Kosmetyki naturalne - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 10:51   #2821
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Eeee. Nie będzie chyba az tak zle, zeby się pozbywac Tak po prostu pomyslałam, ze może interesują Cię tylko konkrente kosmetyki, ale skoro uzupełniasz zapasy naturalne to moim zdaniem pomysł na zestaw był swietny! Ja mam wrażenie, że to sa naprawde delikatne kosmetyki i nie powinny Ci dokuczyć. Ja sie przymierzam do kupienia kremu na dzień córce, więc jak go wypróbujesz to napisz co o nim myslisz .
Tak, koniecznie napisz, bo ja też bym go chciała.
Anula, twoja córka jaką ma cerę?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:54   #2822
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
tak ogolnie to na wszystkim i na peelingu, i na oczyszczaniu ale na kremach tez. Juz za pozno bo w chwili szczescia zamowilam caly zestaw. zaplacilam wraz z przesylka 105 zl wiec nie ma tragedii.. najwyzej sprzedam go..
Ja zamówiłam peeling,balsam do ust i maseczkę.Pellingu nie próbowałam nawet,bo siostra wyżebrałabalsam do ust...jak balsam do ust-jest ok.A maseczka delikatna,bez fajerwerków.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 10:55   #2823
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
tak ogolnie to na wszystkim i na peelingu, i na oczyszczaniu ale na kremach tez. Juz za pozno bo w chwili szczescia zamowilam caly zestaw. zaplacilam wraz z przesylka 105 zl wiec nie ma tragedii.. najwyzej sprzedam go..

Moim zdaniem to bardzo dużo za zestaw miniaturek.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:00   #2824
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, koniecznie napisz, bo ja też bym go chciała.
Anula, twoja córka jaką ma cerę?
Idealną
Rzadko cos ma brzydkiego na buzi. Nie ma i nie miała wysypu pryszczy i nnych rzeczy typowych dla okresu dojrzewania. Ja tez tak miałam. Teraz mi sie spaprało
Ale coś lekkiego i nawilżającego do buzi na lato mogłaby uzywać, żeby sobie buźki nie przesuszyć. Na razie uzywa czasem kremu naturado z olejem winogronowym.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27650351]Moim zdaniem to bardzo dużo za zestaw miniaturek.[/QUOTE]
Ja pierwsze słyszę, żeby to były miniaturki...

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam peeling,balsam do ust i maseczkę.Pellingu nie próbowałam nawet,bo siostra wyżebrałabalsam do ust...jak balsam do ust-jest ok.A maseczka delikatna,bez fajerwerków.
No własnie ja tez mam wrażenie, że to bardzo delikatnie działające kosmetyki. Dla niektórych będzie to plus, dla niektórych niespełnione oczekiwania
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:04   #2825
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Ja pierwsze słyszę, żeby to były miniaturki...
Skoro cały zestaw waży 300g to raczej to miniaturki są. No tak mi się wydaje.

edit: Teraz zobaczyłam, że te wszystkie kosmetyki Marilou Bio to takie miniaturki.

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2011-06-21 o 11:06
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:05   #2826
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27650547]Skoro cały zestaw waży 300g to raczej to miniaturki są. No tak mi się wydaje.
[/QUOTE]

To nie są miniaturki, tylko te kremy mają po 30 ml. Tam chyba nic nie przekracza 75 ml.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:08   #2827
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

no trudno ja wole mniejsze i tansze - jakby nie podpasowalo.
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 11:08   #2828
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
To nie są miniaturki, tylko te kremy mają po 30 ml. Tam chyba nic nie przekracza 75 ml.
Właśnie zrobiłam "edit" u góry.

Bardzo droga ta marka w takim razie jest.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:16   #2829
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27650547]Skoro cały zestaw waży 300g to raczej to miniaturki są. No tak mi się wydaje.

edit: Teraz zobaczyłam, że te wszystkie kosmetyki Marilou Bio to takie miniaturki.
[/QUOTE]

No w tym rozumieniu to faktycznie takie troche miniaturki
Z drugiej strony krem naturalny do twarzy nawet 30 ml za 19 zł to nie jest jakoś dużo. Zobaczymy jak będzie sie sprawował
A wiesz, że ja mam peeling i nawet nie zwróciłamuwagi, że on ma tylko 75 ml... Wcześniejszy peeling chyba tez miał podobne rozmiary albo nawet był mniejszy, więc może dlatego
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:34   #2830
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

http://www.organeo.pl/product-pol-19...mieszanej.html

Jezuuu, niech ta maseczka wreszcie się pojawi, bo z dnia na dzień co raz bardziej jej pragnę, no!
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 11:34   #2831
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Podpowiecie mi cos dziolszki z tymi kosmetykami The Body Shop z posta wyzej?
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 12:18   #2832
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Anakazar, napisz do mnie PW, bo ja jakoś do Ciebie nie mogę (jestem na innym kompie), bo mam sprawę do Ciebie
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 12:50   #2833
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Sicilia weszłam do Kwc i przeczytałam Twoją recenzje o kremie sanoflore orzezwiającym i znalazłam tam zdanie(pozwole sobie zacytować)"Stosuję go glównie na noc i czasami na dzień (pochmurne dni, na słońce wolę nie ryzykować)"Ja go stosuję na dzień,a teraz się trochę wystarszyłam...coś ma w sobie,że lepiej nie ryzykować nakładając go w słoneczny dzień?
No własnie, jak pisała hej. Większośc kosmetyków na trądzik zawiera składniki, które mogą powodować różne niepożądane reakcje na słońce (np. przebarwienia), dlatego na wszelki wypadek wolę uważać.

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Kobietki bylam w sobote w miescie i wpadlam do Body Shopu obwachac ta naturalna serie. Zakochalam sue w dwoch kosmetykach. Teraz tylko pozostaje pytanie czy warto. Gdyby ktos mogl mi pomoc zdiagnozowac sklady bylabym niewymownie wdzieczna. Pamietam z drugiego watku, ze Sicilia miala odzywje bananowa. Czy to byla ta naturalna seria, bo nie moglam jej znalesc w sklepie? Jak sie spisywala? Mialas moze Sicilio jeszcze jakas inna odzywke z The Body Shop? Oto odzywka, ktora za mna chodzi (nie jest driga a pachnie wprost niesamowicie!!!
Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Podpowiecie mi cos dziolszki z tymi kosmetykami The Body Shop z posta wyzej?
Odżywka bananowa ma w miarę dobry skład (mogłabym się przyczepić do Phenoxyethanolu, bo ostatnio wciągnęłam go na swoją czarną listę) i byłam z niej zadowolona (szampon z tej samej serii ma dużo gorszy skład, którego nie akceptuję). podtrzymuję wszystko, co napisałam w recenzji Z serii TBS z ecocertem miałam krem pod oczy - jest bardzo lekki, dobrze nawilża, szybko się wchłania, ale jak dla mnie jest za mało przeciwzmarszczkowy Wyprobowałam też krem na dzień i był w porządku. Cała seria ładnie pachnie, najtańsza nie jest, ale przynajmniej łatwo dostępna (biorąc pod uwagę, że większośc eko kosmetyków trzeba zamawiać przez internet).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 13:39   #2834
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

dzownila do mnie Pani z biolander.pl i skonczyl im sie zel do mycia ktory tez powinien byc w tym zestawie, moglam wybrac sobie cos w zamian wiec powtorzylam peeling.. szkoda bo zel tez chcialam

no ale trudno. Musze przestac wydawac ta kase w koncu
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:28   #2835
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziekuje slicznie Sicilia. A powiedz szczerze czy kupilabys krem z caprylic/capric triglyceride oraz Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate??? Wedlug slownika, ktory polecilas mi na iPhona wynika, ze moga byc szkodliwe. Mam na mysli kremy Derma e. Mozesz zreszta zerknac na ich sklady. http://www.iherb.com/Derma-E#p=1&sr=1
Mam jeden taki krem i jestem z nieho niesamowicie zadowolona. Nie wiem natomiast czy jest na tyle bezpieczny, zebym uzywala go caly czas, czyli zuzywala opakowanie za opakowaniem. http://www.iherb.com/Derma-E-Ginseng...3-g/14981?at=0 moj krem
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 16:55   #2836
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
http://www.organeo.pl/product-pol-19...mieszanej.html

Jezuuu, niech ta maseczka wreszcie się pojawi, bo z dnia na dzień co raz bardziej jej pragnę, no!
Ciekawie wygląda ta maseczka, ale ja chyba już mam dosyć takich w proszku. Namiętnie szukam po aptekach tej glinki w paście, co opisywałaś na blogu, ale niestety bezskutecznie.

A ja sobie niezłe kuku zrobiłam na oczach, po nocy z olejkiem jojoba są spuchnięte i obolałe. Nakładany na twarzy służy, ale pod oczy już nie... Zamiast uczyć się na egzamin, to leżałam z godzinę z okładem z zielonej herbaty, jest już trochę lepiej.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-06-21 o 16:57
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:00   #2837
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

No to niezle Czarodzielnica! A ja glupia myslalam, ze mam sklonnosc do alergii... Swoja droga to zawsze cos sie dzieje przed egzaminem jaki by nie byl. Ja mialam ten problem, ze zamiast sie uczyc mialam w srodku nocy napady weny tworczej niezwiazanej z kierunkiem studiow
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:39   #2838
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ciekawie wygląda ta maseczka, ale ja chyba już mam dosyć takich w proszku. Namiętnie szukam po aptekach tej glinki w paście, co opisywałaś na blogu, ale niestety bezskutecznie.

A ja sobie niezłe kuku zrobiłam na oczach, po nocy z olejkiem jojoba są spuchnięte i obolałe. Nakładany na twarzy służy, ale pod oczy już nie... Zamiast uczyć się na egzamin, to leżałam z godzinę z okładem z zielonej herbaty, jest już trochę lepiej.
dostałam kartę dziś do DOZ, więc może tam uda się dorwać mi maseczkę z glinką z błota morza martwego
marzę o niej, wciąż nigdzie nie dorwałam.

Maseczkę z aceroli, w proszku właśnie, polecam. Tylko, że mi naczynek nie zamknęła na policzku - niby miała działać na skórę z problemami naczynkowymi.

Miałyście może peeling ziaji gruboziarnisty ReBuild?
tak, zaraz dostanę kopa, że nie jest naturalny.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 19:56   #2839
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Ciekawie wygląda ta maseczka, ale ja chyba już mam dosyć takich w proszku. Namiętnie szukam po aptekach tej glinki w paście, co opisywałaś na blogu, ale niestety bezskutecznie.

A ja sobie niezłe kuku zrobiłam na oczach, po nocy z olejkiem jojoba są spuchnięte i obolałe. Nakładany na twarzy służy, ale pod oczy już nie... Zamiast uczyć się na egzamin, to leżałam z godzinę z okładem z zielonej herbaty, jest już trochę lepiej.
Biedna.Oby było tylko lepiej.
Masz ślicznego ava
Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Miałyście może peeling ziaji gruboziarnisty ReBuild?
tak, zaraz dostanę kopa, że nie jest naturalny.
Dziewczyny już nie raz pisały do Ciebie i lekko upominały i jak grochem o ścianę.Masz jakieś poważne problemy z czytaniem?Czy nie dociera do Ciebie,że my tu mówimy tylko o kosmetykach naturalnych i wszelkie ziaje i inne tego typu kosmetyki nam dynadają i ich nie używamy?
Mało jest innych wątów tematycznych?na których możesz zapytać o to co Cię interesuję czy jako priorytet wizażowy wybrałaś sobie nękanie nas o garniery itp?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2011-06-21 o 19:57
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 20:02   #2840
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
dostałam kartę dziś do DOZ, więc może tam uda się dorwać mi maseczkę z glinką z błota morza martwego
marzę o niej, wciąż nigdzie nie dorwałam.

Maseczkę z aceroli, w proszku właśnie, polecam. Tylko, że mi naczynek nie zamknęła na policzku - niby miała działać na skórę z problemami naczynkowymi.

Miałyście może peeling ziaji gruboziarnisty ReBuild?
tak, zaraz dostanę kopa, że nie jest naturalny.
Naczynek nie zamknie nic poza laserem. Maseczka może tylko zapobiegać pojawianiu się nowych
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:57   #2841
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Podalybyscie mi dziewczyny linki do sklepow w ktorych kupujecie, a ktore sla na Europe i akceptuja paypal? Chcialabym kiedys sprobowac pozamawiac z innych miejsc niz iHerb, choc troche sie boje. Boje sie, ze ktos mi zachachmeci paczke... Tak czy siak poprosze slicznie o linki. Kojarze jedynie Biolander i kosmetyki-natury, tyle ze nie wiem jak u nich z przesylka. Pisalyscie tez o sklepie (badz sklepach), w ktorych dostajecie duzo probek. Ktory to byl sklep? Przepraszam, ze zawracam glowe ale miesza mi sie to wszystko... Bede wdzieczna za porady! Czytam watek na biezaco ale czasem w pospiechu i na telefonie, tak wiec sporo mi umyka. Zreszta to tez tak jest, ze jesli nie chce sie napalac na zbedne zakupy (bo mam wszystkiego w zapasie), to czasem przelatuje szybko przez posty, zeby sue nie obslinic no i w efekcie gubie pewne informacje. Prosze wiec o wyrozumialosc... i podanie linkow

Aha, pamietam, ze chwalilyscie te kremy African Earth bodajze. Jakiej sa one produkcji? Czy sa tez lepsze od AnneMarie Borlind? Bo sporo pisalyscie o tej niemieckiej marce. Chcialabym kupic sobie kiedys od nich krem, tylko sie boje ze mi nie przypasuje. Czy sprzedaja gdzies probki ich roznych kremow? Uzywam teraz kremu z Derma e i bardzo jestem zadowolona ale boje sie, ze skora przyzwyczi mi sie po jakims czasie i sie pokitrasi. Dobrze byloby miec jakis zamiennik albo nawet kilka. Moje Sylveco sie skonczylo (bardzo go polubilam), Ziaja Med Kuracja Lipidowa jest taka sobie natomiast. Mam wrazenie ze nie nawilza mnie dostatecznie. Jest niby do atopowej skory i zostawia film, ale mam wrazenie jakby kiepsko sie wchlaniala. Nie jestem fanka tego kremu. To tyle z moich polskich zakupow kremowych. Mial ktos Sylveco z nagietkiem? Jak pachnie i jaki ma kolor? Tez jest taki tresciwy? Alez ja medze...
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:10   #2842
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Podalybyscie mi dziewczyny linki do sklepow w ktorych kupujecie, a ktore sla na Europe i akceptuja paypal? Chcialabym kiedys sprobowac pozamawiac z innych miejsc niz iHerb, choc troche sie boje. Boje sie, ze ktos mi zachachmeci paczke... Tak czy siak poprosze slicznie o linki. Kojarze jedynie Biolander i kosmetyki-natury, tyle ze nie wiem jak u nich z przesylka. Pisalyscie tez o sklepie (badz sklepach), w ktorych dostajecie duzo probek. Ktory to byl sklep? Przepraszam, ze zawracam glowe ale miesza mi sie to wszystko... Bede wdzieczna za porady! Czytam watek na biezaco ale czasem w pospiechu i na telefonie, tak wiec sporo mi umyka. Zreszta to tez tak jest, ze jesli nie chce sie napalac na zbedne zakupy (bo mam wszystkiego w zapasie), to czasem przelatuje szybko przez posty, zeby sue nie obslinic no i w efekcie gubie pewne informacje. Prosze wiec o wyrozumialosc... i podanie linkow

Aha, pamietam, ze chwalilyscie te kremy African Earth bodajze. Jakiej sa one produkcji? Czy sa tez lepsze od AnneMarie Borlind? Bo sporo pisalyscie o tej niemieckiej marce. Chcialabym kupic sobie kiedys od nich krem, tylko sie boje ze mi nie przypasuje. Czy sprzedaja gdzies probki ich roznych kremow? Uzywam teraz kremu z Derma e i bardzo jestem zadowolona ale boje sie, ze skora przyzwyczi mi sie po jakims czasie i sie pokitrasi. Dobrze byloby miec jakis zamiennik albo nawet kilka. Moje Sylveco sie skonczylo (bardzo go polubilam), Ziaja Med Kuracja Lipidowa jest taka sobie natomiast. Mam wrazenie ze nie nawilza mnie dostatecznie. Jest niby do atopowej skory i zostawia film, ale mam wrazenie jakby kiepsko sie wchlaniala. Nie jestem fanka tego kremu. To tyle z moich polskich zakupow kremowych. Mial ktos Sylveco z nagietkiem? Jak pachnie i jaki ma kolor? Tez jest taki tresciwy? Alez ja medze...
Co do sklepów to najwięcej próbek daje ten-ja zawsze dostaje dosłownie mnóstwo ok.30,40 sztuk
I sklep jak najbardziej ze swojej strony polecam
http://www.kosmetyki-natury.eu/Scrub...50ml-1277.html
tylko nie wiem ja z wysyłką

chyba helfy jeszcze wysyłają dalej
http://www.helfy.pl/nigella-opuncja-...za-damascenska

i moge jeszcze polecić www.matique.pl

Co do kremu AE to ja mam tylko tonik z tej serii i czekamy z Anulą na krem na dzieńKorah sprawdzała składy i pisała,że rewela

Co do AMB to ja mam lotion do twarzy,balsam do ciała,olejek dwufazowy i mnóstwo próbek kremów i szczerze pisząć ze wszystkiego z tej firmy jestem zadowolona
Mam nadzieję,że choć ciut pomogłam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:11   #2843
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Podalybyscie mi dziewczyny linki do sklepow w ktorych kupujecie, a ktore sla na Europe i akceptuja paypal? Chcialabym kiedys sprobowac pozamawiac z innych miejsc niz iHerb, choc troche sie boje. Boje sie, ze ktos mi zachachmeci paczke... Tak czy siak poprosze slicznie o linki. Kojarze jedynie Biolander i kosmetyki-natury, tyle ze nie wiem jak u nich z przesylka. Pisalyscie tez o sklepie (badz sklepach), w ktorych dostajecie duzo probek. Ktory to byl sklep? Przepraszam, ze zawracam glowe ale miesza mi sie to wszystko... Bede wdzieczna za porady! Czytam watek na biezaco ale czasem w pospiechu i na telefonie, tak wiec sporo mi umyka. Zreszta to tez tak jest, ze jesli nie chce sie napalac na zbedne zakupy (bo mam wszystkiego w zapasie), to czasem przelatuje szybko przez posty, zeby sue nie obslinic no i w efekcie gubie pewne informacje. Prosze wiec o wyrozumialosc... i podanie linkow

Aha, pamietam, ze chwalilyscie te kremy African Earth bodajze. Jakiej sa one produkcji? Czy sa tez lepsze od AnneMarie Borlind? Bo sporo pisalyscie o tej niemieckiej marce. Chcialabym kupic sobie kiedys od nich krem, tylko sie boje ze mi nie przypasuje. Czy sprzedaja gdzies probki ich roznych kremow? Uzywam teraz kremu z Derma e i bardzo jestem zadowolona ale boje sie, ze skora przyzwyczi mi sie po jakims czasie i sie pokitrasi. Dobrze byloby miec jakis zamiennik albo nawet kilka. Moje Sylveco sie skonczylo (bardzo go polubilam), Ziaja Med Kuracja Lipidowa jest taka sobie natomiast. Mam wrazenie ze nie nawilza mnie dostatecznie. Jest niby do atopowej skory i zostawia film, ale mam wrazenie jakby kiepsko sie wchlaniala. Nie jestem fanka tego kremu. To tyle z moich polskich zakupow kremowych. Mial ktos Sylveco z nagietkiem? Jak pachnie i jaki ma kolor? Tez jest taki tresciwy? Alez ja medze...
Ja polecam sklep matique i ten krem do twarzy: http://www. matique .pl /pl/venus-krem-pielegnacyjny-do-twarzy-z-owocem-noni_569.html (zlikwiduj spacje) Miałam ziaje kuracje lipidową i mi też nie pasowała. Z tego kremu jestem zadowolona. Używam go w sytuacjach kiedy nie mam możliwości lub nie chce mi się bawić z olejami.
w regulaminie sklepu jest napisane, że "w przypadku wysyłki towaru poza granice Polski koszt dostawy ustalany jest indywidualnie po kontakcie mailowym". czyli wydaje mi się że wysyłka za granicę jest możliwa. Co to paypala to nie mam pojęcia. Musiałabyś dopytać.
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:19   #2844
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

A ja jeszcze opiszę swoję odczucia po umyciu włosów szamponem moim sprawdzonym i nałożeniu odżywki JMO.Skalp świeżutki-czyli JMO szampon mi nie pasował;/
A włosy po odżywce są takie napuszone co nie do końca mi się podoba.Chociaż są bardzo delikatne i takie mięciutkie.Jednak nie jest to efekt za który chcę zapłacić tyle ile sobie życzy producent.Mam jeszcze inne odżywki JMO-czyli testuję dalej.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:33   #2845
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Anula zajrzyj na ten blog, który wczoraj podałam, Tam kobieta kupuje chyba tylko na biolander.com () i potem wszystkie kosmetyki ocenia. Jest sporo z tej serii.
A nawet jest partnerem tego sklepu, cokolwiek to znaczy. Na forum sklepu jest też użytkowniczka o takim loginie, produkująca posty
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 10:36   #2846
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
A nawet jest partnerem tego sklepu, cokolwiek to znaczy. Na forum sklepu jest też użytkowniczka o takim loginie, produkująca posty
hehe czyli wszystko jasne
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 11:39   #2847
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Podalybyscie mi dziewczyny linki do sklepow w ktorych kupujecie, a ktore sla na Europe i akceptuja paypal? Chcialabym kiedys sprobowac pozamawiac z innych miejsc niz iHerb, choc troche sie boje. Boje sie, ze ktos mi zachachmeci paczke... Tak czy siak poprosze slicznie o linki. Kojarze jedynie Biolander i kosmetyki-natury, tyle ze nie wiem jak u nich z przesylka. Pisalyscie tez o sklepie (badz sklepach), w ktorych dostajecie duzo probek. Ktory to byl sklep? Przepraszam, ze zawracam glowe ale miesza mi sie to wszystko... Bede wdzieczna za porady! Czytam watek na biezaco ale czasem w pospiechu i na telefonie, tak wiec sporo mi umyka. Zreszta to tez tak jest, ze jesli nie chce sie napalac na zbedne zakupy (bo mam wszystkiego w zapasie), to czasem przelatuje szybko przez posty, zeby sue nie obslinic no i w efekcie gubie pewne informacje. Prosze wiec o wyrozumialosc... i podanie linkow

Aha, pamietam, ze chwalilyscie te kremy African Earth bodajze. Jakiej sa one produkcji? Czy sa tez lepsze od AnneMarie Borlind? Bo sporo pisalyscie o tej niemieckiej marce. Chcialabym kupic sobie kiedys od nich krem, tylko sie boje ze mi nie przypasuje. Czy sprzedaja gdzies probki ich roznych kremow? Uzywam teraz kremu z Derma e i bardzo jestem zadowolona ale boje sie, ze skora przyzwyczi mi sie po jakims czasie i sie pokitrasi. Dobrze byloby miec jakis zamiennik albo nawet kilka. Moje Sylveco sie skonczylo (bardzo go polubilam), Ziaja Med Kuracja Lipidowa jest taka sobie natomiast. Mam wrazenie ze nie nawilza mnie dostatecznie. Jest niby do atopowej skory i zostawia film, ale mam wrazenie jakby kiepsko sie wchlaniala. Nie jestem fanka tego kremu. To tyle z moich polskich zakupow kremowych. Mial ktos Sylveco z nagietkiem? Jak pachnie i jaki ma kolor? Tez jest taki tresciwy? Alez ja medze...
Odnośnie kremow african earth to z tego co sie orientuja sa dostepne tylko w biolanderze. Miałam próbke kremu nawilżającego na dzień (od koleżanki, sklep nie posiada) i byłam zachwycona - czekam az będzie dostepny i kupujemy obecnie mam tej firmy krem pod oczy i tez bardzo mi odpowiada.
AMB mam krem i maske do cery zanieczyszczonej - świetne są. Mam tez kilka próbek innych serii, ale ciągle czekają na wypróbowanie
Obecnie uzywam krem sanoflore (orzeźwiający) dla cery z problemami, bardzo fajny. No i mineral flowers do cery mieszanej z Polski się wycofują.
Ja oprócz wczesniej wymienionych kupowałam jeszcze w tych sklepach:
http://greenline-sklep.pl/
http://www.biomania.pl/
http://www.ekodrogeria.pl/main.php
http://www.galeria-natury.pl/main.php
http://www.bio-beauty.pl/
Niestety nie patrzyłam jest jest u nich z wysyłką za granicę - musisz sobie spojrzeć. Żadnej skuchy z tymi sklepami nie miałam.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A ja jeszcze opiszę swoję odczucia po umyciu włosów szamponem moim sprawdzonym i nałożeniu odżywki JMO.Skalp świeżutki-czyli JMO szampon mi nie pasował;/
A włosy po odżywce są takie napuszone co nie do końca mi się podoba.Chociaż są bardzo delikatne i takie mięciutkie.Jednak nie jest to efekt za który chcę zapłacić tyle ile sobie życzy producent.Mam jeszcze inne odżywki JMO-czyli testuję dalej.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:37   #2848
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
A nawet jest partnerem tego sklepu, cokolwiek to znaczy. Na forum sklepu jest też użytkowniczka o takim loginie, produkująca posty
Tak wiem, wiem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:40   #2849
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Kosmetyki naturalne

W Pl są markety Aldi i Kaufland, za Odrą można tam dostać Lacura/Biocura Naturkosmetik i Indra Naturkosmetik. Składy można niektóre pooglądać na codecheck.info. Niestety, nikt ich nie zwozi na all...
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:53   #2850
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Kosmetyki naturalne

Strasznie wam dziekuje dziewczyny! Chetnie bym cos zamowila, bo mnie chyba kasa swedzi ale znam siebie - jak niwe rzeczy beda fajniejsze od obecnych to ciepne stare w kat i nie wykoncze. A szkoda marnowac tyle pieniazkow. Dobrze zrozumialam ze najwiecej probek wysylaja kosmetyki-natury? Bo mnie glownie zalezy na kremach. Mam jeszcze obsesje na punkcie masek do wlosow ale kremy do buzi sa wazniejsze w sumie. Zai czy ten krem z owocem noni jest matujacy? Wspominalas o zamienniku oleji, po czy wnosze ze jest z rodzaju tlusciejszych... Myle sie?
AMB tez mi chodzi po glowie ale tutaj sa drogie, tak samo jak Sanoflore... Ble... Napewno cos zamowie ale pewnie w przyszlym miesiacu jak moj krem bedzie na wykonczeniu. Ktory z poleconych przez was kremikow jest matujacy i bylby dobry pod mineraly? Nie pogardzilabym tez lekkim sciagnieciem porow bo mam je jak kratery
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.