Kosmetyki naturalne - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 09:54   #2791
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
A jakież znalazłyście zastępstwo dla niebieskiej Nivei?

Pomyslalam o oliwce babydream fur mama ale np. na usta - nie bardzo się nadaje... a na twarz chyba by zapchały te oleje
Wiesz co, niby czytasz ten wątek, ale tak jakoś chyba nie wszystko do ciebie trafia. Traktujesz wiadomości wybiórczo? Nie mówię tego złośliwie, naprawdę mnie zastanawia, jak po 94 stronach tego tematu można twierdzić, że do ust to jedynie zostaje krem Nivea.

Już wiele razy była rozmowa o tym, które oleje nie zapychają i nadają się do cery tłustej lub mieszanej, jp91 ułożyła nawet całą listę.
A do ust są naturalne balsamy - do wyboru, do koloru.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:59   #2792
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
rzeczywiście masz pecha ostatnio... A raczej te sklepy mają pecha, że nam wszystko opisujesz i tracą klientów
Tak,tak pocieszenie potrzebnezamówiła m u nich w zeszły poniedziałek-we wtorek dostałam info,że wysłali,w czwartek zadzwonili,że jednak nie wysłali.Dzisiaj mail,że wysłali,jak zadzwoniłam okazało się,że jeszcze nie wysłali.Z USA bym szybciej dostała paczkę.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:16   #2793
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

sylvia_doll, kiedy czasami widzę Twoje wypowiedzi, to ręce mi opadają. Nie tylko na tym wątku. Naprawdę nie chcę być niemiła, ale czasami zachwoujesz się jak mała dziewczynka, do której nic nie trafia, stale obstajesz przy swoim.
Niebieski krem nivea nie jest kosmetykiem naturalnym.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:22   #2794
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
sylvia_doll, kiedy czasami widzę Twoje wypowiedzi, to ręce mi opadają. Nie tylko na tym wątku. Naprawdę nie chcę być niemiła, ale czasami zachwoujesz się jak mała dziewczynka, do której nic nie trafia, stale obstajesz przy swoim.
Niebieski krem nivea nie jest kosmetykiem naturalnym.
Nie tylko Tobie


Dziewczyny zadzwoniła do mnie Pani z helfy i powiedziała,że na swój koszt wysyłają moją paczkę kurierem i mają nadzieję,że już jutro ją będę miała.Chociaż tyle w tej całej sytuacji
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:44   #2795
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
No wiesz, to zależy o których kosmetykach myslisz.
Jesli o tej nowej serii pure&natural, o ktorej pisały dziewczyny, to tak juz wspomniano jest ona naturalna.
Jesli myslisz o pozostałej gamie kosmetyków nivea to nie zalicza sie ich w poczet kosmetyków naturalnych, poniewaz najzwyczajniej nimi nie są.
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27625112]Wiesz co, niby czytasz ten wątek, ale tak jakoś chyba nie wszystko do ciebie trafia. Traktujesz wiadomości wybiórczo? Nie mówię tego złośliwie, naprawdę mnie zastanawia, jak po 94 stronach tego tematu można twierdzić, że do ust to jedynie zostaje krem Nivea.

Już wiele razy była rozmowa o tym, które oleje nie zapychają i nadają się do cery tłustej lub mieszanej, jp91 ułożyła nawet całą listę.
A do ust są naturalne balsamy - do wyboru, do koloru.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
sylvia_doll, kiedy czasami widzę Twoje wypowiedzi, to ręce mi opadają. Nie tylko na tym wątku. Naprawdę nie chcę być niemiła, ale czasami zachwoujesz się jak mała dziewczynka, do której nic nie trafia, stale obstajesz przy swoim.
Niebieski krem nivea nie jest kosmetykiem naturalnym.

Popieram. Mnie tez męczy wracanie co jakiś czas do tych samych, wałkowanych wielokrotnie kwestii, które zostały jednoznacznie rozstrzygniete. Jak choćby naturalność kosmetyków oriflame
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nie tylko Tobie


Dziewczyny zadzwoniła do mnie Pani z helfy i powiedziała,że na swój koszt wysyłają moją paczkę kurierem i mają nadzieję,że już jutro ją będę miała.Chociaż tyle w tej całej sytuacji
Tylko nie rób teraz żadnych powaznych zakupów (np. pralka, samochód, telewizor..), bo z Twoim ostatnim szczęściem to może sie kiepsko skończyć....
Biedactwo wiem, że to strasznie wkurzające
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-06-20 o 10:46
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 10:50   #2796
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
U mnie w domu zawsze stoi nivea-bo mój tż sobie życia bez niego nie wyobrażaJa też go lubię i używałamA mam swojego zastępce jeśli chodzi o nivea-kupiłam lavere w takim metalowym opakowaniu jak nivea właśnie.Jest uniwersalny-dla każdego i do wszystkiego.Bardzo go lubię

Ooo, nawet wiem, o który chodzi. Dobry jest? W jakim stopniu podobny, a w jakim różny od Nivea, bo właśnie myślałam kiedyś nad jego kupnem jako odpowiednik niebieskiej Nivei. ^^
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 11:45   #2797
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

... Jestem uparta, ciężko mi zmienić pogląd na niektóre sprawy i zanim nie spróbuję na sobie to nie ufam zwyczajnie. Na przykładzie depilacji pastą cukrową, przekonałam się, że nie wszystko co wizażowe = wspaniałe idealne itd. do wielu rzeczy trzeba umiejętności i wiedzy, Dobra, nieważne, poprawię się.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 11:56   #2798
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Popieram. Mnie tez męczy wracanie co jakiś czas do tych samych, wałkowanych wielokrotnie kwestii, które zostały jednoznacznie rozstrzygniete. Jak choćby naturalność kosmetyków oriflame

Tylko nie rób teraz żadnych powaznych zakupów (np. pralka, samochód, telewizor..), bo z Twoim ostatnim szczęściem to może sie kiepsko skończyć....
Biedactwo wiem, że to strasznie wkurzające

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo, nawet wiem, o który chodzi. Dobry jest? W jakim stopniu podobny, a w jakim różny od Nivea, bo właśnie myślałam kiedyś nad jego kupnem jako odpowiednik niebieskiej Nivei. ^^
Wiesz co?w sumie jest całkiem inny niż nivea.Ma taką konsystencję z którą się pierwszy raz spotkałam-jest dziwny,sama nie wiem jak to opisaćJednak bardzo szybko się wchłania,zapach ma fajny(choć tż mówi,że straszny z niego śmierdziel)ale na pewno nie śmierdziczuć ,że ładnienawilża.Ja go kupiłam z myślą o córeczce,ale sama się nim paćkam-czasami używam właśnie jego jak balsamu.Na całe ciało.Na pewno będę go kupowała
Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
... Jestem uparta, ciężko mi zmienić pogląd na niektóre sprawy i zanim nie spróbuję na sobie to nie ufam zwyczajnie. Na przykładzie depilacji pastą cukrową, przekonałam się, że nie wszystko co wizażowe = wspaniałe idealne itd. do wielu rzeczy trzeba umiejętności i wiedzy, Dobra, nieważne, poprawię się.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 12:46   #2799
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie można kupić ajurwerdyjskie kosmetyki a konkretnie chodzi mi o szampon Sidha i mydło Chandrika?
Widzę, że też sie nimi zainteresowałaś...
czy może znasz skład tego szamponu http://www.sklepeko.net/szampon-ajur...-ml-p-707.html lub tego mydła http://www.sklepeko.net/chandrika-aj...75-p-705.html?
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 13:11   #2800
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27621826]Dlaczego wypada?[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
no właśnie ja nie mam i chyba nigdy nie miałam
ja sama nigdy nie kupiłam tego kremu, po prostu był w domu klasyk, co nie znaczy że go polecam, absolutnie nie
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 16:17   #2801
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
ja sama nigdy nie kupiłam tego kremu, po prostu był w domu klasyk, co nie znaczy że go polecam, absolutnie nie

Co nie zmienia faktu, że nadal nie rozumiem, dlaczego wypada.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 16:33   #2802
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Sicilia weszłam do Kwc i przeczytałam Twoją recenzje o kremie sanoflore orzezwiającym i znalazłam tam zdanie(pozwole sobie zacytować)"Stosuję go glównie na noc i czasami na dzień (pochmurne dni, na słońce wolę nie ryzykować)"Ja go stosuję na dzień,a teraz się trochę wystarszyłam...coś ma w sobie,że lepiej nie ryzykować nakładając go w słoneczny dzień?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 17:12   #2803
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Sicilia weszłam do Kwc i przeczytałam Twoją recenzje o kremie sanoflore orzezwiającym i znalazłam tam zdanie(pozwole sobie zacytować)"Stosuję go glównie na noc i czasami na dzień (pochmurne dni, na słońce wolę nie ryzykować)"Ja go stosuję na dzień,a teraz się trochę wystarszyłam...coś ma w sobie,że lepiej nie ryzykować nakładając go w słoneczny dzień?
Pozwole sobie odpowiedzieć choc to nie do mnie, otóż zawiera fotouczulający kwas salicylowy, i mimo ze raczej w minimalnym steżeniu, to warto jakąś ochrone przeciwsłoneczną stosować
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 18:09   #2804
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

http://i-naturalnie.blogspot.com/

Znalazłam właśnie chwilę temu blog o kosmetykach naturalnych kogoś tam. Są tu ocenione perfumy ekologiczne. Pomyślałam, że wkleję, bo o ile się nie mylę te perfumy to te z waszego ukochanego sklepu Plus są recenzje innych kosmetyków, a zawsze warto posłuchać opinii kogoś innego przez zakupem, szczególnie gdy ten ktoś sam kosmetyki testował.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-20 o 18:12
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 19:56   #2805
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Kobietki bylam w sobote w miescie i wpadlam do Body Shopu obwachac ta naturalna serie. Zakochalam sue w dwoch kosmetykach. Teraz tylko pozostaje pytanie czy warto. Gdyby ktos mogl mi pomoc zdiagnozowac sklady bylabym niewymownie wdzieczna. Pamietam z drugiego watku, ze Sicilia miala odzywje bananowa. Czy to byla ta naturalna seria, bo nie moglam jej znalesc w sklepie? Jak sie spisywala? Mialas moze Sicilio jeszcze jakas inna odzywke z The Body Shop? Oto odzywka, ktora za mna chodzi (nie jest driga a pachnie wprost niesamowicie!!!):

Rainforest Moisture Conditioner:
http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...rdcode=85016m#
INCI: Aqua, Cetearyl Alcohol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Cocos Nucifera Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Citric Acid, Cetyl Esters, Sodium Benzoate, Parfum, Hydroxypropyl Guar, Schinziophyton Rautanenii Kernel Oil, Salicylic Acid, Mel, Pentaclethra Macroloba Seed Oil, Tocopherol.

I jeszcze maska do wlosow z tej samej serii:
http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...prdcode=85033m
INCI:
Aqua, Cetearyl Alcohol, Distearoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Olea Europaea Fruit Oil, Parfum, Phenoxyethanol, Cetyl Esters, Glycerin, Schinziophyton Rautanenii Kernel Oil, Benzoic Acid, Caprylyl Glycol, Salicylic Acid, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Mel, Pentaclethra Macroloba Seed Oil, Sodium Benzoate, Tocopherol.
Czy te odzywki sa tresciwe i warto je kupic? Dodam, ze zapach obledny!

A teraz drugi (a wlasciwie trzeci produkt)
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2011-06-20 o 20:03
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 20:03   #2806
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Pozwole sobie odpowiedzieć choc to nie do mnie, otóż zawiera fotouczulający kwas salicylowy, i mimo ze raczej w minimalnym steżeniu, to warto jakąś ochrone przeciwsłoneczną stosować
Dzięki.Ja też podejrzewałam że to właśnie kwas salicylowy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 20:09   #2807
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Przepraszam, ale z jakiegos powodu, nie moge edytowac konca postu przez telefon (nie chce mi schodzic w dol, wogole brak paska przesownego).
Uzupelniam dane o drugim produkcie:
Zel pod prysznic arbuzowy!(watermelon) Wogole cala seria zeli jest warta uwagi. Za mna chodzi jeszcze gruszka i ogorek.
http://www.thebodyshop.co.uk/_en/_gb...ode=C_BathBody
INCI: Aqua (Solvent/Diluent), Sodium Lauroyl Methyl Isethionate (Surfactant - Cleansing Agent), Cocamidopropyl Betaine (Surfactant), Sodium Chloride (Viscosity Modifier), Glycerin (Humectant), Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate (Preservative), Citric Acid (pH Adjuster), Trisodium Ethylenediamine Disuccinate (Chelating Agent), Zinc Laurate (Anticaking Agent), Salicylic Acid (Preservative/Hair Conditioner), Linalool (Fragrance Ingredient), Butylene Glycol (Humectant), Aloe Barbadensis Leaf Juice (Skin Conditioning Agent), Eucalyptus Globulus Leaf Extract (Skin-Conditioning Agent), Sodium Hydroxide (pH Adjuster), Citrullus Lanatus Fruit Extract (Natural Additive).
__________________
Redhead and proud!

Edytowane przez la songerie
Czas edycji: 2011-06-20 o 21:25
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:37   #2808
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

sekretny, ale fajny blog ! juz ide go przegladac dokladniej

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

a czy o tych kosmetykach bylo?
Kurcze juz chce swoj komputer i bede tu na biezaco, bo glupio mi tak ciagle z kims wyskakiwac przepraszam

http://biolander.com/produkty/pokaz/...do-twarzy-bio/

znalazlam na tym blogu, tanie sa, a jak pod wzgledem skladu np ten peeling?

chyba ze juz o nich bylo to postaram sie cos znalezc.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:52   #2809
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
sekretny, ale fajny blog ! juz ide go przegladac dokladniej

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

a czy o tych kosmetykach bylo?
Kurcze juz chce swoj komputer i bede tu na biezaco, bo glupio mi tak ciagle z kims wyskakiwac przepraszam

http://biolander.com/produkty/pokaz/...do-twarzy-bio/

znalazlam na tym blogu, tanie sa, a jak pod wzgledem skladu np ten peeling?

chyba ze juz o nich bylo to postaram sie cos znalezc.
Było, było. Spytaj Anuli, bo ona ma peeling i coś tam jeszcze chyba z tej firmy.
Składy są bez zarzutu. (zresztą jak widzisz mają certyfikat ecocertu)
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-21 o 08:53
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 08:54   #2810
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

o cos bylo wspominane o tych kosmetykach tutaj ale nic specjalnego..

poczekam na jakas znawczynie skladow

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

aa dziekuje! juz ide ja pomeczyc
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:56   #2811
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
o cos bylo wspominane o tych kosmetykach tutaj ale nic specjalnego..

poczekam na jakas znawczynie skladow
Jak coś ma certyfikat Ecocertu to musi mieć minimum 95% składników naturalnych, więc praktycznie można brać w ciemno.
Poczytaj sobie tutaj: http://www.matique.pl/pl/ecocert_c4.html
Po drugie zakup sobie książkę E213, wtedy nie będziesz musiała przychodzić tak często z pytaniami, bo tam większość jakieś 95% składników jest.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 08:58   #2812
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

ok, dziekuje chociaz ja i tak zawsze wole sie upewnic.
Ah to moze zaraz kupie caly ten zesta, bo cena taka fajna jak za tyle kosmetykow
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:00   #2813
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Tak, anula ma peeling i balsam truskawkowy do ust
Peeling bardzo fajny, delikatny, taki na "codzień" Paszcza po nim odzywiona i skóra fajna, taka najedzona, nie ściągnięta i nie wyszona. Mnie nie podraznia.
Balsam, jak to balsam ładnie pachnie, bez smaku i bez koloru. Treściwa konsystencja. Jest ok.
Co do składów - marilou ma certyfikaty bio i ecocert, ja się z certyfikatami nie kłócę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:03   #2814
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

) a ja juz zdazylam Ci wyslac wiadomosc

to chyba sobie na poprawe humoru.. machne od razu caly zestaw http://biolander.com/produkty/pokaz/...jny-do-twarzy/ aczkolwiek troche sie boje, bo jak nie podpasuje... chociaz taka cena + 5 % rabatu, Wy macie dobre zdanie, ma certyfikat..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:10   #2815
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
) a ja juz zdazylam Ci wyslac wiadomosc

to chyba sobie na poprawe humoru.. machne od razu caly zestaw http://biolander.com/produkty/pokaz/...jny-do-twarzy/ aczkolwiek troche sie boje, bo jak nie podpasuje... chociaz taka cena + 5 % rabatu, Wy macie dobre zdanie, ma certyfikat..
A ja już zdążyłam Ci odpowiedzieć
Cena zestawu fajna, jak reszta kosmetyków niestety nie wiem, ale sama mam ochote je wypróbować (tylko musze chociaż częśc zapasów zuzyć!).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:14   #2816
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ja już zdążyłam Ci odpowiedzieć
Cena zestawu fajna, jak reszta kosmetyków niestety nie wiem, ale sama mam ochote je wypróbować (tylko musze chociaż częśc zapasów zuzyć!).
Anula zajrzyj na ten blog, który wczoraj podałam, Tam kobieta kupuje chyba tylko na biolander.com () i potem wszystkie kosmetyki ocenia. Jest sporo z tej serii.

Tak w ogóle zastanawiam się skąd ta kobieta ma to: http://i-naturalnie.blogspot.com/201...ajace-bio.html Nie ma tego ani na biolander.com ani na matique.

A nie widzę... jest, tylko ma ciut inne opakowanie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-06-21 o 09:19
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:15   #2817
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

dziekuje

troche sie boje tych kremow, bo mnie doslownie wszystko zapycha.. a z drugiej strony cos mnie do tego ciagnie(pewnie kolejna nadzieja ze tym razem to bedzie TO)

ja tez mam troche zapasow, ale to sa raczej nienaturalne kosmetyki, ktore swoja droga chyba oddam kolezankom, ktore i tak maja piekne cery (niezaleznie czego uzywaja)
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:27   #2818
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula zajrzyj na ten blog, który wczoraj podałam, Tam kobieta kupuje chyba tylko na biolander.com () i potem wszystkie kosmetyki ocenia. Jest sporo z tej serii.

Tak w ogóle zastanawiam się skąd ta kobieta ma to: http://i-naturalnie.blogspot.com/201...ajace-bio.html Nie ma tego ani na biolander.com ani na matique.

A nie widzę... jest, tylko ma ciut inne opakowanie.
Inne opakowanie? Mi sie wydaje, że takie samo na pierwszym zdjęciu jakis kwiatek jest na nim położony, może to Cię zmyliło?

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziekuje

troche sie boje tych kremow, bo mnie doslownie wszystko zapycha.. a z drugiej strony cos mnie do tego ciagnie(pewnie kolejna nadzieja ze tym razem to bedzie TO)

ja tez mam troche zapasow, ale to sa raczej nienaturalne kosmetyki, ktore swoja droga chyba oddam kolezankom, ktore i tak maja piekne cery (niezaleznie czego uzywaja)
Ja tez własnie od razu pomyslałam o Twojej wrażliwe cerze...
Może na początek kup sobie jeden produkt?
Na czym Ci najbardziej zależy - na kremach do twarzy, czy produktach do oczyszczania? Bo w tym zestawie aż 4 produkty do oczyszczania są.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:40   #2819
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

tak ogolnie to na wszystkim i na peelingu, i na oczyszczaniu ale na kremach tez. Juz za pozno bo w chwili szczescia zamowilam caly zestaw. zaplacilam wraz z przesylka 105 zl wiec nie ma tragedii.. najwyzej sprzedam go..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 09:50   #2820
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
tak ogolnie to na wszystkim i na peelingu, i na oczyszczaniu ale na kremach tez. Juz za pozno bo w chwili szczescia zamowilam caly zestaw. zaplacilam wraz z przesylka 105 zl wiec nie ma tragedii.. najwyzej sprzedam go..
Eeee. Nie będzie chyba az tak zle, zeby się pozbywac Tak po prostu pomyslałam, ze może interesują Cię tylko konkrente kosmetyki, ale skoro uzupełniasz zapasy naturalne to moim zdaniem pomysł na zestaw był swietny! Ja mam wrażenie, że to sa naprawde delikatne kosmetyki i nie powinny Ci dokuczyć. Ja sie przymierzam do kupienia kremu na dzień córce, więc jak go wypróbujesz to napisz co o nim myslisz .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.