moje w³osy to istna tragedia ;( pomocy ! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-10-10, 19:14   #1
wiza¿ysta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 2
Unhappy

moje w³osy to istna tragedia ;( pomocy !


Moje w³osy sa kolory brazowego, taki nijaki braz na pograniczu z bardzo ciemnym blondem. Okropnie sie przetluszczaja, co prawda myje je co 2 dzien, bo podobno mycie codziennie wzmaga przetluszczanie sie ich., okolo pol roku temu skusilam sie na grzywke (mam dosc wysokie czolo, a wiec grzywka wskazana), ale ledwo pochodzilam kilka godzin, grzywka sie przetluszczala, skrecala sie w okropnym nieladzie, i tak codziennie. Zaczê³am j± spinaæ, bo nie by³o innego wyj¶cia. Mam bardzo rzadkie wlosy, i sama nie wiem co ju¿ z nimi robiæ. Gram w siatkówkê, wiêc grzywke po okolo godzinie jest cala spocona i wyglada tragicznie. Chcia³abym nosiæ rozpuszczone w³osy z grzywk± na codzieñ, a na treningi tylko w kitke. Co mozecie mi poradziæ, aby grzywka nie tluscila sie tak, nie skrecala, i czy rozjasnienie wlosow do jasnego blond pomoze w czyms ?
wiza¿ysta24 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-11, 09:40   #2
was ukochany baczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 408
Dot.: moje w³osy to istna tragedia ;( pomocy !

farbowanie wlosow szrczegolnie na blond wysusza wlosy ale jesli masz rcienkie wlosy to farbowanie tylko je poniszrczy... moze krec sobie wlosy i spinaj takie kreorcne i grzywke tez..?
was ukochany baczek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-13, 09:00   #3
trollcia
Raczkowanie
 
Avatar trollcia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: moje w³osy to istna tragedia ;( pomocy !

farbuj, moze to zabrzmi dziwnie ale farbuj, wyrownasz sobie kolor i trche unormujesz pretluszczanie, tylko wybierz sobie swoj kolor, np ciemny blond skoro mowisz ze w taki wpadaja, z jasniejszego zawsze mozna przejsc na ciemny, w druga strone bedzie juz trudniej...
trollcia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-10-14, 18:24   #4
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wa³brzych/ Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: moje w³osy to istna tragedia ;( pomocy !

Nie wiem czy istnieje jaki¶ "zdrowy" sposób na przet³uszczaj±ce siê w³osy...
Jak zrobisz trwa³± to nie bêd± siê przet³uszczaæ i bêdzie ich wiêcej objêto¶ciowo ale z kolei je poniszczysz.
Farbowaniem te¿ ograniczysz przet³uszczanie ale i zniszczysz.
Najmniej inwazyjne jest mycie codziennie(choæ te¿ os³abia w³osy), ale jak ju¿ zaczniesz to nie bêdziesz mia³a innego wyj¶cia bo w³osy przyzwyczaj± siê i drugiego dnia bêd± wygl±daæ tragicznie...
Fryzjerka poleci³a mi kiedy¶ mocn± stylizacjê (du¿o lakieru, pianki, ¿elu czy czegokolwiek, w zale¿no¶ci od fryzury)- niby mia³o to ograniczyc przet³uszczanie i sprawiæ, ¿e w³osy nie bêd± takie przyklejone do g³owy, ale szczerze mówi±c niewiele to pomog³o. I ta oble¶na skorupa z t³uszczu wymieszanego ze specyfikiem do stylizacji :/
Ja myjê codziennie i tyle.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.