhh pryszcze atakują ze wszystkich stron....a ja je oczywiscie ruszam.
efekt jest piorunujący

miodzio
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:13   #5218
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
mnie z manii wyciskania wyleczył peeling st.ives. morelowy. skóra była po nim tak gładka że miałam wrażenie że nie ma co wyciskać - więc tego nie robiłam
no i przy okazji rzadziej coś się pojawia niedobrego na skórze.
Też go używam

Zaglądam do Was cały czas, ale piszę rzadko, bo... idzie mi lepiej Dzięki Pink kupiłam sobie krem z Sorayi, do tego jeszcze maseczka z glinki Ziaja Nuno która ściąga pory - jest dobrze, na razie moim większym utrapieniem są pomarańczowe plamy i drobne suche skórki - alergia
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:24   #5219
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

rzeczywiście taki dobry ten krem? Tez Was codziennie czytam nie wyrabiam bez tego wątku
ja zdrapuje, rozdrapuje i wygladam pinknie do tego masa zaskórników na brodzie aaaaaaa i do dermy po antybiotyk i jak kurde nie pomoże to...
wiem, ze wiele razy było pisane ale zwykle po jakim czasie widziałyście u siebie efekty działania antybiotyku?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 20:35   #5220
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Podobno efekty widać po około tygodniu - u mnie już jako taka poprawa jest, tydzien minąl
Też mam straszny problem z zaskórnikami, broda i nos to tragedia
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.