Nie wystąpienie miesiączki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 22:02   #1
kaisa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8

Nie wystąpienie miesiączki


Witam Was wszystkie serdecznie,
Pisze do Was ponieważ chce zaczepnąć pewnej rady...informacji...opini itp...
Od kilku miesięcy pojawia sie u mnie pewien problem z miesiączką. Do pewnej pory miałam regularne miesiąc w miesiąc miesiączki, natomiast zdarzyło mi się kilka sytuacji że w jedym miesiącu nie wystąpiła miesiączka, w kolejnym następnych była (w tych samych dnia co poprzednia przed nie wystąpieniem), teraz mamy miesiąc grudzień, miesiączka nie wystąpiła a w pażdzierniku i we wrześniu była. To fakt miałam sporo problemów na głowie i nerwów to na pewno ma jakiś wpływ na wystepowanie i zanikanie miesiączek natomiast nie moge tylko sie opierac na tym... jest mi strasznie z tym źle, do lekarza wybieram sie w najbliższy wtorek ale nie ukrywam ze bardzo sie boje rozmowy z ginekologiem i tego co moze mi powiedziec...mam zle przeczucia że to może być początek poważnej choroby a nie tylko sprawy hormonalne...Kochane ,wiem że wiele dziewczyn pisze o takich sprawach ale ja jestem bardzo zaniepokojona takim faktem. Bardzo Was proszę o radę, podtrzymanie na duchu...
W przyszłym roku biorę ślub i chciałabym mieć piękne i zdrowe dzieci w przyszłości natomiast boje się wiztyty, rozmowy i diagnozy od lekarza...

Pozdrawiam Was gorąco i czekam na odp
kaisa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:18   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Nie wystąpienie miesiączki

Cytat:
Napisane przez kaisa21 Pokaż wiadomość
Witam Was wszystkie serdecznie,
Pisze do Was ponieważ chce zaczepnąć pewnej rady...informacji...opini itp...
Od kilku miesięcy pojawia sie u mnie pewien problem z miesiączką. Do pewnej pory miałam regularne miesiąc w miesiąc miesiączki, natomiast zdarzyło mi się kilka sytuacji że w jedym miesiącu nie wystąpiła miesiączka, w kolejnym następnych była (w tych samych dnia co poprzednia przed nie wystąpieniem), teraz mamy miesiąc grudzień, miesiączka nie wystąpiła a w pażdzierniku i we wrześniu była. To fakt miałam sporo problemów na głowie i nerwów to na pewno ma jakiś wpływ na wystepowanie i zanikanie miesiączek natomiast nie moge tylko sie opierac na tym... jest mi strasznie z tym źle, do lekarza wybieram sie w najbliższy wtorek ale nie ukrywam ze bardzo sie boje rozmowy z ginekologiem i tego co moze mi powiedziec...mam zle przeczucia że to może być początek poważnej choroby a nie tylko sprawy hormonalne...Kochane ,wiem że wiele dziewczyn pisze o takich sprawach ale ja jestem bardzo zaniepokojona takim faktem. Bardzo Was proszę o radę, podtrzymanie na duchu...
W przyszłym roku biorę ślub i chciałabym mieć piękne i zdrowe dzieci w przyszłości natomiast boje się wiztyty, rozmowy i diagnozy od lekarza...

Pozdrawiam Was gorąco i czekam na odp
A czemu podejrzewasz poważną chorobę? Masz jakieś inne objawy? Bo ja obstawiam hormony, to częsta przyczyna. A powiedz, masz jszcze jakieś niepokojące objawy, wahania wagi, nastroju, owłosienie, problem z kondycją skóry (sucha, tłusta, wypryski)?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 01:27   #3
koxaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Nie wystąpienie miesiączki

Witaj,
to pewnie kwestia zaburzeń hormonalnych, no i to, że miałaś sporo na głowie pewnie też swoje odegrało.
Generalnie zalecam spokojnie podejść do sprawy, bez paniki, bo to kiepski doradca w tych sprawach Masz lekarza zamówionego, a wiec spokojnie powiedz mu w czym rzecz Zbada Cię, da Ci pewnie luteinę czy coś w tym stylu, no i jakieś skierowanie na badania hormonalne.

Ja mam odwrotny problem...w przeciagu 30 dni mam 3 okres:/ Dopiero mi sie kończy ten 3 i nie wiem kiedy teraz uda mi sie do lekarza dostać, (dziś będę dzwonila) także zazdroszczę Ci, ze jesteś zapisana

Będzie dobrze, powodzenia pozdrawiam ciepło
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around
koxaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 08:23   #4
kaisa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Nie wystąpienie miesiączki

Dzięki za pocieszenie
Nie mam żadnych innych objawów, wszystko tak jak zawsze. Nie wiem dlaczego od razu podejrzewam jakąś poważną chorobę ,jestem trchę przewrażliwiona na tym punkcie. Mam nadzieje ze to będzie tak jak piszecie- sprawa hormonów. Bo zawsze od momentu pierwszej miesiączki miałam regularne cykle a od kilku misięcy mam wszystko rozregulowane, teraz mamy grudzien i czekam właśnie na miesiączkę ciekawe czy się pojawi i jestem strasznie zestresowana wizytą u lekarza
kaisa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 22:42   #5
Anika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 33
Dot.: Nie wystąpienie miesiączki

Ja od paru miesiecy mam problem z miesiaczka, zawsze mialam opoznienia o tydzien czasami do 3 tygodni a teraz niestety okres niby jest co 28 dni ale... zdarzaja sie miesiace kiedy dostane za wczesnie o 11 dni. Boje sie isc do lekarza tak jak Ty obawiam sie ze to cos groznego poniewaz co drugi miesiac miewam skapy okres ze wystarczaja mi wkladki boje sie diagnozy od lekarza tak jak Ty ale nie mozemy przeciez z tym zwlekac. Napisz co powie Ci lekarz, ja wybieram sie po Nowym Roku.
Anika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 17:17   #6
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Nie wystąpienie miesiączki

Miałam podobny problem i długo zwlekałam z pójściem do lekarza. Kiedy wreszcie poszłam okazało się że to sprawa hormonów zbyt wysoka prolaktyna początkowo myśleli że może chora tarczyca ale okazało się że prolaktyna. Więc nie ma co się martwić tylko iść
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 21:27   #7
kaisa21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 8
Dot.: Nie wystąpienie miesiączki

Dzięki Justyna 2602
ze się odezwałaś i że napisałaś z własnego doświadczenia
pozdrawiam
kaisa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.