Straasznie, potwornie piecze!!!! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-19, 14:27   #1
djerba
Wtajemniczenie
 
Avatar djerba
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 681

Straasznie, potwornie piecze!!!! :(


Pomocy!! Wiele razy przeglądałam to forum, jednakże jakoś nie miałam odwagi zadać pytania, które zapewne mogłabym sobie znaleść w archiwum. Przedstawię jednak mój mały
problem :
Sprawa wygląda następująco, jakiś czas czyli około tygodnia używałam eliciny (krem ze śluzu ślimaka), niestety musiałam go odstawić gdyż na mojej twarzy pojawiło sie o wiele więcej
krostek niż miałam, wystąpiło uczucie maksymalnego napięcia skóry do tego zaczęła się potwornie łuszczyć i piec... Robiłam już wszystko chociaż wiem że nie powinnam nakładać na
skórę aż tyle...Używałam wody termalnej vichy,maseczki różanej nawilżającej, oliwki dla dzieci, wcześniej fenisil żelu (tak mi niestety doradził na świąd aptekarz) wapna do
rozpuszczania...
Nic ztego mi tak naprawdę nie pomogło...może jedynie maseczka na noc...mogłam chociaż na chwilę odetchnąć...Byłam u kosmetyczki która stwierdziła że nic nie widzi i nie ma powodów
do zmartwień...Ale ja mam zmartwienie!!! Nie mogę usiedzieć w pracy tak szczypie mnie twarz!!! Nie mam pojęcia czy to wciąż reakcja alergiczna, nie używam już tej maści ponad półtora
tygodnia..a to wciąż boli Kolejna mgr farmacji doradziła mi linomag emulsję dla dzieci i niemowląt...
Bardzo proszę o jakąkolwiek poradę,opinię co możnabyłoby zrobić ażeby twarz nie piekła tak strasznie Proszę!!!


Pozdrawiam,
Kasia
__________________
....When was d last time u did somethin for d first time?...
djerba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-19, 15:51   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Straasznie, potwornie piecze!!!! :(

Idź do dermatologa
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.