AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-14, 13:57   #1621
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej, przepraszam że dopiero dzisiaj ale dopiero dzisiaj mam naturalne światło Oto zdjęcie porównawcze kolorów sesame w starej formule (lewa strona) i w nowej rozswietlajacej (prawa). Jak widać różnica jest znaczna. Załącznik 5937004

Mam nadzieję że zdjęcie się doda, trochę nie ogarniam tapatalka

Ślę z fołna

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej, przepraszam że dopiero dzisiaj ale dopiero dzisiaj mam naturalne światło Oto zdjęcie porównawcze kolorów sesame w starej formule (lewa strona) i w nowej rozswietlajacej (prawa). Jak widać różnica jest znaczna. Załącznik 5937004

Mam nadzieję że zdjęcie się doda, trochę nie ogarniam tapatalka

Ślę z fołna
Rzeczywiście jest jaśniejszy i mniej pomarańczowy.
Ciekawe czy w formule kryjącej też jest taki
Stary sesame przypominał mi burżuja 123 perfect nr 51.


P.S Nie wchodzą mi buźki, poradźcie, proszę...
Na dodatek jeszcze dubel mi się zrobił.

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-03-14 o 13:59 Powód: podwójny post
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 14:34   #1622
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej, przepraszam że dopiero dzisiaj ale dopiero dzisiaj mam naturalne światło Oto zdjęcie porównawcze kolorów sesame w starej formule (lewa strona) i w nowej rozswietlajacej (prawa). Jak widać różnica jest znaczna. Załącznik 5937004

Mam nadzieję że zdjęcie się doda, trochę nie ogarniam tapatalka

Ślę z fołna
Jak dla mnie, to duży plus. U mnie ten pomarańcz bardzo się odcinał. Ciekawe czy odcienie poziom wyżej też zostały zmienione

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość


Rzeczywiście jest jaśniejszy i mniej pomarańczowy.
Ciekawe czy w formule kryjącej też jest taki
Stary sesame przypominał mi burżuja 123 perfect nr 51.


P.S Nie wchodzą mi buźki, poradźcie, proszę...
Na dodatek jeszcze dubel mi się zrobił.

Kolor Sesame w wersji matującej i kryjącej w też został zmieniony.

Tak jak wspomniałam wyżej - dla mnie to akurat dobrze. Swoja drogą, Amillie chyba nie informowało o zmianie kolorów?
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 15:13   #1623
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Smile Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, to duży plus. U mnie ten pomarańcz bardzo się odcinał. Ciekawe czy odcienie poziom wyżej też zostały zmienione

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------




Kolor Sesame w wersji matującej i kryjącej w też został zmieniony.

Tak jak wspomniałam wyżej - dla mnie to akurat dobrze. Swoja drogą, Amillie chyba nie informowało o zmianie kolorów?
Nie widziałam, żeby coś pisali.
Z ciekawości sprawdziłam na facebooku, ale tam jest tylko wiadomość o nowych formułach i pojemności
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 15:23   #1624
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez IgnisDivine Pokaż wiadomość
Hej, przepraszam że dopiero dzisiaj ale dopiero dzisiaj mam naturalne światło Oto zdjęcie porównawcze kolorów sesame w starej formule (lewa strona) i w nowej rozswietlajacej (prawa). Jak widać różnica jest znaczna. Załącznik 5937004

Mam nadzieję że zdjęcie się doda, trochę nie ogarniam tapatalka

Ślę z fołna
Kurcze, jakbym swoją dłoń widziała, ten sam kolor skóry, żyły i jeszcze maleńkiego pieprzyka wypatrzylam; ) sesame nie testowałam i w sumie nie udało mi się znaleźć jednego idealnego koloru z Amilie, ale testowalam jeszcze stara formule. Jak u Ciebie na twarzy wygląda sesame? Jakbyś mogła, to wrzuć kiedys jakieś zdjęcie twarzy z szyją, chociaż część
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-14, 16:12   #1625
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Kurcze, jakbym swoją dłoń widziała, ten sam kolor skóry, żyły i jeszcze maleńkiego pieprzyka wypatrzylam; ) sesame nie testowałam i w sumie nie udało mi się znaleźć jednego idealnego koloru z Amilie, ale testowalam jeszcze stara formule. Jak u Ciebie na twarzy wygląda sesame? Jakbyś mogła, to wrzuć kiedys jakieś zdjęcie twarzy z szyją, chociaż część
Jasne. Jutro postaram się wrzucić

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 10:04   #1626
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

A czy ktoś może skusił się na Golden Fair w którejś z tych nowych formuł i mógłby coś powiedzieć, wrzucić zdjęcie, a najlepiej porównać do Annabelle Minerals matującej?
Zaczynają mnie znowu kusić te mierały, bo wcześniej niestety koloru nie znalazłam (z braku laku używam połączenia anballe fairest golden, bo żółte tony i neutral, bo rozjaśnia) - i w ogóle mi się skóry nie trzymały.
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 08:15   #1627
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Dokładnie
Ja miałam tendencję do wyprysków na brodzie (jestem 35+ ) i od kiedy zmieniłam pielęgnację na bardziej naturalną oraz zrezygnowałam z drogeryjnych podkładów, pojawia mi się może jeden pryszcz na miesiąc
To w podobnym wieku jesteśmy.
Też z pielęgnacją poszłam w kierunku bardziej naturalnych skłądów i skóra ma się lepiej
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-16, 08:30   #1628
IgnisDivine
Wtajemniczenie
 
Avatar IgnisDivine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 142
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To w podobnym wieku jesteśmy.
Też z pielęgnacją poszłam w kierunku bardziej naturalnych skłądów i skóra ma się lepiej
Natomiast dla kontrastu moja skóra totalnie nie toleruje naturalnej pielęgnacji(jestem 25+) Próbowalam wiele razy z wieloma markami naturalnych kosmetyków i zawsze kończy się fiaskiem. Jestem przesuszona i pryszczata Dlatego z podkulonym ogonem wróciłam do pielęgnacji aptecznej. I teraz jest git

Ślę z fołna
__________________
Keep Calm and Pracuj Pracą


Wymiankowo wielkie!
IgnisDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 11:54   #1629
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

mamaAmelka dziękuję za informacje odn. olejku, dziś użyłam z pestek malin i pogodziłyśmy się z Amilie
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:17   #1630
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez verana Pokaż wiadomość
mamaAmelka dziękuję za informacje odn. olejku, dziś użyłam z pestek malin i pogodziłyśmy się z Amilie
Super, cieszę się bardzo

Wczoraj dotarła do mnie w końcu przesyłka z Amilie, ale mam zapalenie oskrzeli i zero chęci na makijaż.
Ale jutro wezmę się za ten Cardamom, choć wydaje mi się, że może być aktualnie trochę za ciemny. Tej zimy używam podkładów o ton jaśniejszych niż rok temu. Zobaczymy jak Cardamom będzie zachowywał się na buzi
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 12:24   #1631
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Do mnie próbki dotarły wczoraj - zamówiłam wszystkie formuły w odcieniu Pine Nut i kryjąca w Olive Fair.
Na razie jestem zadowolona z efektu i krycia formuły kryjącej, bardzo duży plus w stosunku do starej wersji. Po nałożeniu daje fajny, satynowy efekt, gdzie w większości przypadków otrzymuje taki dopiero po spryskaniu twarzy mgiełką. Po 4 godzinach trochę się świeciłam, ale wystarczyło odcisnąć twarz w chusteczkę. Po za tym ładnie trzyma się twarzy.

Tylko zastanawiam się co do koloru, czy na pewno się nie zmienił. Wcześniej Pine Nut to był mój odcień idealny i wyznacznik poszukiwań w innych markach. Dzisiaj po nałożeniu jest dla mnie co najmniej o ton za ciemny i zbyt różowy. Trochę zbladłam przez zimę, ale nie jestem pewna, czy aż tak? No i ten róż?
Muszę poszukać starych zdjęć swatchy, jak to wyglądało.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-18, 13:05   #1632
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

W starym Pine Nut wyglądałam bardzo blado, a po twoim poście zaczęłam się na nim zastanawiać Ale martwi mnie ten róż...
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 15:59   #1633
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy któraś z Was używała może pędzla Flat top Amilie? Jakieś opinie? Na KWC trochę mało na ten temat.

Przymierzam się właśnie do pierwszego podejścia z kosmetykami mineralnymi, stwierdziłam, że próbki zamówię właśnie z Amilie, ale nie mam w domu żadnego pędzla flat top ani kabuki, a nie chcę płacić kilka razy za przesyłkę z różnych firm, skoro nawet nie wiem, czy się z minerałami polubię i czy będę z pędzla korzystać A tak, jeśli w miarę się sprawdza (przynajmniej na początek) to wszystko machnę za jednym razem

Czy może macie jakieś inne sposoby nakładania podkładu na twarz dla sprawdzenia odcienia? Może na samym początku da się pędzel ominąć i jeśli mi podpasują kosmetyki jakaś to wtedy się odpowiednio wyposażę?
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:23   #1634
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Mam go i bardzo lubię. Bardzo podobny jest do flat topa z Annabelle, ale ten z Amilie ma przyjemniejszy dla oka designe.
Nie pożałujesz zakupu najlepiej minerały flat topem nakładać. Najwydajniej i z najlepszym kryciem.
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 16:32   #1635
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Do mnie próbki dotarły wczoraj - zamówiłam wszystkie formuły w odcieniu Pine Nut i kryjąca w Olive Fair.
Na razie jestem zadowolona z efektu i krycia formuły kryjącej, bardzo duży plus w stosunku do starej wersji. Po nałożeniu daje fajny, satynowy efekt, gdzie w większości przypadków otrzymuje taki dopiero po spryskaniu twarzy mgiełką. Po 4 godzinach trochę się świeciłam, ale wystarczyło odcisnąć twarz w chusteczkę. Po za tym ładnie trzyma się twarzy.

Tylko zastanawiam się co do koloru, czy na pewno się nie zmienił. Wcześniej Pine Nut to był mój odcień idealny i wyznacznik poszukiwań w innych markach. Dzisiaj po nałożeniu jest dla mnie co najmniej o ton za ciemny i zbyt różowy. Trochę zbladłam przez zimę, ale nie jestem pewna, czy aż tak? No i ten róż?
Muszę poszukać starych zdjęć swatchy, jak to wyglądało.
Mam wrażenie, że nie, jeśli chodzi o poziom jasności, ciemności natomiast to co mogę powiedzieć po ok 2 tyg to, że mi minimalnie ciemnieje? po nałożeniu i jakby wpadał w pomarańczowe tony ,nie różowe.
Nie wiem co o tym myśleć. Może ta pomarańcza powoduje z automatu ciemnienie podkładu? Podobnie było z sesame. Tam to była cegła

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Mam go i bardzo lubię. Bardzo podobny jest do flat topa z Annabelle, ale ten z Amilie ma przyjemniejszy dla oka designe.
Nie pożałujesz zakupu najlepiej minerały flat topem nakładać. Najwydajniej i z najlepszym kryciem.
Potwierdzam w 100% Miałam flat topa z Amilie rewelacyjny był dopóki kot mi go nie pogryzł
Czaję się na skośny przy następnych zakupach prochowych.
Teraz mam z sunshade minerals flat topa i long handled i też są dobre.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 17:24   #1636
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez akantowa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała może pędzla Flat top Amilie? Jakieś opinie? Na KWC trochę mało na ten temat.

Przymierzam się właśnie do pierwszego podejścia z kosmetykami mineralnymi, stwierdziłam, że próbki zamówię właśnie z Amilie, ale nie mam w domu żadnego pędzla flat top ani kabuki, a nie chcę płacić kilka razy za przesyłkę z różnych firm, skoro nawet nie wiem, czy się z minerałami polubię i czy będę z pędzla korzystać A tak, jeśli w miarę się sprawdza (przynajmniej na początek) to wszystko machnę za jednym razem

Czy może macie jakieś inne sposoby nakładania podkładu na twarz dla sprawdzenia odcienia? Może na samym początku da się pędzel ominąć i jeśli mi podpasują kosmetyki jakaś to wtedy się odpowiednio wyposażę?
Bardzo bardzo go lubię Na początku kompletnie nie umiałam się nim posługiwać, nawet trafił 2 razy na wymiankę, postanowiłam dać mu absolutnie ostatnia szansę i cud- nagle zaczął współpracować

Wcześniej uzywałam zwykłego pędzla do pudru, a nawet palców
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 18:05   #1637
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Mam go i bardzo lubię. Bardzo podobny jest do flat topa z Annabelle, ale ten z Amilie ma przyjemniejszy dla oka designe.
Nie pożałujesz zakupu najlepiej minerały flat topem nakładać. Najwydajniej i z najlepszym kryciem.
Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Potwierdzam w 100% Miałam flat topa z Amilie rewelacyjny był dopóki kot mi go nie pogryzł
Czaję się na skośny przy następnych zakupach prochowych.
Teraz mam z sunshade minerals flat topa i long handled i też są dobre.
Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Bardzo bardzo go lubię Na początku kompletnie nie umiałam się nim posługiwać, nawet trafił 2 razy na wymiankę, postanowiłam dać mu absolutnie ostatnia szansę i cud- nagle zaczął współpracować

Wcześniej uzywałam zwykłego pędzla do pudru, a nawet palców
Dzięki dziewczyny! Chyba się skuszę na pędzel, jeszcze tylko muszę wybrać kilka próbek i zamawiam!
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-18, 18:39   #1638
verana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Akantowa ja zaczynałam od zwykłego pędzla za 5 zł teraz mam ecotools'a a czaję się na hakuro. Jeśli chodzi o rodzaj to mi najwygodniej i najszybciej nakłada się pędzlem kabuki. Flat topa mam (annabelle) ale leży już rok w szufladzie, nie potrafię się nim malować
verana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 08:43   #1639
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Niestety do cery mieszanej (mam normalne policzki i przetłuszczającą się strefę "T") wersja kryjąca nie do końca się nadaje. Wszystko jest super - mistrzowskie krycie, zdrowe wykończenie, ale trwałość nie najlepsza... Jedynym wyjściem jest mieszanie z wersją matującą, ale trochę z tym zabawy Na razie chyba pozostanę przy Pixie
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 12:34   #1640
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Użyłam dziś Cardamom i wydaje mi się, że odcień nie zmienił się w stosunku do starej formuły. Nie pamiętam czy stary Cardamon był trochę ziemisty, jak Pine Nut, ale aktualnie nie ma w sobie krztyny ziemistości
Po nałożeniu jest ciut za ciemny, ale po czasie dopasował się i nie odznacza się od szyi. Tak dobrze wtopił się w skórę, że nie widać abym miała podkład, a cera jest promienna, lekko i zdrowo opalona Wersja kryjąca dobrze kryje, dla mnie na równi z AM. A mam co ukryć: pęknięte naczynka oraz rumień. Dziś nie użyłam korektora i prawie wszystko mam zakryte
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2015-03-20 o 12:38
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 13:02   #1641
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Użyłam dziś Cardamom i wydaje mi się, że odcień nie zmienił się w stosunku do starej formuły. Nie pamiętam czy stary Cardamon był trochę ziemisty, jak Pine Nut, ale aktualnie nie ma w sobie krztyny ziemistości
Po nałożeniu jest ciut za ciemny, ale po czasie dopasował się i nie odznacza się od szyi. Tak dobrze wtopił się w skórę, że nie widać abym miała podkład, a cera jest promienna, lekko i zdrowo opalona Wersja kryjąca dobrze kryje, dla mnie na równi z AM. A mam co ukryć: pęknięte naczynka oraz rumień. Dziś nie użyłam korektora i prawie wszystko mam zakryte
Dzięki za info. Czekałam na to
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 13:11   #1642
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dzięki za info. Czekałam na to
Pamiętałam, ale jestem na telefonie i w trakcie przygotowywania lasagne i nie miałam czasu, aby szukać Twojego postu do zacytowania
Cardamom przypomina mi Abyssinian 3 FF z Meow, ale jest cieplejszy, mniej beżowy.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 13:15   #1643
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Pamiętałam, ale jestem na telefonie i w trakcie przygotowywania lasagne i nie miałam czasu, aby szukać Twojego postu do zacytowania
Cardamom przypomina mi Abyssinian 3 FF z Meow, ale jest cieplejszy, mniej beżowy.
Nie potrzebne cytowane przecież

Baaardzo Ci dziękuję
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:23   #1644
klaudiasto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Czy możecie coś doradzić dla jasnej cery z trądzikiem o dość neutralnym, lekko złotawym odcieniu. Dodam jeszcze tylko, że pasował mi bardzo podkład Annabelle matujący ale kolor golden fairest jest odrobinę za ciemny i pomarańczowy.
__________________
Na temat gier i programów http://awad.net.pl/
klaudiasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:46   #1645
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez klaudiasto Pokaż wiadomość
Czy możecie coś doradzić dla jasnej cery z trądzikiem o dość neutralnym, lekko złotawym odcieniu. Dodam jeszcze tylko, że pasował mi bardzo podkład Annabelle matujący ale kolor golden fairest jest odrobinę za ciemny i pomarańczowy.
Jeśli chodzi o kolor spróbuj neutrala latte lub cashmere, ew golden fair, sesame (nowa formuła jest mniej pomarańczowa, choć nie wiem czy dość złota). Miałam próbki starej formuły kryjącej sesame i wpadał w pomarańcz.
Nie miałam AM natomiast z Amilie mam pine nut i cashmere i z tego co czytałam to AM golden fairest był podobny poziomem do sesame i pine nut (lub troszkę ciemniejszy).
Pine nut jest powiedzmy oliwkowy.
Najlepiej jak by się wypowiedziały dziewczyny, które używały AM i A.
Co do formuły to nowa kryjąca jest fajna, zaznaczam u mnie.
U mnie się trzyma spokojnie 8-9h. Przykrywa krostki, ładnie ujednolica skórę. Formuła nie jest strikte matowa, tworzy subtelny glow.
Matująca podobno mniej kryje, natomiast ma mat.


W internecie jest pełno zdjęć porównujących AM i A.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 17:59   #1646
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 03:21
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 18:54   #1647
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Vexxa Pokaż wiadomość
Dziewczyny,doradźcie. Olive Fair jest dla mnie za jasny, a Pine nut za ciemny...Jak je zmieszałam to nie wyszlo z tego nic dobrego ;/ Mam oliwkową cerę, ale oliwkowe podkłady amilie obecnie wyglądają na mnie jakoś beżowo. Co myślicie o kolorze neutralnym Cashmere? Widziałam jakieś stare swatche, ale nie wiem czy jest dalej taki sam. Jak on ma się do Pine nut, czy jest jaśniejszy i bardziej neutralny? Bo latte chyba jednak byłby za jasny.. Czy cashmere jest dużo ciemniejszy od latte i dużo jaśniejszy od pine nut? Interesuje mnie tylko formuła kryjąca
Też jestem oliwkowa (szyja oliwkowo-sina, twarz zaróżowiona) i mam pine nut i cashmere. Latte z tego co pamiętam jest jaśniejszy od olive fair. Mam nową formułę.
W tej chwili nie porównam bo oświetlenie nie te. Jutro przy świetle dziennym.
Zdj mogą trochę przekłamywać.
Od lewej pine nut, olive fair, cashmere, latte, golden fair, ivory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg A1.jpg (60,8 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg A2.jpg (55,3 KB, 75 załadowań)

Edytowane przez bigosowadama
Czas edycji: 2015-03-21 o 19:00
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-21, 19:50   #1648
201706120937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 127
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków. proszę o usuniecie moich wątków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 03:21
201706120937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 13:50   #1649
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

W Amillie pojawiły się nowe korektory. Podobno bardziej kremowe, dedykowane skórze suchej/normalnej.
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-27, 17:41   #1650
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Hej dziewczyny,

da się jakoś skontaktować z Amilie? W sensie czy odpowiadają na wiadomości?
We wtorek rano dostałam na maila info, że moje zamówienie zostało wysłane, do dzisiaj priorytet nie dotarł. Wczoraj pisałam przez formularz kontaktowy, ale zero odzewu, dzisiaj napisałam na maila i na facebooku, i też na razie nic.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.