Dziwny okres po "tabletce po" i rozpoczecie brania tabletek antykoncepcyjnych - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 15:26   #31
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Dziwny okres po "tabletce po" i rozpoczecie brania tabletek antykoncepcyjnych

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
oczywiście. To jest jeszcze nic, słyszałam o przypadkach braku okresu przez trzy miesiące albo zupełnie powariowany cykl
o mamo. to bym chyba zwariowała... na szczęście spóźnił się tylko 6 dni więc ok. dziękuję za odpowiedź
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 15:53   #32
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Dziwny okres po "tabletce po" i rozpoczecie brania tabletek antykoncepcyjnych

11 grudnia wzielam escapelle, a 24 dostalam okres. Mialam problem pierwszego dnia, bo bylo plamienie o kolorze brazowym, ale poznym wieczorem stalo sie czerwonawe i mialam silny bol brzucha. Normalnie okres powinnam dostac 26, wiec mozna stwierdzic ze w sumie nie ma duzych anomalii. Ale ten okres i tak jest dziwny, nie wyglada tak jak zwykle, jest rzadszy, jasniejszy, no i jak zawsze trzeciego dnia juz mi sie konczy, tak teraz jest praktycznie taki sam jak wczoraj i tak sie zastanawiam czy to naturalne, bo zdaje sobie sprawe ze escapelle roznie wplywa na organizm, i chcialabym by ktos mnie upewnil w moim przekonaniu ze to normalne. Poza tym mialam jeszcze jeden problem, bo mialam zaczac brac tabletki anty i nie wiedzialam czy wziac w dniu w ktorym zaczely byc plamienia, ale wkoncu sie zdecydowalam i wzielam. W sumie to niew eim, moze jednak moglam poczekac do kolejnego okresu
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 12:46   #33
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Dziwny okres po "tabletce po" i rozpoczecie brania tabletek antykoncepcyjnych

to normalne i myślę, że dobrze zrobiłaś z tabletkami anty
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 15:13   #34
nausica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dziwny okres po "tabletce po" i rozpoczecie brania tabletek antykoncepcyjnych

mam pytanie:
wzięłam escapelle, a że zostało mi dwie tabletki anty do końca cyklu, to wzięłam razem z nią też tabl. anty. na ulotce jest niby napisane, że można stosować regularną antykoncepcję. ale teraz nie wiem, co zrobić za bardzo z następnym opakowaniem. czy niormalnie czekać te 7 dni przerwy i dopiero wziąć tabletkę anty czy wziąć ją w pierwszym dniu krawwienia/plamienia? tylko skąd mam wiedzieć czy to nie plamienie po escapelle?
w ogóle gin powiedział, że mogę już tą ostanioą tabl. anty odstawić. i czekać na okres, tylko ja głupia zapomniałam zapytać, kiedy wziąć piewrszą z opakowania
będę wdzięczna za szbką odp, bo ostatnia tableta ma być dziś (a escapelle wzięłam wczoraj, więc cholera wie, kiedy będą plamienia)...
nausica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.