Praca przez internet - gdzie szukać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-13, 15:16   #31
Garderobianka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 199
Dot.: Praca przez internet - gdzie szukać?

Kolejny genialny biznes?
Garderobianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-30, 22:00   #32
Faholohago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 89
Praca przez internet - potrzebuje opinii.

Witam

Chciałabym sobie coś dorobić zdalnie i szukając pracy przez interet natknęłam się na takie stronki jak qassa, globaltestmarket i synthetos - czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat 'pracy' na tych stronach ? Ewentualnie możecie mi polecić jakąś inną prace przez internet ?

Pozdrawiam
Faholohago jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 23:13   #33
niema2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Dziewczyny jestem okropnie zdołowana i zrozpaczona.
Miałam wypadek samochodowy i jestem uziemiona w domu na pół roku. Mam 20 lat i właśnie zaczynałam swoją karierę zawodową a tu taka tragedia.. Obecnie jestem na utrzymaniu mojej mamy która sama pracuje na kasie i zarabia najniższą krajową. Ja jakiekolwiek pieniądze z wypadku dostane dopiero po skończonej rehabilitacji która też sporo kosztuje. Postanowiłam że znajdę pracę przez internet i będę chociaż trochę pomagała mamie finansowo bo i bez tego ma ciężko w życiu. Tylko że jestem zielona, nie wiem jak zacząć, gdzie szukać takiej pracy.
Pełno jest jakiś stron gdzie ewidentnie są oszukane, jakiś linków z wirusami i tak dalej.
Nie zależy mi na nie wiadomo jakich koksach, te 300-400 zł miesięcznie to będzie już COŚ.
Nie wiem gdzie mam zacząć bo boje się rejestrować na tych stronach bo ewidentnie praktycznie wszystkie są podejrzane.
W internecie jest miliony linków i propozycji zarobków nawet po 15 tys miesięcznie.
Dlatego proszę was o pomoc, jeśli ktoś pracował/pracuje jakoś przez internet to proszę o informację i pomoc.
Jeśli znasz jakiś portal, stronę gdzie można zarobić i pieniądze wysyłają normalnie na konto to proszę o link lub informację.
Będę dozgodnie wdzięczna i obiecuje że jeśli mi się uda to wyślę czekoladę i dobre wino !
Z góry dziękuje za pomoc.
niema2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 07:21   #34
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Hej, domyślam się, że aktualnie podejmiesz każdą uczciwą pracę ale napisz może czym się wcześniej zajmowałaś? Studiowałaś, pracowałaś gdzieś, na czymś się znasz? To może pomóc

Od biedy zawsze możesz spróbować pisać prace maturalne, matura się zbliża, pewnie znajdą się desperaci szukający kogoś kto odwali za nich robotę
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 09:59   #35
niema2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Hej tak, pracę dzięki której będę mogła zarobić pracując. Chcę uniknąć sytuacji gdzie będę poświęcała dużo czasu na pracy w jakimś portalu albo stronie a kiedy osiągnę wyznaczony przez nich minimum wypłaty to nagle okaże się że to oszuści.
Teraz spędzam bardzo dużo czasu przed komputerem więc nie byłoby problemu żeby szybko się oswoić i zorganizować.
Jeśli chodzi o moje wcześniejsze doświadczenie to :
- miesiąc praktyk w agencji reklamowej
- dwa miesiące opieki nad osobą starszą wraz z zamieszkaniem u osoby prywatnej
- miesiąc pracy na produkcji przy sortowaniu
- dwa miesiące prace na słuchawce w callcenter przy sprzedaży

oprócz tego mam również kursy szybkiego pisania na klawiaturze.
niema2020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 12:09   #36
malinowa87
Raczkowanie
 
Avatar malinowa87
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 360
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Myślę, że możesz pomyśleć o poważniejszej pracy niż takiej polegającej na klikaniu w reklamy czy wypełnianiu ankiet, bo takie oferty rzeczywiście są mało wiarygodne. Ja się często spotykałam z ofertami pracy, którą wykonuje się zdalnie. Często dotyczy to właśnie sprzedaży, ale skoro pracowałaś w callcenter, to pewnie nie będzie to dla Ciebie nowość. Zostajesz normalnie zatrudniona, tyle że pracujesz z domu, dzwoniąc, sporządzając zapewne jakieś raporty itd. Rozejrzyj się za takimi ofertami i sama również zamieść na portalach ogłoszenie, że takową pracę podejmiesz.
malinowa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 13:16   #37
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Poszukaj czegoś na odpowiednich portalach. Często pojawiają się oferty z możliwością pracy zdalnej chociażby do telefonicznej obsługi klienta (dostajesz bazę albo tworzysz własną i telefon i działasz zdalnie) albo pisanie tekstów dla redakcji internetowych. W pierwszym przypadku przed rozpoczęciem będziesz musiała pojawić się u pracodawcy, natomiast sama na studiach dorabialam pisząc teksty sportowe - umowa przyszła przez internet, teksty wysyłałam mailowo, kasa przelewana na konto i nie widzialam na żywo nawet osoby, dla której to robiłam.

Odradzałabym natomiast wszystko co brzmi "praca prze Internet, u nas zarobisz nawet 10 tys miesięcznie!!" albo inne takie. Nie znam nikogo, kto by zarobił tyle klikając w jakieś linki czy inne pierdoły.

Plus zostają takie rzeczy jak: korepetycje, pisanie prac naukowych czy chałupnictwo.


Zdrówka życzę
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 19:24   #38
byni890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 28
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Możesz spróbować swoich sił w wypełnianiu płatnych ankiet, kokosów nie zarobisz, na co miesięczny zastrzyk gotówki też nie ma co liczyć ale w perspektywie kilku miesięcy może się uzbierać niezła sumka, zawsze to coś skoro i tak jesteś uziemiona.
byni890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-28, 07:22   #39
krystyna1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 14
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Możliwości jest wiele - to może być wypełnianie ankiet, sprzedaż internetowa czy telefoniczna albo praca polegająca na prowadzeniu sklepu internetowego, jakiejś strony, bloga czy fanpage'u. Ważne żeby znaleźć zatrudnienie z jakąś umową, żeby pracodawca odprowadzał składki, zajmował się różnymi dokumentami, takimi jak pit 11. Wtedy to jest bezpieczne rozwiązanie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-17 o 12:05 Powód: Link.
krystyna1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 15:46   #40
mgs127
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 276
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Na sam początek proponuję dorabianie w wypełnianiu ankiet ja sama tak dorabiam, jak to mówią lepszy rydz niż nic.
Na stronach na których dorabiam pieniądze są wypłacane w 100% i nikt nikogo nie oszukuje.
Tu jest mój wpis dotyczący wypełnianiu ankiet i gwarantuje że otrzymuje od nich pieniądze, zresztą zamieszczam też tam dowody wypłat, jak będziesz mieć jakiekolwiek pytania to napisz komentarz .
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-17 o 12:05 Powód: Link.
mgs127 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-31, 21:10   #41
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Może korepetycje przez Internet? Matury zbliżają się wielkimi krokami
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 09:48   #42
sylwia_654
Przyczajenie
 
Avatar sylwia_654
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Ja bym jednak zaczęła od rozejrzenia się w ofertach pracy, na portalach z ogłoszeniami - bo dość często można się natknąć na pracę zdalną... a zawsze to jednak bezpieczniejsza opcja niż jakieś zlecenia nie wiadomo skąd, od jakiegoś anonima..

No i dużo zdrowia!
__________________
szukampracy.pl
sylwia_654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:00   #43
t_89
Zakorzenienie
 
Avatar t_89
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 058
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Orientuje się ktoś ile można zarobić na wypełnianiu ankiet? Chciałam sobie dorobić ? Może ktoś z was wypełniał i powiedziałby mi szczerze bo na str pisze, ze nawet do 1500 zł ale watpie w to.
t_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-02, 10:45   #44
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Wydaje mi się, że są takie call center gdzie można pracować zdalnie. Może tam spróbuj?
Ew korepetycje w domu/zdalnie
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 15:57   #45
kredkapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Praca przez internet czy któraś z was pracowała/pracuje? Błagam o pomoc.

Niektóre agencje reklamowe oferują również zlecenia, które można wykonywać z domu - koleżanka tak pracowała. Można administrować np. stronami na fb albo pisać do potencjalnych klientów/wykonywać pomniejsze zlecenia. Poszukaj, być może któraś z agencji oferuje taką dorywczą pracę - jakieś doświadczenie masz
__________________
"Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

https://wizaz.pl/Mikroreklama

Ostrożercy - blog dla pasjonatów ostrej kuchni
kredkapl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-03 16:57:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.