Złamany nadgarstek (+ nos) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 11:29   #1
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225

Złamany nadgarstek (+ nos)


Przepraszam, kompletnie nie wiedzialam gdzie zalozyc temat

I witam Dwa dni temu sie wywrocilam na oblodzonej drodze w drodze do szkoly.. Polecialam do tylu i malo brakowalo zebym rabnela glowa ale w ostatniej chwili podparlam sie rekami.... Poczulam straszny bol w nadgarstkach i niewiele myslac podnioslam sie i poszlam normalnie do szkoly. Po wejściu do szatni, zrozumialam ze nie dam rady odpiac plaszcza.. Ogolnie nie moglam ruszac rekami i wpadlam w straszna panike (juz dwa razy reke mialam w gipsie, a co dopiero teraz jakby byly dwie... nawet w tylek za przeproszeniem sie nie mozna podrapac ).
Wyszlam przed szkole i zadzwonilam do kuzynki zeby ze mna poszla do szpitala (mama z tata byli za miastem).
Po zrobieniu RTG, na szczęście, okazalo sie ze tylko jedna reka jest zlamana (a raczej nadgarstek). Zalamalam sie psychicznie, bo tu sie ferie zaczely. Tyle planów; dyskoteki, narty, łyzwy, kregle, warsztaty... Mozna wymieniac i wymieniac, a ja nawet nie jestem w stanie zrobic sobie samodzielnie herbaty (w drugiej rece poszla torebka stawowa, wiec tez nie moge za bardzo nia ruszac....)
No wiec pierwsze pytanie; jak sie mam odzywiac, co lykac zeby reka jak najszybciej doszla do sprawnosci? (wiem ze nie ma na co liczyc, ze po 3 dniach sciagna szyne ale zawsze mozna jakos "pomoc" organizmowi, prawda?)
Drugie pytanie; ile dostane (o ile w ogole....) odszkodowania za ten złamany nadgarstek? na dodatek ile bym dostała za złamany nos?(mialam nuedawno). Zaznacze, ze jedynym ubezpieczeniem jest to szkolne.

Przepraszam za brak liter polskich ale ciezko mi sie pisze
pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 11:39   #2
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Dot.: Złamany nadgarstek (+ nos)

Nikt nie odpowie?
pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 15:11   #3
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: Złamany nadgarstek (+ nos)

radze ci szybko sie barc za ten zlamany nos bo sprawa moze ulec przedawnieniu..
mnie na studiach odprawili z kwiltkiem a mialam noge w gipsie i 8 szwow jednym slowem zrobili mnie w ch.. mowiac ze nienalezy mi sie odszkodowanie a rzeczywiscie zgarnelabym okolo tysiaca albo i wiecej

mysle ze za nadgarstek mozesz wziasc ok 500 +/- 200zl.
jak ppojdziesz na taka kontrole po sciagnieciu gipsu tzn na komisje to poudawaj ze boli jak ruszasz ze to juz nie ta sama reka itd moze wtedy dostaniesz wiecej
ja za zerwana torebke stawowa w kciuku dostalam 160zl jakies. ale to bylo jakies 7lat temu
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.